Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA

Go down 
+12
HLEP
pru-erh
Nikt ♥
Meian
Broszka
Księżniczka Żulietta
erreo
El
Lubelak
beliisa96
ebonita
Nocturnal
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 06, 2016 6:41 am

Postaram się naprawić jutro te bannery, które można. Dzisiaj mam za dużo nauki  Laughing

Edit: Zostawione tylko te, które działają. Aż 3 się ostały...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Meian
Nowy
Meian


Nick w grze : wika mika
Liczba postów : 10
Dołączył : 04/02/2014

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 18, 2016 1:53 pm

Cześć.
Gadałam z paroma osobami, Strefa podobno ma się ruszyć i też coś zrobić, jak dobrze pójdzie - do świąt wielkanocnych powinniśmy napisać kilka poradników i wstawić na zagrodę. 

Myślę, że Zagrodę przydałoby się po prostu uaktualnić. W wielu przypadkach szybszy obieg informacji jest na blogach, a zagroda częściej służy jako nośnik legendarnej czarnej listy. 
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=472310
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 18, 2016 2:58 pm

Stawiam kakałko pani powyżej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 24, 2016 2:47 pm

Mogłabym spróbować pisać spoilery i poradniki, ale trzebaby mi zarzucić temat, bo sama słabo myślę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
pru-erh
Nowy
pru-erh


Liczba postów : 10
Dołączył : 19/03/2016

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 26, 2016 5:10 pm

Ojjj tak. Zdecydowanie przyda sie aktualizacja i sciagniecie nowych bywalcow ZM. Obserwuje Zagrode od naprawde dlugiego czasu (choc wiele do niej od siebie nie wnioslam, nie mialam czasu na codzienne zagladanie, choc mialam tu kilka podejsc- konta po czasie kasowalam). Chyba nadal panuje przekonanie ze wraz z odejsciem z gry czy ZM "starych" graczy wszystko juz nie jest takie samo i jest gorsze, tak jakby tamci byli jedynym sensem zycia nowych/"mlodych" graczy i jedyna rzecza jaka utrzymuje cale spoleczenstwo howrsa. Ile "masowek" bylo (i jest do tej pory)po tym jak "starsi" (czytaj: popularni gracze z duzym stazem) rezygnowali z grania i tylko to sprawialo ze za nimi odchodzily tlumy.

Trzeba sie dopasowywac do zmieniajacych sie na naszych oczach czasow. Liczy sie szybkosc zdobycia informacji = forum musi byc bardziej przejrzyste, bogate w informacje ktore sa wazne w aktualnym etapie gry adekwatne do szybkich zmian. Chyba nikt nie zaprzeczy ze najlatwiej ludziom teraz kontaktowac sie przez fb (bo tamdostana blyskawiczny odzew). Takze trzeba pokazac ludziom ze tutaj tez ta odpowiedz otrzymaja nawet szybciej niz na fb = wiecej ludzi bedzie zagladac i poleca ZM innym znajomym = jeszcze wiecej ludzi aktywnych.
nwm.. moze jakies nagrody dla najbardziej aktywnych w miesiacu czy cos.. Wink choc mysle ze ciagle promocje na hwr troche zmniejszyly atrakcyjnosc cr bo teraz tak latwo je zdobyc.. :/ ale probowac warto,a noz.. Very Happy
tez mozna pomysl z fb "kto najwiecej znajomych zaprosi ten zdobedzie wejsciowke na impreze dla 2 osob" (oczywiscie tutaj bylyby cr czy konie itp xd)
*ofc ci znajomi mieliby sie udzielac*
Powrót do góry Go down
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 27, 2016 12:53 am

Jak już pisaliście, Howrse jako gra odchodzi powoli do lamusa. Coraz mniej osób ona bawi, napędził się tam wyścig szczurów, coraz więcej osób to krętacze, oszuści i nie ma dobrej atmosfery, przez co nowych graczy zbytnio nie przybywa, a starzy odchodzą.
I przy obecnym stanie uważam, że (co już z resztą pisałam Lubelowi i Ewie w Sylwestra):
1. ZM jako forum w momencie istnienia facebooka nie ma zbyt dużej racji bytu. Mimo, że rezygnuje się wtedy z pewnej anonimowości (jak nawet ktoś ma lewe konto tylko do gry to i tak zbanuje je FB, bo troskliwe dzieciaczki pozgłaszają), to w przypadku pytania, ogłoszenia itp odpowiedź jest wręcz natychmiastowa. A jeszcze biorąc pod uwagę, że każdy i tak na facebooku siedzi to nikt nie będzie myślał o forum, tylko uderzy do grupy na fb- właśnie przez tempo odpowiedzi (krótkie odpowiedzi praktycznie w czasie rzeczywistym, do tego jeszcze powiadomienie o odpowiedzi). Smutne, ale prawdziwe.
2. ZM jako forum typowo forum o howrse nie ma zbyt dużej racji bytu. Żyjemy wśród pokolenia, dla którego (w większości, nie generalizuję) napisanie wypracowania na pół strony kończy się palpitacjami serca, więc zmuszenie ich do udzielenia dłuższej niż lakonicznej odpowiedzi jest wręcz niemożliwe. Dlatego jeśli już miałoby coś się dziać na ZM, to musiałoby być to konkretne, treściwe- tak jak pisaliście: poradniki, tutoriale, opisy promocji, żeby leniwce nie musieli się wysilać z odpowiedzią. O ile w ogóle zechcą odpowiedzieć, ale to już inna kwestia.
3. Przyciąganie ludzi na siłę (konkursy, promocje itd) nic nie da. Robiąc konkurs sama widziałam, że praktycznie ponad 90% (tak, obliczałam) to sezonowce, którzy tylko weszli zebrać dary i tyle. Wcale nie zamierzali zostać na forum. Na Howrse promocja goni promocję, więc ani CR, ani boskie nie są czymś luksusowym. 
Uwaga, teraz posypie się parę słów prawdy (być może bardzo subiektywnej, acz w moich oczach tak to wygląda). Kwestia jest taka, że jedyne co może ich teraz tu przyciągnąć to atmosfera. Nie promocje, nie zachęcanie do konkursów na aktywność czy inne takie. Bo kiedy ktoś tu wchodzi i widzi ten wątek, w którym nick świecący na czerwono ewidentnie ma w rzyci forum to od razu chce zwijać żagle. ZM nie potrzebuje tysiąca przywódców z bożej łaski, ale kogoś, kto rzeczywiście podejdzie do tego miejsca, a przede wszystkim do przebywających tu ludzi z życzliwością. 
Poza tym, Greta, z funkcji można zrezygnować, skoro tak Ci się nie podoba bycie adminem to możesz sobie sama zabrać funkcję i zrobić z siebie moderatora, albo i nawet zwykłego użytkownika tak jak i ja to zrobiłam, w panelu administracyjnym jest do tego stosowne miejsce. I jakby ktoś pytał: nie, nie odeszłam z rangi przez to, że forum upadało, tylko przez to, jak byłam traktowana i zostałam potraktowana- w tamtej sytuacji (braku współpracy i szacunku na górze) pozostanie w funkcji mijało się z celem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 27, 2016 4:33 am

Również już odeszłam.
I szkoda mi tylko, że tyle osób po mnie jeździło z racji tego, że wyraziłam swoją opinię. Możecie się z nią zgadzać czy nie, ale to nadal moja opinia. Ja powiedziałam, że jeśli zbierze się grupka ludzi ja pomogę mimo, że mam też realne życie(już dorosłe), chciałam być dla Was w razie co. Grupka łatwo poszła jak i przyszła. Co mnie osobiście smuci. Smuci mnie też to, że Lubel się nic nie angażuje(oraz nie odpowiada, a jak już coś doda jest to jakiś temat pt "źródło www.cośtam.pl) , Arvena tak samo w zeszłym roku była na forum a na howrse ma staż wbijany każdego dnia, nie wnikam czy to poprzez współdzielenie, czy też sama wchodzi ale mogłaby chociaż napisać na forum "Mam Was gdzieś, cześć!"

Ja osobiście życzę Wam sukcesów z forum. Pozdrawiam Was.
Powrót do góry Go down
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostCzw Kwi 28, 2016 3:01 am

"I szkoda mi tylko, że tyle osób po mnie jeździło z racji tego, że wyraziłam swoją opinię. Możecie się z nią zgadzać czy nie, ale to nadal moja opinia. "
Czy ktoś krytykował Cię za posiadanie Twojej opinii, czy krytykował samą opinię? To pewna i delikatna różnica. Jakby nie patrzeć będać w administracji zobowiązuje to to pewnych działań i pozostania maksymalnie w dyplomacji, nawet jeśli się ma odmienne stanowisko. Tak jakby prezydent państwa powiedział, że polska to wygwizdajewo, które trzeba zaorać. Sensowne? No jakże. 
Większość z nas ma realne i dorosłe życie, więc ten argument do mnie jakoś nie przemawia Razz Grupka by pozostała, gdyby były większe chęci i wsparcie z waszej strony, ale niestety, slogany o odrodzeniu Zagrody to tylko wyłącznie puste hasła, które słyszę już od hm.. 2-3 (?) lat. Z tym się muszę zgodzić, Greta. I dopóki kolorowe nicki z tym nic nie zrobią to się to nie zmieni, życie.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 29, 2016 7:33 am

Cóż, ekipa forum znacznie zmalała, tak samo jak całe forum. Posiadanie mniejszej ekipy jest zrozumiałe. Nie ma tylu ludzi, nie ma potrzeby. I chociaż jest kilka osób, to jakby nie było nikogo. 

Kiedyś na ZM były nawet osoby, które już nie grają, chociażby po to, by porozmawiać. Zawsze uwielbiałam atmosferę na forum, ale to już przeszłość i jeśli nie chcemy, by Zagroda stała się takim archiwum z przeszłości Howrse, to naprawdę trzeba się obudzić. Jakoś się dostosować. Tutaj jedynie Off-top i Czarna Lista jakoś się jeszcze trzyma. 

Cieszy mnie fakt, że Broszka pozostała w ekipie, przynajmniej Czarna Lista i Aktualności co jakiś czas ożywają. Eve ostatni raz na forum była 3 grudnia. Nie mam do niej pretensji, ale jeśli administracja wie, iż nie wchodzi i być może nie będzie, to z jakiego powodu trzymać ją jako moderatora? Proponuję się zebrać i pomyśleć na tym, czy w ogóle Lubelak i ktokolwiek w ekipie jest aktywny chce coś zrobić. Ja jestem chętna, by przynajmniej spróbować. W jakikolwiek sposób. Inaczej, no cóż, można uznać, że Zagroda jest zamknięta, przecież już aktualnie ledwo dyszy.
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2016 2:23 am

HLEP, mało optymistycznie, ale bardzo słusznie wypunktowane. I co do dalszej części wypowiedzi zgadzam się w zupełności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2016 3:12 am

Hej hej, pewnie że chcę coś zrobić, tak jak my wszyscy, ale zupełnie nie mam pomysłu jak :<
Poza tym czasu mniej ostatnio się zrobiło.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2016 5:22 am

Lubelak napisał:
Hej hej, pewnie że chcę coś zrobić, tak jak my wszyscy, ale zupełnie nie mam pomysłu jak :<
Poza tym czasu mniej ostatnio się zrobiło.
Kto powiedział, że musisz sam wszystko robić? Potrzebna ci jest ekipa. Jestem pewna, że razem uda się coś wymyślić, bo nie jesteś jedyny, który chce, by Zagroda znowu zaczęła świecić.

Ogólnie jeśli chodzi o sprawy dotyczące gry (poradniki itd.) to można znaleźć osoby, które mogłyby je pisać i edytować. Jakiś podział. Ale nie sądzę, by Zagroda jako forum, które ma pomagać userom miało jakiś ogromny sens. Są grupy na facebook'u, rozgrywka i masa blogów, na których odpowiedzi można łatwo znaleźć. Zagroda jako forum do luźnej rozmowy (coś jak Pogaduchy na rozgrywce) już bardziej pasuje. Pamiętam jak wszyscy na Zagrodzie przesiadywali bardziej na czacie, niż w działach. Nie mówię o całkowitej rezygnacji, po prostu do tych poradników potrzeba doświadczonych graczy. W razie czego zawsze można będzie skorzystać. Jednak bardziej coś pogawędkowo-ogłoszeniowego.
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2016 9:21 am

Już dawno proponowałam pousuwanie części działów, ponieważ po prostu są wymarłe i niepotrzebnie zajmują miejsce. Ostatecznie Lubelak odrzucił mój pomysł "bo są potrzebne graczom". Okej, to była tylko sugestia.

Co do poradników - z wielką chęcią mogę być jedną z osób je piszących, jednak z braku czasu nie jestem w stanie wymyślać tematów. Pojawi się pomysł - pomogę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2016 10:23 am

Ogólnie to Lubelak zgodził się na to, bym na otwarcie zorganizowała konkurs. Nagrody funduje Lubiś i OnlyJungleThanks. Sama również bym coś dała, jednak gram niestety na serwerze International, a na PL za bardzo się nie udzielam. Chociaż zawsze mogę załatwić sobie kilka kuponów i zorganizować jakieś nagrody. 

Tak więc z tym nie będzie problemu. Jeśli ktoś chce coś dorzucić, to nie mam nic przeciwko. Brakuje mi tylko pomysłu. Loteria? Co oprócz tego? Chyba, że loteria wystarczy. Nie chcę, by za udział płacono, będzie darmowy, każdy będzie miał swój numerek. Może być kilka "poziomów", każdy zapisuje się, każdy poziom ma swoje oddzielne nagrody. Po wygraniu czegoś na jednym poziomie, można przenieść się na inny. To moja aktualna koncepcja. Nie wiem, czy nie za dużo byłoby z tym zabawy, więc chętnie wysłucham zdania innych.

---
Ja osobiście jestem za tym, by pozbyć się tego, co będzie jedynie stało. Tak jak np. dział "Flames". Jak dla mnie jest on niepotrzebny.
Powrót do góry Go down
pru-erh
Nowy
pru-erh


Liczba postów : 10
Dołączył : 19/03/2016

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 04, 2016 2:25 pm

Cytat :
Tak jak np. dział "Flames"

o nie nie nie! flejmsy się fajnie czyta(ło)!
choć patrząc na obecną społeczność i to jak sprawnie rzuca mięchem, to boję się tego co może nowego się w tym dziale "urodzić"... 1schrik  poziom hejtu może osiągnąć taki poziom, że 'obsmarowywany' oszust może już przez jakiś czas umilać sobie świat tabletkami od lekarza..
Powrót do góry Go down
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 12, 2016 5:29 am

Broszka napisał:
Już dawno proponowałam pousuwanie części działów, ponieważ po prostu są wymarłe i niepotrzebnie zajmują miejsce. Ostatecznie Lubelak odrzucił mój pomysł "bo są potrzebne graczom". Okej, to była tylko sugestia.
Te działy i ja chciałam usunąć, pozostawić bardzo okrojone forum. Podobnie jak teraz- wtedy Lubelak sie nie zgodził, bo uważał je za potrzebne, a to, że od dawien dawna nie było w nich chociażby minimalnej aktywności to się nie liczy. 
Kirara napisał:


Ogólnie to Lubelak zgodził się na to, bym na otwarcie zorganizowała konkurs. Nagrody funduje Lubiś i OnlyJungleThanks. Sama również bym coś dała, jednak gram niestety na serwerze International, a na PL za bardzo się nie udzielam. Chociaż zawsze mogę załatwić sobie kilka kuponów i zorganizować jakieś nagrody. 
Konkurs (jak już pisałam wyżej) to totalny bezsens. Żadna nagroda nie jest na tyle atrakcyjną rzeczą na Howrse odkąd promocja idzie za promocją, żeby sprawiła, że zgłoszą się tłumy. A tym bardziej tłumy, które pozostaną na forum (pewnie pojawi się argument, że kilka osób zostanie- nie, nie zostanie, przykładem może być poprzednia, bogata loteria, gdzie nic nie trzeba było robić, a i tak się wygrywało.. ktoś został?). Nie ma sensu marnować na to swoich rzeczy i czasu, a postarać się o stworzenie ATMOSFERY, gdzie zechce się wracać.

A co do flames.. Lepiej niech taki dział będzie. Lepiej niech plują jadem tam, niż ma im żyłka pęknąć z frustracji.
Powrót do góry Go down
Miriada
Nowy
Miriada


Nick w grze : .bella.
Liczba postów : 37
Dołączył : 02/10/2014

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 15, 2016 11:15 am

Ej ej, w związku z błędem i zablokowaniem edycji prezentacji może jest to wielka szansa na odrodzenie się ZM?
ruszy wątek z ogłoszeniami, chat pewnie też, a później i reszta działów : D

trzeba zwabić ludzi na ZM - awatary które migają i krzyczą o ZM - bo tylko tak to zadziała, na szczeście awki można zmieniać, albo sprzedawać konie z imionami ZagrodaMgły zapraszamy! czy coś w tym stylu : )

+można poprosić/kupić reklamę na ilh, czy innych blogach o tym.


Musi się zrobić teraz głośno! Póki jest okazja!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=303621
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 30, 2016 1:43 am

W tym rzecz, że ludzie o ZM wiedzą, bo na grupach facebookowych wcale nie ukrywa się działalności tego forum, a także większość graczy wpisywało w google odpowiednie hasło i znajdowało to forum. 
Były już kiedyś awatary, były bannery, były też konie i to było słabe, bo ok, gracz przyszedł, ale zobaczył, że forum wieje pustkami i pędzi róża jerychońska po tej pustyni, albo gracze się plują do siebie o byle fekalia to zabierał cztery litery w troki. Zamiast szukać metod na przyciągnięcie ludzi na chwilę, trzeba znaleźć ekipę, która zacznie się (chociażby w sztuczny sposób) udzielać na forum, DUŻA AKTYWNOŚĆ PRZYCIĄGA LUDZI WEDLE DZIAŁANIA MECHANIZMU PSYCHOLOGII TŁUMU. 
Ale nie mamy co się zbytnio oszukiwać. Odkąd na howrse powstał dział o spoilerach i pogaduchy, a najszybszą formą przekazu jest facebook to forum nie może istnieć w takiej odsłonie jaką prezentuje teraz. Jest zbyt przeładowane rzeczami, które nie mają absolutnie żadnego zastosowania w rzeczywistości i od wielu lat nic się w nich nie dzieje. Lepiej mieć 5-6 aktywnych działów niż 20 bez odpowiedzi przez kilka lat. 

1. ILH od dawien dawna nie funkcjonuje, poza tym Lubel uważał blog za konkurencję i nie chciał się z nimi bratać nawet w czasach świetności, chociaż ILH mógł być dopełnieniem ZM- tu poradniki i spoilery, tam dyskusje, pomoc doraźna.
2. Błąd odnośnie prezentacji, jak z resztą było to pewne, został naprawiony.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 30, 2016 2:22 am

To nie tak że " ILH od dawien dawna nie funkcjonuje, poza tym Lubel uważał blog za konkurencję i nie chciał się z nimi bratać nawet w czasach świetności". Pytałem resztę ekipy o wspólne działania z ILH, po prostu mi nie pozwolili, a że działamy razem to trzeba było odmówić współpracy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 30, 2016 11:41 pm

Co do ILH to rzeczywiście nie funkcjonuje, i to nie budzi wątpliwości. Możliwe, że kiedyś pytałeś o wspólne działania z blogiem, ale nie pozwolili. Kiedy ja zostałam adminem na ZM sytuacja się diametralnie zmieniła i pojednanie z ILH było możliwe i nawet Ci przedstawiałam za oraz przeciw, ale się nie zgodziłeś na to. A współpraca z blogiem byłaby korzyścią zarówno dla ZM jak i ILHa. Teraz taka współpraca nie miałaby sensu, bo ILH od 5 zamierał, a 4 miesięcy nie funkcjonuje zupełnie i raczej nie zanosi się na dłuższą reaktywację.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 03, 2016 5:41 am

Ja sama jeszcze kiedyś byłabym na "tak", jeśli chodzi o współpracę z ILH, ale cóż - wtedy i ZM, i ILH było aktywne. W tym momencie rzeczywiście sensu nie ma. Są jakieś tam aktywne blogi o Howrse, prowadzone przez jakieś osoby, ale czy miałoby to jakikolwiek sens? Zależy od tego, czy ktokolwiek na nie zagląda. Aktualnie większość "nowych" graczy to po prostu osoby, które kiedyś już grały lub po prostu często zmieniają konta, dlatego nie potrzebują tak bardzo tych blogów. Może dla informacji o nowych promocjach.
Powrót do góry Go down
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 03, 2016 10:44 am

Jakby to powiedzieć... Z tego co widzę to połowa nowych kont służy jedynie do reklamy blogów, watah i innych pierdółek niż do aktywnego klikania pikseli.
Powrót do góry Go down
HLEP
Nowy
HLEP


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/07/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 03, 2016 3:18 pm

Nikolcia.100 napisał:
Jakby to powiedzieć... Z tego co widzę to połowa nowych kont służy jedynie do reklamy blogów, watah i innych pierdółek niż do aktywnego klikania pikseli.
Bo jakby nie patrzeć, "reaktywowani" gracze to ludzie, którzy pamiętają dawne howrse, w którym można było coś osiągnąć bez wielkiego nakładu kuponów, było bardziej "rodzinnie" i kameralniej w grze, przez co grało się przyjemniej. Teraz większość ludzi to kiepy, którzy są tam tylko po to, żeby wyżyć się za zbyt słoną zupę i pałę z pszyry kradnąc, oszukując i próbując znaleźć frajera.
Powrót do góry Go down
lisek65
Raczkujący
lisek65


Nick w grze : lisek65
Liczba postów : 63
Dołączył : 15/09/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 13, 2016 4:20 am

Nie wiem czy te reklamy na prezentacjach coś dają. Ale przy okazji jak mnie okradli to pare nieznanych mi osób dowiadywalo się o tej sprawie z linku ZM to może i na forum zostali. Teraz na prezentacji w ogóle nie działają mi linki i nie znam tego przyczyny.
Nie wiem też czy opisywanie publicznie metod kradzieży nie jest pożywką dla przyszłych oszustów. Ale inaczej potencjalnych ofiar nie da się ostrzec. Prawdą jest że jest sporo nieuczciwych graczy.
Reklama na pbfach jest super sprawą. Nie wiem jak skuteczna będzie w przypadku takiego forum, ale z doświadczenia wiem, że to dobry środek.
Trzeba zmniejszyć ilość subfor, bo to wprowadza zbędny zamęt. Nie wiadomo gdzie co postować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4806249
lisek65
Raczkujący
lisek65


Nick w grze : lisek65
Liczba postów : 63
Dołączył : 15/09/2015

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 13, 2016 5:11 am

Wybaczcie post pod postem ale na tel nie wiem jak edytować.
Nie ma co się teraz spierać. Trzeba się zorganizować i podzielić zadaniami.
Przypomniałam sobie o stronie czart.aaf.pl z baza danych pbf co ułatwi zadanie. Jeszcze trochę popytam koleżanki pbf jak z ich popularnością
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4806249
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 19, 2016 6:25 am

lisek65 napisał:
Przypomniałam sobie o stronie czart.aaf.pl z baza danych pbf co ułatwi zadanie. Jeszcze trochę popytam koleżanki  pbf jak z ich popularnością
Czart nie jest przypadkiem dla forów roleplay? o_O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA   Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Znaczny spadek aktywności - PLANOWANIE ODRODZENIA
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Planowanie odejścia.
» Brak aktywności i rezygnacja z funkcji moderatora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Błędy, propozycje, sugestie-
Skocz do: