Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany w Howrse

Go down 
+5
Danonek
El
Aquila
Haffek
Star-x3
9 posters
AutorWiadomość
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 9:15 am

Na Howrse pojawiły się nowe funkcję :

Połączenie funduszy i zapasów

[You must be registered and logged in to see this image.]Fundusze i zapasy hodowcy oraz ośrodka jeździeckiego zostały połączone.
Fundusze Twojego ośrodka jeździeckiego zostały połączone z funduszami hodowcy. W ten sposób możesz dysponować swoimi Equus wedle uznania, czy to na rzecz ośrodka, czy hodowli. Możesz kupić konia za zarobki z upraw lub boks do ośrodka z zysków ze sprzedaży koni.
Historie finansów również zostały połączone w jedną historię, z dostosowanymi zestawieniami tygodniowymi.
Zapasy Twojego ośrodka jeździeckiego zostały połączone z zapasami hodowcy. By ułatwić szukanie potrzebnych przedmiotów, dodaliśmy nowe kategorie. Przedmiotów wielokrotnego użytku będzie możnaużywać wedle uznania, tak w ośrodku jeździeckim, jak i gospodarstwie hodowlanym. Na przykład, możesz użyć paszy i owsa zebranego ze swoich pól dla swoich koni, lub udostępnić osobom kwaterującym u Ciebie konie, siodła i uzdy otrzymane w UFO.
Sklepy również zostały połączone. Różne działy zostaną odpowiednio oznaczone, by ułatwić szukanie potrzebnych towarów. Jeśli nie łajno nie będzie dostępne w sklepie, w dziale rolniczym zostanie udostępniony nawóz,aby można go było kupić bezpośrednio, bez potrzeby produkcji.
Z powodu tego połączenia ośrodek jeździecki nie może już zostać zrestartowany lub usunięty.

Przejażdżki

[You must be registered and logged in to see this image.]Sposób działania przejażdżek uległ zmianom. Zapoznaj się z poradnikiem...
Przejażdżki odbywają się teraz w lesie, górach lub na plaży.
Przejażdżki po lesie polepszają:

  • Ujeżdżenie
  • Galop
  • Skoki

Przejażdżki po górach polepszają:

  • Prędkość
  • Wytrzymałość
  • Kłus

Przejażdżki trwają dłużej, niż kiedyś, ale godzinny koszt energii został obniżony. Bez korzyści z ośrodka jeździeckiego (patrz następny punkt), Twój koń będzie potrzebował zawsze tyle samo czasu na ukończenie przejażdżki. Nie ma już długich i krótkich przejażdżek, które zajmowały dużo czasu: teraz możesz odbyć pięciogodzinną przejażdżkę po górach w ramach jednej akcji i polepszyć prędkość.
Przejażdżki po plaży wciąż pozwalają Ci na przenoszenie punktów z jednej umiejętności na drugą. Od teraz możesz wybrać umiejętność, która zyska punkty i drugą, która je straci. Jeśli wybór nie zostanie dokonany, najwyższa umiejętność zyska punkty, najniższa je straci.
Punkty wymienianie przez przejażdżki były już ustawione, przez co zwiększenie potencjału genetycznego konia zabierało coraz więcej czasu. Teraz przejażdżki po plaży wymagają tyle samo czasu, niezależnie od potencjału genetycznego konia.
Przypomnienia:

  • Wymienione punkty odpowiadają 2,5% potencjału genetycznego.
  • Przejażdżki po plaży nie są wliczane w BLUP
  • Położenie ośrodka jeździeckiego

    [You must be registered and logged in to see this image.]Wolisz plażę, góry, czy las?
    Możesz umieścić swój ośrodek jeździecki na plaży, w górach lub w lesie.
    Po pierwsze, to miejsce pozwala osobom zakwaterowanym na zdobycie podwójnej liczby punktów w trakcie przejażdżki po okolicy Twojego ośrodka. Na przykład, jeśli Twój ośrodek jeździecki znajduje się w lesie, zakwaterowane konie będą mogły zdobyć dwa razy więcej punktów umiejętności po przejażdżkach po lesie, a tym samym ukończyć je w krótszym czasie. Tę premię można połączyć z efektem działania Klepsydry Kronosa.
    Po drugie, miejsce będzie pozwalać na zdobywanie konkretnych zasobów dla ośrodka jeździeckiego. Zasoby pozwolą Ci na budowę dodatkowych obiektów w obrębie Twojego ośrodka.
    Czy popełniłeś błąd przy wybieraniu miejsca na swój ośrodek? Nie panikuj! Wraz z następną aktualizacją będziesz mógł zmienić położenie ośrodka tyle razy, ile masz ochotę, przez okres kolejnych 30 dni, aby móc wypróbować wszystkie dostępne opcje!
  • Długości zakwaterowania

    Aby przygotować Was na zmiany w interfejsie, wybór okresów zakwaterowania został zmieniony.
    Możesz zakwaterować swojego konia na:

    • 1 dzień (jeśli ośrodek jeździecki na to pozwala)
    • 3 dni
    • 10 dni
    • 30 dni
    • 60 dni

    Domyślnym okresem zakwaterowania jest 3 dni.
    Możesz przedłużyć okres zakwaterowania swojego konia o:

    • 3 dni
    • 10 dni
    • 30 dni
    • 60 dni
    • 100 dni


  • Zmiany w interfejsie


    Menu nawigacji

    Jak już pewnie zauważyłeś, w Menu nawigacji trochę namieszano.
    Pojawiła się zakładka Handlu, zawierająca: Sprzedaże, Sklep, Wymianę przedmiotów, Moje kupony.
    Menu Osiągnięć zawiera Trofea i Rankingi.
    Menu z Profilem zostało usunięte. Jego zawartość można znaleźć w innych miejscach:

    • Kupony w Handlu
    • Trofea w Osiągnięciach
    • Strona z profilem w Społeczności
    • Konto dostępne jest pod nowym przyciskiem [You must be registered and logged in to see this image.], wyświetlanym w górnej części ekranu i dostępnym z dowolnej strony gry.

    Całe to zamieszanie ma za zadanie poprawić wygląd strony poprzez grupowanie podobnych funkcji, aby można je było znaleźć w łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób.

    Strona z zawodami

    Strona z zawodami twojego ośrodka jeździeckiego została odświeżona!
    Wiele informacji zostało dodanych do ogólnej strony z zawodami, aby łatwiej było zrozumieć sposób działania zawodów. Znajdziesz na niej przegląd informacji: czy gwiazdki są przyznawane za dane zawody, jaki jest poziom trudności, liczba zorganizowanych zawodów, czy liczba wygranych gwiazdek. Przycisk zarządzania pozwala na bezpośrednią modyfikację informacji o zawodach.
    Wymagania zawodów w Cuttingu:

    • Cielaki zostają automatycznie wymienione u wszystkich.
    • Cena wymiany cielaków jest taka sama, jak zakupu, ta z kolei została obniżona o połowę.


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 10:01 am

Jestem na nie, więcej nawet nie chce mi się pisać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 11:17 am

Mi też te nowe zmiany nie podchodzą do gustu. Zaczynam się gubić!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 11:47 am

Ja również jestem na nie. Jak ogólnie lubię zmiany, tak te są robione na siłę.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSro Gru 03, 2014 3:13 pm

Aimtor napisał:
Mi też te nowe zmiany nie podchodzą do gustu. Zaczynam się gubić!

Z większością zmian tak było - przyzwyczaisz się Smile

Ja tam uważam że skoro i tak nie da się nic z tym zrobić można się przyzwyczaić - na przykład podoba mi się połączenie funduszy - zawsze chciałam móc użyć trochę equus hodowcy w ośrodku i wiem że nie ja jedna Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 4:52 am

Co mnie najbardziej irytuje? Fakt, że teraz blup koni takich jak anglik stał się bardziej... skomplikowany? I trwa dłużej... chyba, że bawisz się w kombinowanie na 2 OJ, powodzenia.
Araby nie wspomnę, bo pewnie jest jeszcze gorzej ze względu na osobne pogrubianie prędkość i uje a wytrzymałości... Porażka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 7:50 am

A czy ktoś może mi wytłumaczyć co dokładnie daje każde położenie środka? Gubię się Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 9:46 am

Haffek napisał:
A czy ktoś może mi wytłumaczyć co dokładnie daje każde położenie środka? Gubię się Very Happy
Koń w którym znajduję się w Twoim Oj będzie miał szybciej zakańczał  przejażdżki we wskazanym miejscu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Aquila
Raczkujący
Aquila


Nick w grze : Aquila.
Liczba postów : 72
Dołączył : 01/07/2014

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 10:37 am

Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3707035
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 11:49 am

Aquila napisał:
Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Blupuje się dłużej, z tego co słyszałam to każdą rasę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 04, 2014 3:14 pm

Veya napisał:
Aquila napisał:
Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Blupuje się dłużej, z tego co słyszałam to każdą rasę...
Z tego co wiem to jak się przerejestrowuje konia z jednego ośrodka np. z lasem do drugiego np. w górach podczas przejażdżek to idzie szybciej.
Powrót do góry Go down
Danonek
VIP
Danonek


Nick w grze : Danonek
Liczba postów : 48
Dołączył : 19/08/2014

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSob Gru 06, 2014 1:29 am

Logika Owlientu:
Usuń towarzyszy bo zbyt skomplikowane, dodaj zmiany, które kompletnie utrudniają grę i nikomu siey nie podobająl
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801775
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostSob Gru 06, 2014 2:19 pm

Pytanko, czym się sugerować wybierając otoczenie dla OJ? Raczej nie korzystam z niego by blupować swoje konie tylko próbuję utrzymać te 60% prestiżu
Powrót do góry Go down
Danonek
VIP
Danonek


Nick w grze : Danonek
Liczba postów : 48
Dołączył : 19/08/2014

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostNie Gru 07, 2014 11:42 am

Ciekawi mnie czy WW się już skończyło dzięki zmianom..
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801775
ewinek
Już coś wie
ewinek


Nick w grze : ewinek
Liczba postów : 127
Dołączył : 15/11/2014

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostPon Gru 08, 2014 1:29 am

NA razie cisza. Pożyjemy, zobaczymy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3245448
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostPon Gru 08, 2014 2:48 am

Samantha Fisher napisał:
Veya napisał:
Aquila napisał:
Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Blupuje się dłużej, z tego co słyszałam to każdą rasę...
Z tego co wiem to jak się przerejestrowuje konia z jednego ośrodka np. z lasem do drugiego np. w górach podczas przejażdżek to idzie szybciej.
Tak, to akurat prawda, ale nie zawsze istnieje możliwość przerejestrowania konia, tym bardziej jak się nie ma dostępu do ośrodka zamiennego, większość chce żeby konika po blupie wywalić, a poza uśmierceniem nie ma możliwości by to zrobić - chyba, że boks jest na jeden dzień, o ile właściciel ma Wiosnę ;/
Wiem wiem, marudzę ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostPon Gru 08, 2014 11:01 am

Veya napisał:
Samantha Fisher napisał:
Veya napisał:
Aquila napisał:
Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Blupuje się dłużej, z tego co słyszałam to każdą rasę...
Z tego co wiem to jak się przerejestrowuje konia z jednego ośrodka np. z lasem do drugiego np. w górach podczas przejażdżek to idzie szybciej.
Tak, to akurat prawda, ale nie zawsze istnieje możliwość przerejestrowania konia, tym bardziej jak się nie ma dostępu do ośrodka zamiennego, większość chce żeby konika po blupie wywalić, a poza uśmierceniem nie ma możliwości by to zrobić - chyba, że boks jest na jeden dzień, o ile właściciel ma Wiosnę ;/
Wiem wiem, marudzę ;p
To nie jest marudzenie, to jest święta prawda Smile 
Ewentualnie można zaczynać blup w swoim ośrodku, potem go wywalić i wstawić do jakiegokolwiek boksu w innym miejscu z publicznych ogłoszeń.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostPon Gru 08, 2014 11:53 am

Samantha Fisher napisał:
Veya napisał:
Samantha Fisher napisał:
Veya napisał:
Aquila napisał:
Jak teraz wygląda sprawa BLUPowania koni?
Blupuje się dłużej, z tego co słyszałam to każdą rasę...
Z tego co wiem to jak się przerejestrowuje konia z jednego ośrodka np. z lasem do drugiego np. w górach podczas przejażdżek to idzie szybciej.
Tak, to akurat prawda, ale nie zawsze istnieje możliwość przerejestrowania konia, tym bardziej jak się nie ma dostępu do ośrodka zamiennego, większość chce żeby konika po blupie wywalić, a poza uśmierceniem nie ma możliwości by to zrobić - chyba, że boks jest na jeden dzień, o ile właściciel ma Wiosnę ;/
Wiem wiem, marudzę ;p
To nie jest marudzenie, to jest święta prawda Smile 
Ewentualnie można zaczynać blup w swoim ośrodku, potem go wywalić i wstawić do jakiegokolwiek boksu w innym miejscu z publicznych ogłoszeń.
W przypadku niektórych koni to może nawet się udać, nie pomyślałam, a w arabach przy moim sposobie blupu... eureka Very Happy W anglikach też jakoś to ogarnę Razz
Jakby tym sposobem udawało mi się złapać oj z prysznicem to byłoby cudownie... problemy rozwiązane! 
Będę sprawdzać jutro jak to wygląda ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Aimtor
Już coś wie
Aimtor


Nick w grze : Aimtor
Liczba postów : 128
Dołączył : 26/07/2013

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 18, 2014 10:35 am

Ja do tej pory nie wiem jak blupować Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3091877
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2813
Dołączył : 18/01/2011

Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 18, 2014 10:51 am

Aimtor napisał:
Ja do tej pory nie wiem jak blupować Razz


Proszę, poszukaj tutaj porad odnośnie BLUPowania Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipostCzw Gru 18, 2014 12:54 pm

Lubelak napisał:
Aimtor napisał:
Ja do tej pory nie wiem jak blupować Razz


Proszę, poszukaj tutaj porad odnośnie BLUPowania Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Lubel, to jest nieaktualne, po zmianach zmienil sie system przejazdzek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany w Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w Howrse   Zmiany w Howrse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany w Howrse
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiany w Howrse
» Zmiany w howrse!
» GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)
» Nowości i zmiany - Howrse PL
» Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Nowości i plotki-
Skocz do: