Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ruffian - co o niej sadzicie

Go down 
+14
Divide
Athi
wiktoriawika
Arabiasta
kala23010
Philipek
Arbuzek_10
Kemishi
EREIS
ana0000000000
avrilka
Alexinda
hanka1998
korane
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tysia1996
Nowy
Tysia1996


Nick w grze : Tysia1996
Liczba postów : 26
Dołączył : 27/01/2014

Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian - co o niej sadzicie   Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 27, 2014 9:29 am

hanka1998 napisał:
Dla mnie to była zwykła klacz wyścigowa jak wiele innych. Może i była jakimś tam czempionem, ale od reszty koni zbyt się nie różniła. Ileż to koni zginęło od kulki w łeb? O nich się nie mówi, a o Ruffian aż za dużo.
Co do tych petycji, łańcuszków i innych o niej na Howrse: to nie ma sensu -_-


Zgadzam się z tym ;)Wiele koni umierało z głodu, lub np. u mnie blisko dość... facet (pijaczyna jakich mało) przywiązał źrebaka do belki za sznur na szyi... Młodzik się udusił... A potem znaleziono jego głowę zakopaną w innej części ogrodu, czy coś takiego.  Neutral

A śmierć Ruffian to pestka co do tego. A facet nadal ma konie. I co? Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947362
Tysia1996
Nowy
Tysia1996


Nick w grze : Tysia1996
Liczba postów : 26
Dołączył : 27/01/2014

Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian - co o niej sadzicie   Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 27, 2014 9:33 am

kala23010 napisał:
Była świetna w tym co robiła, ale niestety, tak skończyła. Zdecydowanie jestem jej fanką, ale bez przesady. Ja nie żądam od howrse boskiego konia "Ruffian" Razz
Szczerze fajnie by było ^^ Ale jakby były też inne czempiony oprócz niej... chodź żadnych nie znam XD Hehe...

Ale jakby co to fajny to pomysł na taką kolejną kolekcję.... której jak zawsze nie będę miała. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947362
Gość
Gość
Anonymous



Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian - co o niej sadzicie   Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 27, 2014 2:54 pm

Już to pisałam pod jedną propozycją petycji o Boską Ruffiam.
Dla mnie również to klacz wyścigowa jak wiele innych, przykre to co się z nią stało ale nie była jedną jedyną!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian - co o niej sadzicie   Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 8:02 am

ee tam, takie zainteresowanie zwykłym koniem... wygrała mniej wyścigów niż kilka innych championów, które są mniej znane, jak np. Da Hoss, Tenor de Baune, Seabiscuit, Summer Mis, White O Morn... jest tyle championów, nie tylko Ruffian...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian - co o niej sadzicie   Ruffian - co o niej sadzicie - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ruffian - co o niej sadzicie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Klub antypsychofanów Ruffian.
» Najnowsza prezentacja - co o niej myślisz?
» Ruffian
» Boski koń Ruffian.
» Ruffian Combo - dla odważnych :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: