Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)

Go down 
+11
Herrouash
OneStepCloser
Lis23
Ayashi
mazak456
Nevarra
Carinaly
eclaireka
wierszownik
LadyArvena
Philipek
15 posters
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 6:54 am

Na serwerze INT jest kolejny boski - Greyfell. Być może i na serwerze polskim będziemy go się spodziewać...?

Cytat :
Greyfell jest boskim koniem, który może powstać z popiołów jak feniks. Każdego dnia traci zdrowie. Jeśli przetrwał co najmniej 30 dni od narodzin lub odrodzenia, pojawia się jeden diament po wysłaniu go do nieba. Można go przywrócić do życia Puszka Pandory lub ożywić go z Czarną Orchideą.

Istnieje 12 różnych Greyfell, w tym 2 klacze. Tylko raz w trakcie gry, w dniu 1 miesiąca, jeżeli masz co najmniej jednego z nich możesz przekształcić go w Sleipnir'a na jego stronie profilu.
Klacze mogą się rozmnażać raz z ogierem Greyfell, czego wynikiem będzie następny Greyfell.

Przynajmniej tak to zrozumiałam. Wink Tutaj więcej info o jego zdobyciu : KLIK
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 7:19 am

I co miesiąc mam w niego PP lub CO ładować? Oo Żeby dostać diament? Oo Nieopłacalne moim zdaniem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 10:12 am

LadyArvena napisał:
I co miesiąc mam w niego PP lub CO ładować? Oo Żeby dostać diament? Oo Nieopłacalne moim zdaniem

Też tak myślę. Diament nie jest aż tyle wart.
Powrót do góry Go down
eclaireka
Raczkujący
eclaireka


Nick w grze : eclaireka
Liczba postów : 59
Dołączył : 01/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 10:20 am

W zasadzie jedyne co ten boski koń będzie mógł robić to po prostu 'być' Wink
Nie ma sensu się nim zajmować ani go ożywiać dla diamentu. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 11:11 am

Znając życie i tak znajdą się szaleńcy, którzy będą chcieli dostać go/zebrać je wszystkie za wszelką cenę. ; ) Może jest jakiś ukryty plus, który został przeoczony? Naprawdę wydaje mi się to mało sensowne tworzyć konia, którego bilans końcowy (Puszka Pandory - 1 Diament) równałby się na minusie...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 11:44 am

Ogólnie tych koni jest 12. I podobnież jak się zbierze je wszystkie dostaje się 13 gratis.
W praktyce 2 klacze tylko, każdą można tylko raz pokryć.
Do tego zdobyć ciężko, albo mała fortuna na licytacjach, albo olbrzymie szczęście przy zdrapkach.
Chyba faktycznie pozostaje je "mieć" i broń boże nie dotykać, nie karmić i nie opiekować się nimi.

PS. Carinaly - sorki za minusa, ale jak klikałam myszką by przewinąć to mi złapało Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
mazak456
Nowy
mazak456


Liczba postów : 4
Dołączył : 25/11/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 12:30 pm

Wg mnie są plusy i minusy..dostaje się jeden diament za wydanie 1 kuponu ... a plus , Sleipnir.Ktoś kto go chce napewno się połasi na tego konia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1565524
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 12:38 pm

Ciekawi mnie, czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że przekształcenie się uda, czy z góry wynosi ono 100%...
Nie wiem, może coś mi się pomyliło, ale zdaje mi sie, że feniksowi nie potrzebne były Puszki Pandory ani inne cuda na kiju, aby się odrodzić. Czyniło sie to, że tak powiem, samoistnie. Mały szczegół, ale i tak będę się czepiać. ; P

Nie szkodzi, Nevarra. ; )
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 12:59 pm

Cóż, w tej chwili głównym pożytkiem z posiadania takiego konia jest ta możliwość zmiany go w Sleipnira, bo mi samej nie widzi się wydawać co miesiąc PP lub CO na niego ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 1:30 pm

Dla mnie zdobycie tego boskiego jest także bezsensowne. Jeden diament,pff... też mi coś.
Chciałabym żeby na polskim serwerze dali Archimedesa lub Xhantosa. Zastanawiam się teraz,jaki będzie kolejny koń? Może ,,Golden" dający codziennie złote jabłka? Razz
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Lis23
Nowy
Lis23


Nick w grze : Lis23
Liczba postów : 6
Dołączył : 02/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Śmieszne   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 8:06 am

To śmieszne Laughing Gracze teraz będą ci sprzedawali tego konia za 40 kuponów! I co z tego? 1 diament i na dodatek, nieważny! Bo kto by chciał mieć 1 diament co 30 dni? No i co 30 dni ożywiać konia PP która jest warta 1 kupon! To nic nie warte, koń boski jak sama nazwa wskazuje powinien być cenniejszy! Nie pojmuje tego! Owlient zrobił się coraz to bardziej chciwy! Mad
Powrót do góry Go down
eclaireka
Raczkujący
eclaireka


Nick w grze : eclaireka
Liczba postów : 59
Dołączył : 01/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 9:04 am

Nie wiem czy ktoś już wspomniał, ale tego konia można wygrać nie tylko w kartach ale również kupić go na bezpośrednich sprzedażach.
Ciekawe do ilu podbiją ceny u nas Wink
Powrót do góry Go down
OneStepCloser
Nowy
OneStepCloser


Liczba postów : 35
Dołączył : 19/11/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 9:33 am

Cytat :
Ciekawe do ilu podbiją ceny u nas Wink

Na australijskim, gdzie jest koło 13000 graczy podbijają do 500000 Mad Więc wystarczy sobie wyobrazić, co będzie przy koło 8 razy tyle graczy... Jedna aukcja trwa gdzieś od 1 godziny do nawet 2 godzin, i co chwilę stawka rośnie Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Herrouash
Raczkujący
Herrouash


Liczba postów : 65
Dołączył : 08/08/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostPią Gru 02, 2011 11:12 am

Przed chwilą na internationalu był za 8 mln
Powrót do góry Go down
Lunatyk
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Lunatyq
Liczba postów : 83
Dołączył : 19/04/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 6:52 am

Dla ciekawskich- mały Greyfell/Grani:

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Grey-0
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 7:17 am

Herrouash napisał:
Przed chwilą na internationalu był za 8 mln
U nas na polskim serwerze Grani jest za 50 000 000 Equus.

Szczerze to jako źrebak jest ładniejszy.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostSro Gru 07, 2011 7:18 am

Koniara54 napisał:
Herrouash napisał:
Przed chwilą na internationalu był za 8 mln
U nas na polskim serwerze Grani jest za 50 000 000 Equus.

Szczerze to jako źrebak jest ładniejszy.

Tak samo jak Topaz ( GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) 4074547142 ) - jak jest źrebakiem ładniejszy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Lis23
Nowy
Lis23


Nick w grze : Lis23
Liczba postów : 6
Dołączył : 02/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 6:43 am

Hejka, już pisałam ,,odpowiedź" u góry, ale chce poinformować że zdobyłam 2 Grani i potrzebna jest mi 1 brązowa karta by zdobyć trzeciego!
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 8:29 am

Najgorsze że nie da się go sprzedać :< Zarobiłabym chociaż a tak to bezużyteczny jest Q.Q
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Lis23
Nowy
Lis23


Nick w grze : Lis23
Liczba postów : 6
Dołączył : 02/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 6:12 am

Nevarra
Nawet jeżeli się nim nie opiekujesz to traci zdrowie!
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 6:23 am

1230010 - obecna stawka za Graniego, jeszcze 35 minut Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 12:18 pm

Bezsens sama mam 4 Gracośtamcoś i nie opiekuje się nimi, po prostu zdechną to zdechną. Na co mi takie konie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)   GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Kolejny koń boski - Greyfell! (server inter)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - Nowe dokonania i więcej. (server inter)
» HNadchodzi Halloween (server inter i polski)
» Spoiler: Kolejny dzikus
» Achal na inter
» Spoiler: Kolejny dzikus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: