Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 nieuczciwa Zasobniaczka

Go down 
+12
wirek
nevinowa
zabkaxx2
Egzotyczny
Destin
lotz
agatkaa12
Zasobniaczka
Nathaly
Veya
Mika_TLR
Greenrose
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:01 am

Nie wiem czy wy wszyscy tutaj jesteście ślepi?
Zasobniaczka weszła w link który jej wysłałem potwierdzając to na PW. Podczas robienia screena ze strony wykrywającej IP było widac 2 numery. Green i osoby która kilkneła w link czyli Zas. Porównujac IP z konta agaty i ze strony widac że są one IDENTYCZNE. Tak więc o czym mowa? Ja rozum że Zas musi mieć swoich obrońców ale bez przesady. Żeby ciągle ją kryć, oszukała dobra niech sie przyzna. A nie wymyśla niestworzone historie że ja jej ukradłem emaila... No prosze jakbym miał program do kradnęcia haseł to czy nie byłbym najlepszy na howrse?
Mika ja rozumiem że chcesz zrobić ze mnie zawsze najgorszego ale sory w tej sprawie nic złego nie zrobiłem... Wiele osób mi zaufała i nie straciła a może nawet troche zyskali.
Dziękuje nie mam nic więcej do powiedzienia Smile
Powrót do góry Go down
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:01 am

a ja nadal powtorze,zeby czytac ze ZROZUMIENIEM tekstu a nastepnie przejrzec screeny:) daty,porownania mowia same za siebie, link w wiadomosci do Zaso (o ktory byla taka afera) i ten sam link w screenie z programu, porownajcie godziny,Zaso w niego kliknela,i SAMA O TYM MOWILA. przykro mi,ze robiac screena nie moglam "uchwycic"ze to IP Zaso:) okej... zalozylam watek,bo pomagalam Agacie,ale teraz widze,ze cokolwiek w DEA by sie nie dzialo, zawsze ludzie przeinacza fakty i moje (lub czlonkow hodowli) slowa, a zwlaszcza osoby bedace w WKL i te ktore tam byly kiedys. A Ty Zaso poczulas sie odwazniejsza,bo ktos powiedzial,ze dowod niby jest bezwatosciowy? pamietaj,ze ja dysponuje jeszcze innymi dowodami,ale musialabym zdradzic z kim jeszcze rozmawialas i komu sie PRZYZNALAS,wiec... nie zrobilam tefo dotychczas,ale zawsze mozna ten blad naprawic. Pozatym,nie chcialam aby Cie wywalono z WKL, jakbys zapomniala,to sama powiedzialam,zebys porozmawiala z liderka WKL,bo chcialam z nia ten temat obgadac (na Twoja korzysc), wiec nie oczerniaj mnie. rozmawialas z moderatorka? fajnie,ja tez i co, ona potwierdzila Twoja niewinnosc? a to ciekawe,bo mi powiedziano,ze cos takie moze zrobic TYLKO administracja Smile
Des- nie wiem czym szargam? wyjasnieniem tego co sie stalo? ja Cie prosze...
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:01 am

Może od razu popełnij seppuku na jej cześć, to bardziej widowiskowe. 

Nie chcę Cię martwić, ale ze swojej szanownej ekipy tylko Ty zostałaś na placu boju. Może czas się wycofać?

Jak na razie, jedyne czym Green się popisała, to mobbing, umiejętność manipulacji i wyłudzenia. 
Dodam, że część z nich jest karalna również w realnym życiu.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:02 am

Ale co my możemy o Tobie powiedzieć teraz?
To Aga założyła temat, to ona się udzielała, to ona narobiła szumu, ona wiesza psy na Zaso, ona rzuca oskarżeniami, ONA.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:03 am

Green, problem jest taki, że Ty nie przedstawiasz żadnych faktów.

Próby zastraszenia które uskuteczniasz... bolą oczy. Nie boisz się, że ktoś Cię naprawdę kiedyś za to pozwie?


Ostatnio zmieniony przez lotz dnia Pon Sie 11, 2014 3:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:04 am

lotz napisał:
Może od razu popełnij seppuku na jej cześć, to bardziej widowiskowe. 

Nie chcę Cię martwić, ale ze swojej szanownej ekipy tylko Ty zostałaś na placu boju. Może czas się wycofać?

Jak na razie, jedyne czym Green się popisała, to mobbing, umiejętność manipulacji i wyłudzenia. 
Dodam, że część z nich jest karalna również w realnym życiu.
tak jak wlamania na konto Smile
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:05 am

Oczywiście, pod warunkiem, że nie dzieją się one w Twojej głowie.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:07 am

Nathaly napisał:
Agatkaa, wyjaśnianiem sprawy powinien zająć się kontakt, a nie Green czy Egzo. Fakt, że wielu spraw nie wyjaśniają, ale włamania na konto nadal znajdują sie w granicach ich zainteresowania. Więc proszę po prostu naskrobać odpowiednie zgłoszenie i wszystko się wyjaśni.

Zasobniaczka, ciekawa jestem który mod Ci napisał, że jesteś "czysta". oczywiście da się wykryć jakie IP działało, ale moderator nie ma dostępu do takich danych;)
Opisałam sytuacje : D
Swiergotka - ona ._.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:08 am

Green, ale czy Ty nie rozumiesz, że tekst nie jest dowodem?? Tylko Twoje słowo i słowo Egzo wskazują,że IP 89...to IP zaso, że screeny pochodzą z konta Agatki i Twego. Więc mamy słowo przeciwko słowu. Bez wiarygodnych dowodów wskazujących które IP jest czyje, nic nie zdziałacie. Bo równie dobrze ja mogę zrobić u siebie na koncie screena i wmawiać wszystkim, że to IP Zaso.
Powrót do góry Go down
zabkaxx2
Nowy
zabkaxx2


Nick w grze : zabkaxx2
Liczba postów : 19
Dołączył : 15/05/2011

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:08 am

Greenrose powiem tyle, od jakiegoś czasu obserwuję spinę pomiędzy DEA i WKL i widzę, że primo to TY zazwyczaj prowokujesz kłótnie, a secondo ostatnio przyuważyłam, że za wszelką cenę wszystko starasz się obrócić na niekorzyść Zasobniaczki Smile  Dodatkowo mogłabym śmiało powiedzieć, że przed chwilą jej zagroziłaś zacytuję "A Ty Zaso poczulas sie odwazniejsza,bo ktos powiedzial,ze dowod niby jest bezwatosciowy? pamietaj,ze ja dysponuje jeszcze innymi dowodami,ale musialabym zdradzic z kim jeszcze rozmawialas i komu sie PRZYZNALAS,wiec... nie zrobilam tefo dotychczas,ale zawsze mozna ten blad naprawic. ". Groźby są karalne w świetle prawa, więc nie rozumiem co chciałaś osiągnąć swoim zachowaniem nadal. Zniszczyć Zasobniaczkę? Bo tylko na to sytuacja ta wygląda Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5185
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:09 am

Zasobniaczka oddała mi 2 kupony i 2 OM 
TEMAT SKOŃCZONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIECH KTOŚ ZAMKIEM TEN WĄTEK
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:10 am

zabkaxx2 nie każda groźba jest groźbą karalnąRazz
Powrót do góry Go down
zabkaxx2
Nowy
zabkaxx2


Nick w grze : zabkaxx2
Liczba postów : 19
Dołączył : 15/05/2011

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:11 am

Nathaly napisał:
zabkaxx2 nie każda groźba jest groźbą karalnąRazz
Dziękuję za doinformowanie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5185
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:13 am

Przypuszczalnie nie były to jedyne groźby, a ja miałem również na myśli kilka postów wcześniej groźby i nagabywanie, które Agniesia generuje z siebie poza hwrs i Zagrodą. 

Nie za takie rzeczy ludzie płacili grzywny.
Powrót do góry Go down
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:13 am

nie dzieja, to,ze dla Ciebie nie jest to dowod,nie znaczy,ze tak jest w rzeczywistosci Smile wiec nie obrazaj mnie... wchodzisz tutaj,nie wiele wiedzac, wypowiadajac sie TYLKO do watku,a wiesz jakie byly rozmowy moje z Olka? AGaty z Olka? z Olka rozmawial ktos jeszcze, osoba postronna,ktora poczatkowo prosilam o pomoc,i tylko przez wzglad na to kim dla mnie jest, nie wkleilam tutaj tego co ta osoba napisala,ale jak powiedzialam,to sie moze zmienic. OLKA SIE PRZYZNALA do wlamania, mnie, Agacie, ... osobie i dziwne,ze tak bardzo prosila o NIE zakladanie watku to raz, wydzwaniala do Agatki chcac zalagodzic sytuacje to dwa (bilingi tez chcecie?) i po kiego grzyba obrazacie mnie i DEA?! ja dziekuje,od Olki oczekiwalam odrobine przyzwoitosci i prawdomownosci, a widze,ze nawet an tyle ja nie stac. co innego mowi tutaj a co innego mowila Agacie i mi. Opinia czlowieka opinia,ale czlowiek NEUTRALNY, rozumny przynajmniej SPROBUJE przeanalizowac to co sie tu znalazlo. jak byla afera bo Milena znajac trudna sytuacje nie mogla poczekac na kilka pikselowych koni to bylo fajnie,ale jak Zasobniaczka WLAMALA SIE NOTABENE ENTY RAZ na konto Agaty,po czym stracila zasoby to jest okej?? TO jest nienormalne!! a teraz... sama MIlena przyznala,ze Olka weszla kiedys do Agaty... argument tego po co rzekomo weszla jest smieszny,ale udowadnia takze,ze juz raz to ZROBILA, wiec tym razem nie mogla? prosze Olka,daj screena swojego adresu IP, i jakis dowod,ze bedzie on z Twojego konta Smile zobaczymy,czy nie masz nic do ukrycia.
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:14 am

Hahaha ej tu jeszcze brakuje postów o pogodzie i będzie w tym wątku prawie wszystko
Powrót do góry Go down
Greenrose
Nowy
Greenrose


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 29
Dołączył : 23/12/2013

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:15 am

IP 89... to moje. Zaso jest te drugie... tak,oczywiscie zalezy mi na wojnach^^ co chwila zakladam watki prawda? wyszukaj moje watki... ja zaczynam? cos nowego Smile
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:16 am

Greenrose napisał:
nie dzieja, to,ze dla Ciebie nie jest to dowod,nie znaczy,ze tak jest w rzeczywistosci Smile wiec nie obrazaj mnie... wchodzisz tutaj,nie wiele wiedzac, wypowiadajac sie TYLKO do watku,a wiesz jakie byly rozmowy moje z Olka? AGaty z Olka? z Olka rozmawial ktos jeszcze, osoba postronna,ktora poczatkowo prosilam o pomoc,i tylko przez wzglad na to kim dla mnie jest, nie wkleilam tutaj tego co ta osoba napisala,ale jak powiedzialam,to sie moze zmienic. OLKA SIE PRZYZNALA do wlamania, mnie, Agacie, ... osobie i dziwne,ze tak bardzo prosila o NIE zakladanie watku to raz, wydzwaniala do Agatki chcac zalagodzic sytuacje to dwa (bilingi tez chcecie?) i po kiego grzyba obrazacie mnie i DEA?! ja dziekuje,od Olki oczekiwalam odrobine przyzwoitosci i prawdomownosci, a widze,ze nawet an tyle ja nie stac. co innego mowi tutaj a co innego mowila Agacie i mi. Opinia czlowieka opinia,ale czlowiek NEUTRALNY, rozumny przynajmniej SPROBUJE przeanalizowac to co sie tu znalazlo. jak byla afera bo Milena znajac trudna sytuacje nie mogla poczekac na kilka pikselowych koni to bylo fajnie,ale jak Zasobniaczka WLAMALA SIE NOTABENE ENTY RAZ na konto Agaty,po czym stracila zasoby to jest okej?? TO jest nienormalne!! a teraz... sama MIlena przyznala,ze Olka weszla kiedys do Agaty... argument tego po co rzekomo weszla jest smieszny,ale udowadnia takze,ze juz raz to ZROBILA, wiec tym razem nie mogla? prosze Olka,daj screena swojego adresu IP, i jakis dowod,ze bedzie on z Twojego konta Smile zobaczymy,czy nie masz nic do ukrycia.
Cierpisz na schizofrenie? Bo mi się wydaje, że tak.
Nie przyznałam się do niczego, lol, nie przyznam sie doi czegoś czego nie zrobiłam.
A co do zagrody powiedziałam Ci że JAK CHCESZ TO PISZ MNIE TO LOTTO.
Na kontakt możesz pisać, wiem, że jestem niewinna Razz
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:17 am

Pur pur Green, po braku przecinków widzę, że straciłaś nad sobą panowanie. 

Nie jestem neutralny, Ty i większość Twojej ekipy, oraz cyrk który wspólnie założyliście nieźle działają mi na nerwy. 
Ja jestem kompletnie zszokowany, jak za to, że ktoś okazał się skuteczniejszym "blupaczem" można posunąć się do zagrywek, do jakich Ty się posuwasz. 

Uprzejmie Ci radzę- wystopuj. Człowiek śmieszny dosyć szybko robi się też żałosny... Ty jesteś chyba jeszcze kilka poziomów wyżej.

Agatka- zachowywanie się jak tresowana papuga uwłacza Twojej godności, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:19 am

agatkaa12 napisał:
Zasobniaczka oddała mi 2 kupony i 2 OM 
TEMAT SKOŃCZONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIECH KTOŚ ZAMKIEM TEN WĄTEK
Poprawka - DAŁAM.
Bo gdybym oddała znaczyłoby to, ze pożyczyłam lub jak twierdzi Zielona SKRADŁAM.
I dałam jej to w zamian za to, że podczas mojego pobytu w WKL DWA razy się logowałam na jej konto, o czym Agata wie Razz
Green wal śmiało na kontakt, czekom!
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:21 am

Tu teraz nie chodzi o fakt ,, winna czy nie winna " tylko ze zas logowała sie do mnie bez mojej wiedzy. 
Przyznała się do tego ;P ale kilka osób nie może tego znieść jak można powiedzieć prawdę
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:21 am

...czego jesteś doskonałym przykładem.
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:22 am

Greenrose napisał:
IP 89... to moje. Zaso jest te drugie... tak,oczywiscie zalezy mi na wojnach^^ co chwila zakladam watki prawda? wyszukaj moje watki... ja zaczynam? cos nowego Smile
Green, bez JASNYCH dowodów, że dane IP jest Twoje a dane IP jest Zaso możesz mówić to do woli a Twoje słowo i tak będzie nic niewartym dowodem.


Ostatnio zmieniony przez nevinowa dnia Pon Sie 11, 2014 3:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:22 am

Green, dowód to dowód. Nie bez powodu w każdym postępowaniu najmniejszą wagę mają dowody z zeznań lub wyjaśnień stron. Bo te nigdy nie są bezstronne, tak jak Twoja wypowiedź. Dlatego wszelkie inne dowody powinny uwiarygodnić wypowiedź, a screeny które przedstawiłaś tego nie robią. One wskazują tylko, że na jakieś konto zalogowano sie jednym IP, na inne (a moze nawet na to samo konto) zalogowano się z innego IP, a program wykrywający IP wskazuje te IP. Ale kwestią kluczowa jest czyje to IP, a na to nie wskazują żadne dowody, oprócz Twoich gorących zapewnień, które jednak dla większości bezstronnych i racjonalnie myślących osób nie mają żadnej wagi dowodowej.


Ostatnio zmieniony przez Nathaly dnia Pon Sie 11, 2014 3:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:23 am

Dobra po kiego wy się jeszcze kłocicie? Było napisane 2 czy 3 razy że temat do zamknięcia tak więc?

A i ''lotz'' nie dotyczy Ciebie ta sprawa więc nie wiem po jakigo *** się tak spinasz?
Powrót do góry Go down
agatkaa12
Nowy
agatkaa12


Liczba postów : 32
Dołączył : 23/05/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:24 am

Iotz nie zgadzam się z tobą Very Happy 
Ja tylko bronie osoby , które dobrze znam i  nie pozwolę żeby ktoś  je oczerniał
Powrót do góry Go down
lotz
Nowy
lotz


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 25
Dołączył : 18/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:25 am

Mam swoje powody, które Ciebie raczej średnio powinny obchodzić.

Możesz potraktować to jako zamach na swoją ukochaną. 
Tak jak już wielokrotnie zostało napisane- dowody w postaci Waszego kwilenia są niestety niewystarczające 
Proszę zmykać zbierać lepsze, a nie ch*****ć mi tutaj. Smile


Matki trzeba bronić, a nie osoby która wykorzystuje Cię jako błotnik.
Powrót do góry Go down
Zasobniaczka
Nowy
Zasobniaczka


Nick w grze : Zasobniaczka
Liczba postów : 40
Dołączył : 16/02/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:27 am

agatkaa12 napisał:
Tu teraz nie chodzi o fakt ,, winna czy nie winna " tylko ze zas logowała sie do mnie bez mojej wiedzy. 
Przyznała się do tego ;P ale kilka osób nie może tego znieść jak można powiedzieć prawdę
Przyznałam się i owszem Very Happy
ALe nie do tego, ze WŁAMAŁAM Się do Ciebie i dałam Bóg wie komu współdzielenie i jakieś hasło, człowieku! Very Happy
Powrót do góry Go down
Egzotyczny
Nowy
Egzotyczny


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 12
Dołączył : 11/08/2014

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:27 am

Zas skoro jesteś nie winna to czemu nie dodasz screen-ów ze swojej historii logowania aby pokazać jakie masz IP?
Powrót do góry Go down
wirek
Nowy
wirek


Nick w grze : wirek
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2012

nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 11, 2014 3:28 am

Obiecywałam sobie,ze będę neutralna...
Ale może będę naiwna jak poproszę Agatkę o screeny z użycia przedmiotów z cr? tam pisze kto na co zużył. Napadliście na dziecko, to takie harcerskie... że aż UBeckie.
Zalogowała się na wspoł- pytam- czemu nie wyłączyłaś po jej odejściu? Czemu nie zrobiła to Agnieszka która ma hasło?
 Czemu dajesz hasło? Z całym szacunkiem do moich współpracowników- lubię ich bardzo i szanuję, ale NIKT NIGDY nie miał mojego hasła...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieuczciwa Zasobniaczka   nieuczciwa Zasobniaczka - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
nieuczciwa Zasobniaczka
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Greenrose - nieuczciwa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: