Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy

Go down 
+37
Domel
Ulquiorra666
FunnyOne
Barson1990
anteek
Sathilia
LadyArvena
Uśmieszek
kaprysab
ArinStreal
Clue
Takashiro
Anett1906
wilczyca1000
Philipek
eloite
amorkowa
Jetrel
xTikTakx
Alasky
Calma
Aglyss
Bezbarwna92
koziorożec
Keplie
karina127
erreo
EREIS
Ayashi
Szarusia16
hanka1998
Sabula
Nevarra
Malto
carrie17
Temperance
Mikim7
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:15 pm

Kamil2010 napisał:
Cherry_Suprise napisał:

do carrie17 - - - Towarzysze przy koniach - - -

Towarzysze, którzy już są dodani do koni, pozostaną na ich stronach.
Będą budzić się razem z pierwszą akcją wykonaną na koniu. Obudzony towarzysz nadal będzie dodawał bonus zgodny z jego opisem.

Zanim zaczniesz pisac głupoty to spójrz. Nadal bedą dawać.

Piszecie byle tylko sie sprzeciwić, pokazać jacy to buntowniczy i wspaniali nie jestescie. Ze chca nas okraść i jacy to sa okropni. Mysle ze was protest nie słuzy jakims głębszym celom. Jest wzniecony pierwszym postem do ktorego wszyscy sie przystosowali. Popisujcie sie dalej i przebijajcie jeden drugiego - a ile to mi karmy nie odjęli za obrażanie Ow. Jezeli tak bardzo wam sie nie podoba to dajcie pomysły i propozycje co poprawic, co wprowadzic czy może nie towarzyszy a smakołyki, nowe bonusy. A nie krytykujecie i obrażacie. Wstyd

No to kur** dają te PD czy nie, bo już nie czaję?? I robię z siebie debila, jeszcze na to wychodzi o__O
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:16 pm

Kolejna, która się podlizuje. Szjezu co się dzieje z tym światem ...
Po co dawać pomysły skoro i tak nas nie posłuchają?
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:17 pm

Carrie - nie, dają tylko bonusy do ujeżdżenia, przecież nie bęzie można się z nimi bawić i co ileś godzin zdobywać PD.
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:17 pm

będzie dawał bonus, ale nie PD, bo opcji zabawy NIE BĘDZIE
dziewczyna sama bzdury pisze
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:19 pm

carrie17 napisał:
Kamil2010 napisał:
Cherry_Suprise napisał:

do carrie17 - - - Towarzysze przy koniach - - -

Towarzysze, którzy już są dodani do koni, pozostaną na ich stronach.
Będą budzić się razem z pierwszą akcją wykonaną na koniu. Obudzony towarzysz nadal będzie dodawał bonus zgodny z jego opisem.

Zanim zaczniesz pisac głupoty to spójrz. Nadal bedą dawać.

Piszecie byle tylko sie sprzeciwić, pokazać jacy to buntowniczy i wspaniali nie jestescie. Ze chca nas okraść i jacy to sa okropni. Mysle ze was protest nie słuzy jakims głębszym celom. Jest wzniecony pierwszym postem do ktorego wszyscy sie przystosowali. Popisujcie sie dalej i przebijajcie jeden drugiego - a ile to mi karmy nie odjęli za obrażanie Ow. Jezeli tak bardzo wam sie nie podoba to dajcie pomysły i propozycje co poprawic, co wprowadzic czy może nie towarzyszy a smakołyki, nowe bonusy. A nie krytykujecie i obrażacie. Wstyd

No to kur** dają te PD czy nie, bo już nie czaję?? I robię z siebie debila, jeszcze na to wychodzi o__O
Nie daje ponieważ towarzysz się budzi z koniem i daje mu TYLKO bonu już NIE MOŻNA się bawic z towarzyszami
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:19 pm

No i po co się tam wypowiadam, już mi cisnienie na tę laskę skoczyło Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:20 pm

W tym wszystkim brakuje mi tylko Malto i Caddie
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:21 pm

Kamil, nawet nie wiesz jaką mam ochotę im dogłębnie napisać rozprawkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:23 pm

Caddie napisał:
Kamil, nawet nie wiesz jaką mam ochotę im dogłębnie napisać rozprawkę.
Rozumiem ja mam taką ochotę powiedzieć tym lizusom co o nich myślę ale jak wlepią mi bana to już niczego się nie dowiem ;/
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:24 pm

Ja bym napisała, ale jak widać, nie mogę T.T
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:26 pm

Kamil2010 napisał:
Nathaly napisał:

Drodzy gracze,
tak zwana konstruktywna krytyka nie bedzie w żadnym razie cenzurowana, jednak prosze w swoich opiniach odstapić od przytyków innym osobom ze wzgledu na to,ze maja odmienne stanowisko.
Częśc osób lubiła towarzyszy, część nie.

Ta zmiana bedzie korzystna np.dla graczy ktorych do tej pory nie stać było na ducha,czy smoka.
Jeeej... w takim raziep rosze o obniżkę cen, albo zamianę kuponów na equus Zestawu Nyx i innych bajerów, bo NIE STAĆ na to większości graczy na Howrse ^^ Albo w ogóle to niech wycofają. Przecież to jest taka sama logika. Skoro na towarzyszy nie stać, to na CR też nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:26 pm

więc piszcie tutaj, sklecimy razem i wrzucę, bo ja bana jeszcze nie mam (;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:27 pm

Caddie napisał:
Ja bym napisała, ale jak widać, nie mogę T.T
Yoru napisał:

Ludzie przestańcie w końcu wypisywać "jak źle, jak nie dobrze" to jest na prawdę żałosne. Tak jak mówi Cherry_Suprise towarzysze nadal będą przy koniach, przy których są i nadal będą dawać bonusy. Dodatkowe PG będzie dodane automatycznie i umiejętności nadal będzie można zdobyć przez zabawy. Jeśli tak boicie się zmian to przestańcie grać i znajdźcie sobie grę, która stoi w miejscu. Może tak wam będzie wygodniej.
Ja popieram tę promocję z wyprawami i usunięcie towarzyszy nie robi mi różnicy.
Kamil2010 chce tak odpisac napisał:
Yoru czy ty naprawdę jesteś taka czy tylko udajesz ?
Zrozum, że o wycofaniu opcji z zabawami połowa hodowli upadnie ponieważ nie będzie stać ich na PD ?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:28 pm

Kamil2010 napisał:
W tym wszystkim brakuje mi tylko Malto i Caddie
Siedzę na moim lewym koncie, czytam, i hamuję się, by cokolwiek napisać... Ciśnienie mi już nieźle skoczyło :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:29 pm

[quote="Malto"][quote="Kamil2010"]
Nathaly napisał:

Drodzy gracze,
tak zwana konstruktywna krytyka nie bedzie w żadnym razie cenzurowana, jednak prosze w swoich opiniach odstapić od przytyków innym osobom ze wzgledu na to,ze maja odmienne stanowisko.
Częśc osób lubiła towarzyszy, część nie.


Tu jest przesada ja tez nie mam duchow smokow nie wiem ile i chyba o to we wszystkim chodzi by bylo prawo rynku kup , sprzedaj. Zabrzmi to troche moze egoistycznie i myslcie co chcecie ale co mnie obchodza inni gracze jak chca pokombinuja to zdobeda tylko trzeba ruszyc ppustym lebkiem. Nikt nikomu na zlotym talerzu nie bedzie czego kolwiek podawal. nie wiem jak ja mialam zadanie kupic roga czy go wychodowac to konie te kosztowaly minim kupon a teraz klacz roga kupisz jak dobrze poszukasz nawet za 40 tys eq. to troche nie fair ze nowi gracze maja miec latwiej Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:30 pm

Malto napisał:
Kamil2010 napisał:
W tym wszystkim brakuje mi tylko Malto i Caddie
Siedzę na moim lewym koncie, czytam, i hamuję się, by cokolwiek napisać... Ciśnienie mi już nieźle skoczyło :<
Szkoda nerwow ja juz zaczynam to zlewac
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:30 pm

erreo - tu jakoś weny tak nie mam ^.^

Kamil - nie, że stać, bo PD nie można kupić. Ale że będzie im brakować, bo na farmach koni, bez motyli za dużo nie zdziałają.
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:32 pm

Ayashi napisał:
Kamil2010 napisał:
Nathaly napisał:

Drodzy gracze,
tak zwana konstruktywna krytyka nie bedzie w żadnym razie cenzurowana, jednak prosze w swoich opiniach odstapić od przytyków innym osobom ze wzgledu na to,ze maja odmienne stanowisko.
Częśc osób lubiła towarzyszy, część nie.

Ta zmiana bedzie korzystna np.dla graczy ktorych do tej pory nie stać było na ducha,czy smoka.
Jeeej... w takim raziep rosze o obniżkę cen, albo zamianę kuponów na equus Zestawu Nyx i innych bajerów, bo NIE STAĆ na to większości graczy na Howrse ^^ Albo w ogóle to niech wycofają. Przecież to jest taka sama logika. Skoro na towarzyszy nie stać, to na CR też nie.


Hehehe Popieram ile to trzeba sie narobic by zdobyc nyksa
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:33 pm

Te wielce szczęśliwe osoby, które twierdzą, że "przecież towarzysz pozostanie przy koniu, o co wam chodzi!", nie zdają sobie najwyraźniej sprawy, że taki ich duch na przykład nie da im już pd, bo nie będzie się można z nim bawić. Dopiero wtedy będzie zdziwienie.

Swoją drogą coś mi się nie zgadza... skoro nie można się bawić z towarzyszami, jak koń zdobędzie dodatkowych 60 punktów umiejętności?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:33 pm

mirmur napisał:

Zawsze znajdą się gracze o odmiennych poglądach, którym nie zależy na niczym i nikim, którym krzywda innych jest obojętna a nawet się z tego cieszą, tacy są ludzie i ja to rozumiem, zbyt długo chodzę po tej ziemi i wiem coś na ten temat, tyle tylko że nie zamierzam z nimi dyskutować bo nie warto
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:34 pm

Malto napisał:
Te wielce szczęśliwe osoby, które twierdzą, że "przecież towarzysz pozostanie przy koniu, o co wam chodzi!", nie zdają sobie najwyraźniej sprawy, że taki ich duch na przykład nie da im już pd, bo nie będzie się można z nim bawić. Dopiero wtedy będzie zdziwienie.

Swoją drogą coś mi się nie zgadza... skoro nie można się bawić z towarzyszami, jak koń zdobędzie dodatkowych 60 punktów umiejętności?
Chyba będą zabawy z piłką Laughing
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:35 pm

Czemu mirmura tu nie ma. Chętnie bym z nim podyskutowała...
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:36 pm

mam problemy z interpretacją złożonych metafor mirmura Shocked
to chyba przez tę późną godzinę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:36 pm

Wiecie co? Dostaję tyle PW od fanów, że aż czuję się sławna. xD
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:36 pm

Zaprośmy go! Very Happy Raczej się nie zgodzi Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:37 pm

Czy tylko mnie wkurza ta cała Cherry_cośtam?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:37 pm

Yoru napisał:

Z anikietami to w sumie jest dobry pomysł. Przynajmiej oszczędziło by się tej krytyki i każdy byłby zadowolony.

Ktoś wcześniej wspomniał o petycjach (pomysły graczy). Macie na myśli konie boskie w RO i UFO? No, to dopiero byłoby świetne! Na niektóre takie pomysły nawet patrzeć się nie chce.

DZIECKO ODEJDŹ OD MONITORA Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 4282798970
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:38 pm

Szczerze ta zmiana jest najbardziej pochrzaniona nie mowiac gorzej nic z tego nie rozumiem. jakas durna wyprawa za ktora pewnie dostane g zawinite z szeleszczacym papierku
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:39 pm

Malto napisał:
Czy tylko mnie wkurza ta cała Cherry_cośtam?

mam ochotę rozwalić jej krzesło na głowie Laughing jeszcze mnie zjechała, że piszę głupoty, a to ona się błaźni Laughing
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 2:41 pm

Mikim7 napisał:
Zaprośmy go! Very Happy Raczej się nie zgodzi Sad
Nie to ze sie nie zgodzi moze boi ze kazdy go zjedzie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Sponsored content





Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy   Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy - Page 13 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
Powrót do góry 
Strona 13 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» FORUM - jesienne zmiany /// zimowe zmiany
» Zmiany, zmiany oraz zmiany - INT
» [FORUM] Zmiany, zmiany...
» GRA - Zmiany w OJ
» Zmiany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: