Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jazda Konna

Go down 
+23
Nefra01
Katty Pery
MrsKopytko
Sabula
Suzan
Alaya
klaczkakoniara
Clue
Philipek
boniowata
deccot
Pati...xd
Hoping.
katty88888
avrilka
Konikowa-pani
asia_
Asiuu
Kesha09
Mirelle
Farabolxd
Linea2010
Azarel
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostCzw Sie 01, 2013 4:48 am

Ja jeźdzę przez 3 lata co 2 tyg . Jestem na etapie galopu . Swoich ulubionych koni nie mam gdyż zmieniłam stajnię .
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 13, 2013 11:54 pm

W marcu 2014 będzie już 3 lata mojej jazdy :3 Jeżdżę od początku w tej samej stajni, w Zastawnie.
Moim ulubionym koniem jest Krajan. Lubię też Kilima ale on chyba mnie nie lubi Wink

Jestem na etapie "początkowo-zaawansowanych skoków" ok. 60-70cm i galopu. Próbuję również robić kontrgalopy Wink

W sierpniu 2014 zdaję na brązową odznakę. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 14, 2013 7:59 am

Ja jeżdżę już 3 lata ale dopiero od lipca kiedy zmieniłam stajnię na Sierakowskie Stado Ogierów zaczęłam się porządnie uczyć. Jestem na etapie początków galopów (póki co z trzymanką) i szlifowania półsiadu <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Katty Pery
Nowy
Katty Pery


Nick w grze : Katty Pery
Liczba postów : 44
Dołączył : 19/03/2013

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 14, 2013 8:32 am

Ja jeżdżę  konno od lipca. Jeżdżę na Jaks'ie, koniu rasy mieszanej(przynajmniej tak nauczycielka mówiła, ale ja myślę, że to andaluz). Umiem kłusować i galopować. Nie długo jadę w teren.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1974967
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 14, 2013 8:59 am

Zaczęłam jeździć 5 lat temu, z czego regularnej jazdy był chyba tylko rok. Przez ten czas zwiedziłam już kilkanaście ośrodków (i jeździłam na kilkudziesięciu koniach), ale wreszcie osiadłam na stałe w jednym, gdzie są moje kochane hucuły - Kleks i Orient Smile Jeżdżę w trzech podstawowych chodach, trochę skaczę (tak z 60-70 cm) i jeżdżę w tereny (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Angel_12
Raczkujący
Angel_12


Nick w grze : Angel_12
Liczba postów : 68
Dołączył : 06/02/2013

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 02, 2014 7:18 am

Ja zaczęłam jeździć około 2 lata temu. Niestety nieregularnie i mało umiem. Byłam w dwóch ośrodkach jeździeckich i jednym prywatnym gospodarstwie. Jeździłam na kilkunastu koniach. Szczególnie miejsce w moim sercu zajmuje Entina, gniada klacz arabska. Obecnie Entinka jest źrebna, ale gdy urodzi będę na niej jeździć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2300853
Gość
Gość
Anonymous



Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 05, 2014 12:18 am

U mnie w wakacje uzbiera się 8 lat jazdy Very Happy
Moim ulubionym koniem jest kary Fryz, Blitz, ogier. 
Mam srebrną odznakę, niedawno zdaną. Brązową miałam 4 lata temu, po pierwszych trzech latach jazdy.
Powrót do góry Go down
Champion horse
Nowy
Champion horse


Nick w grze : Champion horse
Liczba postów : 37
Dołączył : 10/03/2014

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 25, 2014 3:02 am

Ja jeżdżę ok.3 , 2 lata galopuję kłusuję , drążki , itp nie skaczę , ponieważ właścicielka stajnii która jest instruktorką jest zbyt ostrożna -_- ,  jeszcze mam czas na obozie będę się uczyć skakać <3
Powrót do góry Go down
monsoon
Nowy
monsoon


Nick w grze : Cashflow
Liczba postów : 7
Dołączył : 02/07/2014

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 02, 2014 4:56 am

Od pół roku jeżdżę sportowo, galopuję, skaczę, nawet raz miałam okazję być na zawodach Smile
Nie mam własnego konia, aczkolwiek jest on w planach na wrzesień Razz
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 02, 2014 5:46 am

Champion horse napisał:
Ja jeżdżę ok.3 , 2 lata galopuję kłusuję , drążki , itp nie skaczę , ponieważ właścicielka stajnii która jest instruktorką jest zbyt ostrożna -_- ,  jeszcze mam czas na obozie będę się uczyć skakać <3
No, ostrożności nigdy za wiele. Moja kuzynka jeździ o wiele dłużej. Już dawno skacze. A wystarczyło że koń się potknął, a ona spadła, daszek od toczka się złamał i wbił pod okiem. Centymetr wyżej i byłoby po oku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jazda Konna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jazda Konna   Jazda Konna - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jazda Konna
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ANKIETA - czy jeździsz konno
» Jazda Konna - powrót
» Jazda konna , kynologia , muzyka
» Dziwna jazda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Hobby-
Skocz do: