Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"

Go down 
+13
mufff123@o2.pl
justa98
xTikTakx
Kotek~
zαbαvεcкαα
Broszka
Uśmieszek
EveDallas
~Martika~
gwiazda2002
Ayame
Nesska
martika520
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostNie Lut 12, 2012 12:01 pm

ja nie oszukuje narysowłam to na paincie i jest mój podpis
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 13, 2012 3:07 pm

Jbc. to ja jestem Emi99, tylko zmieniłam niedawno nick Wink
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 6:49 am

okey ^^^ Dobra malujcie ! bo czas nie długo sie skońćzy !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 6:54 am

o ja zrobiłam także Fluttershy to lin
https://2img.net/r/ihimizer/img705/4490/pony2g.png
hmm rarity wyszła lepiej
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 7:01 am

Jeju Gwiazdko Jak na twój wiek ślicznie ci wyszła Fluttershy ja ją maluje gorzej !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 7:29 am

dziękuję ale to nie jest asz takie bardzo ładne no nie długo ją robiłam zajęła mi z pół godziny max. a moge zrobić jeszcze jedną pracę ?
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 10:08 am

Rób ile chcesz robiąc więcej prac robicie więcej szans na wygraną
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 6:30 am

Moja Apple jack prawie skończona, ale ja nie zdążę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 7:36 am

https://2img.net/r/ihimizer/img4/8356/aapmd.png przepraszam ale też mi się zachciało ją malować
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 10:45 am

OMG Gwiazdko Apple wwyszła ci CU-DO-WNIE !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
mufff123@o2.pl
Już coś wie
mufff123@o2.pl


Nick w grze : mufff123
Liczba postów : 111
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 15, 2012 10:49 am

Piękne są wasze rysunkni macie talent Very Happy
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 6:30 am

mufff123@o2.pl - Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 2800097083 rumienię się chyba przesadzasz odrobinę
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 7:22 am

zgłaszam się z Księżniczką Luną,ja wiem że mi się nieudało i że jest brzydkie ale dopiero zaczynam.Wzorowałam sie na tym zdjęciu. Nie umiałam zrobić tych błyskotek. Wiem że brzydko to zrobiłam...
A oto one:
klik
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 7:35 am

Nie żeby coś, ale to jest zrobione za identycznie zebybyło robione samodzielnie sorki. Podkładałaś warstwowo w Gimpie i na nowej robiłaś identyko? Bo to kurcze jest naprawde za identyczne. szczególnie kopytka - z błyskotkami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 8:09 am

nie no to jest oszustwo ! przecież widać.! o a ja swoje naserio samiusieńka zrobiłam widać że to w paincie
Powrót do góry Go down
justa98
Raczkujący
justa98


Liczba postów : 86
Dołączył : 11/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 8:18 am

Moja praca może piękna tez nie jest, ale jest narysowana przeze mnie.

A ty .Lolita. jak czegoś nie umiesz to sie za to nie bierz i sobie nie przypisuj czyjejś pracy, bo gorszej bezczelności ze swojej strony to już chyba wykazać nie możesz.

Żeby nie było, że pisze to na puste słowa:

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Beztytuu1_rxhhpqa

Pierwszy link z google grafiki, który wyskakuje zraz po wpisaniu księżniczka Luna i ''praca'' .Lolity.

Czym sie to różni tym, ze dodałaś swój podpis i usunęłaś błyskotki?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=38942
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 8:36 am

no raczej nie! Nie wieżycie mi.To sory jeśli nie sama mogę się wypisać !
Ja nie oszukuje ! Mam reszte godności!
Powrót do góry Go down
justa98
Raczkujący
justa98


Liczba postów : 86
Dołączył : 11/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 10:05 am

Tak? To w takim razie pokaż etapy powstawania pracy, począć od szkicowania kończąc na wypełnianiu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=38942
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 10:11 am

Justo, nie każdy musi tak robić. Ty też byś każdy obraz od każdego etapu zapisywała?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
justa98
Raczkujący
justa98


Liczba postów : 86
Dołączył : 11/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 10:31 am

Sweet Rabbit, tak właśnie robie jeśli chodzi o grafike komputerową.

A po za tym ja wiem swoje, i bez powodów bym nie osądzała, tym bardziej jeśli chodzi o plagiat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=38942
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 10:35 am

ale ja nie splagiatowałam. Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 3864879675
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 11:05 am

.Lolita.
skończ.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 16, 2012 11:13 am

wiecie co niech martika osądzi . to jej konkurs. ona zadecyduje czy ją przyjmie czy nie ale wg mnie to plagiat
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:05 am

o i zgłasam jesce dodatkowo Rainbow Dash
https://2img.net/r/ihimizer/img402/2130/rainbowdashu.png
Powrót do góry Go down
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:54 am

a zaczełam robić Applejack w panicie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:58 am

Justo - więc Ty robisz, niektórzy może nie? Nie jest to konieczne. Lolito, mam nadzieję, że mam rację... Że to nie jset plagiat o.O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 9:06 am

Hm, nie chcę nikogo bezpodstawnie osądzać, jednak ewidentnie widać, że oba obrazki są identyczne. Jak dla mnie praca wygląda na zwyczajnie skopiowaną, widać jedynie różnice w tym, że na pracy .Lolity. krawędzie są rozpikselowane, i brakuje tych malutkich trzech błyskotek. Oprócz tego nie mogę dostrzec żadnych różnic - kolory, kontury i kreska - wszystko to jest takie same. Wybacz, .Lolito., ale nie wierzę, że sama wykonywałaś tę pracę...
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 9:30 am

No cóż, widać, że plagiat.


Ostatnio zmieniony przez xTikTakx dnia Pią Lut 17, 2012 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
~Martika~
Nowy
~Martika~


Liczba postów : 26
Dołączył : 27/01/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 9:54 am

To może ja też spróbuję coś wykombinować. Ale np. Gwiazdko czy ktoś inny mógłby mi napisać czy patrzycie na ten obrazek i robicie czy jak?

Nie chciałam ale chyba wtrące swoje trzy grosze do .Lolito. A no więc sama pisałaś że nie potrafiłaś zrobić tych błyskotek To w takim razie dlaczego są na kopytach a przy księżycu ich nie ma Shocked
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 10:47 am

UWAGA dzisiaj wszystkie prace są osądzane PRZE ZEMNIE i będę wybierała 3 osoby które wygrają.
Inni przepraszam nic nie wygrają a spóźnialscy mogli się pośpieszyć Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Sponsored content





Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konkurs na najładniej namalowanego kucyka z MLP Przyjaźń to Magia
» Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?
» Dynamo - Więcej niż magia
» Kucyk od Kemishi
» Xalimbo- kucyk do małych zawodów!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: