Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 AUTORYZACA - pytania!!!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ShaitaWolf
Nowy
ShaitaWolf


Liczba postów : 31
Dołączył : 10/12/2011

AUTORYZACA - pytania!!! Empty
PisanieTemat: AUTORYZACA - pytania!!!   AUTORYZACA - pytania!!! I_icon_minipostSob Lut 04, 2012 11:56 pm

1) Czy autoryzacja jest bezpieczna?
2) Mam wystawionego konia i jeżeli komuś autoryzuję konto to czy on może tego konia, no.: sprzedać sobie, wysłać do schroniska!!?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/member/privateMessage/?to=ShaitaWolf
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

AUTORYZACA - pytania!!! Empty
PisanieTemat: Re: AUTORYZACA - pytania!!!   AUTORYZACA - pytania!!! I_icon_minipostNie Lut 05, 2012 9:18 am

Autoryzacja w sensie współdzielenia? Jeśli współdzielisz z kimś uczciwym to nic nie zrobi szkodliwego. Nie ma dostępu do sprzedaży ani do wymian. Może za to porozdawać rzeczy z CR, wysyłać do schroniska i kupować rzeczy w sklepie oraz na CR za kupony. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
 
AUTORYZACA - pytania!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trochę ważnych pytan.
» Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?
» Pytania ;)
» Pytania
» Mój koń i pytania z nim związane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: