Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Magiczna Przejażdżka [PL]

Go down 
+74
Minoo
Keplie
klasaIVb
safie
Anke5
Vium
Doryda
Nefra01
Akardo
Cytrynkaa
Lubelak
Fenella
Sakti
wiki0396
mufff123@o2.pl
AyaKey
poziomka22
Casanova
Alcesta
marysia94
kakasandra
selfesssoul
ZetkaEmka
doska
Casablanka
Estelle
bialasek09
TrusQ
tapetka
Inaczej Perła 20
drusia55
Lierre.
Cisa
Lucie
Marsh
Banan
Mania123321
EveDallas
kueimu
arnekaja
erreo
Takashiro
annrem
Aglyss
Linea2010
ana0000000000
LadyArvena
amorkowa
berni90
Kemishi
Szarusia16
Arrin
Nevarra
Evelynek
Rooda
shunra
Cullenka123
Ayashi
mina stirit1
Zaplątana
Suzan
Karolina211
Mikim7
wierszownik
Tiamat
Athi
Queen of Wolves
Klaudiadan
Temperance
kaprysab
Avada
hanka1998
carrie17
Malto
78 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 6:33 am



How how how,

Witajcie w Magicznej Przejażdżce! Czas na rzucanie kostką i szukanie prezentów!


Magiczna Przejażdżka [PL] %28l%29 Plansze:
Gra składa się z 5 plansz, a każda plansza z 64 pól. Pola są numerowane od A do H i od 1 do 8.
Możecie znaleźć kilka różnych typów pól na planszy:
Magiczna Przejażdżka [PL] 9ef2e6cc869ea37e3d9856dea4a21daf Pola upominków - pozwalają zebrać prezenty, które będziecie mogli otworzyć po 25. grudnia.
Magiczna Przejażdżka [PL] 53277b7b7a81f3e8202a1b1ed668fbb0
Pola wyzwań - Możecie wypełnić zadanie i uzyskać dodatkowy prezent, rzut kostką itp. Te pola są bardzo ważne i pomagają przesuwać się po planszy o wiele szybciej!
UWAGA! Jeśli rzucicie kostką, nie wykonując wyzwania z danego pola, będziecie musieli wrócić na nie ponownie, aby móc wykonać to zadanie!
Magiczna Przejażdżka [PL] 467e00ffbbdd1515ad0e1a6bc9dbc964 Pola kluczy - Zebranie wszystkich kluczy na planszy pozwala otworzyć przejście na następny poziom.
Magiczna Przejażdżka [PL] F0c42a50db46e26ac1509b62c3e0f2af Teleporty - pozwalają dostać się na inne pole.
Magiczna Przejażdżka [PL] 7ff0e4421405a7006ae7be3a34af0618 Sekretne przejścia - pozwalają dostać się na kolejną planszę.
Magiczna Przejażdżka [PL] 53330eee43d0b0b21e87d833ebea70b0 Upominki dla znajomych - pozwalają zostawić prezenty na planszach przyjaciół.
Zwykłe pola - nie mają specjalnych właściwości


Magiczna Przejażdżka [PL] %28l%29 Upominki:
Są 4 rodzaje upominków: Małe i średnie upominki, Wyjątkowe upominki oraz upominki od znajomych.
Kiedy zbierzecie jakiś upominek, od razu zostanie dodany pod Waszym drzewkiem.
Aby go jednak otworzyć, będziecie musieli być cierpliwi, ponieważ upominki będzie można otworzyć dopiero po 25. grudnia!


Magiczna Przejażdżka [PL] %28l%29 Przejście z planszy na planszę.
Wszyscy zaczynają grę na planszy Śnieżnego Lasu.
Do odkrycia są 4 inne plansze, a na każdej z nich znaleźć można kilka kluczy. Zebranie wszystkich kluczy umożliwi Wam przejście na kolejny poziom poprzez Sekretne przejście.
Przejść można używać dowolną ilość razy i przemieszczać się po planszach wedle swojej woli.
Na planszy pierwszej, możecie znaleźć 1 Gwiezdny Klucz Magiczna Przejażdżka [PL] 467e00ffbbdd1515ad0e1a6bc9dbc964
Na planszy drugiej, trzy Lodowe Klucze Magiczna Przejażdżka [PL] 7af89a7d35f0fb425d858e4fb64a8aad
Na planszy trzeciej, 5 Kluczy Przestworzy Magiczna Przejażdżka [PL] Fb719b1a16383ea189f77da5a834f03d
Na planszy czwartej, 7 Kluczy Elfów Magiczna Przejażdżka [PL] 6267c1615435e0979c9586631cd86ee7
Na planszy piątej, 9 Kluczy Prezentu Magiczna Przejażdżka [PL] 5f54abd8b9c69597a7244c0eb685cb81

Kiedy zbierzecie 25 kluczy i odblokujecie wszystkie plansze będziecie mogli spróbować wygrać Eurosa. Uwaga! Ta opcja będzie odblokowana dopiero 25. grudnia! A aby wygrać Eurosa, będziecie musieli trafić na jego pole.


I dopiero 25. grudnia będziecie mogli otworzyć świąteczne prezenty...
Magiczna Przejażdżka [PL] 69b0672613f5ae6b9797e55c04682480Magiczna Przejażdżka [PL] E6e6c86d2bbee95cf6534d2901ba0613Magiczna Przejażdżka [PL] 69b0672613f5ae6b9797e55c04682480Magiczna Przejażdżka [PL] E6e6c86d2bbee95cf6534d2901ba0613Magiczna Przejażdżka [PL] 69b0672613f5ae6b9797e55c04682480Magiczna Przejażdżka [PL] E6e6c86d2bbee95cf6534d2901ba0613Magiczna Przejażdżka [PL] 69b0672613f5ae6b9797e55c04682480Magiczna Przejażdżka [PL] E6e6c86d2bbee95cf6534d2901ba0613

Powodzenia i Wesołych Świąt!
Ow


Magiczna Przejażdżka [PL] Euros

Euros jest jednym z boskich koni wiatru.

Możesz jeździć na nim poprzez oceany, by zwiększyć jego siłę wiatru lub ponad górami, by zwiększyć poziom jego umiejętności.

Przejażdżki przez równiny zwiększają zarówno poziom umiejętności, jak i siłę wiatru.

Do wieku 3100 lat, gdy tylko siła wiatru Euros osiągnie 100 %, będzie on w stanie rozpętać burzę, po której zostaną nadzwyczajne upominki!

Kierunek wiatru określa zarówno umiejętności oraz punkty siły wiatru, które Euros otrzymuje podczas przejażdżek, jak i upominki zdobywane podczas burzy. Gdy wiatr wskazuje dany kierunek, Euros może otrzymać premię lub utratę umiejętności na dany dzień.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 6:40 am

Boski faktycznie "boski". Wyglądem przypomina mi konia z żywiołem powietrza... Bardzo się postarali Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 6:47 am

Och, zaczynają się boskie konie wiatru Laughing

Nie biorę udziału, strajkuję i jest mi z tym dobrze ^^ Chociaż promocja wygląda na taką, co zżera kupony na potęgę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 6:53 am

Hanka, a gdzie tam używa się kuponów? Coś źle zrozumiałam? Ale promocji nie rozumiem. I tak nie będę grać, raz bo mam zbanowane konto, dwa, bo strajkuję.
Ale boski faktycznie całkiem ładny. Tylko jeszcze niezbyt rozumiem jego "zastosowanie", ale to okaże się z czasem.
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:05 am

fajna promocja jak narazie mi sie podoba
ale bylam glupia pierdyknelam sie i kupilam za 300 tys rzut kostka Magiczna Przejażdżka [PL] 2195938138
czyli po zebraniu wszystkich kluczy bedzie opcja wygrania boskiego?
A ogolnie boski to fajny pod wzgledem graficznym ale najbardziej mi sie podoba zabawa z jego um lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:18 am

Boskie konie wiatru? Seriously Owlient'cie? Seriously? Po za tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
Co? Później będzie 50 kolejnych koni wiatru, ognia, wody i ziemi?
Ten wygląda jak przemalowany żywioł ...

Co za paranoja w ogóle.
Powrót do góry Go down
Klaudiadan
Raczkujący
Klaudiadan


Nick w grze : Klaudiadam
Liczba postów : 80
Dołączył : 01/10/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:21 am

I ma na dodatek ograniczenie odnośnie dawania prezentów... Wcześniej tego u boskich nie było. Może będzie to przynajmniej coś superanckiego....
Powrót do góry Go down
Queen of Wolves
Raczkujący
Queen of Wolves


Nick w grze : Queen of Wolves
Liczba postów : 67
Dołączył : 04/10/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:33 am

Nawet, nawet promocja. Do końca nie rozumiem.


Ostatnio zmieniony przez Queen of Wolves dnia Pon Gru 10, 2012 8:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:35 am

Acinoyx napisał:
Boskie konie wiatru? Seriously Owlient'cie? Seriously? Po za tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
Co? Później będzie 50 kolejnych koni wiatru, ognia, wody i ziemi?
Ten wygląda jak przemalowany żywioł ...

Co za paranoja w ogóle.
Następne będą konie pierwiastków chemicznych, potem pójdą boskie różnych gatunków wina, kolejne będą boskie-drzewa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:38 am

Boskie różnych gatunków wina - sikam. XDDD

No, a ogółem podoba mi się boski, ale jakoś nie ogarniam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 7:50 am

Mi się graficznie nie podoba, wygląda jak przemalowany żywioł i ma dziwnie jedną nogę wygiętą.
W promocji nie biorę udziału, jeszcze nie odpoczęłam po poprzedniej.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 8:04 am

Graficznie - super, boski wydaje mi się troszkę rozmazany, ale to może przez format.
Pomysł - trochę pomieszany, no ale poziom trudności jest zachowany.
Nagrody - boski super, niespodzianki - nie wiadomo, ale wątpię żeby były tam bardzo kiepskie upominki Wink
Koszty EQ, kuponów, RO - pomijając sprzedaże błyskawiczne dla chętnych NA RAZIE nie widzę większych strat z konta, a nawet w pewnym sensie zysk. Zobaczymy co dalej ...

Ogółem git, zobaczymy jak dalej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 8:14 am

Co do błyskawicznych - Mały upominek zszedł właśnie po 50 tys. Equus. Ciekawe, co w nim będzie, bo jeśli coś typu Fortuna Krezusa albo Muśnięcie Filotes, to naprawdę będę współczuć kupującym.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Go??
Gość
Anonymous



Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 8:19 am

Fajny ten nowy koń i promocja też znośna Smile
I Plansza:
II Plansza:
III Plansza:
IV Plansza:
V Plansza:
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 8:40 am

Hm... na razie nie ma tragedii, chociaż w 1 wyzwaniu musiałam dać kasę Ow, na szczęście nie dużo.
Grafika spoko, oprócz boskiego - fajnie, że wreszcie nie dzikus! - moim zdaniem jest... brzydki, no cóż.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 8:50 am

A mi się boski nie podoba ;x kurde bez urazy ale wygląda jakby mu ktoś heftnął na grzywę -___- mogli się bardziej postarać...
ja tam mam gdzieś... gram bo gram dla upominków.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:03 am

Promocja, przynajmniej na razie, wydaje się nie wymagać specjalnych nakładów rzeczy z CR i kuponów. W dodatku w pierwszym wyzwaniu miałam polecenie "Oporządź konia", a jego zrealizowanie dało mi rzuty kostką co 8 godzin Smile

Jeśli chodzi o boskiego, to standardowo walczyć o niego nie zamierzam. Co do opinii o jego wyglądzie... Hmm. Ani mi się toto podoba, ani odrzuca. Taki sobie.
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:05 am

Może w którymś upominku jest nowa rasa? Very Happy
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:20 am

Z boskim, to oni się nie postarali, mówiąc szczerze Razz Jest taki sobie... Sama promocja... Nie będę ukrywała, że rzygam nią, bo znowu jest jakiś event Razz Wiem, że nie muszę brać w tym udziału, ale sama obecność genialnych pomysłów Góry tak na mnie działa. Ogólnie nie zamierzam się zabijać o nagrody - co się uda zrobić, to się zrobi i tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Cullenka123
Raczkujący
Cullenka123


Nick w grze : Cullenka123
Liczba postów : 55
Dołączył : 31/07/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:23 am

Trochę zawiłe to to, ale nie test źle, zobaczymy, co z tego będzie. Chociaż obawiam się trochę tych "upominków", bo jak to znów mają być siodła, fortuny i jabłka, to dziękuję Very Happy
Boski niezły, ale pewnie jak zwykle mi się nie uda Neutral
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:30 am

Cullenka123 napisał:
Trochę zawiłe to to, ale nie test źle, zobaczymy, co z tego będzie. Chociaż obawiam się trochę tych "upominków", bo jak to znów mają być siodła, fortuny i jabłka, to dziękuję Very Happy
Boski niezły, ale pewnie jak zwykle mi się nie uda Neutral

Znając życie, to w tych najmniejszych upominkach będą jabłka i jak zawsze wyniosę z promocji paręset worków Very Happy Jeszcze trochę, a będę ich miała więcej niż jest koni na Howrse Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Cullenka123
Raczkujący
Cullenka123


Nick w grze : Cullenka123
Liczba postów : 55
Dołączył : 31/07/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:35 am

Ayashi, wystarczy sobie przypomnieć loterie i te tysiące jabłek sypiące się ze wszystkich stron xD Co chwila je sprzedawałam i do tej pory jeszcze mam, chociaż się regularnie pozbywam. Dlatego właśnie sprzedaże są dla mnie bez sensu, nie kupuję kota (tzn. jabłka) w worku.
Powrót do góry Go down
shunra
Raczkujący
shunra


Nick w grze : shunra
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/08/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:43 am

Mam takie dziwne wrażenie że pozostałe boskie konie wiatru będą różniły się tylko kolorami grzywy i ogona.
A co do nagród w tej promocji znowu wpadnie pewnie pełno jabłek, uzd, podków FK itp. Teraz nie wołają kuponów pewnie pod koniec akcji i tak się bez nich nie obejdzie no ale ja nie mam zamiaru starać się koniecznie zdobyć tego boskiego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:46 am

shunra napisał:
Mam takie dziwne wrażenie że pozostałe boskie konie wiatru będą różniły się tylko kolorami grzywy i ogona.
Też tak sadzę i myślę, że będzie jeszcze różowy, niebieski, żółty.
Edit.
Osiem głównych bogów wiatru to Boreasz (wiatr północny), Kajkias (północno-wschodni), Apeliotes (wschodni), Euros (południowo-wschodni), Notos (południowy), Lips (południowo-zachodni), Zefir (zachodni) i Skiron (północno-zachodni)
Mitologia gracka się kłania teraz na howrse Smile
Więcej tu.


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Pon Gru 10, 2012 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:47 am

Nie wierzę, że jakakolwiek promocja obędzie się bez kuponowego kuszenia. Głowę daję, że teraz pomachali graczom marchewką przed nosem, a za jakiś czas dorzucą "atrakcję" w postaci dodatkowych prezentów, pociągnięć za wajchę itp., oczywiście w RO. Skąd jednak wziąć RO, skoro gracze są spłukani po chwastach? Odpowiedź jest prosta Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 10:17 am

Athi napisał:
Acinoyx napisał:
Boskie konie wiatru? Seriously Owlient'cie? Seriously? Po za tym w rodzinie wszyscy zdrowi?
Co? Później będzie 50 kolejnych koni wiatru, ognia, wody i ziemi?
Ten wygląda jak przemalowany żywioł ...

Co za paranoja w ogóle.
Następne będą konie pierwiastków chemicznych, potem pójdą boskie różnych gatunków wina, kolejne będą boskie-drzewa Smile

O tak! Jeśli będą konie gatunków wina to od razu się piszę. Nie przekupicie mnie żadnym strajkiem! (;

A tak poważnie, to mam pytanie: Czy na howrse była jakaś promocja w jakikolwiek sposób związana z mitologią nordycką?
Nie licząc Sleipnira. Przy okazji jakiej promocji był on do wygrania? To chyba musiało być dawno temu...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Go??
Gość
Anonymous



Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 10:28 am

Rooda napisał:
Czy na howrse była jakaś promocja w jakikolwiek sposób związana z mitologią nordycką?
Nie licząc Sleipnira. Przy okazji jakiej promocji był on do wygrania? To chyba musiało być dawno temu...
Rok temu = Grani. Slejpnir był w loterii lub Błyskawicznych Sprzedażach Wink
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 10:38 am

Ey, co to znowu?
9 grudnia- koniec promocji
10 grudnia- początek nowej

Chyba coś się im w systemie pomyliło...
A co do promocji, kolejne dziadostwo z użyciem MASY kuponów. A o "Boskim" się nie wypowiem...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 10:45 am

Z cioci wikipedii pozostałe "wiatrowe":
Akwilon
Anemoi
Auster
Eol
Eolia
Eurus
Fawoniusz
Boreasz
Zefir
Notos

Ciekawe czy aż tyle tego będzie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 10:48 am

Nevarra napisał:
Z cioci wikipedii pozostałe "wiatrowe":
Akwilon
Anemoi
Auster
Eol
Eolia
Eurus
Fawoniusz
Ciekawe czy aż tyle tego będzie...
A pod jakim hasłem szukane ? Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczna Przejażdżka [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna Przejażdżka [PL]   Magiczna Przejażdżka [PL] I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Magiczna Przejażdżka [PL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Magiczna Przejażdżka [PL]
» Magiczna Przejażdżka
» Magiczna przejażdżka? Pfff.....
» "Anielskie krzyki" Magiczna pisze!
» Spółka graficzna Magiczna Strefa (Nabór do spółki!!!)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: