Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse

Go down 
+13
Laura_raa
Nathaly
Sleepwalker
Olcia344
Dara1
Dżemik
Mikaa
Nemmip
VCarinn
blaze the cat
Broszka
Poziomek
Camilla.
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 8:15 am

Prawdopodobnie kojarzycie eksperyment "sepy i dajdaje". Jesli nie wiecie o co chodzi, pozwole sobie wkleic opis Moonlit, autorki ogolnego zamyslu tego eksperymentu i poprzedniej edycji.
Moonlit napisał:
Na pewno kojarzycie pewien rodzaj graczy na howrse - ja nazywam ich sępami albo dajdajami.
Czekają tylko aż ktoś da sygnał że kasuje konto i zlatują się krzycząc:
Daj mi tego boskiego, zaopiekuję się nim dobrze. Obiecuję! Jak mi dasz wszystkie jednorożce, to zapłacę Ci 100 000 equus (jaki to ma sens, jak się odchodzi?) i dam im KF i nigdy nie oddam ich do schroniska, naprawdę! Tylko mi je daj.

Pamiętam jak usuwałam stare konto (ok 1,5 roku temu) i rozdawałam konie i kasę znajomym. Razem zgłosiło się do mnie przez 2 dni ok. 30 graczy. Oczywiście z 95% nie zamieniłam w grze ani słowa, a wszyscy chcieli głównie moje jednorożce i pegazy.

Pragnę dodać, że nie chodzi mi o graczy, którzy sami zgłaszają chęć oddania koni, ale o takich, którzy albo nie chcą ich oddawać albo chcą dać tylko niektóre. Wtedy takie wiadomości są nieusprawiedliwione.

Szukam chętnych do przeprowadzenia eksperymentu. Jednego, konkretnego dnia ogłaszamy się na prezkach, avatarach i sprzedażach, że usuwamy konto i rozdajemy konie. A potem liczymy ile przychodzi nam zaproszeń i wiadomości. Chcę to zrobić z czystej ciekawości i złośliwości - żeby utrzeć im nosa.

Ale nie tak szybko - trzeba ustalic date i podstawowe rzeczy. Ja jestem za 19-22 czerwca, bo czasu na organizacje wystarczy, a wtedy jest wolne (;
Rekord: https://2img.net/r/ihimizer/img694/5905/m48v.jpg
Dla zwyciezcy postaram sie zorganizowac nagrode.
Zglaszamy sie w tym watku!
*i jesli jeszcze nie rozumiecie: http://www.zagroda-mgly.com/t13175-eksperyment-sepy-i-dajdaje-na-howrse *
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 8:17 am

Zgłaszam się!
Ogłoszę się też na forum Wink
Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 8:24 am

Okej, ja też : )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 8:40 am

Ja chcem! C:
Powrót do góry Go down
Camilla.
Nowy
Camilla.


Nick w grze : Kama170
Liczba postów : 44
Dołączył : 13/04/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 10:37 am

Chętna <:
Powrót do góry Go down
https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/1eobd.jpg
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 1:08 pm

Ja też chętna :-)
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 1:48 pm

Zgłaszam się Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 2:09 pm

Jak coś - nadal można się zgłaszać, ale tak wstępnie pasują wam te dni, które podałam w wątku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Maj 27, 2014 2:12 pm

Cait, ja nie wiem co będe jutro robić a co dopiero takie odległe daty XD
Przypuszczam, że będzie okej XD
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 2:16 am

Ja chcę!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 3:33 am

Chcę! Mam boskiego którego da się sprzedać. Będą sępić księżyca
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 4:38 am

Też się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 5:08 am

Zglaszac sie mozna do 15 czerwca, 16 zrobie plan, a 19 ruszamy ^^
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 6:36 am

Nie mogę się doczekać Very Happy
Powrót do góry Go down
Mikaa
Już coś wie
Mikaa


Nick w grze : Mikaa12
Liczba postów : 191
Dołączył : 16/10/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 9:41 am

Zgłaszam się Smile
Powrót do góry Go down
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 02, 2014 1:39 am

Nie mogę się też doczekać <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Cze 03, 2014 12:22 pm

Też chciałabym wziąć udział.


Ostatnio zmieniony przez Dżemik dnia Pon Cze 16, 2014 5:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Dara1
Nowy
Dara1


Nick w grze : Dara1
Liczba postów : 19
Dołączył : 23/11/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Cze 03, 2014 2:58 pm

Również jestem za! Termin jak najbardziej odpada Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3304921
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 5:39 am

Czwartek /19/ - NilChi, Greta., Poziomek.
Piątek /20/ - Camilla., Caitlyn, Broszka.
Sobota /21/ - blaze the Cat, VCarinn, Nemmip, Mikaa.
Niedziela /22/ - Dara1, Danonek, Dżemik.
Jeżeli przydzielony termin nie pasuje, napiszcie tu to zostaniecie przeniesieni :3
Działamy według planu z tego wątku, "nowym" w eksperymencie polecam przeczytanie.
Aż jestem ciekawa tegorocznej edycji :3
Ktoś chętny na robienie U N I K A T O W Y C H (żeby nie wyczaili Razz) avatarów? Jak nie to mogę kilka gotowych porobić, ale jak będziecie brali to mnie powiadomcie, to usunę aby nikt takiego nie miał. c:
Pytania do mnie kierujemy do środy, bo w czwartek wielki start! Jak ktoś ma bana na forum polecam imiona koni i sprzedaże.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 6:29 am

Liczy się pojedyncza wiadomość czy po prostu hurtem?(po parę wiadomości od jednego użytkownika, odpowiedzi itp.)
Powrót do góry Go down
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 6:38 am

Mi tam pasuje
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 7:58 am

Odpowiedzi też, tak samo po parę C:
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 8:01 am

Teraz muszę się dobrze zachowywać, aby nie mieć bana na forum xDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:00 am

O kurde. 19 wielki  start Wink
Ja się nie wyrobię chyba
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 12:35 pm

To napisz jak na pewno to cię przestawię.
Powrót do góry Go down
Olcia344
Raczkujący
Olcia344


Nick w grze : Olcia344
Liczba postów : 80
Dołączył : 23/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 2:45 pm

Chciałabym wziąć udział. Czy mogę w piątek?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1305220
Sleepwalker
Nowy
Sleepwalker


Nick w grze : Faye
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 3:22 pm

Koni dużo nie rozdam, ale może na CR się pokuszą 
Chętna
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 11:10 pm

Może ktoś mi zrobić awatar na to wydarzenie? Bo ja nie umiem w grafika... xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 5:27 am

Dodam waaaas:
Czwartek /19/ - NilChi, Greta., Poziomek, Sleepwalker.
Piątek /20/ - Camilla., Caitlyn, Broszka, Olcia344.
Sobota /21/ - blaze the Cat, VCarinn, Nemmip, Mikaa.
Niedziela /22/ - Dara1, Danonek, Dżemik.

A ja mam bana na forum do 23 XDDD lajf is lajf, poradzę sobie.
Poziomek, dzisiaj/jutro powstawiam avki : )
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 7:24 am

Z tego co przeczytałam w tamtym wątku to niektórzy zdobyli z tego eksperymentu całkiem sporą sumkę eq i kuponów, hue hue xD Ale na moje konto pewnie się nikt nie połasi... Robimy też tak, że wystawiamy konie na prezce i podmieniamy linki na strony z pomocą dla schroniska czy coś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
» Gry jak Howrse
» George reaktywacja!!
» Howrse Cup
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: