Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:40 am

carrie17 napisał:
Mikim Laughing padłam na twarz ;D

Moja wklejka do Kowelana:


Kowelanie, to, że część 'społeczeństwa' nie używało towarzyszy, nie oznacza, że nie używał ich nikt. Jeśli komuś przeszkadzały, nie kupował ich - proste. Dlaczego więc usuwacie je? Jeśli aż tak niesamowity problem stanowiło podniesienie PG o 1,2, to wystarczyło zostawić towarzyszy, wyłączając ich funkcję podnoszenia PG - w zamian ustawić je automatycznie.
Mielibyście swoje uproszczenie, bez fali protestów jaki się posypał. Dla mnie logiczne.

Najbardziej jednak nurtuje mnie Twoje stwierdzenie, że proces zbierania opinii jest bardzo złożony. A w ogóle zbieracie nasze opinie? bo kiedy większość protestowała po zabraniu ogłoszeń, nie został wprowadzony żaden zamiennik.

Co z tego, że wyślemy teraz naszych towarzyszy w podróż, skoro będzie to jednorazowa korzyść? Wygramy jakieś tam nagrody, które sprzedamy bądź zużyjemy. Podczas gdy towarzyszy już NIE BĘDZIE. To ma być ta rekompensata? Nawet jeśli będzie to boski koń (nagroda główna), nie zastąpi on PD od duchów i motyli, które wspomagały hodowlę.
Skomentuję tak
aga-aga-aga napisał:

jestem na NIE!
towarzysze są potrzebni!
ja jakoś np. nigdy kuponu nie kupiłam a jakoś kuponów nie wycofują!
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:40 am

Mikim7 napisał:
Coś czuje że w niedalekiej przyszłości przy logowaniu zastaniemy taki komunikat:

http://www.howrse.pl/site/logIn?errors[0][0]=userBanishedIp&errors[0][1]=13%2F10%2F2050&errors[0][2]=Gracz+nie+zakupi%C5%82+wystarczaj%C4%85co+du%C5%BCo+kupon%C3%B3w+oraz+posiada+wi%C4%99cej+ni%C5%BC+10+lat

Link jest bezpieczny, to tylko wymuszony komunikat Wink
Mikim, mogę to zamieścić na forum howrse? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:40 am

Caddie, a więc twierdzenie, że bany lecą tylko za nieodpowiednie zachowanie jest śliczną bajeczką (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:41 am

Caddie napisał:
OGŁOSZENIA PARAFIAAAAALNEEEEE!

Zablokowali mi dostęp do forum, dziękuję, pozdrawiam. <3
To za wyrażanie własnych poglądów na temat gry Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:41 am

Jasne Very Happy jest to wyłącznie serwer gry, nic poza tym! Zrób to za mnie (nie mam dostępu)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:42 am

Za to, że napisałam, że Ubisoft i Owlient to jedna wielka komercyjna firma. <3
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:43 am

Japierdziu...Co do Mirmila - jest to ( był ) najlepszy moderator jakiego znałam. Jedyny , mądry. I on ma rację. Tak jak wy. Będę walczyć o dobre howrse! Jak ktoś chce moje GG to niech na PW na howrse pisze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:44 am

wilczyca1000 napisał:
Japierdziu...Co do Mirmila - jest to ( był ) najlepszy moderator jakiego znałam. Jedyny , mądry. I on ma rację. Tak jak wy. Będę walczyć o dobre howrse! Jak ktoś chce moje GG to niech na PW na howrse pisze.

Odkąd nie jest Modem to nie trzyma się " Wesołej Paczki Ow" i zaczyna się stawiać. Czyżby sprawiał problemy ?
Z tego co pamiętam, on zawsze podlizywał się Ow i wychwalał ją na każdym możliwym kroku.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:44 am

Caddie, za co? Czy też mam się szykować na upomnienie?? Laughing
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:45 am

Caddie napisał:
OGŁOSZENIA PARAFIAAAAALNEEEEE!

Zablokowali mi dostęp do forum, dziękuję, pozdrawiam. <3
No wiedziałam.Witaj wśród zbanowanych <3
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:46 am

Czytam posty Mirmila i nie dowierzam o_o pierwszy raz się z nim zgadzam
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:46 am

carrie17 napisał:
Caddie, za co? Czy też mam się szykować na upomnienie?? Laughing
Caddie napisał:
Za to, że napisałam, że Ubisoft i Owlient to jedna wielka komercyjna firma. <3
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:47 am

Alasky napisał:
Caddie napisał:
OGŁOSZENIA PARAFIAAAAALNEEEEE!

Zablokowali mi dostęp do forum, dziękuję, pozdrawiam. <3
No wiedziałam.Witaj wśród zbanowanych <3

Też witam, aczkolwiek byłem już o wiele wcześniej i z innego powodu Very Happy

PS. Malto, zapomniałem powiedzieć, że to się rozwala przy użyciu [ url][/ /url] silent
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:47 am

Za co Cię ocenzurowali Malto ? Sad
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:48 am

Cytat :
Caddie zbanowana... ciekawe, kto kolejny Wink A jakoś nie zauważyłam, by wrzucała nazwę czy link do obcej, konkurencyjnej gry Wink Czyżby jendak krytyka była niemile widziana? Smile

Mikim, już jeden gracz zareagował szokiem na Twój link Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:49 am

za mój link, tak myślałem Sad Wybacz Malto Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
eloite
Przyjaciel Zagrody
eloite


Liczba postów : 170
Dołączył : 05/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:49 am

Mikim7 napisał:
za mój link, tak myślałem Sad Wybacz Malto Sad

w dobrej sprawie nie zawadzi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=917152
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:50 am

aż mnie kusi żeby coś zrobić Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 4282798970
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Anett1906
Nowy
Anett1906


Nick w grze : Anett1906
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:51 am

To się nazywa poświęcenie dla ogółu hehe Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=562134
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:51 am

O, wywalili mnie z forum Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:51 am

Mnie tam jeszcze nie zbanowali. Także ja jeszcze mogę "nabroić"Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:52 am

Cytat :
Szczerze dziwi mnie jedna rzecz. A mianowicie czemu wszystkie zmiany są wprowadzane czy gracze tego chcą czy nie - mają zwyczajnie przyjąć wszystkie nowości za fakt. Dlaczego polska wersja MUSI być dokładnie taka jak międzynarodowa, francuska czy inna bułgarska? Dlaczego graczy ZMUSZA SIĘ do zaakceptowania stanu takiego jak ma być (tudzież "nie podoba się to nie grać")?
Czy naprawdę tak wielką trudnością było by wprowadzenie jakiegoś okresu próbnego nowych funkcji, a następnie ankiety, w której to gracze by decydowali o przydatnych funkcjach?
W Howrse gram od 31.12.2009 (na wersji międzynarodowej), niemal od samych początków również na polskiej wersji. I pamiętam jeszcze funkcje, które nawet do Howrse.pl nie weszły - szczepienia, odrobaczania, zupełnie inną grafikę. Jasne, że wiele zmian było in plus, niektóre naprawdę były przydatne. Ale też jeśli gra będzie dalej rozwijała się w kierunku maksymalnego uproszczenia to w końcu będzie ją można zakwalifikować wg PEGI jako 3+. Gdzie wystarczy się zalogować, a wszystkie konie będą nakarmione, napojone, wyczyszczone i same się wyślą na zawody i rozmnożą. A chyba nie o to chodzi.
To właśnie poziom trudności czyni ją interesującą. To logiczne, ze początkujący gracz sobie z wieloma rzeczami nie radzi, do tego zdobywa się doświadczenie w grze, od tego są inni gracze by mu pomóc. A co jeśli początkujący dostanie wszystko na tacy, podsunięte pod sam nos i jeszcze rozdrobnione żeby przypadkiem się nie zadławić?
I teraz czekam aż mnie zablokują xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:52 am

Cytat :

Witaj Malto,

Straciłeś 1 punkt karmy z następującego powodu: Otrzymałaś 4 upomnienie. Licznik upomnień zostaje wyzerowany kosztem 1 punktu Karmy

Zdobędziesz jeden punkt karmy z powrotem po 30 dniach logowania się do gry. Prosimy uważniej przestrzegać regulaminu Howrse.

Możesz sprawdzić strone karmy klikając tutaj.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Howrse

Cytat :
Witaj Malto,

Wysyłamy Ci upomnienie, ponieważ naruszyłeś jedną lub więcej z zasad Howrse.

Powód: Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na forum - podawanie fałszywych linków na forum

To upomnienie nie pociąga za sobą innych konsekwencji, jednak kolejne wykroczenie będzie wiązało się z odpowiednimi sankcjami.

Dziekujemy za zrozumienie,

Zespół Howrse

Laughing
9 punktów Karmy... uważajcie, macie do czynienia z oszustką! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:53 am

Jej, widzę, że ja jedyna na TYM forum i jedna z nielicznych na Oficjalnym forum, popiera te zmiany...Aż, się głupio czuje, nie z powodu, że to popieram, lecz z powodu, że większość tego nie popiera scratch
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:53 am

Żałosne -,-'
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:53 am

Ludzie zróbcie bunt żeby mnie przywrócili :< Chcę się dalej kłócić!
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:57 am

Mam pewien pomysł Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 4282798970 Mała strona (podpisana przez ogół użytkowników) i każdy wysyła na kontakt jakiś szablonowy tekst wraz z linkiem. Ciekawe co zrobią, gdy dostaną 100 takich samych wiadomości. A my niczego nieświadomi będzie np. pytać co to jest, "ja tego nie znam" itd....


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Czw Lip 05, 2012 7:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Anett1906
Nowy
Anett1906


Nick w grze : Anett1906
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:57 am

Malto ... no wiesz... jak możesz rozpowszechniać nieprawdziwe informacje, wprowadzając ludzi w jakże karygodny i niedopuszczalny błąd Sad haha
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=562134
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 7:59 am

Cytat :
Przez Fryzowa, 5 lipca 2012, 15:56:56 (Zgłoś naruszenie)
Koniec!Usune konto!Jeśli usuną towarzyszy!
- o. To jest bunt, a nie jakieś nasze krytyki Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 8:01 am

Malto w ten sposób obraziła Ow i musiała ponieść karę ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 8 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 8 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: