Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co się dzieje z howrse?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Olcia344
Raczkujący
Olcia344


Nick w grze : Olcia344
Liczba postów : 80
Dołączył : 23/12/2013

Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipostNie Sty 18, 2015 8:28 am

Witam  Smile
Ostatnio zauważyłam dziwną rzecz: coraz więcej prestiżowych graczy odchodzi z gry.
Rozumiem, że przygoda z pikselami się kiedyś kończy. 
Ale jakim cudem z takim "powerem" to się dzieje?
We wrześniu odeszła np. domcia222 
Teraz Barsonka, Veya i wiele innych graczy mają na prezentacji informacje o przerwie od gry itp.
Mimo, że nie mam z tymi ludźmi kontaktu, to jednak jestem taka cicho-ciemna, obserwuję po prostu dokąd ta gra zmierza.
Najgorsze jest to, że nie spotkałam nowych, godnych zastępców.
A wy co sądzicie na ten temat?  usmiech
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1305220
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipostSro Sty 21, 2015 7:05 am

Oni odchodzą, przychodzą nowi. Jak wiadomo "ci prestiżowi" to dorośli ludzie, którzy mają własne życie. Sama byłam i jestem nadal w hodowli, z której odeszło sporo osób z powodu braku czasu na głupoty. Mają ciekawsze zajęcia do roboty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipostSro Sty 21, 2015 9:11 am

Prawdą jest, że jest wielu dobrych graczy, na których nie zwracamy uwagi, pamiętamy tylko tych, którzy dłuższy czas byli "w czołówce" Smile A ta gra, jakby nie patrzeć, to jest nudna, bo kręci się koło tego samego i machinalnych wręcz zachowań. Nie dziwię się, że osoby po 2-3 latach gry odchodzą, bo brakuje tu emocji jakichkolwiek. Po dłuższym czasie tracimy z tego przyjemność, a po co ślęczyć nad tym, skoro nic z tego nie mamy.
Powrót do góry Go down
Oliweczkam1234
Nowy
Oliweczkam1234


Nick w grze : kucykowagirl7000
Liczba postów : 45
Dołączył : 15/06/2015

Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipostNie Sie 09, 2015 6:12 am

Zgadzam się z tobą, ale wielu nudzi robienie tego samego.


Ostatnio zmieniony przez Oliweczkam1234 dnia Pon Mar 19, 2018 1:52 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4432541&message=doCong
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipostCzw Cze 30, 2016 4:31 pm

Moja wiadomość nie do końca jest związana z grą, ale nie bardzo wiem, który wątek byłby lepszy. Bardzo ciekawi mnie co się stało z Zagrodą, a także z blogami związanymi z grą. Nigdzie śladu żywej duszy! Posty i notki dodawane z rzadka, mało informacji, znikoma aktywność.
Długo nie działałam w strefie internetowej i musiałam przegapić te niewesołe zmiany. Czy ktoś jest w stanie mnie poinformować co złożyło się na taki stan rzeczy? O ile była jedna konkretna przyczyna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Sponsored content





Co się dzieje z howrse? Empty
PisanieTemat: Re: Co się dzieje z howrse?   Co się dzieje z howrse? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co się dzieje z howrse?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co się dzieje na Howrse
» Blog o HOWRSE - wszystko co się dzieje!
» Co się dzieje? (strefa.pl)
» Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!
» Koniarze, czemu tak się dzieje?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse-
Skocz do: