Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"

Go down 
+13
mufff123@o2.pl
justa98
xTikTakx
Kotek~
zαbαvεcкαα
Broszka
Uśmieszek
EveDallas
~Martika~
gwiazda2002
Ayame
Nesska
martika520
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 10:50 am

już nie można dodać?? affraid a ja właśnie skończyłąm! Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 3908960024 ja to zawsze musze mieć pecha. półdnia to robilam Sad(
Powrót do góry Go down
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 11:05 am

jeszcze raz dzięki. rysowałam z tego: klik a oto moja praca: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Applejack2
Powrót do góry Go down
justa98
Raczkujący
justa98


Liczba postów : 86
Dołączył : 11/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 12:31 pm

angelika101 napisał:
jeszcze raz dzięki. rysowałam z tego: klik

Kolejna...


A cóż, w takim razie kiedy ogłoszenie wyników?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=38942
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 12:33 pm

Poczekajcie jeszcze na mnie, kończę grzywę i ogon!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 12:52 pm

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 1329508253_286
Już jest Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 2:27 pm

Nie chcę nic mieszać, ale dzisiaj o 19-tej martika napisała mi na pw na howrse, że wygrałam i dostałam już od niej nagrodę, więc konkurs już jest zakończony. Tylko dziwne, że tutaj o tym nie napisała...
Powrót do góry Go down
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 2:33 pm

więc gratulacje!!!! Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 1234489951 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 1234489951 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 1234489951 Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 1234489951
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 2:35 pm

Hah, dzięki ^^
Powrót do góry Go down
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 3:00 pm

nie ma za co Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 2800097083
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 3:06 pm

Bravo! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 12:47 am

Brawa, brawa, a moja Luna się kończy dopiero;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 3:31 am

gratulacje Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 3:34 am

Ale mi się wydaje, że wcześniej pisała tak:
Cytat :
można malować w każdym programie lub ręcznie !
UWAGA przedłużam czas trwania konkursu do 22 Lutego !
A dalej napisała tylko, że już się czas kończy (innej daty ani sprostowania nie widziałam)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 4:11 am

mi juz napisala na pw ze mam drugie miejsce Very Happy
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 6:04 am

bo te na nogach zrobi ła mi siostra
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 6:04 am

bo te na nogach zrobi ła mi siostra
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"   Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia" - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs pt ,,Naj ładniej lamalowany kucyk z serialu MLP Przyjazn To Magia"
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Konkurs na najładniej namalowanego kucyka z MLP Przyjaźń to Magia
» Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?
» Dynamo - Więcej niż magia
» Kucyk od Kemishi
» Xalimbo- kucyk do małych zawodów!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: