Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)

Go down 
+19
Nevarra
Alasky
Kotersiow
truskaweczkaa
eloite
stewardessa
Inaczej Perła 20
Alexinda
Sathilia
Clue
Malto
Temperance
EveDallas
Kikyo22
carrie17
karina127
hanka1998
kaprysab
Mikim7
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:00 am

*patrzy na tą pelerynę wzrokiem typu o.O' "
Przepraszam, ale: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Naprawdę nie mają co wymyślać? Jeśli to będzie za kupony to się poryczę ze śmiechu jeszcze bardziej niż teraz o ile się da w ogóle.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:18 am

Bzdurka Smile Po co to komu?
Jedyne sensowne wyjaśnienie - można dać to rogatej klaczy, którą szykuje się do krycia, a o której się danego dnia zapomni Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:23 am

Cytat :
Gdzieś widziałam chociażby linki do planetek/gwiazdek/jak zwał tak zwał, Do... Em, do Jowisza są, i nie wiem do czego jeszcze wypaczyłam, ale ja nie wiem gdzie to dokłądnie było. Rovbię na piechotę wszytsko.

No są ... Ale po co ci one jeśli nie ma tam jeszcze grafiki wsadzonej? Są tylko linki... A wiadomość że są planety, słońce i księżyc to podawałem Smile Dalej nie rozumiem co miałem wam podać?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:30 am

Kolejne muśnięcie/zwój który zalega hurtowo w zapasach i ładnie wygląda w ilości 69274924. Z tym, że zwój i muśnięcie są przydatne.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:56 am

A, z resztą, juz nic.
A ja tam mam defizyt muśnieć, a poczebuję jednego dla marsiatka, ma juuż PA, jeszcze MF i będzie gotowy do zdobywania diamentów;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:03 pm

Przedmiot o chyba najbardziej absurdalnym działaniu. Im tam coraz bardziej się zaczyna nudzić. Niedługo pewnie powstanie przedmiot, dzięki któremu nie będziemy w ogóle musieli zajmować się koniem - on zrobi to za nas. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:11 pm

Ja i tak się końmi nie zajmuje >D. Wchodzę zdrapać karty i odpisac na wiadomości.
Powrót do góry Go down
Inaczej Perła 20
Nowy
Inaczej Perła 20


Nick w grze : Perła 20
Liczba postów : 36
Dołączył : 03/06/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:57 pm

Mikim skąd ty to bierzesz?
A tak w nawiasie to zjedli literkę.Powinno być peleryna Hypnosa
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 1:00 pm

Pomimo zjedzenia literki "n" w Hypnos masz rację Smile dzięki Smile Ale co do odmiany tego imienia nie jestem pewien może być to: "peleryna Hypnos" lub "peleryna Hypnosa". Jak myślicie, która wersja będzie bardziej zbliżona ku prawdzie?

PS. Moje źródła i sposoby nadal pozostają tajemnicą Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 1:17 pm

Mikim7 napisał:
Pomimo zjedzenia literki "n" w Hypnos masz rację Smile dzięki Smile Ale co do odmiany tego imienia nie jestem pewien może być to: "peleryna Hypnos" lub "peleryna Hypnosa". Jak myślicie, która wersja będzie bardziej zbliżona ku prawdzie?

PS. Moje źródła i sposoby nadal pozostają tajemnicą Wink

"peleryna Hypnosa" cheers

A co do źródeł to Miki ma rację niech będą jego tajemnicą albino
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 1:36 pm

A ty, Kamil, je znasz?
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 5:18 am

Jaka tam tajemnica, kto wie dzie szukać, ten juz dawno znalazł.

Mi ta peleryna w sumie sie nie przyda, jakby dałała możliwość, że kuń śpiąc moze cos robić, znaczy 24/h, to pasowałoby mi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Inaczej Perła 20
Nowy
Inaczej Perła 20


Nick w grze : Perła 20
Liczba postów : 36
Dołączył : 03/06/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 6:27 am

Hypnosa.Czytało się mitologię.
Ogólnie zgadzam się z vernille i Malto.Ten przedmiot został dany bez potrzeby.
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:54 am

EveDallas napisał:
Jaka tam tajemnica, kto wie dzie szukać, ten juz dawno znalazł.

Mi ta peleryna w sumie sie nie przyda, jakby dałała możliwość, że kuń śpiąc moze cos robić, znaczy 24/h, to pasowałoby mi.

A ty wiesz, gdzie szukać ? Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:55 am

Raz czy dwa przypadkiem trafiłam, teraz wygrzebałam piniaty, trzeba pomyśleć troszkę i będzie:]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:59 am

To ciekawe dlaczego tylko ja o takich rzeczach pisze ... A nie np. ty. Przecież to nic trudnego! (Ale grafika leży już od około kilku dni...) Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:08 am

Mikim7 napisał:
To ciekawe dlaczego tylko ja o takich rzeczach pisze ... A nie np. ty. Przecież to nic trudnego! (Ale grafika leży już od około kilku dni...) Neutral

to było pytanie retoryczne, mam nadzieję Wink

a jeżeli chodzi o temat, beznadziejny bonus. kompletnie pozbawiony sensu.

i chyba się popłacze jak jeszcze raz ktoś rozważać będzie ile kuponów będzie on kosztował.
Mikim przekazał informację, w której jak byk widnieje, że " Przedmiot nie może zostać kupiony za kupony".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:20 am

Dlatego,że mnie i tak nikt nie słucha. Co z tego, ze Posejdona kiedyś dodałam pierwsza, bo koło 6 rano. Moich postów nikt nie zauważa -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:28 am

Beznadzieja. W ogóle nie rozumiem - na co to?!
Powrót do góry Go down
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 4:12 am

no niby fajne i wgl.. ale wydaje mi się że zbędne.. wielka filozofia położyć konia spać ..
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 6:40 am

No właśnie czasem jednak wielka. xD Mnie się parę razy przytrafiło, że nie położyłam którejś chabety spać. A to nagle musiałam odejść od kompa i "później dokończę tego konia", a to net padł i nie chciał długo powstać, aż zapomniałam o koniu, a to z roztrzepania... A tak przy tych istotniejszych będę miała pewność, że przynajmniej spać pójdą. Razz Oczywiście, o ile w ogóle opłacalne będzie kupowanie tego czegoś. :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 10:40 am

Jak by ta pelerynka działała równocześnie na np. 20 koni to byłoby...git?
Ale w takim wypadku ;(
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 10:43 am

A może będzie działać na wszystkie konie? Do końca istnienia konta? To by było fajne Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 10:47 am

A mi tam potrzebne jak chomikowi wrotki. Czyli się sprzeda.
Już wolałabym to co na INT proponują - Maskę Janusa. Takie cuś do zmiany klasyk / west po 5 roku życia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 1:54 am

o to by blo dobre z ta maska tylko jednorazowa zmiana czy wielokrotna
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 12:19 pm

ładna ta pelerynka
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 6:47 am

Po co tworzą takie przedmioty? Są bezużyteczne. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Go??
Gość
Anonymous



Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 7:12 am

To jest trochę jak FK nowa rzecz która nic wielkiego nie da
Powrót do góry Go down
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 7:18 am

MrsKopytko napisał:
Po co tworzą takie przedmioty? Są bezużyteczne. Razz
Owszem. Dla kogoś, kto obiektywnie na to wszystko patrzy i nie dał się aż tak bardzo porwać w wir promocji, na które potrzeba kasy. Ale jeśli komuś te eventy i rankingi zdołały już wyprać mózg, to i o takie coś będzie się bić. Ładna nazwa przedmiotu (peleryna to ładniej niż derka, koc czy pałatka), ładny rysunek z fioletową szmatką na złotym wieszaku... Marketing. Po prostu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 2:39 pm

Szczerze to ta peleryna wygląda jak ręcznik, na wieszaku z Simsów 2. xP
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)   Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Niespodzianek ciąg dalszy ... nowy przedmiot! (Peleryna Hypnos)
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zmiany ciąg dalszy
» Nowy przedmiot w szkole
» Awatary za PD lub przedmiot bonusowy!
» Najsprawniejszy koń (maksimum jeden przedmiot bonusowy)
» Najlepszy skoczek (maksymalnie jeden przedmiot bonusowy)

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: