Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Loteria - serwer niemiecki!

Go down 
+32
kleo2809
MaltoN
Ejli
Szron
asia98999
EveDallas
Carinaly
Nevarra
Kotek~
ZetkaEmka
Pati...xd
Clue
Philipek
Mikim7
Bezbarwna92
Sabula
Rose666
Annormal.
Aki
Asiaa.
xTikTakx
hanka1998
Sakura
Asiuu
mustang_z_filmu
LadyArvena
Uśmieszek
asiiix
Malto
Guzik
Adora
Ayashi
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 7:36 am

Ja zawsze mam pecha do takich loterii. Jak ostatnio była na PL to najlepsze co wygrałam to ZJ. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:03 am

a te 10 kuponów to za co się konkretnie wygrywa? Bo chyba nie można ich wylosować w loterii...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
Annormal.
Już coś wie
Annormal.


Liczba postów : 119
Dołączył : 03/01/2012

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:05 am

Czyli sądzicie, że u nas na PL też wejdzie ta loteria?
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:09 am

Annormal.-nie wiem, ale mam nadzieję, że tak. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:23 am

Niemiecki:
Cytat :
1 x Füllhorn
1 x Alterungspunkt
200 Equus
6 x Sterne
Miałam chyba pięć losów Wink
A tutaj jeszcze spis nagród za gwiazdki:
Cytat :
1 000 Equus
Beim 10. Stern 5 x Alterungspunkt Du brauchst noch 4 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 25. Stern 1 x Daphne-Lorbeeren Du brauchst noch 19 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 50. Stern 1 x Goldene Sporen Du brauchst noch 44 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 100. Stern 1 x Schwarze Orchidee Du brauchst noch 94 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 200. Stern 1 x Schmetterling Du brauchst noch 194 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 300. Stern 1 x Krösus' Schatz Du brauchst noch 294 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 400. Stern 1 x Strahl des Helios' Du brauchst noch 394 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 500. Stern 1 x Boreas-Longe Du brauchst noch 494 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 600. Stern 1 Monate Abonnement des Pegasuskontos Du brauchst noch 594 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 1000. Stern 1 x Goldener Apfel Du brauchst noch 994 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 1200. Stern 1 x Drache Du brauchst noch 1194 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 1600. Stern 1000 Punkte in der Gesamtrangliste Du brauchst noch 1594 Sterne, um dieses Geschenk zu erhalten!
Beim 2000. Stern 6 Monate Abonnement des Pegasuskontos
Nie,nie chce mi się tłumaczyć xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Adora
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 73
Dołączył : 14/11/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:34 am

You have joined the last Lottery draw with 8 tickets.
You won:

1 months of Pegasus account subscription

Shagya Arabian

5 x Diamond
2 x Aging point
8 x stars
1 ticket for the next draw


Congratulations and enjoy the game!

Ja tam się cieszę : D
Powrót do góry Go down
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:38 am

wow, widzę, że szanse na zdobycie fajnych nagród są duże. Ciekawe czy na PL też tak będzie... Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 8:53 am

Cytat :

Hello LadyArvena,

You have joined the last Lottery draw with 5 tickets.
You won:

1 x Ploutos' Parchment
Ow's congratulations
5 x Diamond
3 x Aging point
4 x stars


Congratulations and enjoy the game!
Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 1480447093

Czy ja wiem... Wydane 4000 na moje kupony plus 100 za/od znajomego. Z tego tylko diamenty w miarę jak dla mnie.
Czy oni naprawdę uważają, ze gratulacje od Ow to jakiś szpan?

6 osób wygrało Jadeity...
31 - paczki z 10 kuponami
50 - 100.000 Equus
czyli szanse na główne nagrody jakieś są. Jak zawsze. I jak zawsze znając moje szczęście nic z tego nie wygram Wink Szczególnie teraz, skoro będę rzadziej losy kupować - na 1-2 loterie dziennie


Adora napisał:
You have joined the last Lottery draw with 8 tickets.
You won:

1 months of Pegasus account subscription

Shagya Arabian

5 x Diamond
2 x Aging point
8 x stars
1 ticket for the next draw


Congratulations and enjoy the game!

Ja tam się cieszę : D
Konto pegaza, diamenty, nowa rasa - masz szczęście w tej loterii Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 3393586236
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:25 am

Na francuskim to samo, ciekawe nagrody, wreszcie coś fajnego Very Happy
Sry za jakość.
Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 B9amma
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:34 am

Widzę, że ten Arab Shagya jest konkretniejszy od zwykłego Araba. Najwyższe umiejętności: wytrzymałość, ujeżdżenie, skoki. Będzie dobrym przełajowcem... Chciałabym go zdobyć Very Happy. Na samym początku kosztował będzie krocie.

Kupony można zdobyć tylko w losowaniu, nie ma ich do wygrania za gwiazdki.


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Sro Sty 18, 2012 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:42 am

No to czekam na ta loterię.. Bo nagrody są na prawdę ciekawe.

Nowa rasa? Czekamy, czekamy. Jak uda mi się go wygrać to kto wie może pobawię się trochę nimi. Smile
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:44 am

Kod:
 (1) Please note that you can only win the 3 top gifts once during the whole Lottery, you can't get Jade twice for instance.

Kod:
(2) The Lottery is also hiding a surprise from Central Europe for some of the lucky winners!

(1) "Pamiętaj, że możesz wygrać tylko 3 główne nagrody, raz w ciągu całej Loterii. Na przykład, nie możesz wygrać dwóch Jadeitów."

Niestety max 10 kuponów, choć dla mnie było by to aż 10 kuponów ;D

(2) "Loteria jest również ukrytą niespodzianką dla szczęśliwców z Europy Środkowej!"

Hę? Jasne! My nic nie widzimy, nic nie słyszymy, nic nie wiemy! Udawajmy że jest to bombowa niespodzianka! Shocked O co im chodzi? Nie będziemy mieli tej promocji (odpukać) czy inne nagrody .... ?


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:53 am

Mikim7 napisał:
Kod:
 (1) Please note that you can only win the 3 top gifts once during the whole Lottery, you can't get Jade twice for instance.

Kod:
(2) The Lottery is also hiding a surprise from Central Europe for some of the lucky winners!

(1) "Pamiętaj, że możesz wygrać tylko 3 główne nagrody, raz w ciągu całej Loterii. Na przykład, nie możesz wygrać dwóch Jadeitów."

Niestety max 10 kuponów, choć dla mnie było by to aż 10 kuponów ;D

(2) "Loteria jest również ukrytą niespodzianką dla szczęśliwców z Europy Środkowej!"

Hę? Jasne! My nic nie widzimy, nic nie słyszymy, nic nie wiemy! Udawajmy że jest to bombowa niespodzianka! Shocked O co im chodzi? Nie będziemy mieli tej promocji (odpukać) czy inne nagrody .... ?



Może zapomnieli o nas? Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 9:54 am

Mikim7 napisał:
Kod:
 (1) Please note that you can only win the 3 top gifts once during the whole Lottery, you can't get Jade twice for instance.

Kod:
(2) The Lottery is also hiding a surprise from Central Europe for some of the lucky winners!

(1) "Pamiętaj, że możesz wygrać tylko 3 główne nagrody, raz w ciągu całej Loterii. Na przykład, nie możesz wygrać dwóch Jadeitów."

Niestety max 10 kuponów, choć dla mnie było by to aż 10 kuponów ;D

(2) "Loteria jest również ukrytą niespodzianką dla szczęśliwców z Europy Środkowej!"

Hę? Jasne! My nic nie widzimy, nic nie słyszymy, nic nie wiemy! Udawajmy że jest to bombowa niespodzianka! Shocked O co im chodzi? Nie będziemy mieli tej promocji (odpukać) czy inne nagrody .... ?


U nas powinno być dopiero po 23, bo jeszcze mamy śnieżki...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:21 am

Nagrody dosyć ciekawe,z niecierpliwością czekam kiedy u nas się ta promocja pojawi. Wink
Cytat :
(2) "Loteria jest również ukrytą niespodzianką dla szczęśliwców z Europy Środkowej!"
Inne serwery więcej niespodzianek,a my oczywiście mniej... Ciekawe czy u nas też się pojawi Arab Shagya czy zastąpią go inną rasą,np. Marwari lub Mustang.

W rzeczywistości Araby Shagya są świetnymi skoczkami. Więc nie dziwię się,że na przełaje będzie świetny. Jeśli się u nas pojawi - od razu go biorę i podbijam mu PG. Ktoś chętny do takiej współpracy ze mną? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:24 am

Koniara54 napisał:
W rzeczywistości Araby Shagya są świetnymi skoczkami. Więc nie dziwię się,że na przełaje będzie świetny. Jeśli się u nas pojawi - od razu go biorę i podbijam mu PG. Ktoś chętny do takiej współpracy ze mną? Very Happy
Szczerze, zastanawiam się nad zajęciem się tą rasą... ewentualnie byłabyś zainteresowana współpracą ze mną? Ale, jak mówię, na tę chwilę niczego nie obiecuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:28 am

Zależy czy wyamgasz OM. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:30 am

Koniara54 napisał:


W rzeczywistości Araby Shagya są świetnymi skoczkami. Więc nie dziwię się,że na przełaje będzie świetny. Jeśli się u nas pojawi - od razu go biorę i podbijam mu PG. Ktoś chętny do takiej współpracy ze mną? Very Happy


Też nad tym myślałam, więc byłabym chętna Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:34 am

Malto,Bezbarwna92-mi oczywiście pasuje. Im więcej osób tym raczej lepiej. Smile
Uśmieszek06-co do Objęć zawsze się przydadzą,ale w razie czego można kupić bądź pożyczyć OM. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:37 am

Też bym mogła pomóc w hodowli Very Happy
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:38 am

Też chciałam się go chwycić, ale myślę, że u nas będzie inna rasa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:40 am

Szczerze wolę wyrywać rogi, przynajmniej sama decyduję, co wygram ^^

Ale nie jest źle, loteria to też całkiem przystępna promocja, o ile się nie wygrywa energii Razz
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:40 am

mogę pomóc w hodowli Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:41 am

Clue napisał:
Szczerze wolę wyrywać rogi, przynajmniej sama decyduję, co wygram ^^

Ale nie jest źle, loteria to też całkiem przystępna promocja, o ile się nie wygrywa energii Razz

Nie ma energii do wygrania.
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:42 am

Hah to założymy hodowlę z ludźmi z Zagrody xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:42 am

Koniara54 napisał:
Malto,Bezbarwna92-mi oczywiście pasuje. Im więcej osób tym raczej lepiej. Smile
Uśmieszek06-co do Objęć zawsze się przydadzą,ale w razie czego można kupić bądź pożyczyć OM. Smile
Mam na stanie jedenaście Objęć, niemal trzysta punktów dorastania i znam blupowanie przełajowców od podszewki, więc z mojej strony problemu by nie było Smile
Może zadeklaruję się, gdy rasa się pojawi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:45 am

Koniara54 napisał:
Malto,Bezbarwna92-mi oczywiście pasuje. Im więcej osób tym raczej lepiej. Smile
Uśmieszek06-co do Objęć zawsze się przydadzą,ale w razie czego można kupić bądź pożyczyć OM. Smile

OM da się zawsze jakoś skombinować. Zresztą idzie loteria, więc może akurat trafi się coś wymiennego na OM Smile

Na to chwilę deklaruje się co do nowej rasy. BLUPowanie tych koni pocwicze sobie na moich roznych achałach Smile(tez przelajowce)
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:57 am

Bezbarwna92 napisał:
Koniara54 napisał:
Malto,Bezbarwna92-mi oczywiście pasuje. Im więcej osób tym raczej lepiej. Smile
Uśmieszek06-co do Objęć zawsze się przydadzą,ale w razie czego można kupić bądź pożyczyć OM. Smile

OM da się zawsze jakoś skombinować. Zresztą idzie loteria, więc może akurat trafi się coś wymiennego na OM Smile

Na to chwilę deklaruje się co do nowej rasy. BLUPowanie tych koni pocwicze sobie na moich roznych achałach Smile(tez przelajowce)

Ja też się zgłaszam. OM jakoś zdobędę, mam na razie jedno na stanie, widzę jeszcze możliwość zdobycia jest łatwe, a zwłaszcza przełajowców Wink. BLUPowanie też znam podstawy, teoretycznie umiem w praktyce raczej też, a praktyka czyni mistrza Wink.
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 11:02 am

Ja już jedną sztukę skombinowałam xD:
Spoiler:
Opchnęłam Herę za Objęcia (nie używam Hery), a na wymianach nie stała 5 minut Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 11:14 am

Nawet jeśli się pojawi inna rasa to i tak biorę się za jakąś nową. Zaraz założę wątek chętnych na taką współpracę. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Loteria - serwer niemiecki!   Loteria - serwer niemiecki! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Loteria - serwer niemiecki!
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» GRA - Wielka loteria (serwer PL)
» GRA - Wielka loteria (serwer angielski)
» Niemiecki - zostań milionerem.
» Strona: 1, Bakil, owczarek niemiecki
» strona 6,Neffera,owczarek niemiecki,2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: