Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Warto w te konie inwestować?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

Warto w te konie inwestować? Empty
PisanieTemat: Warto w te konie inwestować?   Warto w te konie inwestować? I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 5:11 am

Ostatnio urodziły mi się bliźniaki po Zestawie Hery. Matką jest ta klacz a ojcem ten koń.
Mam w planach najpierw trzaśnięcie Mercurego Piorunem Zeusa a potem na naszpikowaniu ich przedmiotami z CR które można podać w młodym wieku a następnie PG, Blupowanie i trenowanie. Na końcu do GP, Lennon zarabia na ofertach pokrycia a Mercura rodzi świetne źrebaki. Tylko jest jeden problem - czy się opłaca? Czy coś z nich będzie? Na razie ich nie tykam, bo nadal zbieram przedmioty z CR, czekają aż skończę. Chcę dać każdemu ( czyli wszystko załatwiam podwójnie :

- Zestaw Nyks - nie mam ani jednego, może coś na Boże Narodzenie się pokombinuje.
- Zestaw Posejdona - mam jeden.
- Zestaw Harmonii - mam jeden.
- 5-ty Żywioł - mam trzy.
- Smok - mam jednego, drugiego się załatwi.
- Krew Meduzy - mam dwie.
- Zestaw Hery - mam, potrzebny tylko jeden - dla Mercury.
- Zwój Plutona - muszą na siebie zarabiać jeśli nie będą miały dobrej passy w zawodach.
- Muśnięcie Filotes - mam jedno, łatwo załatwi się na wymianach.
- Wszystkie drobne dodatki w stylu Laury Dafne, Lonża Boreasza, Złote Ostrogi - mam, po dwie sztuki.

Mercury

Lennon

I jak? Opłaca się? W przyszłości nie będzie problemów ze zdobyciem nabywcy? I ile maksymalnie będą mieli umiejętności?
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Warto w te konie inwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Warto w te konie inwestować?   Warto w te konie inwestować? I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 6:44 am

Maxymalnych um. mogą mieć ponad 950, jak nie więcej, ale tylko przy użyciu zestawu chmurek. Opłaca się w nie inwestować, aczkolwiek są już konie, które mają prawie 600 PG, więc bardzo szybko mogą stracić na wartości te koniki wyhodowane przez Ciebie. Osobiście staram się w tej chwili prowadzić hodowlę fryzów mających PG nie mniejsze, niż 590. Uważam, że te wszystkie rzeczy lepiej zostawić dla takich właśnie koni, które nabędziesz lub wyhodujesz. Nie będę jednak przekonywała Cię na siłę Smile. Ktoś może mieć odmienne od mojego zdanie, ale ja tak właśnie postępuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
florie
Już coś wie
florie


Liczba postów : 121
Dołączył : 23/09/2011

Warto w te konie inwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Warto w te konie inwestować?   Warto w te konie inwestować? I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 6:56 am

Też o tym myślałam, ale brakuje mi dobrego ogiera. A dobre hodowle mają często zasady które mi nie pasują - źrebak wałach i z niższym PG... Może następne pokolenie będzie lepsze ale szkoda mi ich tak zostawić bez niczego. Do Grand Prix się nadają? I na oferty krycia? Przeżyję bez sprzedawania ich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Warto w te konie inwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Warto w te konie inwestować?   Warto w te konie inwestować? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Warto w te konie inwestować?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy warto?
» Warto wysłać?
» Co warto obejrzeć?
» Gypse - czy warto zainwestować?
» Czy warto się w to mieszać? Nic za to nie grozi?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: