Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Egzamin gimnazjalny

Go down 
+16
Vium
Mika_TLR
Asek33k
Zaplątana
natalias143
blueberry.
Kikyo22
Clue
Therin
EveDallas
CzekoBoom
Mikim7
Aglyss
chevalier
anteek
mina stirit1
20 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 8:54 am

Hmm...
Być może cześć z was szykuje się do egzaminu gimnazjalnego...
Jakie macie plany z tym powiązane?
Zamierzacie uczyć się naprawdę mocno, czy nie będziecie zwracać na to uwagi? ;p
Jak się uczycie?
Jaką metodę nauki przybraliście/ przybierzecie?
Ogólnie...pomóżmy sobie nawzajem...zmotywujmy się...
Wątek nie tylko dla tegorocznych 3-klasistów gimnazjalistów Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 8:58 am

Hahaah, no ja chętnie posłucham co Wy za plany macie i w razie czego Was od nich odwiodę, bo sama mam świeżo zebrane doświadczenia, hmmm? Very Happy
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 10:00 am

Ja tez w tym roku egzamin.. Postanowiłem zawiesić trochę howrse i wziąć się za naukę, bo w podstawówce cały czas pasek, w 1gim 4,73, a w drugiej 3,83, wiec za bardzo sie opuściłem..
Chociaż teraz może nawet na pasek spróbuję, żeby się do lepszej szkoły dostać.. Nie wiem kompletnie co chcę robić w przyszłości, ale kręci mnie praca jako.... nauczyciel Smile
Powrót do góry Go down
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 11:19 am

Ja pisałam starą wersję testu gimnazjalnego, tzn. dwie części (humanistyczną i matematyczno-przyrodniczą). Moje przygotowanie ograniczyło się do zrobienia testów z lat ubiegłych, zdałam chyba na jakieś 85%, więc bez szału, ale całkiem przyzwoicie. Zwłaszcza jak na wkład pracy. Wink

Jak teraz wygląda egzamin gimnazjalny? Jestem zupełnie nie w temacie odkąd nawet mój brat skończył gimnazjum. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 12:10 pm

Ja pisałam w zeszłym roku szkolnym, czyli w sumie kilka miesięcy temu. Historia+wos, Polski, Matematyka, Przyrodnicze, Język podstawowy, Język rozszerzony - co przecinek, to nowa część. Wink
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 1:06 pm

Ja poszłam w tym roku dopiero do pierwszej klasy gimnazjum, ale już myślę o egzaminie. Z częścią humanistyczną raczej nie powinnam mieć problemu, powiem nieskromnie, z polskiego jestem bardzo dobra (umiem wstać około piątej rano i o siódmej mieć napisaną pracę literacką i dostać z niej nawet szóstkę), z historii, no, jest już troszkę gorzej, a jaka będę z WOS - u: dopiero się okaże, bo zamiast tego przedmiotu mam w szkole WDŻ. Matma pójdzie raczej cienko, bo umiem spie... ekhem... nawet najprostsze zadanie. Z Biologią to lajcik, uwielbiam ją, ale jestem ciekawa, jak to wyjdzie z językiem obcym. Chcę zdawać angielski, ale jeszcze nie wiem, czy poziom podstawowy, czy rozszerzony.

vernille - a która część testu była najtrudniejsza?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 1:34 pm

Łaaaa, dobra, wiem! Wprowadzili już tę całą "małą maturę". Coś kojarzę. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 1:37 pm

Eh, mnie egzamin czeka w tym roku. Zamierzam, jeszcze raz napisze: zamierzam się uczyć Laughing Warto się starać jeśli chce się dostać do upragnionej szkoły. W moim przypadku to Technikum ze specjalizacją technik informatyk - aplikacje internetowe z elementami baz danych i grafiki Smile Mam nadzieje że uda mi się zdobyć ten zawód Smile Najlepiej jest jak się jest w tym co się lubi.

niedawno się dowiedziałem że punkty z Języka liczą się z części podstawowej, a nie rozszerzonej. Jaką ja poczułem ulgę ; ] Boję się trochę języka Polskiego, bo może być dużo Lektur i innych spraw ciężkich. Matmą się nie stresuje. Jam bardziej umysł ścisły Very Happy

vernille - Wybrałaś już kierunek, czy na razie "prosto, aby dalej" Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 11:51 pm

Aglyss - mnie powaliły właśnie pytania na Przyrodniczej części. Szczerze mówiąc, na Polskim miałam 88%, a uwierz mi, mimo iż na lekcjach nic nie robię, to jestem typowym humanem i polski traktuję jak powietrze. Wypracowania też piszę na szóstki, w pierwszej bodajże klasie gimnazjum napisałam taką recenzję książki, że moja polonistka stwierdziła, że to jest za dobre i na pewno ściągnięte z internetu - pisz jeszcze raz. Fora PBF dodatkowo moje zdolności rozwinęły, zresztą czytałaś moje teksty i wiesz, jaki mam styl, jak piszę etc. Ale niestety nie samym wypracowaniem człowiek żyje, jest wiele podchwytliwych pytań, faktycznie trzeba znać lektury, ale na szczęście większość testu jest na zasadzie "na podstawie podanego wyżej fragmentu, odpowiedz na pytania". Wink

Mikim - to się matmą stresuj, bo tam też sporo kruczków, a pytania potrafią być o to, czego jeszcze nie mieliście (wiadomo, test jest z całej książki, a wy ominęliście jeden temat). Ale skoro jesteś umysłem ścisłym, mam nadzieję, że i myśleć logicznie potrafisz, to pewnie sobie poradzić. :p
Co do kierunku, na pewno nie technicy, informatycy i inni tacy, bo samą grafikę i kody traktuję raczej jako dobrą zabawę wypełniającą wolny czas. Tak jak wspominałam, nie jestem umysłem ścisłym, w LO jestem na profilu dziennikarskim, a przyszłość tak naprawdę wiążę z psychologią, choć nie wiadomo, co z tego wyjdzie, bo to pewnie też będzie jakieś zajęcie na boku - wiadomo, psycholog to praca, za którą wiele nie dostanę. Myślałam też o prawie, ale nadaję się chyba tylko na adwokata, a to też niewdzięczna praca.
Także, reasumując, chyba jednak "prosto, aby dalej". :p

A że tak się zapytam, jaki prób punktowy ma ta Twoja szkoła? Z tego roku ofc.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 5:06 am

W tym roku mam egzamin.
Zdajecie niemiecki czy angielski rozszerzony ??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 6:13 am

Ja zdawałam francuski. Razz
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 7:09 am

Ja chyba na niemiecki się zdecyduję. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 7:18 am

Ja chyba zdecyduję się na rozszerzony rosyjski, angielski to u mnie totalna klapa Razz
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 8:33 am

Ja pisałam angielski na podstawie i rozszerzeniu. I zdałam xD Ale przyrodnicze straszne były. A jestem na biolchem:P
moje przygotoowanie?> przejrzenie lektur, przeczytanie od deski do deski wszystkichrepetytorii operonu przygotowawczych do egzaminu. I zdałam, 87.4 %, i dostałam się do wymarzonj szkoły, trzeciej w kielcach, pierwszej na mojej liście:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 8:41 am

Mikim7 napisał:
W moim przypadku to Technikum ze specjalizacją technik informatyk - aplikacje internetowe z elementami baz danych i grafiki Smile
Z takim umysłem słuszną szkołę wybrałeś Wink Prawdę mówiąc sama myślałam,by iść do szkoły informatycznej,ale ostatecznie (póki co) podjęłam decyzję,że wolę pójść do Liceum Jeździeckiego ,a później być może na studia na wydziale Zootechnika - Hipologia . Czas pokaże,czy zmienię decyzję.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 1:25 pm

vernille - mówisz, że cię powaliły, a dałabyś radę jakoś przytoczyć chociaż jedno z nich?

Co do języka - wolę zdawać angielski, bo on jest dużo bardziej przydatny i (moim zdaniem) łatwiejszy do nauczenia. Kiedy słyszę o niemieckich rodzajnikach to aż mnie trzęsie, w życiu bym tego tałatajstwa na blachę nie wybiła. Już wolę zakuwać regułki wszystkich czasów angielskich, niźli słówka z rodzajnikami.

Co do szkoły - marzy mi się liceum weterynaryjne albo ewentualnie graficzne, jeśli to pierwsze nie wypali.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 1:48 pm

Aglyss, http://www.polskieradio.pl/daee4c68-ddd2-49ec-a606-d9780175c73d.file Smile

Ja wybierałam francuski, bo głupio mi było mieć dwa testy z angielskiego, a nic z franca.
Powrót do góry Go down
Therin
Nowy
Therin


Nick w grze : Therin
Liczba postów : 24
Dołączył : 12/08/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostPon Wrz 10, 2012 10:29 am

Ja egzamin również pisze w tym roku i szczerze powiedziawszy nie martwię się zbytnio nim Very Happy
A do LO to na profil medyczno - farmaceutyczny, a potem farmacja Smile
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostPon Wrz 10, 2012 12:39 pm

Język- zdecydowanie angielski (rozszerzony) gdyż w tym języku czuję się 100% pewna. Zastanawiałam się też nad rozszerzeniem francuskiego (jestem w klasie z 6 godzinami tegóż języka i jest taka możliwość), lecz to jednak nie to. Obu części humana się nie boję, polski przeżyję bez problemu jako rasowa humanistka, z historii/wosu/tudzież innych sztuk też sobie radzę nieźle, prawdę mówiąc niektóre działy z historii ze względu na moje małe fetysze mam wykute (XVII wiek- husaria! *0*

Najgorzej będzie z matmą, nauki przyrodnicze sobie poradzę. Niby mam na tych matematykach oceny w granicach 4/5, ale przeraża mnie perspektywa wykorzystania tych wszystkich regułek bez konkretnie podanej metody, a zastosowanie metod w praktyce. O ile będzie tak jak zapowiadają (dużo myślenia i logiki) będzie lepiej. W tym zdecydowanie lepiej kminię.

Co potem? Nie mam pojęcia. Chciałam wybrać coś językowego, lub human dziennikarski (praca w dyplomacji lub opiniotwórczej gazecie, ha, to jest moje marzenie), ale po tych profilach w moim mieście rozłażą się głównie odpadki, których na nic innego nie przyjęli. Jestem w kropce, bo moim powołaniem zdecydowanie nie są cyferki.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 2:16 pm

Aglyss napisał:
vernille - mówisz, że cię powaliły, a dałabyś radę jakoś przytoczyć chociaż jedno z nich?

Co do języka - wolę zdawać angielski, bo on jest dużo bardziej przydatny i (moim zdaniem) łatwiejszy do nauczenia. Kiedy słyszę o niemieckich rodzajnikach to aż mnie trzęsie, w życiu bym tego tałatajstwa na blachę nie wybiła. Już wolę zakuwać regułki wszystkich czasów angielskich, niźli słówka z rodzajnikami.

Co do szkoły - marzy mi się liceum weterynaryjne albo ewentualnie graficzne, jeśli to pierwsze nie wypali.

Ja wręcz odwrotnie. Rodzajniki są praktycznie na logikę, ktoś kto lubi ten język i z sercem się nim interesuje to radzi sobie z rodzajnikami do wszystkiego. Chcesz = umiesz, nie chcesz = nie umiesz.
Ja nie cierpię angola i po prostu mi nie wejdzie. Kojarzy mi się zbytnio z gimbusami jarającymi się angielskim. oh ah.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 7:35 am

13, 14, 15 listopada - próbny egzamin Very Happy
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 8:19 am

Ale wy się podniecacie tymi egzaminami...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 8:34 am

Kikyo, z pewnością też odgrywałby on w Twoim życiu ważną rolę, jeśli zależałaby od niego Twoja - nie ukrywajmy - przyszłość. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 9:09 am

Wiecie co? EGZAMIN to lajt, pełen lajt. Nie wiem czym się tutaj stresować. Ja jak napisałam tak napisałam, bo kto ma dobrze napisać to i tak to zrobi. Nie rozumiem takiej spinki.
Wyniki wynikami, same wyniki nie dadzą Ci możliwości wybrania super liceum ani technikum, świadectwo też się bardzo liczy.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 9:12 am

Mnie tak samo, jak Aglyss egzamin czeka dopiero za dwa lata i szczerze mówiąc - nie planuję się do niego zbytnio przygotowywać. Wiadomo co nieco się powtórzy, ale nie należę do gatunku tych co przez pół roku się przygotowują. Zawsze sobie obiecuję - teraz będę się uczyć, będę mieć pasek. Ale po siedmiu godzinach w szkole, plecak jest odkładany, gdzieś tam, hen daleko. Razz Moja siostrzenica jest z tego rocznika co "jedzie" na nowej podstawie programowej, ale relacji mi niestety nie zdała. Ten test dopiero za 3 lata, a ja już trzęsę portkami. Chemia mnie przeraża, fizyka tak samo, mam wielkie nadzieje co do biologii. Jeżeli chodzi o polski - najniższą oceną z PL była 3 także myślę, że będzie dobrze. Ale matma... To zupełnie inna sprawa. Test po podstawówce zdałam na 3+, potrafię potknąć się na najprostszym zadaniu i już boję się co będzie za rok. Nauczycielkę mamy trochę może nie tyle wredną co, hmmm... Sumiennie wykonującą swoją pracę, że tak powiem. Laughing Potrafi nam zadać dwa zadania, ale w jednym jest przykładów tyle ile liter w alfabecie (pomijając "ó", "ć" itp.). Rozumiem, że trzeba nas tego nauczyć, ale przy niej do głowy kalkulator mi niedługo wejdzie... Mąż babki od WOS-u się powiesił ileś lat temu, babka od religii każe nam modlić się w kręgu... Egzamin gimnazjalny 3864879675 Przynajmniej babki od języków są OK. Wychowawczynię mamy najlepszą pod słońcem także powinno być dobrze. Przeraża mnie fakt, że miałam drugą, najlepszą ocenę z kartkówki z niemca (podstawy). W życiu bym nie podejrzewała. Ale do testu i tak wybiorę angielski. Wszędzie się po angielsku dogadasz i według mnie jest na tym etapie prostszy od niemieckiego. Ledwo ciągnę w pierwszych tygodniach gimnazjum, a ja już o studiach marzę... Egzamin gimnazjalny 899592912
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 9:19 am

ja tam egzamin mam teoretycznie za 3 lata, ale pisać go nie zamieram XD konkursy piszę w tym roku 3, a jeszcze kuć nie zaczęłam XD no nic, do historii się przyłożę, resztę olewam XD
Powrót do góry Go down
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 10:33 am

Jak ktoś chce się dostać do dobrego liceum, to bardzo, bardzo polecam udział w konkursach kuratoryjnych. Laureaci mają max punktów przy rekrutacji i są zwolnieni z pisania egzaminu w kategorii, w której konkurs "zaliczyli" Smile Wiem, bo jestem pierwszym rocznikiem, który przechodził przez nową podstawę i doświadczyłam nowinek Ministerstwa Edukacji na własnej skórze, a jedną z laureatek miałam okazję podpatrywać przy rekrutacji Wink
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 12:08 pm

vernille napisał:
Kikyo, z pewnością też odgrywałby on w Twoim życiu ważną rolę, jeśli zależałaby od niego Twoja - nie ukrywajmy - przyszłość. Wink

Ja takie egzaminy miała przez 12 lat. Od 1 podstawówki, do 6 gimnazjum, z każdego przedmiotu + jedna dwu tygodniowa sesja przed świętami Bożego Narodzenia, a później przed Wakacjami i tak przez 12 lat i od nich zależało czy idziesz do następnej klasy czy kiblujesz, wiec to co wy macie w Polsce, to zwykły pikuś Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 12:20 pm

To, że dla Ciebie to pikuś i "ty zapewne miałaś gorzej" nie oznacza wcale, że dla aktualnego sześcio- czy trzecioklasisty to jest nic. Wprowadzone zostały nowe reformy w oświacie, są nowe podręczniki, nowe podstawy i nawet nauczyciele nie wiedzą momentami czego mają uczyć. Podejrzewam, że kiedy miałaś swoje egzaminy, też zależało Ci na ich zdaniu, napisaniu na konkretnym poziomie i też wymieniałaś się ze znajomymi wrażeniami. Próba kontaktu z innymi będącymi w tej samej sytuacji, w obliczu stresu wydaje mi się jest czymś normalnym, tym bardziej, że poniekąd chodzi tu o nasz rozwój, czyli coś, co jest ważne dla każdego z nas. Zupełnie nie rozumiem zatem Twojego zdania, tym bardziej, że ludzie piszący w tym temacie wcale nie przesadzają z tym "podniecaniem się", jak to ujęłaś.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipostSro Paź 03, 2012 12:23 pm

Vernille, ja to dobrze rozumiem, ale z drugiej strony trochę mnie to bawi. Jak widzicie słowo "egzamin", to od razu dostajecie jakieś ekstazy Wink Ale dobra, nie będę więcej pisać w tym temacie, widocznie nie powinnam tutaj się udzielać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Egzamin gimnazjalny Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin gimnazjalny   Egzamin gimnazjalny I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Egzamin gimnazjalny
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Egzamin Gimnazjalny
» Egzamin gimnazjany 2014

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: