Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse

Go down 
+13
Laura_raa
Nathaly
Sleepwalker
Olcia344
Dara1
Dżemik
Mikaa
Nemmip
VCarinn
blaze the cat
Broszka
Poziomek
Camilla.
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Sleepwalker
Nowy
Sleepwalker


Nick w grze : Faye
Liczba postów : 14
Dołączył : 15/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 9:05 am

Caitlyn znam twój ból tez mam bana do 23 XDDD

Mi termin odpowiada
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 12:08 pm

Poziomek napisał:
Z tego co przeczytałam w tamtym wątku to niektórzy zdobyli z tego eksperymentu całkiem sporą sumkę eq i kuponów, hue hue xD Ale na moje konto pewnie się nikt nie połasi... Robimy też tak, że wystawiamy konie na prezce i podmieniamy linki na strony z pomocą dla schroniska czy coś?
Owszem, tak robimy :3
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 11:04 pm

A ile koni musimy wystawić na prezce, 8 lub więcej? :3
Mi tam termin odpowiada, bo jestem chora i nigdzie jutro nie jadę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 12:05 am

Nie dam rady, wypisuję się całkowicie. Może w kolejnej edycji.
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 12:22 am

Dlaczego nie dasz rady Nil?

Ja potrzebuję awatara i tyle, ostatnio pisałam wiersz na polski o końcu, rozstaniu może coś wplątam do prezki :3
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 5:54 am

Ja mam zamiar po prostu ignorować wiadomości i na nic nie odpisywać. Mam za dobre koniska, chyba, że jeszcze mogę dać za "śmieszne pieniądze" fajne araby.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 7:35 am

Dobrze zrozumiałam,że chcecie sprawdzić ile osób do Was napisze, gdy będziecie udawać, że planujecie usunąć konta? I wchodzicie w role osób które i owszem, konta chcą usunąć,ale Cr, konie, eq chcą oddać wyłącznie znajomym? Bez chęci oddawania ich osobom trzecim?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 7:46 am

To pierwsze, Nat Wink
Śmiesznie będzie.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:01 am

Ahh, myślałam,że chcecie sprawdzać ile osób napisze nieproszonych, ale jak chodzi o ogół,to pojmuje;)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:09 am

Dokladnie tak, Nath. To po prostu polega na sprawdzeniu ile takich 'czujnych' graczy na hwr jest, ile z nich to tacy co odkupia za rozsadna cene, a ile z nich to "DAAAAAJ MI KONTOOOOO".
Czyli - wstawiamy na prezce kilka koni do oddania za jakies 1000 eq (zwyczajne konie bez CR) i piszemy, ze reszte oddamy ZNAJOMYM (nie precyzujemy komu, bo wtedy poczta takiej osoby zostanie totalnie zaspamiona), oglaszamy to avatarem, imionami koni i obserwujemy. Rok temu dostalam ok. 100 wiadomosci, wiec jest zabawnie.
A smieszne teksty, ktore dostaliscie wklejcie do tego watku (tylko bez loginu autora!) szczegolnie jak to kwiatki typu "nie dasz mi konia z ZJ za darmo?! spadaj na drzewo" :3
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:09 am

Czekam na avki od Cait, ja nie umiem w grafika....Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:17 am

Ja już przygotowany avek mam, teraz zabieram się za prezentacje: )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:47 am

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 3eks
ostatni taki sobie, żeby czymkolwiek się różniły.
Jak bierzecie to napiszcie tutaj aby nikt inny nie wziął, taki kamuflaż. Jak będzie trzeba zrobię nowe c:


Ostatnio zmieniony przez Caitlyn dnia Sro Cze 18, 2014 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:51 am

Kurcze, już się nie można zapisać, no nie? ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:53 am

Jeszcze tak, póki nie ma czwartku! Przydzielam cię do soboty c:
Powrót do góry Go down
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:56 am

W sumie to nie wiem, czy w sobotę dam radę, bo idę na imprezę do kumpeli o 15:00, a wcześniej jeszcze masa rzeczy do zrobienia ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:56 am

Ale jakby się dało na jutro/ piątek, to z chęcią wezmę udział. Bo w sobotę może być tak, że wejdę tylko, żeby się zalogować i oporządzić ze dwa lepsze konie ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:59 am

To lecisz na jutro. ^^
Powrót do góry Go down
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 8:59 am

Okej, dziękuję  Smile 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 10:45 am

Biorę ten 1.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 11:01 am

Mogę jednak! Mogę avek 2?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 11:29 am

Ok, usuwam tamte i zostaje jeszcze 3 c:
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 12:03 pm

Całkiem możliwe, że mnie do końca tygodnia nie będzie, więc ja jeszcze stoję pod znakiem zapytania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 2:23 pm

Chcę się upewnić, że dobrze wszystko zrozumiałam: w wyznaczonym terminie fałszywie ogłaszamy,
że usuwamy konto, ustawiamy specjalny awatar, piszemy o tym na prezentacji, w imionach koni. Czekamy, ile "sępów" zgłosi się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 4:13 pm

Ja już zaczęłam:D
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Cze 18, 2014 10:14 pm

Ja też Very Happy

EDIT:
1 całkiem przyzwoity sęp  [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 4282798970
Powrót do góry Go down
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 12:01 am

Ja jeszcze nie zaczęłam, bo wchodzę z telefonu i l edwo piszę tego posta. Zacznę do godziny , jak przyniosę się na normalny komputer.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 12:19 am

3 przyzwoite dajdaje Smile A jeden z nich to nasz szanowny fun-horse, które chciał moje ZJ... xD
Powrót do góry Go down
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 2:03 am

Liczymy tylko tych, którzy za wszelką cenę chcą się targować i kupować konie, o których wyraźnie jest napisane, że ich nie sprzedajemy? Czy także tych, którzy uczciwie zgłaszają się po konie, które "chcemy" sprzedać?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 2:24 am

Laura - ich liczymy do wiadomości, ale jeśli robimy podział - 4 normalni i jeden sęp - liczymy do normalnych.
Jak wam idzie? (;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
» Gry jak Howrse
» George reaktywacja!!
» Howrse Cup
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: