Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Oszustwa Soporific

Go down 
+3
Nemmip
Labamba
Boluss12
7 posters
AutorWiadomość
Boluss12
Nowy
Boluss12


Nick w grze : mrs-Islam
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 12:10 pm

Jak wiadomo byłem z Soporific w drużynie highlandów z której odszedłem bo nie mogłem z wytrzymać humorków Soporific. Będąc jeszcze w drużynie Soporific poprosiła mnie o pożyczenie kuponów na CP ufałem jej więc pożyczyłem nie mam Screena jak kupowałem od niej konia za 10 kuponów ponieważ robiliśmy to na koncie gracza  kim* ponieważ doładowywałem jej kupony żeby zdobyła VIPa gdy doładowałem kupony Soporific zapytał czy pożyczę jej 10 tak więc nie były mi potrzebne i powiedziałem żeby wystawiła konia dla graczka kim* i kupiła sobie od niej tego konia ( miała jej hasło). Obiecała ze kupony odda pod koniec miesiąca tak więc czekałem ale gdy dostałem dziś wiadomość to wiedziałem że kuponów mi nie odda. Gdy dołączyłem dziś do drużyny Conemara i robiłem ogra jak Soporific go tylko zobaczyła od razu napisała żebym jej sprzedał lecz odmówiłem i dostałem taką wiadomość : 

[You must be registered and logged in to see this link.]  

Tak więc widać że kuponów mi nie odda. A widać jeszcze że Soporific próbowała ''wyżebrać'' ode mnie kucyka z największym PG. 

A tutaj dodaje dalsze Screeny na dowód że pożyczyłem jej kupony : 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do uczciwości Soporific to moge poszukać wiadomości z których proponowała mi żeby okraść drużynę trakenów w której była...

Nie mam takich dokładnych screenów jak prosiła o kupony ponieważ wtedy gadaliśmy przez Skype.

~ mrs-Islam
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 1:39 pm

mrs-Islam moim skromnym zdaniem... przyganiał kocioł garnkowi.
Sam jesteś oszustem i krętaczem, który powinien spalić się ze wstydu wchodząc tu..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 2:07 pm

Co sądzę o tym całym zamieszaniu wokół Islama oraz Sopo?
Wiadomo, większość tych afer dodała im "sławy". Niechlubnej, ale jednek jakaś to jest.
Większość hodowli, które ich przyjmowała nie zdawała sobie sprawy, czy nawet  nie wiedziała co mogą te osoby im wyrządzić. Dalej- wiedząc że te osoby mogą wykręcić jakiś numer na Twoim miejscu nie dawałabym żadnych Kuponów czy rzeczy z CR, koni itp. Nic nie udowodnisz Owlientowi, ponieważ oskarżą Cię o multikonto lub kradzież konta. Oraz napiszą, że takie wymiany na własną odpowiedzialność.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Gość
Gość
Anonymous



Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 2:08 pm

Labamba napisał:
mrs-Islam moim skromnym zdaniem... przyganiał kocioł garnkowi.
Sam jesteś oszustem i krętaczem, który powinien spalić się ze wstydu wchodząc tu..
Popieram.
Islam, jak zaczniesz grać uczciwie to wtedy będziesz mógł innych oczerniać. 

Oboje kręciliście nieźle, a teraz ona wystawiła Cię do wiatru i nagle znalazł się wielki sprawiedliwy i uczciwy.
Dodatkowo nikt o zdrowych zmysłach wam nie uwierzy, bo już namieszaliście na Howrse wystarczająco, żeby zepsuć sobie doszczętnie opinię.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 4:49 am

Ile to już krwi ludziom napsułeś, tego nie da się policzyć.
Nie wydaje się wam dziwne że dał wam screena kiedy pytam tylko "Co z tymi kuponami?" To nie jest dowód. Co więcej, to było wtedy kiedy załatwialiśmy kim* Vipa, a użytkownik mrs-islam powiedział że w sobotę będzie kupować,nie teraz bo nie może.
Następnego dnia zapytałam co z tymi kuponami.
Jedyne co widać na tym screenie, to pytanie o ZJ , które zresztą chwilę później sama zdobyłam na wymianie.
Boluss12 napisał:
Gdy dołączyłem dziś do drużyny Conemara i robiłem ogra jak Soporific go tylko zobaczyła od razu napisała żebym jej sprzedał lecz odmówiłem i dostałem taką wiadomość : 

[You must be registered and logged in to see this link.]  

Po dołączeniu użytkownika mrs-Islam do drużyny (co z tego że konkurencji? W poprzednim wypadku były to Knabstruby i zareagowaliśmy identycznie, mam screeny z rozmów z użytkowniczką Destin ) moja hodowla natychmiastowo podjęła kroki by uniemożliwić islamowi kolejną działalność. Perła o wszystkim wie, mam nadzieję że się wypowie. Próbowaliśmy odzyskać od islama konia póki jeszcze nie jest za późno. Plan się nie powiódł, islam zwęszył podstęp, i postanowił obrócić to w to, co teraz widzicie.


Jeśli chodzi o kupony, faktycznie od niego pożyczyłam. 10 kuponów na których oddanie umówiliśmy się 26.06. 
Na początku nie stanowiło to dla użytkownika problemu, w końcu mieliśmy "dobre" relacje. Zmiana terminu z jego strony zmieniła się po jego odejściu z naszej hodowli.
Miałam zamiar oddać mu kupony od razu, w postaci koni po 28 roku życia. Użytkownik ich nie przyjął, marudząc. Zaproponowałam że gdy osiągną swój wiek mogę mu je później zabić u siebie. Co więcej, użytkownik ma pełno multikont i nie stanowiło to żadnego problemu. Chodziło tylko o napsucie człowiekowi krwi.

W związku z wydarzeniami i tym co islam narobił w hodowlach, nie mam zamiaru mu oddawać złamanego grosza. To, co mam mu oddać, pójdzie równo po połowie dla każdej hodowli która ucierpiała przez jego działalność. Liderów tych hodowli, jeżeli to czytają, proszę o zgłoszenie się do mnie w przeciągu tego tygodnia.

Do rozmów zarówno z Destin, jak i z Perłą 20 , mam screeny, jednak dla bezpieczeństwa użytkowników nie pokażę ich (jeszcze) póki nie ma aż tak mocnej potrzeby, być może któraś z nich dołączy do dyskusji.

Wspólnie z hodowlą swoich Connemara, planowaliśmy połączyć się z hodowlą Perły, jednak od samego początku wiedzieliśmy że Islam jako kola w oku, będzie coś kombinować. I oto efekt. Pożyczkę kuponów z określonym terminem obrócił jako kradzież a na dowód wziął negocjacje konia oraz tekst, że ma szansę go sprzedać za tyle, albo tej szansy nie odzyska! Nigdzie nie ma że nie odzyska kuponów. Dopiero tu, pojawiło się to jasno i wyraźnie.


Sama się dziwię że jeszcze ręce mu nie odpadły kiedy wpisywał swoje dane na Zagrodę. Dziwię się że ma czelność mnie oczerniać po tym jak odmówiłam z nim współpracy po tym wszystkim co urządził i po tym jak to podsycał i jak bardzo zepsuł mi reputacje samą swoją obecnością w moich znajomych.

Drogie hodowle NIE DAWAJCIE mu SZANSY. My daliśmy i teraz gorzko tego żałujemy.
Islam się nie zmieni, i nie oczekujcie od niego tego. Zrobi wszystko jak gówniarz, żeby wam napsuć krwi, gdy zrobicie cokolwiek nie po jego myśli.
Dołożę wszystkich starań, by hodowla do której dołączysz islam, wywaliła Cię prędko, a każdy Twój sitter rezygnował. 

Ja poświęcam swoją hodowlę i pracę by przyłączyć się do CPT, żeby tylko zrezygnowali z tego oszusta nim będzie za późno!

To link z naszej całej rozmowy: http://scr.hu/0wxl/orw02
Widać na nim próby wykupienia konia, a nawet wzięcia go z nim do swojej hodowli. Poprosiłam Perłę by tu się wypowiedziała, zobaczymy jaki tego będzie efekt. 


Mrs-Islam jest żałosnym dzieckiem idącym po trupach do celu. Czemu robi to co teraz widzicie? To proste, musi się zemścić że nie chciałam go z powrotem do hodowli przyjąć gdy inne go wyrzuciły na zbity pysk. 
Pozdrawiam,
Soporific
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 4:51 am

Jedyne na co zasługujesz, Islam, to na dożywotniego bana na howrse.

Zmiana nicków Ci nie pomoże,i tak cię wywęszymy, i tak jak ty nam rozgrywkę napsułeś, tak my tobie napsujemy.

Tak, TO JEST groźba.
Oszust nie ma żadnych praw Zagrodowicza. Tu też bana powinieneś dostać.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 6:08 am

temat przerzucam do Flames, bo zaczyna się tutaj robić wojna.
Co do gróźb o bany, w tej sprawie zadecyduje moderacja/ administracja nie wydajmy sądów z własnej oceny, nie mając mocy sprawczej.
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 6:51 am

Zagroda to forum. A forum jest dla ludzi. Jak wspomniała wcześniej Mika to moderacja oraz administracja, która wydaje "kary". Nie Zagrodowicze. Jeżeli Sopor nie możesz dawać gróźb i banów, to ich nie dawaj, bo następnym razem może się to skończyć jak w szkole: "Za grożenie komuś dostajesz uwagę negatywną".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Inaczej Perła 20
Nowy
Inaczej Perła 20


Nick w grze : Perła 20
Liczba postów : 36
Dołączył : 03/06/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 7:57 am

Tak jak już napisała Soporific cała sytuacja nie była mi niewiadoma. O tym jak mrs-Islam zachowywał się wcześniej dowiedziałam się już po przekazaniu konia do blupu. Mój błąd,że go sprzedałam,a nie wypożyczyłam,bo wtedy nie byłoby żadnej sprawy.

Nie powiem,trochę się zaniepokoiłam całą sprawą i wolałam jednak jakkolwiek zainterweniować niż ryzykować pozostawienie konia,zważywszy jeszcze na to,że konkurujemy z inną hodowlą wolałabym aby PG nie wydostało się po za naszą drużynę,ale akurat w tym wypadku nie miałam na to żadnej gwarancji.
Nie przeczę,powinnam była może trochę pomyśleć zanim podjęłam tak pochopne działania mające na celu odebranie konia i pozbycie się gracza z drużyny. 

Jeśli mam być szczera to głupio zrobiłam,że rozpoczęłam z Islamem współpracę,jeżeli wdaje się w takie konflikty z innymi hodowlami,graczami etc. zaszkodzi to tylko naszej hodowli. Nie chcę się w tą sprawę mieszać jeszcze bardziej mimo,ze mnie ona dotyczy.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 8:06 am

Nemmip napisał:
Zagroda to forum. A forum jest dla ludzi. Jak wspomniała wcześniej Mika to moderacja oraz administracja, która wydaje "kary". Nie Zagrodowicze. Jeżeli Sopor nie możesz dawać gróźb i banów, to ich nie dawaj, bo następnym razem może się to skończyć jak w szkole: "Za grożenie komuś dostajesz uwagę negatywną".


Dla ludzi, a nie dla oszustów.
Nauczcie się rozróżniać groźby od tego co ja bym zrobiła, bo groźba była napisana pod tym jak mówiłam że zajmę się tym by życie islama w howrse nie było usłane różami,

a o tym że dałabym bana na zagrodzie, mogę zdecydować, bo to moja wizja, i byłam tu moderatorem. Żałuje że zagroda stoczyła sie na takie psy, pozwalacie puszczać wodze wyobraźni oszusta który wije się i skręca byleby tylko napsuć ludziom krwi.
Poza tym skoro forum jest dla ludzi, to chyba mam prawo wypowiedzieć się? I moja wypowiedź zawiera właśnie to, że tu bym dała mu bana, i na howrse również. I to mój pogląd, i mam prawo go wyrazić.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 8:32 am

szczerze przyznam, że nudzi mnie ta hodowlana sieczka dot. Mrs Islam i Soporific, szetlandów, knabów czy highlandów. 
Prawda jest taka, że obie nie jesteście bez winy ani ty sopo ani mrs Islam. przypominam temat: 
[You must be registered and logged in to see this link.]
czytałam obydwa tematy parę razy, nie lubię oceniać ludzi z góry, lubię dawać szansę. 
Ja na czacie wypowiadałam się głośno i wyraźnie, że dla mnie to nie były groźby , tylko własna opinia co by w tej sprawie ktoś zrobił, dlatego np. nie puściłam ostrzeżenia czy blokady. A, że dochodzi do ostrej wymiany zdań przeniosłam temat do bardziej pasującego działu.

a o tym że dałabym bana na zagrodzie, mogę zdecydować, bo to moja wizja, i byłam tu moderatorem.
jako o swojej decyzji, możesz. Co do drugiej części, niestety już nie jesteś.

Co do dalszej części wypowiedzi:
Żałuje że zagroda stoczyła sie na takie psy, pozwalacie puszczać wodze wyobraźni oszusta który wije się i skręca byleby tylko napsuć ludziom krwi.
Ileż to razy przerabialiśmy ten scenariusz, ktoś się z ZM pokłócił i nagle teksty, że ten statek tonie etc. jeśli tonie to dlatego, że niektórzy rozbierają jego pokład podczas rejsu. 

Pozwalamy? Zarówno ty oskarżyłaś Islam i Islam cb. ty się broniłaś, Islam trochę mniej. Dlaczego ktoś ma wierzyć w twoją wersję ale w wersję Islam nie? Każdy ma prawo podejrzewać ciebie o krętactwo tak samo jak i Islam. Więc proste "przyganiał kocioł garnkowi"

nie wiem czy to co się działo w tamtych hodowlach, to była zemsta, próba zaistnienia czy coś jeszcze innego. W każdym razie, nie wyszło.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 8:44 am

Mika_TLR napisał:
szczerze przyznam, że nudzi mnie ta hodowlana sieczka dot. Mrs Islam i Soporific, szetlandów, knabów czy highlandów. 
Prawda jest taka, że obie nie jesteście bez winy ani ty sopo ani mrs Islam. przypominam temat: 
[You must be registered and logged in to see this link.]
czytałam obydwa tematy parę razy, nie lubię oceniać ludzi z góry, lubię dawać szansę. 
Ja na czacie wypowiadałam się głośno i wyraźnie, że dla mnie to nie były groźby , tylko własna opinia co by w tej sprawie ktoś zrobił, dlatego np. nie puściłam ostrzeżenia czy blokady. A, że dochodzi do ostrej wymiany zdań przeniosłam temat do bardziej pasującego działu.

a o tym że dałabym bana na zagrodzie, mogę zdecydować, bo to moja wizja, i byłam tu moderatorem.
jako o swojej decyzji, możesz. Co do drugiej części, niestety już nie jesteś.

Co do dalszej części wypowiedzi:
Żałuje że zagroda stoczyła sie na takie psy, pozwalacie puszczać wodze wyobraźni oszusta który wije się i skręca byleby tylko napsuć ludziom krwi.
Ileż to razy przerabialiśmy ten scenariusz, ktoś się z ZM pokłócił i nagle teksty, że ten statek tonie etc. jeśli tonie to dlatego, że niektórzy rozbierają jego pokład podczas rejsu. 

Pozwalamy? Zarówno ty oskarżyłaś Islam i Islam cb. ty się broniłaś, Islam trochę mniej. Dlaczego ktoś ma wierzyć w twoją wersję ale w wersję Islam nie? Każdy ma prawo podejrzewać ciebie o krętactwo tak samo jak i Islam. Więc proste "przyganiał kocioł garnkowi"

nie wiem czy to co się działo w tamtych hodowlach, to była zemsta, próba zaistnienia czy coś jeszcze innego. W każdym razie, nie wyszło.

Miko kochana nie wiem czy wiesz, ale ja zrezygnowałam z zagrody będąc z nią w dobrych stosunkach i MAJĄC MODA także nie wypowiadaj się na tematy których nie jesteś świadoma.
Jesteś wielka pani teraz, bo twój nick świeci się na niebiesko, a kto tak niedawno płakał że sitter go okradł? Teraz nagle oszust ma prawo się bronić? Woda sodowa uderzyła ci do głowy po tym jak dostała ci się tutaj pozycja, patrzysz na wszystko z góry, bo problem w tym, że wszystko zaczęło się od tego że zaufałam mrs islam i dałam mu szansę. Widać też że czytasz trzy po trzy,bo islam nie raz się wypowiadał w formie męskiej, a ty radośnie mianujesz go kobietą.
Przyganiał kocioł garnkowi.
Problem w  tym że tym kotłem jestem dlatego, że ten garnek nim mnie zrobił. Przypominam KTO wziął te pokrycia. Przypominam KTO wykradł to PG.
Chcemy pobawić się manipulacją dowodów ? Dobrze. Pobawimy sie, mrs-Islam.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:19 am

Mika_TLR napisał:
Zarówno ty oskarżyłaś Islam i Islam cb. ty się broniłaś, Islam trochę mniej. Dlaczego ktoś ma wierzyć w twoją wersję ale w wersję Islam nie?

To pomogę koleżance w ocenie sytuacji również.


Dowód 1.
Pierwsze problemy w Rohanie.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Dowód 2.
Pierwsze problemy w Hodowli Mountain Mist po dołączeniu mrs-Islam. Wewnętrzny konflikt, pyskowanie, aroganckie odnoszenie się mrs-Islam do innych członków.
Postanowiliśmy mimo wszystko mu zaufać utrzymując z nim przyjazne stosunki.
Wykwitła propozycja założenia drużyny Szetlandów. Dałam mu konia do BLUP. Bez mojej wiedzy wykradł z konta jestem noobem najlepsze krycie. Dodatkowo nadawał imiona koniom sugerujące że pójdą od nas krycia, mimo że ja mówiłam, że żadnych kryć nie będzie :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Broniłam go wtedy i próbowałam przejąć winę na siebie, jednak NIE WARTO. Nie nauczył się na błędzie.Dodatkowo gdy ja próbowałam wyjaśnić sytuacje on stroił sobie żarty i bawił się w grafikowanie:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dowód 3
Gdy opuścił naszą hodowlę a hodowla kucy została rozwiązana, by doprowadzić do porządku konflikt konie cudem, wszystkie, przejęłam ja, Mrs-Islam dołączył do hodowli Destin, nieświadomej jego oszustw.
[You must be registered and logged in to see this image.]
3 Dni później najlepsze konie tejże hodowli wypłynęły na sprzedaże:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jednak niestety hodowla postanowiła przemilczeć ten temat, i umieścić krótką notkę:
[You must be registered and logged in to see this link.]




A teraz, proszę przeszukać calutką zagrodę, i znaleźć choćby jeden problem ze mną, zanim zaczęłam zadawać się z mrs-Islam, który wraz ze swoją przeszłością oszusta z Rohanu, przywlekł i mi złą sławę jak smród plączący się po pielusze.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:30 am

Sopor napisał:
Miko kochana nie wiem czy wiesz, ale ja zrezygnowałam z zagrody będąc z nią w dobrych stosunkach i MAJĄC MODA także nie wypowiadaj się na tematy których nie jesteś świadoma.
Jesteś wielka pani teraz, bo twój nick świeci się na niebiesko, a kto tak niedawno płakał że sitter go okradł? Teraz nagle oszust ma prawo się bronić? Woda sodowa uderzyła ci do głowy po tym jak dostała ci się tutaj pozycja, patrzysz na wszystko z góry, bo problem w tym, że wszystko zaczęło się od tego że zaufałam mrs islam i dałam mu szansę. Widać też że czytasz trzy po trzy,bo islam nie raz się wypowiadał w formie męskiej, a ty radośnie mianujesz go kobietą.
Przyganiał kocioł garnkowi.
Problem w  tym że tym kotłem jestem dlatego, że ten garnek nim mnie zrobił. Przypominam KTO wziął te pokrycia. Przypominam KTO wykradł to PG.
Chcemy pobawić się manipulacją dowodów ? Dobrze. Pobawimy sie, mrs-Islam.

 Słuchaj, ja tylko stanęłam w obronie tego co napisałam, powiedziałam jasno, że nie oceniam ale wiem jak to z boku jest przez innych dostrzegane. 
Co do kradzieży mojego konta, przestrzegłam innych, do pełnej świetności moje konto w 2 tygodnie doprowadziłam sama. 

co do oszust ma prawo się bronić, jeśli nie znam sprawy chcę uzyskać opinię obydwu stron. bo na tym polega bezstronność. 

mianuje go kobietą z rozpędu, wiem że ma na imię mateusz.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:36 am

Tym bardziej jest dla mnie drażniące co piszesz, bo wiem, że przed hodowlą próbowałam Cię wybronić. Widać niesłusznie.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:42 am

Mika_TLR napisał:
Tym bardziej jest dla mnie drażniące co piszesz, bo wiem, że przed hodowlą próbowałam Cię wybronić. Widać niesłusznie.
Najpierw mówisz o bezstronności, nagle to co piszę jest drażniące i porzucasz dumną pozycję sędzi?
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:46 am

widzisz najpierw nam zarzucasz, że nie rozróżniamy "gróźb" od gróźb, a teraz nie widzisz tego, że moje stanowisko jest to samo? Zauważ, że w żadnej wypowiedzi nie oceniałam kto jest winny. Pisałam tylko o tym, że wzajemnie się oskarżacie i każda na swój sposób się broni, że jedni uwierzą tobie, inni jemu. 
Tym bardziej nie rozumiem, "pojazdu" na mnie Wink 
a gdyby to co piszesz nie było "denerwujące" nie dodałabym tutaj postu.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:50 am

Mika_TLR napisał:
widzisz najpierw nam zarzucasz, że nie rozróżniamy "gróźb" od gróźb, a teraz nie widzisz tego, że moje stanowisko jest to samo? Zauważ, że w żadnej wypowiedzi nie oceniałam kto jest winny. Pisałam tylko o tym, że wzajemnie się oskarżacie i każda na swój sposób się broni, że jedni uwierzą tobie, inni jemu. 
Tym bardziej nie rozumiem, "pojazdu" na mnie Wink 
a gdyby to co piszesz nie było "denerwujące" nie dodałabym tutaj postu.
Zmieniasz zachowanie jak skarpetki.
Widać niesłusznie.<--- To, należy do zachowania osoby zezłoszczonej która chce pokazać swoją pogardę wobec drugiej osoby, wycofując swoją obronę.




Owszem, Twoje zachowanie jest takie same. Tylko to co piszesz ciągle się zmienia.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:54 am

zezłoszczonej, a dziwisz mi się? przerzuciłam temat do flamesów nikt nic Ci złego nie powiedział
a tak:
Dla ludzi, a nie dla oszustów.
Nauczcie się rozróżniać groźby od tego co ja bym zrobiła, bo groźba była napisana pod tym jak mówiłam że zajmę się tym by życie islama w howrse nie było usłane różami,

a o tym że dałabym bana na zagrodzie, mogę zdecydować, bo to moja wizja, i byłam tu moderatorem. Żałuje że zagroda stoczyła sie na takie psy, pozwalacie puszczać wodze wyobraźni oszusta który wije się i skręca byleby tylko napsuć ludziom krwi.
Poza tym skoro forum jest dla ludzi, to chyba mam prawo wypowiedzieć się? I moja wypowiedź zawiera właśnie to, że tu bym dała mu bana, i na howrse również. I to mój pogląd, i mam prawo go wyrazić.



nas podsumowujesz. Skoro tak mówisz, nie będę pisać już nic. 
mam tylko nadzieję, że to ostatnie posty z serii -ona to -on tamto
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 9:58 am

Powinnaś nauczyć się czytać ze zrozumieniem w takim razie oraz nabyć nieocenioną umiejętność łączenia faktów, bo wszystko to co napisałam było kolejno:
w sprawie islama
w sprawie tego co mogę sobie powiedzieć na forum a co nie mogę , zdaniem moderatora.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:00 am

użytkownik Boluss12 
został zbanowany na pewien okres czasu.
podwód: rażące manipulacje, wprowadzanie nowych kłótni na forum.

Kolejne uwagi pod kątem pracy moderatorów będą kończone w taki sam sposób.
może to ostudzi wasze emocje.
Powrót do góry Go down
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:06 am

Mika_TLR napisał:
użytkownik Boluss12 
został zbanowany na pewien okres czasu.
podwód: rażące manipulacje, wprowadzanie nowych kłótni na forum.

Kolejne uwagi pod kątem pracy moderatorów będą kończone w taki sam sposób.
może to ostudzi wasze emocje.
Dziękuję
I jakbym mogła prosić, o zrobienie coś z wątkami ośmieszającymi wręcz tą sprawę,
ludzie widzą mój nick, nawet w to nie klikają i NIE CZYTAJĄ, i za sprawą tego dostaje spam na howrse jak ja to nie oszukałam gracza islam na 2o kuponów.
Dowód i zarazem przykład jednych z wielu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:08 am

napisz mi proszę na pw w tej sprawie, howrse najlepiej.
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:25 am

Sopor napisał:
Mika_TLR napisał:
użytkownik Boluss12 
został zbanowany na pewien okres czasu.
podwód: rażące manipulacje, wprowadzanie nowych kłótni na forum.

Kolejne uwagi pod kątem pracy moderatorów będą kończone w taki sam sposób.
może to ostudzi wasze emocje.
Dziękuję
I jakbym mogła prosić, o zrobienie coś z wątkami ośmieszającymi wręcz tą sprawę,
ludzie widzą mój nick, nawet w to nie klikają i NIE CZYTAJĄ, i za sprawą tego dostaje spam na howrse jak ja to nie oszukałam gracza islam na 2o kuponów.
Dowód i zarazem przykład jednych z wielu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Przeczytałam wszystkie wiadomości i mogę powiedzieć, że po prostu czytanie ze zrozumieniem nawet własnych wypowiedzi czasem pomaga. Rozumiem, że może kogoś wnerwiać, to, że ktoś taką osobę "wkopał" w swoje problemy. Ale sorry, wcześniej już trąbiono, że Islam coś kręci i dawanie jemu drugiej szansy, jest jak (nieładnie porównam) dawanie pierwszej lepszej osobie z ulicy kluczy do własnego mieszkania z nadzieją, że ta osoba się tym mieszkaniem ładnie zajmie, wypije herbatkę i sobie pójdzie. A poza tym, to nie można trochę opanować nerwów i kulturalnie odpowiedzieć na pytanie drugiej osobie? Wystarczy przykładowo napisać Tak, tak było. Dobrze jesteś poinformowana(ny). Nie chcę o tym pisać. Przecież to nie jest takie trudne. Moim zdaniem jak na byłego, moim zdaniem dobrego moderatora wypadałoby trochę o tym pomyśleć, a nieoznaczać jako spam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:31 am

Uwaga, będzie offtop, paplanie zupełnie od rzeczy, może trochę literówek i oczywiście na wierzch wyjdą braki w Ejlisiowej inteligencji, ale już nie mam siły. 

Czytam sobie tę hiszpańską telenowelę i czytam. Już pal licho, kto oszukał, kto nie oszukał, kto winny, a kto sprawił że ten ktoś jest winny. Najbardziej boli mnie to, że to się tak długo ciągnie. Ludzie, to jest głupia gra o koniach, a o oszustwach gracza XYZ powstają całe sagi. Serio? Czy serio, żeby rozwiązać konflikt istotny w tesco realu jak zeszłoroczny śnieg trzeba odwalać taką szopkę? Nie da się jakoś łatwiej? Już pomińmy fakt, że oszustwa nie dają żadnych korzyści w życiu realnym. Czy każdy skradziony koń daje +10 do szpanu na dzielni i 100$? Nie. No niby można sprzedać konto, ale to nie jest zbyt zgodne z regulaminem hwr. Czy te oszustwa mają więc sens? Czy te przedstawienia powiązane z oszustwami mają sens?


Ostatnio zmieniony przez Ejli dnia Pon Cze 16, 2014 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 10:31 am

Myślę, że nie ma co rozgrzebywać. Pod wpływem emocji każdy może powiedzieć parę słów za dużo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 11:27 am

Popieram Ejli. Ludzie, z oszustów robicie nie wiem co, jakieś sprawy, co by miały przesądzić o losach świata. To tylko gra o pikselowych konikach. I nie ma co beczeć, że ktoś konika ukradł i że ktoś coś z konikiem zrobił nie po naszej myśli.
Islam od dawna coś w hodowlach kręci. A o Sopo pierwsze słyszę.
Piszecie o tym hwr i hodowlach, jakby od tego miało zależeć wasze życie. Nikt was nie ukamieniuje czy co wolicie, jeśli coś tam się stanie. Weźcie nie bierzcie wszystkiego aż tak na poważnie.
~czekam na hejty i krytykę.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipostPon Cze 16, 2014 11:35 am

temat czasowo zamykam
bo odgrzewamy wyjaśnionego kotleta
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oszustwa Soporific Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwa Soporific   Oszustwa Soporific I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Oszustwa Soporific
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oszustwa na Howrse
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: