Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 co czytasz?

Go down 
+81
Laura_raa
Aimtor
Miriada
Tysia1996
Kirara
mikerowave
Ayashi
Tiamat
Dainfen
Creamy
KaVcia
Uharri
Dżemik
Barson1990
Suzan
Frania26.
Amstaff
El
drusia55
Nefra01
Tato Chce Być Pro
MrsKopytko
blueberry.
ana0000000000
awelo
Temperance
Ejli
ewww4
Pani_Snow
AyaKey
Katrina123
Nefumi
Lubelak
blackshadow
Layzy
Nika346
Amy
Szron
ebonita
Divide
Damek4
Wild_Horse
nikushimi
avrilka
Rosa W.
Weronika_24
ZetkaEmka
Kemishi
Gai~
Diversa
Rooda
oooliwcia10
mari0987
_pati201_
daria4603
Evelynek
Pati...xd
Cassidifikation
Nevarra
Clue
wiki0396
Athi
Takashiro
LadyArvena
-Eruina-
Basia
Arrin
mina stirit1
amorkowa
Marsh
Kai Shouri
EveDallas
koziorożec
Presence
PlaybackJunkie8
Asiaa.
Vium
Arbuzek_10
Dianaxxx
hanka1998
wercia d
85 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 3:32 am

LadyArvena napisał:
Asiaa. napisał:
Ja obecnie czytam:
(...)

Wszystko na raz? Wink

Właśnie tak. Niestety, mam tak, że jak znajdę jakąś książkę, którą szukałam już długo, a czytam jeszcze inną( w sensie znalazłam książkę podczas czytania innej) to zostawiam tą książke, którą czytam i zaczynam czytać inną (czyli tą co znalazłam) i powstaje kupka niedokończonych książek + lektury. x.o

EDIT: Co do Pottera, i dzieciaka z jajem smoka, to, że jestem w trakcie czytania serii. Very Happy
Ale namieszałam...mam nadzieję, że zrozumiecie. XD
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 6:33 am

Asiaa., mam podobnie - czytam jakąś książkę, znudzi mi się w połowie to idę po następną, następna znudzi mi się w połowie - idę po kolejną itd. I tak doszłam do ośmiu lub dziewięciu książek. >.<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 8:05 am

To jest okropne. ><

Właśnie... wczoraj wypożyczyłam kolejną książkę ( ^ ^") 'Barry Trotter i bezczelna parodia' Super jest. Barry uczy sie już 11 rok w Hokpoku, ponieważ przynosi Hokpokowi sławę przez bliznę i swoje przygody z lordem Vielokontem ( Laughing). XD


Ostatnio zmieniony przez Asiaa. dnia Sob Sty 26, 2013 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 9:10 am

Obecnie czytam książkę "Pan Lodowego Ogrodu" tom 3 i "Starcie Królów" Martina. Lubię czytać kilka książek na raz, bo jak nie mam akurat ochoty na jedną, to czytam drugą. Tak już mam Smile
Co bym poleciła (z fantasy, bo to mój ulubiony gatunek):
-To, co czytam obecnie, nie chce mi się przepisywać XD
-Wiedźmin
-cały Tolkien
-Pratchett
-Miecz Prawdy - Goodkind
-Achaja
-Zwiadowcy - czytałam mega dawno
-Legenda Drizzita - Salvatore
-Hyperversum - Cecilia Randall - raczej nie fantasy, ale bardzo fajna, niestety mało znana Sad Udało mi się przeczytać, bo koleżanka miała, ebooka ze świecą szukać.
-Kroniki Królobójcy - Rothfuss - strasznie szybko się czyta Smile
-Ziemiomorze - całkiem całkiem
-Kroniki Amberu - w niektórych momentach zdawało mi się, że autor była na LSD XD
Napisałabym więcej, ale nie pamiętam. Zepsuła mi się karta pamięci, na której miałam wszystkie ebooki Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 9:48 am

Ja mam zamiar przeczytać Miecz Prawdy, ale nie wiem czy będzie w bibliotece. Oglądałam serial na podstawie tej książki, ale słyszałam, że dużo wątków w nim pominięto.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 1:48 pm

Asiaa. napisał:

Właśnie... wczoraj wypożyczyłam kolejną książkę ( ^ ^") 'Barry Trotter i bezczelna parodia' Super jest. Barry uczy sie już 11 rok w Hokpoku, ponieważ przynosi Hokpokowi sławę przez bliznę i swoje przygody z lordem Vielokontem ( Laughing). XD

Zainteresowałaś mnie... Już sobie ściągnęłam pdf. Jak znajdę w najbliższym czasie jakąś wolną chwilę, to się zabiorę Smile Już się nawet doedukowałam, że są 3 części XD

koziorożec napisał:
Ja mam zamiar przeczytać Miecz Prawdy, ale nie wiem czy będzie w bibliotece. Oglądałam serial na podstawie tej książki, ale słyszałam, że dużo wątków w nim pominięto.

Też oglądałam Smile I podobno nie tylko pominięto, ale też zmieniono. Choćby Rahl'a, który w jednej rzeczy był ojcem Richarda, a w drugim bratem. Podobno XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 11:53 pm

ja czytam aktualnie 2 książki "Kłamczuchę" Małgorzaty Musierowicz (lektura)i "Jak zostać przywódcą stada" Cesara Millana
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 1:42 am

LadyArvena napisał:

Zainteresowałaś mnie... Już sobie ściągnęłam pdf. Jak znajdę w najbliższym czasie jakąś wolną chwilę, to się zabiorę Smile Już się nawet doedukowałam, że są 3 części XD

Wiem, że jest jeszcze ' Barry Trotter i niepotrzebna kontynuacja', a jaka jest 3? Smile
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 3:35 am

Jest jeszcze "Barry Trotter i końska kuracja". XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 4:12 am

HAHAHAHAH. Dobre. XD
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 4:51 am

Czytałam dwie części Barrego Troterai nawet fajny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 8:54 am

nie wierzę, ale już czytam czwartą część "Zwiadowców" xD (jak się czyta Evanlyn???)
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 9:30 am

Evanlyn czyta się normalnie, 'po angielsku' Ewanlin Laughing (uwielbiam fonetycznie pisać, rili.)

obecnie jestem w trakcie niczego, choć zamierzałam dzisiaj się wziąć za Pomnik Cesarzowej Achai- tak, resztę 'Achaj' czytałam, wszyscy mnie pytają o_O
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 10:08 am

a ja głupia czytałam albo Ewanlyn, lub Ewelajn xD
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 10:22 am

Ewanlyn w sumie też może być. Ja bardzo często zaczynałam przez nieuwagę czytać źle imię jakiejś postaci i potem nie zmieniałam z przyzwyczajenia/dziwnie dla mnie oryginał brzmiał.

I tak nigdy nie przestanie mnie miażdżyć zagwozdka, jaką miałam z prof. McGonagall z Pottera. Przed dobre parę lat była to dla mnie 'Magagonal'. Very Happy
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 2:01 pm

Aktualnie? Piluipiuk i pierwszy tom "Norweskiego dziennika"
A ogólnie z przeczytanych? Masa wystarczająca do zapełnienia jakiś 10 tirów. Głównie fantasy, horrory, troche kryminałów.
Dzisiaj już nie myślę, więc wycinek z tytułami najwcześniej jutro.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Vium
Przyjaciel Zagrody
Vium


Nick w grze : Vium
Liczba postów : 376
Dołączył : 25/12/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 3:20 am

Nevarra napisał:
Aktualnie? Piluipiuk i pierwszy tom "Norweskiego dziennika

jak Ci się spodoba, to myślę że powinnaś przeczytać również trylogię "Kuzynki", również Pilipiuka (chyba że czytałaś już Very Happy:D)
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 8:08 am

wercia d napisał:
a ja głupia czytałam albo Ewanlyn, lub Ewelajn xD

Ja też przez cały czas czytam Ewanlyn, z resztą Alyss czytam po prostu Alys.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 8:15 am

Ja przez kilka miesięcy byłam święcie przekonana, że McGonagall jest McGonall. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 10:02 am

Aktualnie czytam "Córka Laguny" Michelle Lovric

Poza tym mam wypożyczone:
- "Udręka" Lauren Kate - czyli drugą część cyklu "Upadli"
- "Ostatnia piosenka" Nicolasa Sparksa
- "Czarodzieje" Lev Grossman
- "Gwiezdny pył" Neil Gaiman

Poza tym planuję przeczytać:
- "Zwiadowcy"
- Saga "Zmierzch"
- "Pamiętniki Wampirów"
- "Zaklinacz koni"

Ale nie wypożyczyłam, bo brakuje czasu / nie ma pierwszej części / ktoś wypożyczył. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 12:55 pm

mam lekturę do przeczytania, bodajże na marzec, lub kwiecień, ale po kilku stronach wróciłam do zwiadowców xD gdyby "Ten Obcy" nie był lekturą, to może i bym przeczytała, ale jak jest , to muszę czytać uważniej i się szczerze powiedziawszy gubię >.<
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 1:08 pm

To ja mam pytanie, jak się czyta "Schuyler"
Bo nwm. Szajler, Szyler.. O.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 1:10 pm

Ja bym czytała "Szyler" z akcentem na "y" Wink To coś jak "u" z kropeczkami jeżeli się nie mylę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 2:14 pm

Vium napisał:
Nevarra napisał:
Aktualnie? Piluipiuk i pierwszy tom "Norweskiego dziennika

jak Ci się spodoba, to myślę że powinnaś przeczytać również trylogię "Kuzynki", również Pilipiuka (chyba że czytałaś już Very Happy:D)
Czytałam Wink Niemniej wizja wampirzycy z ssawką.... Nie, wolę jednak normalne z kiełkami.

Eh, chyba czas zapisywać co się czytało. A tak starość nie radość i skleroza dopada - zawartość pamiętam, autora i tytułu już nie zawsze.

Na szybko to co pamiętam:
- R.A. Salvatore - co wpadło to czytałam. Drizzt co czytasz? - Page 2 4074547142 Guenhwyvar co czytasz? - Page 2 762289128
- Joanna Chmielewska - kryminały, ale pisane tak sympatycznym językiem, że ciągle wracam. Dla koniarzy - ptrzeczytać "Wyścigi" i "Florencja, córka Diabła" (w tej kolejności). Ogólnie książki również dla kociarzy, sierściuchy tam się często-gęsto przewijają. Warta uwagi jest też "Książka poniekąd kucharska" - cud, miód i orzeszki. A dlaczego "poniekąd" to się przekonacie jak otworzycie. Ostrzegam, by w tym czasie raczej nie pić, grozi opluciem.
- Terry Pratchett - 200% humoru. Przydatne jak ma się doła. Cytować się nei da bo wiązałoby się to z koniecznością przepisania wszytskich książek w całości.
- Peter Brett - seria "Malowany Człowiek". Zupełnie inne podejście, ale zdecydowanie ciekawe rozwiązanie.
- Canavan Trudi - komplecik "Gildia Magów" - bliżej klasyki, ale wciąga strasznie.
- Magdalena Kozak - trylogia nocarska. Może nie każdemu do gustu przypadnie wizja zawampirzonej Polski, ale ja lubić takie coś Razz
- Olga Gromyko - "Zawód Wiedźma" - kocham. Chcę film na podstawie chociaż pierwszej części.
- David Eddings - cykl "Belgariada". Kanon. Warto zawiesić oko na dłużej.
- Margit Sandemo - "Saga o Ludziach Lodu", "Saga o Czarnoksiężniku", "Saga o Królestwie Światła". Coś na kształt książkowej wersji telewizyjnego tasiemca. Tyle, ze jak się zacznie to ciężko przerwać czytanie.
- K. B. Miszczuk - "Ja, diablica". Symatyczne czytadełko
- Sapkowski i cykl wiedźmiński, C.S. Lewis i cykl narnijski, Anne McCaffrey "Jeźdźcy smoków" - klasyka do obowiązkowego przeczytania.
- Paolini i "Dziedzictwo" - cóż, raczej na poziomie pierwszych 3 tomów Pottera.
- Gene Wolfe - "Cień Kata". Ponura profesja z drugiej strony lustra.
I cvała masa tego co nie pamiętam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 9:47 pm

Chwilowo na warsztacie cztery książki - Dzuma, bo trzeba, Opowieść o złodzieju ciał, tom 2, do tego Gra Geralda, bo ciągle wracam do jakichs fragmentów, i Pod Kopułą <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 05, 2013 2:09 am

Wczoraj zaczęłam czytać Igrzyska Śmierci (i już jestem w ponad połowie xD). Czytam także drugą część Eragona czyli Najstarszy.
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostWto Lut 05, 2013 1:05 pm

"[...] -Dlaczego mamy siedzieć pod spodem?- zdziwił się Horace.
- Ponieważ gdybyśmy nie siedzieli pod spodem - wyjaśnił Will z lekką nutą kąśliwości w głosie - wówczas znajdowalibyśmy się na wierzchu. [...]"

haha Very Happy się uśmiałam polewka
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 12:12 am

wercia d napisał:
"[...] -Dlaczego mamy siedzieć pod spodem?- zdziwił się Horace.
- Ponieważ gdybyśmy nie siedzieli pod spodem - wyjaśnił Will z lekką nutą kąśliwości w głosie - wówczas znajdowalibyśmy się na wierzchu. [...]"

haha Very Happy się uśmiałam co czytasz? - Page 2 899592912
Oblężenie Mancindaw jak mniemam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 5:59 am

koziorożec napisał:
wercia d napisał:
"[...] -Dlaczego mamy siedzieć pod spodem?- zdziwił się Horace.
- Ponieważ gdybyśmy nie siedzieli pod spodem - wyjaśnił Will z lekką nutą kąśliwości w głosie - wówczas znajdowalibyśmy się na wierzchu. [...]"

haha Very Happy się uśmiałam co czytasz? - Page 2 899592912
Oblężenie Mancindaw jak mniemam
chyba tak, nie wiem, w necie znalazłam. ale zobaczę, bo akurat Oblężenia Macindaw czytam ^^
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 6:49 am

wercia d napisał:
koziorożec napisał:
wercia d napisał:
"[...] -Dlaczego mamy siedzieć pod spodem?- zdziwił się Horace.
- Ponieważ gdybyśmy nie siedzieli pod spodem - wyjaśnił Will z lekką nutą kąśliwości w głosie - wówczas znajdowalibyśmy się na wierzchu. [...]"

haha Very Happy się uśmiałam co czytasz? - Page 2 899592912
Oblężenie Mancindaw jak mniemam
chyba tak, nie wiem, w necie znalazłam. ale zobaczę, bo akurat Oblężenia Macindaw czytam ^^
Tak, to będzie to.

Wczoraj skończyłam czytać ostatnią cześć. Fajne, ale ciągle się całują -,-'
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Sponsored content





co czytasz? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: co czytasz?   co czytasz? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
co czytasz?
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: