Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Całkiem nowa kolekcja boskich

Go down 
+38
Rooda
Anke5
Inkaska Wojowniczka
Katty Pery
Marwinii
Donvessa
Ninde
Kirara
ZetkaEmka
aurora121
Nefra01
magdalenusia
anna i wiki
Aimtor
Malto
Modliszka
olonahm
wilczyca1000
Minoo
kaprysab
rosolowa
Lierre.
shunra
avrilka
placyda
Arrin
Darusia125
Nevarra
kim*
ebonita
MrsKopytko
Szron
Labamba
Suzan
Barson1990
EveDallas
Arewena
El
42 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 12:25 pm

Mam wrażenie, ze niektórzy z was nie czytają postów powyżej. Wcześniej był pretensje, ze niektórzy nie chcą dzielić się nowościami więc poszłam wam na rękę i sama szukam. Teraz ciągłe pytania skąd to wiem...

Do kolejnej oburzonej/zaciekawionej/nieufnej czy jakiekolwiek innej osoby co ma problem ze screenem: czytać mój post wyżej!
Powrót do góry Go down
rosolowa
Nowy
rosolowa


Nick w grze : rosolowa
Liczba postów : 43
Dołączył : 21/07/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 12:08 am

El dzięki za info, na pewno będę walczyć o nowe bosiaki Smile
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 10:07 am

El dzieki za pomoc
Mi sie wydaje ze to bedzie listopadowa promocja jakos mi tak sie kojarzy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 10:09 am

W OT pisze coś o wykopaliskach, więc pewnie będzie to Smile
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 10:17 am

Wg screena wychodzi na to, ze zacznie się 5 października, tylko że to francuska wersja, na howrse.com promocje zaczynają się w poniedziałek. Skoro maszyny kończą się 10 to nowa promocja zacznie się 14?
Powrót do góry Go down
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 10:28 am

Nareszcie nowa kolekcja! Zgaduje że jak zbierze się wszystkie to dostaje się Re (tego najważniejszego - od słońca). Twórcy howrse są nawet przewidywalni, ale tego to się nie spodziewałam..... W końcu niedawno do zdobycia był Pluton (z układu) i Bursztyn (z kamieni), a wiatry się jeszcze jakoś specjalnie nie rozkręciły. Chociaż jak znam tą grę to pewnie w połowie egipskich wstawią jakiegoś wiatra albo co.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 12:49 am

ja potem mam koszmary jak czytam mitologie kiedyś śnił mi się ptak jagby kanzu ale to był orzeł bielik który zjadał piety i oczy i mieszkał u nas styłu placu i iiii nie bo to za straszneeee Embarassed affraid Shocked Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4064056192 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4064056192 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4064056192 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4064056192 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4064056192
Powrót do góry Go down
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:48 am

El - tam jest napisane że "do 5 pażdziernika cośtam cośtam" Smile

w rozmazanym pasku adresu nie widac adresu ale widać że kończy się on na org - prawdopodobnie jest to jakis testowy serwer na ktorym zespół howrse testuje czy promocja ma ręce i nogi i ile kuponów zarobią na niej :)940 kuponów to też pewnie dla testerów jest żeby im czasem nie zabrakło Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 2:05 am

zgłaszam się na testetera Very Happy
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 2:49 am

Matko, nakręciliście mnie na tą kolekcje Very Happy Może to będzie moja pierwsza (w końcu!) kolekcja boskich...Tak czy owak,muszę mieć Horusa,Anubisa sobie może odpuszczę ale na Horusa już zbieram , kiedykolwiek będzie i gdzie Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4074547142

El,dziękujemy za info ^.^ Nareszcie jakaś osoba,która nie robi tego tajemnicy rządowej...Wszyscy wiemy o kogo chodzi... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 4:42 am

supcio Very Happy
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 30, 2013 7:19 am

ebonita napisał:
El - tam jest napisane że "do 5 pażdziernika cośtam cośtam" Smile

w rozmazanym pasku adresu nie widac adresu ale widać że kończy się on na org - prawdopodobnie jest to jakis testowy serwer na ktorym zespół howrse testuje czy promocja ma ręce i nogi i ile kuponów zarobią na niej :)940 kuponów to też pewnie dla testerów jest żeby im czasem nie zabrakło Smile
To albo na francuskim serwerze promocje zaczynają się o wiele wcześniej albo to jest pierwsza lepsza data bo jak pisałam, na howrse.com obecna promocja kończy się dziesiątego a nigdy nie było dwóch promocji jednocześnie Smile 


Dagger FighterNareszcie nowa kolekcja! Zgaduje że jak zbierze się wszystkie to dostaje się Re (tego najważniejszego - od słońca). Twórcy howrse są nawet przewidywalni, ale tego to się nie spodziewałam..... W końcu niedawno do zdobycia był Pluton (z układu) i Bursztyn (z kamieni), a wiatry się jeszcze jakoś specjalnie nie rozkręciły. Chociaż jak znam tą grę to pewnie w połowie egipskich wstawią jakiegoś wiatra albo co.


Co do boskich wiatrów mam nadzieję, ze powoli to skończą. Taki np Iapyx nie ma jak dla mnie powiązania z kierunkami wiatrów, jak dla mnie jest dodany na siłę. Jak na razie mamy 10(?), ale pewnie dojdzie kilka nowych. COś o greckich wiatrach dla ciekawych: http://www.mythindex.com/greek-mythology/A/Anemi.html
Nie zapominajmy, że jeszcze mogą dojść boskie z kolekcji układu słonecznego albo kamienie, nic u nich nie wiadomo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 30, 2013 7:40 am

El napisał:
Co do boskich wiatrów mam nadzieję, ze powoli to skończą. Taki np Iapyx nie ma jak dla mnie powiązania z kierunkami wiatrów, jak dla mnie jest dodany na siłę. Jak na razie mamy 10(?), ale pewnie dojdzie kilka nowych. COś o greckich wiatrach dla ciekawych: http://www.mythindex.com/greek-mythology/A/Anemi.html
Nie zapominajmy, że jeszcze mogą dojść boskie z kolekcji układu słonecznego albo kamienie, nic u nich nie wiadomo
Brakuje tylko już Eola, Libonotosa, Phoeniciasa i Circiusa (lub Thrasciusa) i Aello Wink
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 30, 2013 8:06 am

Zarąbiste *_* Marzę o jednym z nich. Jak nigdy podoba mi się boszczak. CHCĘ! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 4:50 am

El a mogę poprosić o link do tego bloga na którym był pokazany scren z anubsem ? i jak nie chcesz jawnie daj na prywatną poczte
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 5:04 am

placyda napisał:
El a mogę poprosić o link do tego bloga na którym był pokazany scren z anubsem ? i jak nie chcesz jawnie daj na prywatną poczte
Tak naprawdę to że El dała nam ten obrazek to jest jej łaska i tyle -.-
Cieście się że w ogóle wam to dała, a nie że ciągle skąd i skąd...
Powrót do góry Go down
olonahm
Nowy
olonahm


Nick w grze : olonahm
Liczba postów : 34
Dołączył : 29/09/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 7:28 am

Bastet, Bastet, Bastet! Anubis jest hmm... Dziwny, brzydki i wyglądający na niedokończonego. Z drugiej strony i tak go nie zdobędę, ale pozbieram kupony (taa, JA na pewno zbiorę choćby jeden kupon...).  BASTET musi być.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1836527
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 8:42 am

Ogier12 napisał:
placyda napisał:
El a mogę poprosić o link do tego bloga na którym był pokazany scren z anubsem ? i jak nie chcesz jawnie daj na prywatną poczte
Tak naprawdę to że El dała nam ten obrazek to jest jej łaska i tyle -.-
Cieście się że w ogóle wam to dała, a nie że ciągle skąd i skąd...
No wiesz, niektórzy też chcą się pobawić w wyszukiwawczy Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Modliszka
Już coś wie
Modliszka


Nick w grze : Modliszka
Liczba postów : 113
Dołączył : 04/04/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 1:01 pm

Koszatka napisał:
Matko, nakręciliście mnie na tą kolekcje Very Happy Może to będzie moja pierwsza (w końcu!) kolekcja boskich...Tak czy owak,muszę mieć Horusa,Anubisa sobie może odpuszczę ale na Horusa już zbieram , kiedykolwiek będzie i gdzie Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4074547142

El,dziękujemy za info ^.^ Nareszcie jakaś osoba,która nie robi tego tajemnicy rządowej...Wszyscy wiemy o kogo chodzi... Wink
Zgadzam się całkowicie, też muszę dorwać Horusa - o ile takowy się pojawi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2774009
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 1:26 pm

Ra, dawajcie mi Ra Very Happy
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 2:03 pm

El napisał:
Howrse ma nowy pomysł aby wyciągnąć od nas kasę - kolekcja koni egipskich. A że bóstw egipskich jest dość sporo - KLIK to przygotujmy się na kolejnego tasiemca z cyklu - konie boskie. 


Na pierwszy ogień pewnie pójdzie Anubis:
 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Anubis
Jezusie... teraz już przeszli samych siebie. Anubis jako koń? Przecież nawet dziecko z podstawówki wie, że to bóg z głową szakala. Podejrzewam, że zmasakrują też Sobka - boga z głową krokodyla, Horusa - boga z głową sokoła czy Sachmet - boginię z głową lwicy (żeby więcej nie wymieniać).
Mam manię na punkcie Starożytnego Egiptu, więc cierpię, jak widzę coś tak idiotycznego. Skoro już chcą wyciągać od graczy kasę, niech chociaż tworzą coś, co nie wywołuje gorzkiego śmiechu politowania...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 01, 2013 3:07 pm

Na mój gust taki koń z głową szakala zamiast tego by o wiele lepiej wyglądał i ciekawej... I gdyby te oczy skrzyły mu się jeszcze czerwienią <3!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 02, 2013 5:33 am

Malto napisał:
El napisał:
Howrse ma nowy pomysł aby wyciągnąć od nas kasę - kolekcja koni egipskich. A że bóstw egipskich jest dość sporo - KLIK to przygotujmy się na kolejnego tasiemca z cyklu - konie boskie. 


Na pierwszy ogień pewnie pójdzie Anubis:
 Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Anubis
Jezusie... teraz już przeszli samych siebie. Anubis jako koń? Przecież nawet dziecko z podstawówki wie, że to bóg z głową szakala. Podejrzewam, że zmasakrują też Sobka - boga z głową krokodyla, Horusa - boga z głową sokoła czy Sachmet - boginię z głową lwicy (żeby więcej nie wymieniać).
Mam manię na punkcie Starożytnego Egiptu, więc cierpię, jak widzę coś tak idiotycznego. Skoro już chcą wyciągać od graczy kasę, niech chociaż tworzą coś, co nie wywołuje gorzkiego śmiechu politowania...
ja chce Sachmet i Anbusa i może ra Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 02, 2013 2:15 pm

Koszatka napisał:
Ogier12 napisał:
placyda napisał:
El a mogę poprosić o link do tego bloga na którym był pokazany scren z anubsem ? i jak nie chcesz jawnie daj na prywatną poczte
Tak naprawdę to że El dała nam ten obrazek to jest jej łaska i tyle -.-
Cieście się że w ogóle wam to dała, a nie że ciągle skąd i skąd...
No wiesz, niektórzy też chcą się pobawić w wyszukiwawczy Laughing
A co to wyszukiwanie jak wtedy będziecie mieć podane wszystko na tacy? Smile Wystarczy pomyśleć to nie jest takie trudne jak się myśli.

Co do tego, że ten boski powinien mieć głowę szakala... Ograniczenia grafików? Smile Jeszcze jestem w stanie wyobrazić sobie tego szakala ale koń z głową krokodyla wyglądałby lekko dziwnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 02, 2013 2:31 pm

Ja chcę Bastet D:
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 5:11 am

On mi się kojarzy z gwiezdnymi wrotami ;o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 8:17 am

Ja chcę jakieś łatwiejsze a te machiny są trochę nudne
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Gość
Gość
Anonymous



Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 8:19 am

Suzan napisał:
On mi się kojarzy z gwiezdnymi wrotami ;o
Pewnie przez te egipskie motywy
Gwiezdne Wrota Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 8:41 am

Horusie, zbieram kuponki na Ciebie, może się Ciebie doczekam xD :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 03, 2013 10:46 am

Czy tylko mnie kompletnie nie jara kolekcja nowych boskich? Może niedługo zaczną kolekcję francuskich prezydentów?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Sponsored content





Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Całkiem nowa kolekcja boskich   Całkiem nowa kolekcja boskich - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Całkiem nowa kolekcja boskich
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nowa kolekcja
» Nowa kolekcja grafik
» Nowa Kolekcja Prezentacji i Awatarów!
» Kolekcja
» GRA - kamienna kolekcja w RO (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: