Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zjawiska paranormalne.

Go down 
+15
EveDallas
Alaya
wiola9786
Katrina123
Arbuzek_10
avrilka
-Eruina-
amorkowa
Suzan
AyaKey
Jetrel
PlaybackJunkie8
ana0000000000
Dżemik
Presence
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Sie 10, 2013 10:03 am

Myślę że jak już, to nieszczęście może przynieść jedynie zobaczenie oryginału, a nie jedynie zdjęcia obrazu...
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Sie 10, 2013 11:14 am

Ja tam niby w to też nie wierzę ale jednak przezorność każe mi omijać tego typu obrazki szerokim łukiem. W sumie wyjątkiem było smile.jpg i The Wanderer czy jakoś tak xD


Ostatnio zmieniony przez Suzan dnia Sob Sie 10, 2013 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Sie 10, 2013 11:17 am

Co do tych przeklętych obrazów - albo to działa tylko "na żywo" albo nie działa w cale xD Oglądałam te obrazy po kilka razy i póki co przeklęta nie jestem Zjawiska paranormalne.  - Page 4 3563782329 Mam większe obawy właśnie przed tymi obrazkami ze "strasznych makaronów".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Sie 10, 2013 1:08 pm

O kurka. A ja te obrazy Suzan, bardzo dokładnie oglądnęłam. Czy powinnam się bać? Shocked
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Sie 10, 2013 2:22 pm

Agnes napisał:
O kurka. A ja te obrazy Suzan, bardzo dokładnie oglądnęłam. Czy powinnam się bać? Shocked
 Ja tam nie wiem xd The Wanderer i Smile.jpg to ja już kiedyś widziałam. Bardziej tu moim zdaniem działa sama creepypasta niż obrazki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
kam55
Już coś wie
kam55


Nick w grze : luctl
Liczba postów : 105
Dołączył : 05/07/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostWto Paź 22, 2013 7:03 am

Ja się z duchami nie spotkałam, ale dwa razy zdawało mi się, że kanał w TV sam się przełączył...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3062674
aurora121
Już coś wie
aurora121


Nick w grze : amika
Liczba postów : 188
Dołączył : 13/07/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 07, 2014 9:07 am

ja widzę cały czas 2 białe postacie z czego jedna z nich to chyba baletnica i 1 czarną której się okrutnie boje. Kiedyś jestem sama w łazience i się kąpię majestatycznie obracam głowe w bok ja się patrze a ktoś stoi w lustrze a ja w krzyk innym razem jestem w kuchni o północy bo oglądałam film wychodzę i słyszę zgaś światło no dobra idę a tam biała kobieta tak przede mną ja zgaszam światło i lecę do salonu już sama nie poszłam do kuchni
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.co.uk/joueur/fiche/?id=296602
Gość
Gość
Anonymous



Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 02, 2014 1:17 pm

aurora121 napisał:
ja widzę cały czas 2 białe postacie z czego jedna z nich to chyba baletnica i 1 czarną której się okrutnie boje. Kiedyś jestem sama w łazience i się kąpię majestatycznie obracam głowe w bok ja się patrze a ktoś stoi w lustrze a ja w krzyk innym razem jestem w kuchni o północy bo oglądałam film wychodzę i słyszę zgaś światło no dobra idę a tam biała kobieta tak przede mną ja zgaszam światło i lecę do salonu już sama nie poszłam do kuchni
...wkręcasz.
Ewentualnie masz schizofrenię/jakąkolwiekchorobęwywołującąhalucynacje.
"majestatycznie obracam głowę" srsly?

A tak na temat halucynacji, to raz po koszmarze (pamiętam tylko końcówkę - przez drzwi do pokoju zobaczyłam coś w stylu zombiaka na czterech łapach, skuliłam się przed szafką nocną i zaczęłam piszczeć... Niezbyt mądre.   kazia  )tak bardzo chciało mi się z powrotem zasnąć, że po przebudzeniu znów zamknęłam oczy, i nagle wydawało mi się, że coś gryzie moją rękę. O.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 02, 2014 1:37 pm

Halucynacje.
Ale mam je z przyzwyczajenia, bo mój kot zawsze wlatuje do mojego pokoju ze mną, ale jak jest np. w kuchni i nie leci do pokoju to widzę sylwetkę kota przed oczami. Tyle.
Powrót do góry Go down
aurora121
Już coś wie
aurora121


Nick w grze : amika
Liczba postów : 188
Dołączył : 13/07/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 03, 2014 9:21 am

nie wkręcam często widzę cień/sylwetkę przemieszczającą się po ścianie bo nawet nie wiem czy to ruch ślizg. Z resztą na Wielkanoc przyjechała babcia i też mówiła że coś tu jest  nie wie co ale 
gdy była w kuchni to kran się sam odkręcił. Znam ją i wiem że by nie kłamała z resztą była wstrząśnięta i cała drżała
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.co.uk/joueur/fiche/?id=296602
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 03, 2014 2:17 pm

Jeśli to prawda to wezwij księdza aby wypędził duchy, demony czy co to jest. Jeśli jesteś osobą nie wierzącą to nie wiem co Ci poradzić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 04, 2014 4:41 am

Ja raz siedziałam w pokoju. Mama była u siebie w pokoju, pisała coś na komputerze. I nagle w kuchni rozległ się dziwny hałas - jakby ktoś łyżeczką mieszał w kubku. A nikogo w kuchni nie było - bo tylko my dwie (ja i mama) byłyśmy w domu xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zjawiska paranormalne.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zjawiska paranormalne.    Zjawiska paranormalne.  - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zjawiska paranormalne.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Dziwne zjawiska w szkole
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: