Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Boski koń Ruffian.

Go down 
+37
Klara612
Amstaff
Abbey1242
Arabella
blaze the cat
aurora121
Vandeta
drusia55
Irbisia
olenka123
ananasowa
Suzan
LILIAN
Bułana magia
Philipek
Masakra2
Turkawka
Divide
Cloveu
Dżemik
koniara5842
madziulkaxd
MsMaja
Gai~
Kemishi
wiktoriawika
gabriela żołądź
hanka1998
Asiuu
Clockvise
Fi Fi
Sweet Rabbit
koniki0099
Kikyo22
Nevarra
zαbαvεcкαα
weila123
41 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 29, 2013 5:44 am

No ja tego nie rozumiem!
Po co ją tak wychwalać? Przecież (prawie) każdy koń łamie nogę na jakimś torze. I wiem też, że niektórzy ludzie nie wiedzą dlaczego (proszę mnie nie hejtować).
Otóż dlaczego:
Te konie są wyścigowe, trzeba je wytrenować ITD. No i dlatego te ich nogi są coraz słabsze. I w końcu nadchodzi ten dzień, w którym to się stanie.
Jedziemy sobie, wygrywamy i jest nam tak super. Przejeżdżamy przez metę, konik zmęczony i... nagle pada.
A Ruffian nie była jedyna. Było takich dużo. No i jeszcze raz proszę mnie nie hejtować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 8:43 am

Załamka, załamka... Film obejrzeli, wiedzą tylko tyle że Ruffian była folblutem i złamała nogę, a uważają się za znawców... A te petycje... Jak wszystkie petycje oczywiście bez sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
Divide
Przyjaciel Zagrody
Divide


Nick w grze : Divide
Liczba postów : 414
Dołączył : 16/01/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 9:20 am

Bez przesady. Była tylko koniem wyścigowym, który złamał nogę na torze. A takich koni było znacznie więcej. Przesada
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2787961
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 12:59 pm

Ja już to mówiłam i powiem jeszcze raz: gdyby nie magia holyłódu to jej historia byłaby znana tylko pasjonatom. Mnie to ani pieści, ani grzeje. Dużo bardziej wolę wyciskacze łez w postaci psa, który 10 lat czekał na dworcu na swojego pana, niż sprawa konia, który zarabiał na właściciela i dostawał za to wór siana :3. Przypuszczam, że dla jej właściciela właśnie to było największą tragedyją, że się nagle kaska skończyła. Ale jak ktoś tam lubi, niech i będzie Boska Klacz Ruffian, może być też antyBoska Klacz Turkawka w postaci psychotycznego gołębia na czterech kopytach Boski koń Ruffian. - Page 2 3665499381
Powrót do góry Go down
Masakra2
Nowy
Masakra2


Nick w grze : Masakra
Liczba postów : 47
Dołączył : 05/03/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 10:32 am

Rozumiem wszystkich, którzy się tutaj wypowiedzieli.
No fakt, biedna, ale nie tylko ona tutaj jest prawda?
To, że na wojnie za to, żebyśmy byli wolni, ginęli ludzie, zostali wywożeni nieżywi masowo, to już was nie obchodzi?
Bo ważniejsza jest jedna klacz, a Ci co za nas walczyli to już nie?
Ja sama oglądałam film o Ruffian i się wzruszyłam, ale to dla tego, że żal mi patrzeć na krzywdę zwierząt.
No, ale proszę was robicie petycje o jednym koniu.A takich jest na świecie miliard.
żołnierzy to już macie gdzieś, bo wolicie klacz, jedną klacz która niczym nam się nie przysłużyła.
ZWYKŁY KOŃ JAK WSZYSTKIE INNE.
Nie tylko ona cierpiała, są nie tylko konie, ale też i psy,koty,jelenie,dziki,jeże,króliki, ale nie bo dla was ważny jest tylko jeden koń!
Boski koń Ruffian. - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 11:13 am

Każdy pamięta tylko o Ruffian i Ruffian. Ja cenię każdego konia, niezależnie od tego czy jest to słynny Ekwador K. Milczarek, czy mój ulubieniec ze stajni.
Oprócz niej były i są inne konie wyścigowe. Wymienię, np. takiego Big Racket'a, Secreteriat'a, Seabiscuit'a, Phar Lap'a, Shergar'a, Zenyattę i wiele, wiele innych. One również są jedne z najlepszych w kategorii wyścigowej.
A to, że Ruffian złamała nogę na torze, to nie znaczy że jest jedynym koniem na świecie, który był kontuzjowany. Nie powiem - żal mi jej jest, bo wcale nie musiała tak kończyć. Stało się i tyle.
Uważam więc takie petycje za totalny bezsens. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Bułana magia
W skromnych progach Zagrody
Bułana magia


Nick w grze : bułanamagia
Liczba postów : 353
Dołączył : 05/04/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 7:15 am

Rufian była wspaniała.Wielbię ją,ale z tymi petycjami,to troszkę pszesada:)To tylko moje zdanie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3093547
LILIAN
Już coś wie
LILIAN


Nick w grze : ♠lilian 123♠
Liczba postów : 123
Dołączył : 15/03/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 9:19 am

zαbαvεcкαα napisał:
Nevarra napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.

Wiesz, że to co napisałaś jest hamskie ?! Ja bym w ten sposób nie chciała być obgadywana. Widzę, że to tobie trzeba dorobić aureolkę i zaśpiewać Alleluja, bo to była klacz od dobrych rodziców i była bardzo młoda, oraz utalentowana. Boski koń Ruffian. - Page 2 4109607445
Lecz sądzę, że masz mnie gdzieś i nie chcesz mnie słuchać. Boski koń Ruffian. - Page 2 3537133092

zαbαvεcкαα zgadzam się z tb.
Nevarra wymień konia któey wygrał ponad 10 zawodów nie przegrywając żadnego tylko 10 pierwszych miejsc i nic po za tym
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3109864
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 12:57 pm

A choćby Kincsem - startowała w 54 zawodach, 54 wygrała. Jako dwulatka wystartowała w 10 i wygrała wszystkie pod rząd.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 06, 2013 2:35 pm

Nevarra napisał:
A choćby Kincsem - startowała w 54 zawodach, 54 wygrała. Jako dwulatka wystartowała w 10 i wygrała wszystkie pod rząd.
Właśnie! Tylko Ruffian, Ruffian i jeszczę raz Ruffian. A Kincsen? A Sekretariat? A Hickstead? A Seabiscuit? A Pianissima, wspaniała polska klacz? I jeszcze wiele innych wspaniałych wierzchowców???
Nie, tylko Ruffian! Nie wątbię że była to wspaniała klacz, ale niech ludzie się opamiętają!
O wielu wspaniałych wierzchowcach nikt nie pamięta.
Jakiś czas temu był wątek na forum "ulubione imiona naszych koni" (czy jakoś tak) i tona Ruffian, nie było strony żeby ktoś nie wymienił Ruffian Boski koń Ruffian. - Page 2 2153337378 innych imion znanych koni prawie w ogóle nie widziałem...
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 6:15 am

Mnie ta cała Ruffianomania już powoli wnerwia 8| i mam dokładnie takie samo zdanie jak Nevarra, że to już jest 'lekka' przesada... Ludzie! Nie spinajcie się tak! Przecież to jest tylko koń wypromowany przez Hollywood! Co poniektórzy wymienili tu wiele innych i o wiele wartościowszych koni, które osiągnęły o wiele więcej... To prawda, żal zwierzęcia bo było na swój sposób wyjątkowe, ale przystopujcie bo od tego wszystkiego już kota idzie dostać ._.'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
ananasowa
Nowy
ananasowa


Nick w grze : ananasowa
Liczba postów : 2
Dołączył : 20/08/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 7:07 am

Jeśli chodzi o Ruffian to już bardziej wzruszył mnie Hickstead ot co! Chociaż pewnie wielu z was o nim nie słyszało. Ale nawet Hicksteadowi bym nie zrobiła boskiego konia. Wy się użalacie, że ją uśpili. O boże! Tyle koni ginie w trasporcie, w bólu i cierpieniu, pod kopytami innych przerażonych zwierząt a potem te co przeżyły są brutalnie nakłaniane do wstania! Tu nie chodzi o rzeź! Jedni jedzą konie, my jemy świnki, ale żeby transport odbywał się humanitarnie! Odbiegłam troszkę od tematu, ale zastanówcie się kto bardziej cierpiał. Ruffian, która złamała nogę i została poddana kosztownej operacji aby uratować jej życie, a później uśpiona, żeby nie cierpiała, czy "zwykła, niepotrzebna, stara SZKAPA!" jak to niektórzy twierdzą, zapomniana i nie obchodząca nikogo. Ruffian cierpiała ale weterynarze robili co mogli aby ja uratować a konie w transporcie? 
A co do petycji o Ruffian to z grafiką się naprawdę postarali Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3033089
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 8:01 am

Powiem tak. Ruffian była wspaniała. Wszyscy twierdzili, że nie wygra nic, a wygrała można powiedzieć ,,wszystko" ( w sensie każde zawody w których startowała) Ale czy naprawdę jest to powód żeby tej biednej klaczy tworzyć swego rodzaju pomnik pamięciowy w grze OW. Ma już swój pomnik prawdziwy. Nie sztuczny zbiór pikseli. 
Chcę też wam uświadomić, że teraz na świecie można znaleźć konie leprze od Ruffian. A nie trzeba szukać daleko bo mamy w Polsce Chempionke świata klacz Pinge z Janowa Podlaskiego, która wygrała już wszystko co tylko się dało i jest warta miliony a nawet może i miliard złotych! To jest piękna klacz z wielkim sercem. Widziałam ją na żywo to jest dopiero piękny i wspaniały koń! Nasze polskie konie ostatnio są praktycznie najlepsze na świecie. A kto je uwielbia? Nikt oprócz hodowców i pasjonatów. Bo taka grupka dzieciaków naprawdę nie interesuje się końmi tylko tym że jedna mistrzyni umarłą ,,tragicznie". 
Zauważmy też, że dzisiejsze zawody są tak samo niebezpieczne dla koni i jeźdźców jak kiedyś. Wiecie że na zawodach przełajowych, derbach i zawodach typu western w polsce i na całym świecie. Na tych najbardziej prestiżowych ginie co roku przynajmniej jeden koń i jeden jeździec? A kto im postawi pomnik? Kto o nich będzie pamiętał? Dlaczego tak przesadzacie z wielbieniem tej klaczy? Bo jest martwa? Bo złamała nogę? Czemu nie zainteresujecie się końmi które żyją i wygrywają dziś? Bo was to nie obchodzi. Obchodzi was tylko jedna kobyła bo stworzono film. 
W stajni w której jeżdżę mamy konia Chempiona polski. Był prawdziwym mistrzem. Obiecujący konik do skoków z wielką siłą w zadzie. Ale cóż. Nic mu nie było do chwili gdy zerwał mięśnie w jednej nodze. Ale przeszedł rehabilitacje i wiele operacji. Nie powinien tak naprawdę nawet chodzić po takim urazie. Ale co? Wstał, co więcej znów można na nim jeździć. Znów zaczął skakać chodź tylko rekreacyjnie. Wstał bo miał tak silną wole. Wole życia. I co on nie zasługuje by go podziwiać? Czy piękne konie chempiony w wystawach nie zasługują na bycie boskimi końmi? Jeśli każdemu konikowi, który ,,heroicznie" umarł na torze, czy był dzielny i wygrywał stawiali pomniki i robili boskiego konia w grze to chyba było by więcej boskich niż normalnych koni.
Więc się zastanówcie. Bo moim zdaniem to bez sensu. Zgadzam się więc z większością, która nie jest za petycją. Jeśli chcecie boskiego Ruffian to ja poproszę też Pingę, Secretariata, Seabiscuita i wiele innych koni w tym Rudego z mojej stajni, który też w takim razie na to zasłużył. 
A tu specjalnie dla was kawałek artykuły z mistrzostw wystaw hodowlanych w paryżu.
: "Janowska Pinga zdobyła nagrodę za najlepszą głowę w klasie, oraz została wyróżniona nagrodami za najlepszy ruch (klaczy) i dla najwyżej ocenionej klaczy. ,,
A to tylko jedno z wielu jej osiągnięć.
Powrót do góry Go down
Irbisia
Nowy
Irbisia


Nick w grze : Irbisia
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/08/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 10:32 am

Hm... Hm... Hm...
To pojechaliście.

Ruffian była... koniem. Koniem, jak każdy inny. Była ładna, szybka. A kto powie, że inny koń nie jest szybki? Ba, Ruffian była BARDZO szybka. Ale... zastanówmy się. Co w niej jest takiego, że niektórym serce się po niej kraja? Rolling Eyes 

Też mi jej żal, bo kocham życie i wszystko, co je w sobie nosi.
Nevarra ma rację. Czemu inne konie nie miałyby być podziwiane?
Jest w tym coś, co mi przypomina o pewnym psie... tak. Hachikō 


No dobra, może i Ruffian nie czekała na właściciela przy dworcu 10 lat, no ale coś w niej jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2763824
drusia55
Już coś wie
drusia55


Nick w grze : drusia55
Liczba postów : 149
Dołączył : 28/08/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 1:55 pm

Tyle koni łamało nogi... ale podziwiana jest tylko ruffian. Szanuje wszystkie konie, ale na prawde nie rozumiem dlaczego akurat ruffian mialaby być boska.  A na przykład Secretariat? Czemu nie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964948
ananasowa
Nowy
ananasowa


Nick w grze : ananasowa
Liczba postów : 2
Dołączył : 20/08/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 20, 2013 2:10 pm

Hachiko... Znam tę historię. Wzruszyła mnie 100x bardziej niż Ruffian, choć ją też podziwiam, żeby nie było, ale jak napisała olenka123: prawdziwy pomnik jest lepszy niż zbiór pikseli, a wy mówicie, że ona sobie "zasłużyła". Zasłużyła i ma: pomnik, grób, a nawet film, ale boski koń? Pomyślcie troche
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3033089
Irbisia
Nowy
Irbisia


Nick w grze : Irbisia
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/08/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 21, 2013 5:26 am

Zasłużyła na to, aby być pikselami Sad
Wzruszające.
Hachiko był 10x bardziej wzruszający, choć smutno mi się robi na myśl cierpienia jakiejś istoty, także Ruffian.
Swoją drogą ciekawe, czy jakby była gra o ludziach (xD), to byłby boski człowiek, z ulicy, co nogę złamał xD.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2763824
Vandeta
Już coś wie
Vandeta


Nick w grze : Vandeta
Liczba postów : 104
Dołączył : 17/08/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 1:29 am

Ostatnio mój koń wystartował w zawodach o nazwie "na cześć Ruffian"... chodzi mi oczywiście o howrse. To już jest lekka przesada. A z tą petycją to szkoda słów...
Powrót do góry Go down
aurora121
Już coś wie
aurora121


Nick w grze : amika
Liczba postów : 188
Dołączył : 13/07/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 1:52 am

czy ja wiem jak dla mnie to zwykły koń przecież w Parku Narodowym Serengeti tak wiele zebr i innych kopytnych łamie nogi zdycha i zostaje zagryzionych może i prawa przyrody ale jak widzę małą zebrę ze złamaną nogą nie mogącą się wydostać z koryta rzeki wypełnia mnie ogromne współczucie i żal
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.co.uk/joueur/fiche/?id=296602
drusia55
Już coś wie
drusia55


Nick w grze : drusia55
Liczba postów : 149
Dołączył : 28/08/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 2:14 am

aurora121 napisał:
czy ja wiem jak dla mnie to zwykły koń przecież w Parku Narodowym Serengeti tak wiele zebr i innych kopytnych łamie nogi zdycha i zostaje zagryzionych może i prawa przyrody ale jak widzę małą zebrę ze złamaną nogą nie mogącą się wydostać z koryta rzeki wypełnia mnie ogromne współczucie i żal
Właśnie. Prawa przyrody. Tak wiele zwierząt ginie, ale wy tylko Ruffian...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964948
olenka123
W skromnych progach Zagrody
olenka123


Nick w grze : olenka123
Liczba postów : 307
Dołączył : 17/03/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 23, 2013 2:20 am

Mówię dzieci naoglądały się kinowej magii z wciśniętym kitem i interesują się tylko tym co jest w filmie, a nie co było z tą klaczą naprawdę oraz milionem innych martwych z tego powodu koni.
Powrót do góry Go down
Vandeta
Już coś wie
Vandeta


Nick w grze : Vandeta
Liczba postów : 104
Dołączył : 17/08/2012

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 26, 2013 1:18 am

Ah... dać niektórym osobom dostęp do filmów. I taki będzie rezultat.
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: To przesada!   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 09, 2013 11:08 am

Kemishi napisał:
Boski koń Ruffian. - Page 2 2fe15cd19dad5da848fb7dd43dcb164d
Poczekajcie chwilę, bo to gif.
Najlepsza ta scena z "wariatem! heretykiem! kłamcą!" Laughing
A co do Ruffian - Moja klacz wystartowała w zawodach: Ruffi-n! Dla Ruffian i chyba Pędź jak Ruffian ... Załamka.


Ostatnio zmieniony przez blaze the cat dnia Sob Gru 28, 2013 9:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Arabella
Jedną nogą w ZM
Arabella


Nick w grze : natalia144
Liczba postów : 673
Dołączył : 14/05/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 24, 2013 8:20 am

Ruffian to wyjątkowa klacz, ale trzeba zwrócić uwagę na inne konie. Każdy tutaj ma po połowie racji i najlepiej będzie jak przestaniecie się kłócić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1934976
Abbey1242
Nowy
Abbey1242


Nick w grze : Abbey1242
Liczba postów : 19
Dołączył : 26/07/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 23, 2013 10:08 am

Irbisia napisał:
Zasłużyła na to, aby być pikselami Sad
Wzruszające.
Hachiko był 10x bardziej wzruszający, choć smutno mi się robi na myśl cierpienia jakiejś istoty, także Ruffian.
Swoją drogą ciekawe, czy jakby była gra o ludziach (xD), to byłby boski człowiek, z ulicy, co nogę złamał xD.
Właśnie. Albo Dżok...nasz polski piesek, którego właściciel zmarł nagle na atak serca..Dżok ponad rok czekał na powrót swojego właściciela w miejscu, w którym widział go ostatni raz. Ma nawet pomnik na Bulwarach Wiślanych w Krakowie.
Ale ja tam Ruffian nie ubóstwiam xd. krejzi1
Wolę polskie championki. Boski koń Ruffian. - Page 2 4129996615
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2816076
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 23, 2013 10:50 am

zαbαvεcкαα napisał:
Nevarra napisał:
Jeszcze skrzydełka i aureolkę niech kobyle dorobią.
Co w niej takiego niezwykłego? Że nogę złamała? Że wygrywała? Zdarza się, nie ona jedna.
Wiesz, że to co napisałaś jest hamskie ?!  Ja bym w ten sposób nie chciała być obgadywana. Widzę, że to tobie trzeba dorobić aureolkę i zaśpiewać Alleluja, bo to była klacz od dobrych rodziców i była bardzo młoda, oraz utalentowana.  Boski koń Ruffian. - Page 2 4109607445
Lecz sądzę, że masz mnie gdzieś i nie chcesz mnie słuchać.  Boski koń Ruffian. - Page 2 3537133092  
To co napisała nie było chamskie.
Przecież niektórzy już z tą Ruffian przesadzają...wiele koni łamie nogi na wyścigach i zawsze tak będzie( co nie oznacza, że mi ich nie jest szkoda )

Niektórzy psychofani na prawdę mocno przesadzają i koloryzują jej historię.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 30, 2013 3:23 am

Ja również zgadzam się z Nevarrą. Przecież wiele koni codziennie traci życie, choćby nawet po to by zagościć na czyimś stole w postaci obiadu. Koty, psy oraz inne zwierzęta umierają na ulicach z głodu. Ruffian była karmiona, miała gdzie spać. Ostatnio idąc chodnikiem zobaczyłam na trawniku kota - nieżywego, udusił się workiem foliowym. To mnie bardziej wzrusza niż opowieść o Ruffian.
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostCzw Sty 23, 2014 7:24 am

Kejtusia napisał:
Ja również zgadzam się z Nevarrą. Przecież wiele koni codziennie traci życie, choćby nawet po to by zagościć na czyimś stole w postaci obiadu. Koty, psy oraz inne zwierzęta umierają na ulicach z głodu. Ruffian była karmiona, miała gdzie spać. Ostatnio idąc chodnikiem zobaczyłam na trawniku kota - nieżywego, udusił się workiem foliowym. To mnie bardziej wzrusza niż opowieść o Ruffian.
Śmiercią głodową umiera co 5 minut dziecko. Guzik!
W rzeźni giną miliony koni. Guzik!
Miliony kotów i psów giną przedwcześnie. Guzik!
Ruffian złamała nogę i nie żyje. Boże! Dlaaaczeeegooo?! Dlaaaaaczeeeeegooo?! DLAAAAACZEEEEEGOOOO??!!

Reakcje niektórych fanów Ruffian.
OK, może trochę przesadzam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Gość
Gość
Anonymous



Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostCzw Sty 23, 2014 1:30 pm

Moim zdaniem to też lekka przesada.
Jest wiele koni które tak skończyło a o których nie macie bladego pojęcia. Znam przypadki koni w krajach arabskich które kończyły jeszcze gorzej, a wieść o nich nie rozniosła się tak jak o Ruffian. To koń, owszem, szkoda go. Miło postawić świeczuszkę etc. Ale boski koń? Niee.
Powrót do góry Go down
Klara612
Nowy
Klara612


Nick w grze : Klara612
Liczba postów : 18
Dołączył : 03/01/2014

Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 18, 2014 3:24 am

Nie przesadzają! Ja zrobiłam podobną petycję, tylko że o wędrownego konia Ruffian.
Boski koń Ruffian. - Page 2 59220518157743119169
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2982472
Sponsored content





Boski koń Ruffian. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Boski koń Ruffian.   Boski koń Ruffian. - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Boski koń Ruffian.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ruffian
» Ruffian Combo - dla odważnych :)
» Ruffian - co o niej sadzicie
» Klub antypsychofanów Ruffian.
» Boski koń!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Petycje i bannery-
Skocz do: