Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kto z was ogląda anime...?

Go down 
+19
Arbuzek_10
zαbαvεcкαα
Ejli
koteczek043
Malto
Kai Shouri
Narkotyka
Tirrathee
Philipek
avrilka
asiamar98
Aglyss
Nevarra
Sweet Rabbit
koziorożec
Sakura
Ayame
Hoping.
Natusia:)
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 06, 2012 2:18 pm

Ja nie mogę oglądać anime ani niczego innego na komputerze, bo mam zepsute głośniki Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 06, 2012 11:42 pm

Aglyss napisał:
Ja nie mogę oglądać anime ani niczego innego na komputerze, bo mam zepsute głośniki Sad
Od czego jest tłumaczenie w postaci fansubów? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 07, 2012 3:25 am

Ja też zaczynałam od Pokemonów, potem Naruto, jakiś miesiąc temu obejrzałam Junjou Romanticę, teraz obejrzałam Kuroshitsuji i się biorę za Fullmetal Alchemist. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 07, 2012 3:49 am

A ja zaczęłam od Elfen Lied. 3 dni temu Laughing
Teraz planuję obejrzeć Death Note, a potem Kuroshitsuji .
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 3:33 pm

zαbαvεcкαα napisał:
Kiedyś widziałam 2 kawałki odcinków. Dla mnie Anime jest przynudzające.

Dla kogo przynudzające, dla tego przynudzające. Może oglądałaś nie to, co trzeba, dlatego zaszufladkowałaś wszystko.

Stworzyłam listę kilku ciekawszych anime, które kiedyś, dawno temu oglądałam. Niektóre z nich musiałabym sobie przypomnieć, bo kojarzę je szczątkowo, ale wiem, że w jakiś sposób mnie zainteresowały Smile

Klasyka - Neon Genezis Evangelion - tytuł obowiązkowy dla miłośników mangi/anime (mam zaliczone to i to).
Angel Sanctuary
Ergo Proxy
Beck
Mushishi
Higashi no Eden
Cowboy Bebop
Texhnolyze
Chobits
Le portrait de petit Cosette
Ghost in the Shell
Hellsing
Weiss Kreuz
Death Note
Wolf's Rain

Nie wiem, czy jeszcze jest dostępne -Kai Doh Maru - oglądałam kiedyś. Krótki film, wyblakłe kolory, fabuła nie dla dziewczynek lubiących sweetaśne wielkie oczka i serduszka wokół postaci. Mnie przypadło do gustu Smile
Niezaprzeczalnie Serial Experiments Lain - jedno z najbardziej godnych uwagi anime Smile

Bardzo lubię produkcje Studia Ghibli. Obejrzałam już kilka filmów, ale to wciąż za mało, żeby nasycić się nimi Smile. Chciałabym obejrzeć wszystkie produkcje. Wymienię tylko te, które już obejrzałam Smile

Kokuriko-zaka kara
Karigurashi no Arietty
Opowieści z Ziemiomorza
Ruchomy zamek Hauru
Narzeczona dla kota
Księżniczka Mononoke -kocham!
Szept serca
Kiki's delivery Service
Mój sąsiad Totoro
Grobowiec świetlików


Nie pamiętam już tylko, czy oglądałam Laputę i Nausicę, ale jest to do nadrobienia Smile


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Pią Sie 10, 2012 12:21 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 11:54 pm

Wolf's Rain.. No właśnie,wszyscy mówią że takie dobre Anime,takie czarujące,takie spokojne blablabla,i ja wciąż nie wiem czy obejrzeć..A wie ktoś ile to ma odcinków?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 12:07 am

30. Fabuła może nie powala, bo mnie nie powaliła, ale spodobały mi się postaci [wilki-ludzie]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 12:12 am

No dobrze,to może obejrzę.:>


Odpadłam po kilku sekundach pierwszego odcinka z przewijaniem. D:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kuilu
W skromnych progach Zagrody
Kuilu


Nick w grze : Chantilly.
Liczba postów : 395
Dołączył : 04/03/2012

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 10:58 am

U mnie w klasie ten kto ogląda anime jest głupi i nic nie wart. Oni myślą, że to zupełne g*wno, a w rzeczywistości tak nie jest. Ja osobiście oglądałam jakiś czas temu Bleach, spodobał mi się, ale gdy oglądałam go w klasie na informatyce wszyscy się głupio przyglądali i głośno komentowali:
- A Ty znowu to oglądasz? To jest głupie.
Sama chcę im powiedzieć nieraz, że to co oni oglądają nie jest lepsze, ale na szczęście się powstrzymuję. Wink Oni uważają to za bajki tak na prawdę i myślą, że jestem niedorozwinięta zapewne, ale jak się mylą to nie mają pojęcia. Wink

A i jeszcze oglądałam Hellsing'a, ale nie wytrwałam zbyt długo, bo później o nim zapomniałam. Wink Ogólnie nie jestem miłośniczką anime, ale Bleach mi się podoba. A i jeszcze bardzo krwawe anime- Elfen Lied. Zrobiło na mnie duże wrażenie, ale nie ze względu na anime, ale to jakie anime potrafi być krwawe. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2838205
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:08 am

Sakura napisał:
zαbαvεcкαα napisał:
Kiedyś widziałam 2 kawałki odcinków. Dla mnie Anime jest przynudzające.

Dla kogo przynudzające, dla tego przynudzające. Może oglądałaś nie to, co trzeba, dlatego zaszufladkowałaś wszystko.

Stworzyłam listę kilku ciekawszych anime, które kiedyś, dawno temu oglądałam. Niektóre z nich musiałabym sobie przypomnieć, bo kojarzę je szczątkowo, ale wiem, że w jakiś sposób mnie zainteresowały Smile

Klasyka - Neon Genezis Evangelion - tytuł obowiązkowy dla miłośników mangi/anime (mam zaliczone to i to).
Angel Sanctuary
Ergo Proxy
Beck
Mushishi
Higashi no Eden
Cowboy Bebop
Texhnolyze
Chobits
Le portrait de petit Cosette
Ghost in the Shell
Hellsing
Weiss Kreuz
Death Note
Wolf's Rain

Sakura, zlitujże się... a Slayersi?! Very Happy
Wybuchowa Lina, mój kochany głupek Gourry, przystojniak a'la chimera Zelgadis i ta nawiedzona... Amelia, czy jak jej tam?! Very Happy

Polecam też "Fushigi Yuugi" (rudzielec-zbój Tasuki Kto z was ogląda anime...? - Page 3 4074547142 ), ale to opcja tylko i wyłącznie dla romantyków, którzy zacisną zęby i zniosą wzdechy, ochy i achy zakochanej parki. I ostrzegam, trzymać się z dala od wszelkich możliwych OAV'ów! Zlansowanie mózgu stuprocentowe, nawet dla Tasukiego nie byłam w stanie tego przełknąć.

Wizualnie:

1. Opening "Slayers"


2. Opening "Fushigi Yuugi"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 3:29 pm

Zdarzyło mi sie kiedyś obejrzeć anime - horror, tylko za chiny nie potrafię przypomnieć sobie tytułu. To było coś na "A", ale na tym moja pamięć długotrwała, niestety, się kończy.

Sorki Malto, zapomniałam o Slayersach Wink. W sumie, przeczytałam tylko kilka części mangi, animca nie tknęłam, ale może za jakiś czas zabiorę się za ten tytuł Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Kto z was ogląda anime...? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z was ogląda anime...?   Kto z was ogląda anime...? - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kto z was ogląda anime...?
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Anime
» Anime & Manga
» [Anime] Ukochane openingi
» Lista ulubionych anime
» Cartoonime - forum o kreskówkach i anime!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: