Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!

Go down 
+8
Philipek
mina stirit1
blueberry.
Clockvise
Karolina211
carrie17
Anulka03
Alasky
12 posters
AutorWiadomość
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 3:51 am

Hmm...znana wam wszystkim zapewne tinolandia poprosiła mnie o wykonanie prezki łączonej.Żeby nie było link do wątku...No i jak widzidcie przekazałam kod i grafikę.Następnego dnia patrze i nie uzupełnione...cóż myślę...może zrobi to później? Dzisiaj wchodzę na jej profil i co widzę? Uzupelnione wszystko kulturka ale? jest MAŁE ale...częsć garfiki z moim podpisem została UCIĘTA.Tak,poprostu bezczelna ucięła sobie grafikę.I cóż ja mam teraz poradzić? Nie wierzysz?=sprawdź...Napisałam już na rozgrywce ale zdania mieszane.Jedni pisali że na forum mam to załatwić,inni że zgłosić i już sama nie wiem...Ech strzeżcie się tej dziewczyny...
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:41 am

Moim zdaniem zgłoś, ale najpierw sama z nią pogadaj Smile, albo rób jak pysia ... zrób ,że twoja grafika w ramce Smile
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 5:09 am

z nią się nie dogadasz, to jeszcze dzieciak. Napisz do do któregoś z modów na zagrodzie, wyjaśnij sprawe, bo ona już przesadza, niech jej wlepią bana na zawsze za całokształt (spam, kradzieże, kłótnie o nic, pyskówki itp).
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 5:25 am

eh, sama się już spotkałam z jej oszukiwaniem w moim konkursie, chciała zgłosić rysunek, który znalazła w necie... zgłoś to modom, tutaj na pewno, a czy na hwr to ci nie powiem. na kontakt na 100% nie pisz, bo nic ci to nie da.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 5:32 am

U mnie raz w temacie napisała , że chce dołączyć to spółki graficznej. Formularz był na górze i co? I nic! I napisała , że jest uczciwa....brak słów
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 6:28 am

carrie - uwierzysz, że jestem w jej wieku? Surprised
tinolandia to podejrzana osóbka. Kradnie, kopiuje, oszukuje i inne tego typu cechy. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Friesian - powiedziała, że jest uczciwą osobą? To chyba nie wie co to znaczy uczciwość. Evil or Very Mad Co do Twojej sytuacji Alasky... Najpierw zgłoś ją na ZM. Potem postaraj się z tym coś zrobić na howrse. Ja napisałabym do tych najmilszych modów. Jak dla mnie są nimi Calvana i pszczółka182 czy jakoś tak. I chyba Arvena jest też modem, ale pewna nie jestem. Wink Na kontakt nie pisz - olewają praktycznie każdą zgłoszoną im sprawę. Rolling Eyes Bardzo Ci współczuję. Mi nigdy nikt grafiki nie ukradł (na całe szczęście). Jeszcze trochę i będzie trzeba robić takie ohydne i odrażające grafiki (takie jak moje Very Happy), żeby kopiarze i oszuści nie dobrali się do nich.
Do administracji ZM: błagam zróbcie coś z tinolandią! Jak widać nie tylko mnie denerwuje jej zachowanie. Dotychczas próbowałam się wstrzymywać z wypowiedziami na temat jej zachowania, ale po tym co zrobiła Alasky - nie wytrzymałam. Błagam, błagam i jeszcze raz błagam...
Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 6:36 am

aniawis39 - jestem w tym samym wieku co ty xD Alasky - powyższe posty dały ci wskazówki jak ukarać tinolandie. A więc teraz do roboty! xD
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 7:41 am

tinolandia jest po prostu...chora...
za dużo nie da się na nią poradzić- jedynie można ją ignorować, nie zadawać się z nią calkowicie, cale howrse zalać tym jaka ona jest to sie wszyscy od niej odsuną Razz
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 8:56 am

A gdzie ten podpis się znajdował? Na dole czy na górze? Być może jej ucięło prezentację kiedy wstawiła ją z tą co teraz ma... Najlepiej wyjaśnić z nią tą sprawę. To prawda,że jest się z nią dosyć ciężko dogadać - ona u mnie też zamówiła prezkę... tyle,że takiej przykrej sytuacji nie było.
Ogółem posty tinolandii na Zagrodzie Mgły mówiły same za siebie... Niektóre rzeczy,które tutaj pisała były wręcz nie do przeczytania. To jest chore jak w tym wieku można mieć taką ortografię. Chyba,że jest dyslektykiem..
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:15 am

Nie, to akurat było przypadkiem, pasek wjechał na prezentację, ona się najwyraźniej na HTMLu nie zna, i nie potrafi zaradzić, zobaczcie że tekst wjeżdża na pasek...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:21 am

Mam wkleić Kod na swoja prezke żeby wam pokazać że kod działa?Zreszta ta dziewczyna nawet nie raczy odpisać -,-
P.S jak sie zgłasza na zagrodzie?
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:24 am

Ale kod tego paska pod prezką, on nachodzi na prezkę, rozumiesz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:28 am

No ale nie pomyślałam że ja to mogę uznać za celowe? Można poprosić kogos aby temu zaradził -,-
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:30 am

Może ona inaczej nie umie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:33 am

Nie chcę robić offtopu.Ona i tak jest jaka jest.Kopiuje spamuje i robi różne inne rzeczy.Można ją bronić ale powiedz mi jakbyś była mną-Nie zdenerwowało by Cię to?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:37 am

Dodam,iż gdyby nie to,że ma zmienne IP to zostałaby już dawno zbanowana..
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 1:09 pm

Ja jej nie bronię, tylko zanim zgłaszasz to się zastanów, poza tym miałam sytuację że osoba która kupiła prez zmieniła mój login na swój...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 1:26 pm

Zapewne w HTML podana była inna wysokość niż ta prezentacji i ją ucięło. Chyba, że dziewczyna zrobiła to specjalnie. W programie tego raczej nie ucięła, bo jeśli weźmiesz na tło i "kopiuj adres URL obrazka" (albo "zbadaj element" i tam grzebać) to pokazuje się pełna prezentacja, razem z podpisem. Na przyszłość-lepiej podpisywać się na górze, wtedy nie utnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Gość
Gość
Anonymous



Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 3:02 pm

Dokładnie, gdyby nie zmienne IP. Ona i tak spamuje, pyskuje, kopiuje prace innych i wysyła na konkurs(patrz wiadomość Karoliny).
Ona jest jeszcze gorsza od mojej "kochanej" diany.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 1:32 am

Pozwólcie się też wypowiedzieć tinolandii. W innym wątku napisała:
tinolandia napisał:

i nie usunełam niczego tak samo Alasky na howrse część się usówa i nie wiem jak to się dzieje
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 2:19 am

Mimo tych wszystkich kłótni i sporów z tinolandią myślę, że to jest tylko kwestia kodu. Zróbmy jej dobry, żeby podpisu nie ucinało i dajmy. Jak zostawi ten-usunęła celowo, jak nie-miała z tym problemy i to nie jej wina. Wink

A co do zabanowania-tak jak napisały powyżej Pysia z Apple, jej się zbanowac NIE DA. Zmienne IP bądź logowanie u koleżanek ze zmiennym IP, nieważne, ale po prostu nic to nie daje. Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 8:42 am

Doszłam z nią do kontaktu.Postaram sie jej pomóc w kodzie...Do zamknięcia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 8:46 am

hanka,właśnie o tym powiedziałam.. Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! 2153337378
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 9:13 am

pysiu, właśnie dlatego hanka napisała "tak jak powyżej napisała Pysia z Apple"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! Empty
PisanieTemat: Re: Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!   Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nie wiem czy tu ale pomoc pilnie potrzebna!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pilnie potrzebna pomoc dla ofiary włamania!
» Potrzebna pomoc!
» Potrzebna pomoc w zadaniu !
» Tablet graficzny - potrzebna pomoc (:
» Kochani! Potrzebna pomoc! Donka2166

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: