Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse

Go down 
+13
Laura_raa
Nathaly
Sleepwalker
Olcia344
Dara1
Dżemik
Mikaa
Nemmip
VCarinn
blaze the cat
Broszka
Poziomek
Camilla.
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 11:49 am

Nieźle Greta Wink Jak to liczyłam to chyba oczopląsu dostałam xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 11:57 am

Ja też, mega dużo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 12:01 pm

Mamy zwycięzcę tegorocznej edycji!
Jest to... *fanfary*




Greta. (ApplePie)!

Suma wiadomości jest praktycznie identyczna do rekordu z 2013 Wink
Wygrywasz ZHe, zajrzyj na wymiany.

***
Macie coś zabawnego? Napiszcie to tu! c:
"nie oplaca sie poza tym jestes oszustka bo po co ci kupony jak usuwasz zglaszam"
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 12:04 pm

Gratki Greta. :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 12:05 pm

Od koleżanki, która nz serio usuwała "Sprzedaj za 500! Nie dam dwóch tysięcy, bo po co jak usuwasz!?"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 12:11 pm

A dziękuję, starałam się z całego serca! Here przytuliłam, dziękuje również: )

Aktualnie po tej całej akcji, miałam zabawną sytuacje. Dziewczyna pisała do mnie, że niby chce się ze mną zakolegować. Pewnie myślała, że więcej dostanie czy coś, w końcu pękła pytając kiedy wystawię konie...już więcej do mnie nie napisała Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 2:31 pm

Ja miałam kiedyś sytuację: 
Ktoś piszę do mnie czy oddam mu rzeczy, ja mu na to "czemu mam Ci oddać?", a on wyskoczył mi z historia o skarpetkach ;')
Powrót do góry Go down
Zwierzęca
Nowy
Zwierzęca


Nick w grze : Xx_Golden Wolf_xX
Liczba postów : 5
Dołączył : 04/06/2014

[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipostSob Cze 28, 2014 1:39 pm

Ja kiedyś miałam takie konto ale utraciłam karmę i wielka droga do jedynego przyjaznego moda została zasypana przez bany, upomnienia i utratę jednego punkta Karmy (TRAGEDIA! [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 3573644101). To jak ogłosiłam na forum że oddaję konto to 5 osób mi pisze chociaż ani jednego dobrego konia tam nie miałam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3878310
Sponsored content





[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse   [REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[REAKTYWACJA] Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Eksperyment - sępy i dajdaje na howrse
» Gry jak Howrse
» George reaktywacja!!
» Howrse Cup
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: