Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co czytasz?

Go down 
+81
Laura_raa
Aimtor
Miriada
Tysia1996
Kirara
mikerowave
Ayashi
Tiamat
Dainfen
Creamy
KaVcia
Uharri
Dżemik
Barson1990
Suzan
Frania26.
Amstaff
El
drusia55
Nefra01
Tato Chce Być Pro
MrsKopytko
blueberry.
ana0000000000
awelo
Temperance
Ejli
ewww4
Pani_Snow
AyaKey
Katrina123
Nefumi
Lubelak
blackshadow
Layzy
Nika346
Amy
Szron
ebonita
Divide
Damek4
Wild_Horse
nikushimi
avrilka
Rosa W.
Weronika_24
ZetkaEmka
Kemishi
Gai~
Diversa
Rooda
oooliwcia10
mari0987
_pati201_
daria4603
Evelynek
Pati...xd
Cassidifikation
Nevarra
Clue
wiki0396
Athi
Takashiro
LadyArvena
-Eruina-
Basia
Arrin
mina stirit1
amorkowa
Marsh
Kai Shouri
EveDallas
koziorożec
Presence
PlaybackJunkie8
Asiaa.
Vium
Arbuzek_10
Dianaxxx
hanka1998
wercia d
85 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 10:52 am

w tym wątku możemy podzielić się opinią na temat jakiejś książki. jest godna polecenia, czy odłożyliście po kilku stronach? czy często czytacie książki, czy tylko jak musicie? jakie lubicie rodzaje książek?

ja osobiście polecam serię "Zwiadowcy" Johna Flanagana. baaardzo wciąga, pierwszą część w jeden dzień przeczytałam ^^ (około 300 stron), a teraz biorę się za drugą czytaj
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:02 am

Aktualnie wzięłam 2 książki na ferie- Przebudzenie Kelley Armstrong i Assassin's Creed: Bractwo Olivera Bowdena. Zapowiadają się fajne ferie ^^

I mogę polecić serię kryminałów Camilli Lackberg, zajefajna Smile Autorka doskonale potrafi manipulować ludzkimi uczuciami i wprowadzić ich w taki błąd, że po dowiedzeniu się, kto był zabójcą można się na prawdę zdziwić Very Happy

Fajnych książek jest dużo, nie chce mi się ich wymieniać, bo bym Was zanudziła, więc zakończę moją krótką listę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:10 am

Polecam "życie Pi" genialna książka
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:11 am

Ja obecnie czytam GONE, autorstwa Michaela Granta. Bardzo ciekawa książka, o nastolatkach w pewnym mieście, gdzie nagle zniknęli wszyscy powyżej 16 roku życia. Że tak powiem "walkę" pomiędzy sobą prowadzą uczniowie z Coates Academy oraz Perdido Beach. Na dodatek odkrywają tajemniczy mur którego nie da się przeniknąć, a po dotknięciu wywołuje straszny ból. W jaskini mieszka potwór potrafiący władać umysłami. Dzieci odkrywają tajemne moce. Książka bardzo ciekawa, warta polecenia, wiele postaci, wątków. Nie mogę się oderwać Very Happy

W niedawnym czasie przeczytałam dwie serie wampiryczne (nie, nie styl "Zmierzchu" -,-), również bardzo ciekawe. Szykuję się na Igrzyska Śmierci po przeczytaniu GONE. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:18 am

Dianaxxx - podobno Pi to facet. Jest teraz taki film w kinie.
Powrót do góry Go down
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:22 am

To ja polecam:
- "Siewca Wiatru" Mai Lidii Kossakowskiej oraz jej zbiór opowiadań "Żarna Niebios"
- książki o Jakubie Wędrowyczu, trylogię "Kuzynki", cykl "Norweski Dziennik", "Wampir z M3" i "Operacja Dzień Wskrzeszenia" Andrzeja Pilipiuka
- "Starą Baśń" J.I.Kraszewskiego
- trylogię Sienkiewicza
-cykl "Kłamca" i "Chłopców" Jakuba Ćwieka
-"Żyjący z wilkami" Shaun'a Ellis'a
-"Tańczący z lwami" Tony'ego Fitzjohn'a

na pewno o czymś zapomniałam Razz
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:23 am

Ja obecnie czytam:
- Odprawę posłów greckich, bo lektura. x.o
- Harry'ego Pottera - jestem aktualnie na 6 części
- Eragon - chłopak znalazł jajo smoka. Dosyć fajne. :>
- Czarne, czerwone, śmierć - Chłopak wkręcił się w towarzystwo neonazistów i tym podobnych.
- Solaris - facet wylatuje na planetę, zdążył się skłócić i odkłócić z profesorem, przyszła do niego jego zmarła żona, a dopiero jest tam mniej niż dzień. XD
sci - fi - EVER. Często czytam, bardzo. Ogólnie polecam:
- Felix, Net i Nika
- Pamiętnik narkomanki
- Odlot na samo dno
- Heartland
- Czarne oceany
- Czy androidy myślą o elektrycznych owocach?
- Cyberiada
Arbuz, - Igrzyska Śmierci są boskie. :>
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:50 am

Te, które przeczytałam i mi się spodobały:
- "Heartland" (L. Brooke),
- "Buszujący w zbożu" (J. D. Salinger),
- "Pamiętnik narkomanki" (B. Rosiek),
- seria "Z piekła" (różni autorzy),
- seria Madison Avery (K. Harrison),
- seria "Pamiętniki wampirów" (L. J. Smith),
- seria "Peggy Sue i duchy" (S. Brussolo),
- seria "Harry Potter" (J. K. Rowling),
- seria "Świat nocy" (L. J. Smith)...

Wiem, że było o wiele więcej, ale nie pamiętam. XD Strasznie polecam. <3

Jestem fanką fantasy, mam zamiar przeczytać:
- "Upadli",
- "Łowca gildii",
- "Kroniki rodu Drake'ów",
- "Siedem promieni",
- "Wampiraci",
- "W kolorze krwi",
- "Błękitnokrwiści",
- "Kroniki obdarzonych"
- "Dary anioła",
- "Przemiana",
- "Życzenie",
- "Arcane society",
- "Porzuceni",
- "Igrzyska śmierci",
- "Niebo jest wszędzie",
- "Saga kryminalna",
- "Zarażeni",
- "Wojna zombie",
- "Zombie survival", (a, taki sobie podręcznik na wszelki wypadek...)
- "GONE: Zniknęli",
- "Noc zombie",
- "Miasto żywych trupów".

Ale to tylko zamiary. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 11:53 am

Błękitnokrwistych i GONE masz na pierwszym miejscu przeczytać :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 12:18 pm

Oj dużo tego było... ale takie najbardziej godne polecenia to:

-Igrzyska Śmierci (cała saga) - pochłonęłam całą (sagę) w niecały miesiąc a jedna książka ma około 300 stron Very Happy
-Assassin's Creed : Tajemna Krucjata - genialna w każdym calu.
-I ogółem dzieła H.P. Lovecraft'a - na chwilę obecną najbardziej polecam : Zew Cthulhu, Szczury w Murach i Dagona Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 12:43 pm

Ja polecam serie:
GONE
Zwiadowcy]
Kroniki Pradawnego Mroku

A już najbardzie książki mautorstwa Julie Kagawa z serii Żelazny Dwór
Książka opowiada o Megan Chase, która w dniu swych szesnastych urodzin dowiaduje się, że jej brat zostal porwany przez elfy, a jej najlepszy kolego Robbie Coller to tak naprawdę Robin Koleżka, sławny Puk ze Snu Nocy Letniej. Potem okazuje się, że jest pół elfem i córką króla Oberona, poznaje zimowego księcia i co najważniejsze grymlakina kota podobnego do tego z Alicji w Krainie Czarów.
Pierwsza księga: Żelazny król
Druga księga: Żelazna córka
Trzecie księga :Żelazna królowa(jeszcze nie ma w Polsce_
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Gość
Gość
Anonymous



co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 12:51 pm

Uwielbiam Heartland, przeczytałam wszystkie części. Fajne są jeszcze pewne inne książki, ale dla "młodszych nastolatek", a wy starsze jesteście ode mnie xD
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostSro Sty 23, 2013 10:44 pm

Arbuzku, szczerze powieiawszy to Gone to nędzna podróba 'Pod Kopułą' Kinga, przeczytałam tamto i powiem tak - King pisze świetnie, grant niekoniecznie, niedopowiedzenia, dziwne wątkli...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 7:34 am

Cytat :
Błękitnokrwistych i GONE masz na pierwszym miejscu przeczytać :3
~ mam już kolejkę z Cornera, soo... XD Moja kolejka:
"Dary anioła" >> "Igrzyska śmierci" >> "Upadli" >> "Kroniki rodu Drake'ów" >> "Błękitnokriwści" >> "GONE: Zniknęli".
Dopisałam te dwie. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 7:36 am

I Zarażonych też masz przeczytać! Super książka Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 8:08 am

Cytat :
I Zarażonych też masz przeczytać! Super książka Very Happy
~ dopisane. ^^
"Dary anioła" >> "Igrzyska śmierci"
>> "Upadli" >> "Kroniki rodu Drake'ów" >>
"Błękitnokriwści" >> "GONE: Zniknęli" >> "Zarażeni".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 9:45 am

To ja bardziej pod fantastykę czytuję... Z niewymienionych tutaj:
+ "Dracula" Brama Stokera - chociaż ma ponad 100 lat, książka jak dla mnie genialna.
+ Trylogia Czarnego Maga + kontynuacja Trylogia Zdrajcy - b. dobre książki
+ Klatwa Tygrysa, pięć tomów ( w Polsce na razie wyszły 3) - niby modny trójkącik dziewczyny i nie-do-końca normalnych, ale całkiem dobrze napisany i ze sporą dawką kultury orientu.
+ Saga o Wiedźminie Sapkowskiego - obowiązkowo dla fana/fanki fantasy, saga naszego polskiego Mistrza
+ Saga Ludzi Lodu - mniejsza dawka fantastyki, 47 tomów (15 za mną), też polecam
+ Władca Pierścieni i Hobbit - klasyk fantasy.
+ Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary - dla starszych i nie koniecznie się może podobać. Okrutny świat Inkwizycji, z dodatkową dość znaczącą zmianą faktów biblijnych. Ale ma coś w sobie, według mnie.

Z takich pół-fantastycznych (z cyklu: nastolatka i o-mój-boże-ty-się-błyszczysz):
+ cykl o Ever (mam 1 tom, według mnie nietrafiony zakup, raz przeczytałam i odstawiłam, ale nóż widelec komuś się spodoba)


Poza fantastyką:
+ seria o Tomku A. Szklarskiego - podróżniczo-przygodowa seria o młodym polskim łowcy zwierząt i jego przyjaciołach dziejąca się na początku XX wieku, mile wspominam Smile
+ Tysiąc Wspaniałych Słońc - kupiłam przyjaciółce, jeszcze nie miałam okazji przeczytać, ale to ponoć bestseller, powieść o kobietach w świecie islamu
+ Małgosia kontra Małgosia - raczej dla nieco młodszych powieść o tym, jak pewna pyskata nastolatka z lat 80-90-tych zostaje wepchnięta na miejsce swojej imiennicy ze średniowiecza... Przyjemnie się czytało Smile

A tak moją ukochaną książką jest Siewca Wiatru. Abaddon górą Very Happy

Jak coś mi się przypomni, to dopiszę.

Ja czytam dużo, przez klasę maturalną mniej niżbym chciała, ale i tak mam na koncie ponad 100 książek. Smile

Powrót do góry Go down
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 9:54 am

Przeczytałam całą serie o Eragonie (czyli Dziedzictwo też). Teraz w tydzień łyknęłam serie "Olimpijscy Herosi", w której skład wchodzą:
~ "Zagubiony Heros"
~ "Syn Neptuna"
~ "Znak Ateny"
Te książki napisał Rick Riordan, polecam Smile
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 12:13 pm

Cytat :
- "Upadli"
Czytałam niedawno, bardzo ciekawa i wciągająca, polecam Very Happy

Obecnie czytam "Córka Laguny" Michelle Lovric. Smile
Potem wezmę się za serię "Zwiadowcy", a następnie "Zaklinacz koni" i "Cień wiatru". Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 12:14 pm

Ja polecam:
Heartland
Igrzyska Śmierci
Serię niefortunnych zdarzeń
Zlodziej Magii
Smoczy jeździec -> C.Funke
wszelkie Stepheny King'i Razz
Serce -> de Amicisa
Ulyssesa Moora
Delirium
Teraz będę czytać Wyścig Śmierci, potem Strażników historii
Ogólnie bardzo lubię fantasy co widać po większości tytulów.
Ale bardzo też polubilam Serce E. de Amicisa, które do fantasy się na pewno nie zalicza Very Happy
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 12:17 pm

F. Krueger napisał:
Oj dużo tego było... ale takie najbardziej godne polecenia to:

-Igrzyska Śmierci (cała saga) - pochłonęłam całą (sagę) w niecały miesiąc a jedna książka ma około 300 stron Very Happy
-Assassin's Creed : Tajemna Krucjata - genialna w każdym calu.
-I ogółem dzieła H.P. Lovecraft'a - na chwilę obecną najbardziej polecam : Zew Cthulhu, Szczury w Murach i Dagona Wink

Igrzyska Śmieci są the best xD
Ja przeczytalam na wakacje dwa dni chyba jednak książka mi zajęla, ogólnie - jak mnie pochlonęlo czytanie to przeczytalam w chyba 5-6 dni calość
potem sięgnęlam po angielską wersję - 1 cześć przeczytalam w trzy dni, na drugiej się zatrzymalam Very Happy
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 1:32 pm

Pfffff od wakacji znaczy od sierpnia utknęłam na "dziedzictwio Krwi"
To 6 tom sagi "bractwo czarnego sztyletu"
Jak w życiu nie przeczytałam zadnego romansu , bo nie trafie, tak w sumie 5 poprzednich tomów ogarnęłam w jakieś 2 miesiące.
Nie bede sie rozpisywac i streszczać każdego tomu. mamy XXI wiek obok ludzi zyja sobie wampiry i ich wrogowie. Tytuowe bractwo to banda 6 agresywnych facetów/wojowników, którzy staraja sie chronic jakos swoja rasę . Każdy inny, każdy ma swoje plusy i minusy, Znajdą sie też kobiety o które sa w stanie walczyć.

Generalnie jak ktos lubi wampiry akcję przeplatajacą się z romansami to polecam. Jest dosć fajnie napisana, we fabule zasze coś sie dzieje, czasem trafia sie fajne sytuacje albo humor. Cieżko powiedzieć ktory wątek jest tym przodujacym co osobiscie mi sie podoba.
I musze to powiedzieć: Zmierzch przy tym to pikuś Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 1:36 pm

nadia.amorek napisał:

Obecnie czytam "Córka Laguny" Michelle Lovric. Smile
Potem wezmę się za serię "Zwiadowcy", a następnie "Zaklinacz koni" i "Cień wiatru". Smile

Zwiadowców to na samym początku x) mogę ci streszczenie pierwszej "księgi" napisać Cool
Powrót do góry Go down
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 2:11 pm

Polecam książki Trudi Canavan, chociaż nie wszystkie nadają się dla młodszych czytelników. Dla osób w wieku ok. 13 lat (i tych dojrzałych od 11) myślę, że jest spoko.

Eragon też jest dobry. Podobały mi się także Igrzyska Śmierci.

Generalnie lubię poczytać. Sagi w których jedna część ma 800 stron - dla mnie normalka.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 8:31 am

wercia d napisał:

ja osobiście polecam serię "Zwiadowcy" Johna Flanagana. baaardzo wciąga, pierwszą część w jeden dzień przeczytałam ^^ (około 300 stron), a teraz biorę się za drugą czytaj

Ja teraz czytam 10. Musze przyznać że poprzednie były ciekawsze
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 9:24 am

A o czym są Ci 'zwiadowcy'? Ciagle mnie kuszą w bibliotece, ale nie wiem, czy mnie zainteresują. Very Happy
Powrót do góry Go down
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 10:09 am

I jeszcze książki Aprilynne Pinke mi się podobają Very Happy
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 12:03 pm

Asiaa. napisał:
A o czym są Ci 'zwiadowcy'? Ciagle mnie kuszą w bibliotece, ale nie wiem, czy mnie zainteresują. Very Happy

ohoho Very Happy dobra opowiem:
taki Will (myślałam, że to dziewczęce imię Shocked ) zawsze chciał zostać rycerzem. był z sierocińca. gdy nadszedł dzień wyboru, wszyscy jego koledzy dostali odpowiedź kogo czeladnikami zostaną (uczniami), tylko Will został bez odpowiedzi. w pewnej chwili zwiadowca (w tamtych czasach wszyscy się bali zwiadowców, bo pojawiali się znikąd, jakby za pomocą czarów) podszedł do barona z kartką. Will postanowił się dowiedzieć jaka jest treść tej kartki i zakradł się w nocy do siedziby barona, gdy nagle coś złapało go za ramię. okazało się że to zwiadowca... kurcze, chyba za dużo powiedziałam xD to już jedna czwarta książki w skrócie xD resztę sobie wypożycz i przeczytaj (wiem, jestem ZUA)
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 1:57 pm

Asiaa. napisał:
Ja obecnie czytam:
(...)

Wszystko na raz? Wink
Ja aktualnie z doskoku krótki e-book "Największy w historii sekret robienia pieniędzy" - dziś zaczęłam i dziś skończę. Polecony przez Redmera w kluczach szczęścia, więc nie miałam wyjścia Wink
Ostatnio zaczęłam "Sztukę wywiadu", ale z powodu egzaminów utknęłam Sad
Oprócz tego byłam w połowie "Podróży autora" ale studia mają to do siebie, że czasu jakoś brak. I w sumie zacznę chyba od początku.
Z takich typowo dla fabuły to ostatnio czytałam coś, co pożyczyli mi w klubie fantasy. Tytułu nie pamiętam, ale fabułę tak XD

Ogólnie w trakcie roku jestem zawalona tekstami pedagogicznymi niestety :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 2:15 pm

Polecam serię Zwiadowcy Johna Flanagana, i Century P.D Baccalario. Obecnie jestem na 4 tomie " Zwiadowców", a serię " Century " skończyłam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Sponsored content





co czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co czytasz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: