Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)

Go down 
+11
MrsKopytko
pe$$ia
Takashiro
Heshette
Asiaa.
Arbuzek_10
DinoSmo
Zaczarowana.x3
Hałka
Basia
blueberry.
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostCzw Sie 16, 2012 2:18 pm

Ania powraca ze swoją nieudolną grafiką! Smile Macie to (nie)szczęście, że w tej sprawie tak łatwo nie odpuszczę. Mam nadzieję, że ten wątek będzie cieszyć się większą popularnością niż poprzednie. Dodatkowo dodam, że wszelakie opinie lub uwagi przyjmuję na PW. Wink Jednak, gdy za każdym razem pojawi się nowa grafika to nie pisz do mnie bez przerwy: "Ładna" itp. Opinię proszę wyrażać raz, a porządnie. Przejdźmy do rzeczy.




Regulamin
1) Proszę nie popędzaj mnie. Nie należę do grona osób, które są dostępne cały dzień, tydzień czy miesiąc.
2) Stosuj się do formularza! Zamówienia złożone ot tak nie będą przyjmowane.
3) Jak ktoś skopiuję jakąś część mojej pracy - ma poooważny problem.
4) Nie wykonuję HTML'u. Jeżeli umiesz robić HTML do pięciu ramek, na ramki ruchome (poziomo i pionowo) - zjedź na dół.
5) Skąd biorę zdjęcia to moja sprawa, Ty biorąc ode mnie grafikę masz pewność iż, gdy ktoś oberwie za foty - nie będziesz to Ty, ale ja.
6) Jeżeli wykonuję avatar, nie podpisuję go, bo zepsułoby to estetykę. Więc jeżeli masz avatar by me to proszę uwzględnij to na prezentacji. Jeżeli wykonuję zestaw wtedy zazwyczaj piszę "Avatar and presentation by aniawis39 for ...".
7) Patrz na myślniki przy np. "zwykły". Jeżeli jest zielony oznacza to iż aktualnie wykonuję dany typ grafiki - jeżeli czerwony, wyrób jest wstrzymany lub jeszcze nie ruszył.
Cool Szukam zdjęć, ale nie siedzę w Twojej głowie, więc gdy znajdę odpowiednie (w moim mniemaniu) zdjęcia wysyłam Ci je na PW (na Zagrodzie) byś ocenił/a czy się nadają.
9) Mimo, że nie ma to nic wspólnego z regulaminem... Wszystkie moje prace są darmowe! Smile
Co mogę dla Ciebie zrobić?
avatar
~ zwykły
~ ruchomy
~ wycinany
~ kołowy
prezentacja (sama grafika)
~ tradycyjna
~ "Koło Fortuny"
~ pionowa
~ teksturka
~ Twój pomysł
banner
~ Twój pomysł
Jak zamówić?
Jest to łatwiejsze niż sobie wyobrażasz! Po prostu skopiuj formularz, który potrzebujesz i wyślij mi go na PW - tu lub na Świecie Doggi! By zobaczyć formularz, rozwiń spoiler. Wink
[center]Avatar
Spoiler:
Prezentacja
Spoiler:
Banner
W tym przypadku po prostu musisz opisać mi swoją wizję. Czy ma on być prostokątny, a może jednak koło? Jaki kolor, napisy. To wszystko musisz mi napisać. Wink

UWAGA!

Szukam osoby, która zna się na HTML'u i po prostu lubi się nim "bawić". Smile Może być już "zatrudniona" w jednej z licznych spółek graficznych, ale musi mieć też czas na bycie mym "partnerem". HTML do mej grafiki wykonywałby za darmo, nie miałby z tego żadnego zysku. Chodzi po prostu o to, że po złożonym zamówieniu (do mła) na życzenie klienta, grafika wędrowałaby do mózgowca (który umie HTML), a on zrobiłby do niej kod. Następnie wszystko byłoby przekazane do klienta, a na grafice widniałby napis: "HTML by ...". W tym miejscu może znaleźć się właśnie Twój login!

Niedługo pojawią się przykłady moich prac, z których będziecie mogli korzystać do woli! Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 12:26 pm

Dziubki zamawiajcie - proszę. :3 Obawiam się, że przez Was w jakąś depresję popadnę, lub coś w tym stylu. Smile Daję taką, o darmową prezentację. Dodam, że pierwszy raz robiłam prezentację w ten sposób. Osobiście uważam, że efekt jest OK., ale od oceniania jesteście Wy.
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Presentationro
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 12:53 pm

Skoro popadniesz w depresję zrób avek. Ruchomy na przeźroczystym tle, kolorystyka: jasne róże. Co do reszty zdam się na ciebie na pewno wymyślisz coś ładnego. Login: Stokrotka 112
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 1:04 pm

Jasne róże powiadasz... A jakie zwierzęta lubisz najbardziej? Smile Pomoże mi to trochę. Wyławiasz mnie z depresji. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 4:20 pm

Lubię brudne róże. Wyobrażam, żeby to był jakiś słotkawy motyw np. Filiżanka herbaty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 2:51 am

Aniawis, a co z moimi kodami? Sad
Powrót do góry Go down
Hałka
Przyjaciel Zagrody
Hałka


Liczba postów : 188
Dołączył : 05/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 4:48 am

Hmm, wycinane awatary i koń na prezentacji jest źle wycięty. Wygląda to nijak.
Ćwicz, ćwicz i ćwicz, ćwiczenie czyni mistrza Very Happy Pamiętaj, że to moje zdanie, lecz widzę w tobie prawdziwego grafika.
Powrót do góry Go down
http://www.chomiki.darmowefora.pl/
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 6:36 am

Stokrotka - będzie na dzisiaj, tylko muszę znaleźć odpowiedni obrazek. Wink
Franell - pisałam do Ciebie PW, już drugi raz i nie wiem co się dzieje, ale nie doszło z tego wniosek. Sad Myślę, że najpierw musimy sobie wszystko obgadać na PW, a potem zaoferować wspólne usługi.
Hałka - dziękuję za opinie. Wycinanie cały czas ćwiczę, ale znalazłam nowy sposób także możliwe że będzie lepiej. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 6:42 am

mogę robić HTML
Powrót do góry Go down
DinoSmo
Nowy
DinoSmo


Nick w grze : DinoSmo
Liczba postów : 7
Dołączył : 30/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 8:00 am

A jak wycięłaś tego konia w lewym dolnym rogu?
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 10:26 am

DinoSmo - gumką. Smile Wycinasz tak, jak do zwykłego wycinanego avatara/prezentacji. Smile
.Lolita. - dziękuję za odzew, ale z Franell się styknęłyśmy tylko na razie PW nam/mi szwankuje i się dogadać nie możemy w szczegółach - bo nie mamy, jak gadać. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 2:54 pm

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) 133225_porcelana_kawa_dzbanek_wachlarz

Albo

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) 121584_filizanka_kawa_ziarenka

Ale myślę, że najodpowiedniejsze byłoby

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) 113948_kawa_cukier_lyzeczki

Przeskalować wyostrzyć i no problem
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 6:29 am

Zrozumiałam o co chodzi. Tapeciarnia okazała się niezawodna - tak oto powstał, ten oto avatar. Smile
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) L
Co poprawić? Bo zakładam, że trzeba coś poprawić. ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 1:14 pm

Coś źle wkleiłaś grafikę spróbuj jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 1:24 pm

Nie wiem co się dzieje z tym gifmake.com... Jak tylko wstawię to przez godzinkę się trzyma, a później klapa... Spróbuję innej metody. Mam nadzieję, że avatar Ci się spodoba o ile w końcu zdecyduje się pojawić... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 1:31 pm

Może spróbuj imageshack.us?
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 1:49 pm

W tym problem, że gdy przesyłam przez imageshack gif się tnie i się nie "gifuje". Cóż najmocniej Cię przepraszam. Jutro na 100% będzie, a jak nie to mnie zbij, zabij.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 2:00 pm

na tinypicka Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 12:05 pm

Już ostrze sobie nóż. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 1:58 pm

A wiesz, że niepotrzebnie? Razz
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) L
A jeżeli nie widać:
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) 28cd1eo
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 2:42 pm

Dzięki świetny.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 4:21 am

Mam nadzieję, że nie jesteś na mnie zła, że tyle to trwało... I cieszę się, że się podoba. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 5:39 am

Pytanie:
jak wygląda prez,koło fortuny?:>
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:21 am

Asiaaa. - koło fortuny wygląda o tak:
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Prezentacjadarmowa5
Oczywiście czcionka i jej styl jest przykładowy. To samo z teksturą. Teraz trochę "poprawiłam" się jeżeli chodzi o tekst. Zdjęcie w kole może znajdować się w zupełnie innym miejscu na prezentacji i może być zupełnie inna niż ta powyżej. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:30 am

Mhm....poproszę prez na doggi.Very Happy
Twój login: Vea
Jaki rodzaj prezentacji: koło fortuny
Napis/y: Na górze,nick
Zdjęcie: wybierzesz sama?Byleby z owczarkiem.Very Happy
Kolorystyka: Dopasuj do zdjęcia
Uwagi:Brak
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:32 am

aniawis39 napisał:
Asiaaa. - koło fortuny wygląda o tak:
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Prezentacjadarmowa5
Oczywiście czcionka i jej styl jest przykładowy. To samo z teksturą. Teraz trochę "poprawiłam" się jeżeli chodzi o tekst. Zdjęcie w kole może znajdować się w zupełnie innym miejscu na prezentacji i może być zupełnie inna niż ta powyżej. Wink

Całkiem, całkiem..Ale nie myślałaś może żeby u kogoś się "poduczać" robienia grafik?Wink
Jeśli jesteś chętna, to służę pomocą Smile
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:40 am

Asiaa. - będzie na dziś lub jutro. Smile
Heshette - dziękuję. Co do nauki... Kilka osób mi pomagało, a tak - korzystam z dobrodziejstw wujka Google. Jednakże każda nowość się przyda - dawaj na PW. :3 Dziękuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:55 am

aniawis39 napisał:
Asiaa. - będzie na dziś lub jutro. Smile
Heshette - dziękuję. Co do nauki... Kilka osób mi pomagało, a tak - korzystam z dobrodziejstw wujka Google. Jednakże każda nowość się przyda - dawaj na PW. :3 Dziękuję.

Oki, doki, napisz na pw z czym masz największy, problem, a jeśli nie masz - to ja coś zapodam :3
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 7:08 am

Zapodaj coś, bo właściwie z tym co umiem większych problemów nie mam. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 7:13 am

Chodziło mi bardziej o koło fortuny, o zdjęcie i ramkę, zresztą na pw już napiszę :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)   Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pracownia Star-x3 - prezentacje (na zamówienie, gotowe, darmowe), awatary, inne ♥
» Awatary/Petycje/Banery i inne wymysły =D
» Prezentacje, avatary i banery
» Pracownia Gwiazdki - na zamówienie, gotowe do kupienia, same tła lub same kody, bannery, awatary, inne
» Prezentacje HTML , Avatry , Banery , Sitter , Trener , Bluber

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: