Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!

Go down 
+67
Fleur.
ebonita
Barson1990
najlepsza9
koziorożec
--♥Perła♥--
SandCastle
radek1998r
michasia
Estelle
Aangelika101
Malto
Cullenka123
lala299
Mania123321
ZetkaEmka
aneczka1-13
Temperance
Aeona
Klaudiadan
ctrlalt
wilczyca1000
ewuula
Alaya
anteek
ewunia9811
Domel
pakistanek
Shikari
Kikyo22
bursztyn232
kaprysab
anna i wiki
carrie17
selfesssoul
Avada
Nesqa
Arrin
Catalina
CzarownicaSa
koniarka1999
arlyn
drusia55
Lubelak
Ejli
Julinda010
Presence
EveDallas
Athi
Banan
Kemishi
-Eruina-
Queen of Wolves
Takashiro
Marta Te
sohana
Nefra01
LadyArvena
Layzy
Karolina211
Philipek
Ayashi
avrilka
agix
Nevarra
Zaplątana
Mikim7
71 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Banan
Raczkujący
Banan


Nick w grze : Bananeq
Liczba postów : 97
Dołączył : 03/10/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 8:04 am

Klaudiadan napisał:
A ja się zastanawiam między Merkurym a Saturnem - w kosmicznych akurat ich mi brakuje. Chociaż może ostatecznie mogę wziąć tego, który daje najwięcej diamentów ^^'

Merkury.

Jest śliczny i daje zadowalającą ilość diamentów :3
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 8:14 am

Ja też jestem za Merkurym *.*

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą są dwa nowe pakiety przedmiotów:

Pakiet wampira i pakiet zombie.
Pakiet wampira daje miesięcznie jedną Krew Meduzy przez rok. A Pakiet zombie na tej samej zasadzie podaruje ci puszkę pandory.

Pakiet puszek dostępny pod postacią nagrody rzeczowej w złotej karcie:
【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Halloween-gift-zombie

A pakiet krwi jako nagroda za uzupełnienie kolekcji:
【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Privilege-vampire
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 8:34 am

No i na co komu 12 Puszek Pandory? I tak mam już sporą nadwyżkę niepotrzebnych -,-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 8:47 am

Oj chciała bym ułożyć wszystkie karty 【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 1988476332 , było by to pierwszy raz odkąd jestem na howrse. i oczywiście bym wybrała Rubina najbardziej opłacalny z całego stadka. 【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 3894492112
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:09 am

Dzikus już był ?
【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Normal
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:28 am

a właśnie, który boski daje najwięcej diamentów? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
agix
Już coś wie
agix


Nick w grze : agix
Liczba postów : 100
Dołączył : 13/08/2011

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:34 am

Masakra, odebrali całą przyjemność z kart - nie drapie się ich samemu, tylko trzeba kliknąć, polatają nietoperze i po chwili samo się odsłania Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=193978
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:38 am

erreo napisał:
a właśnie, który boski daje najwięcej diamentów? Smile
Jowisz ale trzeba go potrenować Smile
agix napisał:
Masakra, odebrali całą przyjemność z kart - nie drapie się ich samemu, tylko trzeba kliknąć, polatają nietoperze i po chwili samo się odsłania Sad
Niestety Sad
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:50 am

Racja, fajniej było, gdy mogliśmy sobie zdrapywać te karty...

I mam takie pytanie: jak to jest z tymi diamentami od Jadeita? On zawsze daje jeden diament gdy ma min jedną umiejętność większą od zera, czy jak ma np. 4 umki większe to daję więcej diamentów?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:01 am

Nafra- jak ma 1 um to 1 jak 2 to 2 jak 3 to 5 jak 4 to 10 jak 5 i 6 nie wiem bo nigdy tyle nie miałam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Klaudiadan
Raczkujący
Klaudiadan


Nick w grze : Klaudiadam
Liczba postów : 80
Dołączył : 01/10/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:06 am

Jadeit dał mi 10 diamentów tylko raz... I to dawno temu xD Ale straszna z niego bestyja, jak mi trzeba to diamentów nie daje, a jak nie trzeba to daje ;_;
Powrót do góry Go down
Lierre.
Już coś wie
Lierre.


Nick w grze : Lierre.
Liczba postów : 141
Dołączył : 29/10/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:07 am

Miało być dziś a chyba jednak już nie wprowadzą...Szkoda. Wyjaśnicie mi dokładniej jak to będzie z tymi końmi do wybrania ? I jakie najbardziej się opłacają
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:36 am

Lierre. napisał:
Miało być dziś a chyba jednak już nie wprowadzą...Szkoda. Wyjaśnicie mi dokładniej jak to będzie z tymi końmi do wybrania ? I jakie najbardziej się opłacają
Jeśli uda Ci się zebrać wszystkie karty, możesz wygrać jeden z boskich koni, którego sam wybierzesz :
- Merkury
- Wenus
- Ziemia
- Mars
- Jowisz
- Saturn
- Neptun
- Rubin
- Szafir
- Szmaragd
- Jadeit
- Ametyst
- Perła
- Grani
Powrót do góry Go down
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:46 am

Boski koń do wyboru ? Super Smile
Co do idei Krwi Meduzy bądź Puszek co miesiąc przez cały rok, to jakoś średnio mnie to obchodzi. Hoduję jednorożce, więc KM mi się nie przyda, a Puszek Pandory mam pod dostatkiem.
Ale poza tym karty są w porządku Wink
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Lierre.
Już coś wie
Lierre.


Nick w grze : Lierre.
Liczba postów : 141
Dołączył : 29/10/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:48 am

Kamil2010, dzięki. Poczytam sobie o tych koniach na zapas jakby miało mi się udać zebrać karty Razz To pierwsza karciana promocja, w której będę brać udział.
Powrót do góry Go down
Klaudiadan
Raczkujący
Klaudiadan


Nick w grze : Klaudiadam
Liczba postów : 80
Dołączył : 01/10/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:51 am

Chciałabym mieć przynajmniej 1 kompletną kolekcję ;_; Ale i z tej kolekcji kamieni i tych kosmicznych mi po 2 brakuje... Może jeszcze kiedyś zrobią coś podobnego, więc powinno się udać... Takiej przynajmniej jestem myśli.
Powrót do góry Go down
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:58 am

Ja nie zwracam uwagi na ilość dawanych diamentów. Jestem wkurzona za wczorajszą Ziemię, więc, jeżeli będę mogła wybrać(hahahahah) to wybiorę właśnie ją. No i Księżyc(^ ^)...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 11:39 am

Klaudiadan napisał:
Chciałabym mieć przynajmniej 1 kompletną kolekcję ;_; Ale i z tej kolekcji kamieni i tych kosmicznych mi po 2 brakuje... Może jeszcze kiedyś zrobią coś podobnego, więc powinno się udać... Takiej przynajmniej jestem myśli.
Też tak mam Sad Brakuje mi Ametyst i Perła do Diamentu oraz Saturn i Merkury do Słońca ;/ (Może w święta będzie promocja z zakupem zestawu kuponów i boksie Laughing )
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:17 pm

Mi też tylko Saturna i Merkurego brakuje Sad Jeśli mi się trafi diamentowa karta, to wybieram Merkurego. W poprzedniej edycji udało mi się Marsa zdobyć, więc mam nadzieję, że i teraz mi się uda Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:20 pm

Alcesta napisał:
Mi też tylko Saturna i Merkurego brakuje Sad Jeśli mi się trafi diamentowa karta, to wybieram Merkurego.
Ale aby wygrać boskiego trzeba chyba mieć wszystkie karty Shocked
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:22 pm

Ojć, to mi się coś pokręciło? Mam konto na internationalu, ale nie chce mi się sprawdzać Razz Jeżeli trzeba wszystkie karty zdobyć, to papa boski koniku Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Go??
Gość
Anonymous



【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:28 pm

Temat już jest a więc zamykam Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 【SPOILER】 Halloween tuż tuż!   【SPOILER】 Halloween tuż tuż! - Page 7 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
【SPOILER】 Halloween tuż tuż!
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» CP i Halloween!
» HNadchodzi Halloween (server inter i polski)
» Spoiler: Kajkias
» 【SPOILER GRY】 Nić DNA
» Spoiler: Apeliotes

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: