Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ważne, czy dochodzi nowa gra

Go down 
+16
Siedmiokropka
asiam017
Ejli
Kirara
hanka1998
Pupusia23
Nevarra
EveDallas
kreatywny
Reita-chan
Tiamat
Wild_Horse
avrilka
Estelle
PlaybackJunkie8
Lubelak
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 30, 2014 8:58 am

Może Transformice? Ale uważam,że będzie chaos, dużo osób będzie mylić ZM howrse i ZM jakąśtam.
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 1:37 pm

Hm, można by było coś dodać. Ale nie bardzo odrębnego. Bo fakt, howrse robi się bardzo kiczowate, i dużo osób rezygnuje. Myślę że simsy, myszy chociażby wprowadziły by bardzo dużo chaosu, o co chodzi? jak? o czym to forum? to ta zagroda? Coś o koniach jedynie, bo mimo iż chcielibyśmy dobrze, może być jeszcze gorzej, a wiadomo, tego nie chcemy. Więc tak jak mówię, coś końskiego c;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Gość
Gość
Anonymous



Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostCzw Kwi 10, 2014 2:09 pm

Jeśli coś dodać to o koniach. Po 1. to odwieczna tematyka Zagrody, a po 2. no "Zagroda" mówi sama za siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 3:42 am

Właśnie. Poczekajmy na Riding High, ewentualnie jak zamkną howrse zróbmy forum offtopowe ;d
Niby żartuję, ale... coś w tym jest. Mówiąc serio - albo konie, albo nic. Howrse. To zagroda, no chyba, że się ktoś uprze to zwierzęta gospodarskie. Też zagroda.
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 11, 2014 4:48 am

Czyli nici z liodena ;.;
No okej, tylko podajcie jeszcze jakieś sensowne i w miarę fajne gry z tą tematyką. Bo nie chodzi żeby dodawać, byle dodawać, bo to sensu nie ma.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 13, 2014 1:06 pm

Jak dla mnie dodawanie jakiejś gry jest całkowicie bezsensowne C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Gość
Gość
Anonymous



Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 12:45 am

Howrse jest trochę... dziwne. Aha - wszyscy trąbią, jaka to fatalna sytuacja na Zagrodzie, a wy jeszcze dokładacie nową grę? To forum jest i było o howrse, po co niszczyć te zamierzenia?
Poza tym: ja nie gram w żadne Riding High czy Star Stable, żadne myszy. To by było "pomieszanie z poplątaniem" jakby były dwie gry. Nie chcę czegoś takiego.
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 9:15 am

Zagroda od kilku lat jest NAJLEPSZYM forum o Howrse.Jest to kwestia reklamy na Howrse.Trzeba rozreklamować nasze forum nie szperając nie wiadomo gdzie w poszukiwaniu bannerów.Zrobić jakiś bezpłatny zlot grafików czy coś w tym stylu i lecimy z ankietą które bannery najładniejsze.Wstawiamy na forum (na widoku) jakiś link do bannerów i będzie git.Moim zdaniem ten kryzys trzeba po prostu ogarnąć.Trochę lepszego zagospodarowania forum.(Nic nie zarzucam administracji ani moderatorom,bo odwalają kawał dobrej roboty).Ogarnąć to wszystko i będzie git.To tylko nasza społeczność utrzymuje Zagrodę.Bez nas to forum "umrze".Howrse się zaczyna też powolutku sypać.A z koleją rzeczy zacznie się sypać Zagroda.
Moim zdaniem dodanie jakiejkolwiek gry jest bezsensu.Zrobi to jeszcze większy chaos i jeszcze bardziej pogłębi Zagrodę w owym "kryzysie".Grunt to dobra reklama.Przynajmniej moim zdaniem Smile
Na święta 2014 EWENTUALNIE moglibyśmy przeskoczyć na RH.Naturalnie pod warunkiem,że ta gra nam się spodoba.
Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Gość
Gość
Anonymous



Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 9:22 am

Nemmip napisał:
Zagroda od kilku lat jest NAJLEPSZYM forum o Howrse.Jest to kwestia reklamy na Howrse.Trzeba rozreklamować nasze forum nie szperając nie wiadomo gdzie w poszukiwaniu bannerów.Zrobić jakiś bezpłatny zlot grafików czy coś w tym stylu i lecimy z ankietą które bannery najładniejsze.Wstawiamy na forum (na widoku) jakiś link do bannerów i będzie git.Moim zdaniem ten kryzys trzeba po prostu ogarnąć.Trochę lepszego zagospodarowania forum.(Nic nie zarzucam administracji ani moderatorom,bo odwalają kawał dobrej roboty).Ogarnąć to wszystko i będzie git.To tylko nasza społeczność utrzymuje Zagrodę.Bez nas to forum "umrze".Howrse się zaczyna też powolutku sypać.A z koleją rzeczy zacznie się sypać Zagroda.
Moim zdaniem dodanie jakiejkolwiek gry jest bezsensu.Zrobi to jeszcze większy chaos i jeszcze bardziej pogłębi Zagrodę w owym "kryzysie".Grunt to dobra reklama.Przynajmniej moim zdaniem Smile
Na święta 2014 EWENTUALNIE moglibyśmy przeskoczyć na RH.Naturalnie pod warunkiem,że ta gra nam się spodoba.
Tyle ode mnie.
Jest post z bannerami Smile
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 9:28 am

DanonekxD napisał:
Nemmip napisał:
Zagroda od kilku lat jest NAJLEPSZYM forum o Howrse.Jest to kwestia reklamy na Howrse.Trzeba rozreklamować nasze forum nie szperając nie wiadomo gdzie w poszukiwaniu bannerów.Zrobić jakiś bezpłatny zlot grafików czy coś w tym stylu i lecimy z ankietą które bannery najładniejsze.Wstawiamy na forum (na widoku) jakiś link do bannerów i będzie git.Moim zdaniem ten kryzys trzeba po prostu ogarnąć.Trochę lepszego zagospodarowania forum.(Nic nie zarzucam administracji ani moderatorom,bo odwalają kawał dobrej roboty).Ogarnąć to wszystko i będzie git.To tylko nasza społeczność utrzymuje Zagrodę.Bez nas to forum "umrze".Howrse się zaczyna też powolutku sypać.A z koleją rzeczy zacznie się sypać Zagroda.
Moim zdaniem dodanie jakiejkolwiek gry jest bezsensu.Zrobi to jeszcze większy chaos i jeszcze bardziej pogłębi Zagrodę w owym "kryzysie".Grunt to dobra reklama.Przynajmniej moim zdaniem Smile
Na święta 2014 EWENTUALNIE moglibyśmy przeskoczyć na RH.Naturalnie pod warunkiem,że ta gra nam się spodoba.
Tyle ode mnie.
Jest post z bannerami Smile
Danon,wiem o tym.Kiedyś jak szukałam to mi zeszło z półgodziny.Ja bym zrobiła coś "świeższego".Jak dużą ilość mamy osób,które zajmują się grafiką?Dałabym im się wykazać.A każdy kto w grafice zaczynał chciałby się zareklamować.Rąbnąć darmowy konkurs.Ładnie go "oprawić" i byłoby świetnie.I oczywiście link do postu z bannerami wybranymi przez Zagrodzianinów
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Sponsored content





Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ważne, czy dochodzi nowa gra   Ważne, czy dochodzi nowa gra - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ważne, czy dochodzi nowa gra
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WAŻNE ! -TO NIE JA!
» WAŻNE! Ogłoszenie
» WAŻNE!- Czy to plagait ?
» Ważne informacje
» [WAŻNE] Oszuści

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: