Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Boski koń Ruffian.

Go down 
+37
Klara612
Amstaff
Abbey1242
Arabella
blaze the cat
aurora121
Vandeta
drusia55
Irbisia
olenka123
ananasowa
Suzan
LILIAN
Bułana magia
Philipek
Masakra2
Turkawka
Divide
Cloveu
Dżemik
koniara5842
madziulkaxd
MsMaja
Gai~
Kemishi
wiktoriawika
gabriela żołądź
hanka1998
Asiuu
Clockvise
Fi Fi
Sweet Rabbit
koniki0099
Kikyo22
Nevarra
zαbαvεcкαα
weila123
41 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 8:32 am

Boski koń Ruffian. Ruffian

Boski koń Ruffian. 2153337378 Z tą Ruffian to już przesadzają ;D
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:15 am

Nie, przesadzają.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 6:11 am

Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 6:13 am

Nevarra trochę przystopuj z komentarzem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 9:14 am

Nevarra napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.
Nom. Rozumiem, też mi jej szkoda, dobrze, postawili jej tam coś, ok. Ale po co te petycje...?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:19 am

A mnie osobiście by się cuś takiego podobało..leci taka Ruffian z bandażem lub Secretariat i robi iihhahaha!
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 7:57 am

Mi jest jej szkoda. Taka młoda klaczka i już musiała odejść z tego świata...
Jestem za petycją.
Powrót do góry Go down
koniki0099
W skromnych progach Zagrody
koniki0099


Liczba postów : 374
Dołączył : 26/01/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 8:21 am

Kikyo22 napisał:
Mi jest jej szkoda. Taka młoda klaczka i już musiała odejść z tego świata...
Jestem za petycją.
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 12:31 pm

Nevarra napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.

Wiesz, że to co napisałaś jest hamskie ?! Ja bym w ten sposób nie chciała być obgadywana. Widzę, że to tobie trzeba dorobić aureolkę i zaśpiewać Alleluja, bo to była klacz od dobrych rodziców i była bardzo młoda, oraz utalentowana. Boski koń Ruffian. 4109607445
Lecz sądzę, że masz mnie gdzieś i nie chcesz mnie słuchać. Boski koń Ruffian. 3537133092
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 12:33 pm

zαbαvεcкαα - obgadywana... Ona była koniem, a nie człowiekiem...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 12:35 pm

Nie chcę wywoływać kolejnych kłótni, ale moim zdaniem ta petycja jest beznadziejna. Owszem Ruffian należy się chwila pamięci, ale bez przesady! I myślę, że Nevarra nie miała jakiejś złej myśli pisząc ta opinię. Po prostu ją źle zrozumieliśmy.
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 19, 2012 3:46 am

zαbαvεcкαα napisał:
Nevarra napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.

Wiesz, że to co napisałaś jest hamskie ?! Ja bym w ten sposób nie chciała być obgadywana. Widzę, że to tobie trzeba dorobić aureolkę i zaśpiewać Alleluja, bo to była klacz od dobrych rodziców i była bardzo młoda, oraz utalentowana. Boski koń Ruffian. 4109607445
Lecz sądzę, że masz mnie gdzieś i nie chcesz mnie słuchać. Boski koń Ruffian. 3537133092


zαbαvεcкαα- widzę , że jesteś wielką fanką Ruffian Smile Tak samo jak ja ^^ Ale nawet ja uważam , że to leciutka przesada by stworzyć konia boskiego Ruffian...Nev to było nawet zabawne Smile Ale powinnaś uważać bo
zαbαvεcкαα-e trchę to irytuje...
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 6:32 am

a ja popieram Nevarrę, przeciez Ruffian to tylko zwykły koń. wygrywał, jak inne konie wygrywają. złamał nogę- wiele koni łamie nogi, mimo tego przegalopują kawałek ze swoim panem na grzbiecie i później zostają usypiane, bo tak będzie lepiej, nawet jak mają 2,5 roku. takie rzeczy się naprawdę zdarzają, nie trzeba gloryfikować jednej klaczki.
powiedzcie, co wam w niej imponuje, oprócz tego, co napisałam, i co zrobiła niemała część koni na wyścigach, o których się po prostu milczy?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:01 am

Asiuu - Boski koń Ruffian. 4074547142 Wreszcie ktoś kto mnie rozumie.

Kurczę, Ruffian na piedestale, a ja niegodna całować ją pod ogon. Ale jak już tak wszyscy wychwalają ją, to może też niech zaczną wychwalać też te co się pozabijały w Wielkiej Pardubickiej? http://www.stajniatrot.pl/texts/mondre/pardubi.html
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:10 am

Nevarra - tym razem przyznaję ci racje
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:16 am

Zgadzam się z Asiuu i Nevarrą- ludzie, to tylko koń, jakich było wiele. Dziesiątki kopytnych tak umiera, a tylko wokół Ruffian jest szum -.-''
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 11:10 am

Jak dla mnie fajnie by było mieć nowego konia na howrse ale bez przesady zgadzam się z hanką1998 przecież to zwykły koń jakich wiele.A i tak jak wprowadzą tego konia to będzie tak jak ten ''mustang hiszpański,, nie do zdobycia, a propo mustanga hiszpańskiego nie wiem dla czego on jest dla nie których taki ważny przecież to najzwyklejszy koń z tłem. Boski koń Ruffian. 4129996615
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 11:29 am

A ja się zgadzam ze zgadzającymi się. Nawet nie wiecie ile koni ginie na torach przez to, że złamały nogę. I co? Ich nie wielbicie? A przecież też wygrywały, tak jak ta no..Ruffian.
Ruffian kochacie bo tą kobyłe chcieli ratować(tak?)? To i tak miała dobrze. Innym koniom[może to mocne stwierdzenie] ale nie cackają się kulka w łeb i trenujemy następnego. Życie niestety nie jest miłe i przyjemne. (Może nie każdy tak kończy ale jakaś część, tak.)

A cO dOoO BoSkIeGoo ToO JeSsTeM zA, BoO GoO ZDOoBĘęEdE w ROoOgGaŚśNyYm i BbęĘęDeE MiAaŁłAa BoSksIEgGo, aAaJĆćĆ!
[Nawet nie wiecie ile mnie kosztowała taka fala..]
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPon Lut 27, 2012 8:05 am

ApplePie, hanka1998, Nevarra, piąteczka! : )
Powrót do góry Go down
wiktoriawika
Nowy
wiktoriawika


Nick w grze : wiktoriawika2002
Liczba postów : 7
Dołączył : 17/03/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:33 am

Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.



sam se dorób to debilu .... JESTEM ZA PETYCJIĄ mam ci specialnie przeliterowac
ZA PETYCJIAAAA!!
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:41 am

zαbαvεcкαα napisał:
bo to była klacz od dobrych rodziców i była bardzo młoda, oraz utalentowana. Boski koń Ruffian. 4109607445

Nie ona jedna bła młoda, utalentowana i od dobrych rodziców. Wszyscy rozczulają się, że zaczęła się ruszać po wybudzeniu z narkozy. Mój Boże! Ruszała się! Niesamowite! Ona chciała żyć! affraid
Albo może wstać. Rolling Eyes
Uważam, że dobrze, że ją uśpili. Po co biedaczka miała się męczyć?
Postawili jej pomnik, zrobili film. Ok. Ale te petycje...

Tyle koni ginie w rzeźniach. Psy i koty w schroniskach głodują. Ale nie! Priorytetem jest martwy koń wyścigowy! Wielbmy ją! cheers
Postawili jej już pomnik czy coś. Czego wy chcecie? Ogłosić ją święta?
Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:42 am

wiktoriawika napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.



sam se dorób to debilu .... JESTEM ZA PETYCJIĄ mam ci specialnie przeliterowac
ZA PETYCJIAAAA!!

Em..przystopuj ze słownictwem.
Powrót do góry Go down
Gai~
Nowy
Gai~


Nick w grze : Gai~
Liczba postów : 36
Dołączył : 16/03/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 11:59 am

wiktoriawika napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.



sam se dorób to debilu .... JESTEM ZA PETYCJIĄ mam ci specialnie przeliterowac
ZA PETYCJIAAAA!!

Eto~... Przystopuj troszkę ze słownictwem. Co się tak rzucasz? Nie ma tutaj debili, więc nikogo nie obrażaj. Było wiele koni typu Ruffian. Młode, utalentowane, obiecująca przyszłość. I wszystko kończy się tak szybko. To prawda, szkoda jej, był wielki potencjał w tej kobylce. Ale została pochowana na torze, dostała pomnik i naprawdę wiele osób o niej pamięta. To wystarczy.
Z drugiej strony Nevarra mogłabyś tez się troszkę opamiętać. Ktoś jest bardziej wrażliwy i wzruszył się, kiedy usłyszał historię Ruffian. Może to ją uraziło. O innych koniach widocznie nie słyszała. To nie powód, żeby z tego kpić.
Tak więc troszkę więcej dystansu do tej sprawy. Ruffian nie żyje, odpoczywa. Ale nie przesadzajcie z tymi petycjami. Wink Mam nadzieję, że nie zostanę zaraz zhejtowany przez obie strony oporu.

Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 3:45 am

Gai~ - dzieciarnia wyobraża sobie łzawy melodramat z kobyła w roli głównej TYLKO I WYŁĄCZNIE po obejrzeniu filmu. A film rzadko kiedy trzyma się w 100% rzeczywistości, zazwyczaj jest mocno podkoloryzowany, byle wyciągnąć kasę od ludzi. Oni nie znają faktów, tylko bajkę wciśniętą im przez filmowców.

Na szybko tylko z wikipedii o kilku równie biednych koffanych konisiach
Artemor
Spoiler:
Barbaro
Spoiler:
Eight Belles
Spoiler:
Jeśli dzieciarnia ma klapki na oczach to oczywiście reszta koni poza "boską Ruffian" się nie liczy. Bo nie nakręcili filmu...? Ktoś tam coś tam, ale petycję zrobię, chociaż nie do końca wiem o co biega, ani w którym kościele dzwoni

A, i nie musisz się z tym zgadzać, ale dla mnie to czysta hipokryzja wyobrażać sobie że tylko Ruffian cierpiała, że tylko Ruffian została uśpiona, że tylko Ruffian chciała żyć. I nie będę łagodziła swojej wypowiedzi, piszę co myślę, a jeśli tobie taki ton przeszkadza to już nie mój problem.

wiktoriawika - wa w przedszkolu nie miałaś "kto kogo przezywa tak się sam nazywa?"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPon Mar 18, 2013 9:52 am

Boski koń Ruffian. 2fe15cd19dad5da848fb7dd43dcb164d
Poczekajcie chwilę, bo to gif.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
MsMaja
Raczkujący
MsMaja


Nick w grze : maja818
Liczba postów : 87
Dołączył : 11/02/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostCzw Mar 21, 2013 11:47 am

Boski koń Ruffian. Beztytuufsx
Powrót do góry Go down
wiktoriawika
Nowy
wiktoriawika


Nick w grze : wiktoriawika2002
Liczba postów : 7
Dołączył : 17/03/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostSro Mar 27, 2013 10:53 am

;( wiecie co mysłam ze macie przynajmniej troszke serca a wy jak kamien
no o ze przesadzilam ale poco tak pisze teraz przez niego sie az poplakalam
no okey ze przesadzaja z ruffian troszke ale to niejest problem zeby tak pisac o niej ;( PRZYNAJMNIEJ JEDENA OSOBA SZANUJE JĄ zαbαvεcкαα
ona niebyla zwykla klacz ona dalej biegla z takim bólem a po przebuzeniu z narkozy tez biegla ja na jej miejscu bym sie poddala Sad jak to pisze to mi sie aż plakac chce
Powrót do góry Go down
wiktoriawika
Nowy
wiktoriawika


Nick w grze : wiktoriawika2002
Liczba postów : 7
Dołączył : 17/03/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostSro Mar 27, 2013 10:55 am

a co mialam postapic jak tak napisal co... no
Powrót do góry Go down
madziulkaxd
Już coś wie
madziulkaxd


Nick w grze : koń ładny
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/03/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 12:49 pm

Ruffran no normalny koń ale no przegoniła ogiera coś w tym jest
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1191969
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipostPią Mar 29, 2013 3:53 am

Ruffian może być przez nas podziwiana - ale bez przesady! Zgadzam się z Nevarrą co do tego, że było więcej takich koni, które te zasługują na podziw. A te petycje to już lekka przesada.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Sponsored content





Boski koń Ruffian. Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Boski koń Ruffian.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ruffian
» Ruffian Combo - dla odważnych :)
» Ruffian - co o niej sadzicie
» Klub antypsychofanów Ruffian.
» Boski koń!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Petycje i bannery-
Skocz do: