Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wakacje - obozy jeździeckie

Go down 
+14
Clue
mina stirit1
Alexinda
Sakura
Malto
avrilka
Kyou
Sabula
Hella
EREIS
Aglyss
Hoping.
hanka1998
ZetkaEmka
18 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:03 pm

Cześć. Smile Ponieważ obozy letnie rezerwuje się już teraz, pomyślalam, że fajnie byloby wymienić się opiniami na temat obozów jeździeckich (i nie tylko), a nawet umówić na wspólny wyjazd. Ja zacznę od tego, że naprawdę polecam obozy jeździeckie w Leźnie: KLIK. W tym roku jednak chcialabym pojechać gdzie indziej, umówilam się już wstępnie z jedną koleżanką. Fajnie by bylo pojechać razem, prawda? Smile (Hanka, to bylo do Ciebie xd)
Przepraszam, ale nie dziala mi l z kreską i wielkie d, więc gdyby jakiś mod raczyl poprawić, to bylabym wdzięczna. Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:08 pm

Fajnie.
Ja jadę w sierpniu na obóz jeździecki, ale do Hermanowa:
>Klik<
Ktoś też się tam wybiera? Razz
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:26 pm

Ja od razu ostrzegam, że na jeździecką się nie wybieram ;x

Byłam z.. 3 lata temu na jednej, nie wiem tylko, czy jeszcze tam organizują..
EDIT: Przykro mi, ale już tam nie organizują. A szkoda :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:50 pm

Ja byłam rok temu w Pestce w Mrzeżynie, a w tym roku jadę do Łodzi do Malinki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 1:04 pm

Ja mam dylemat, gdzie jechać... Paula, podasz link?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 3:19 pm

Ja naprawdę NIE polecam obozów jeździeckich w Starym Jasińcu. Konie do niemożliwości leniwe, uparte i krnąbrne, a jeśli jesteś początkującym, instruktorzy będą tobą pomiatać jak niepotrzebną rzeczą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 8:02 am

ja w czasach mojej młodości byłam 2 razy na obozie w miejscowości Kotań i naprawdę miło ten czas wspominam ( udało mi się na tychże obozach zdobyć popularną i brązową odznakę jeździecką ) klika informacji
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 12:44 pm

Ja jadę do Leźna na pierwsze dwa tygodnie. Są ostatnie miejsca, jedźcie ze mną, ja nie chcę sama! Tam nikogo nie znalam i stalam się obozową kozą ofiarną. T.T
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 8:59 am

Proszę... KLIK - Mój obóz
Tam jest naprawdę fajnie, ale chcialabym z kimś... Bo ja taka nieśmiala trochę jestem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 10:21 am

Ja w zeszłym roku jechał do Lipowej, jechałam tam sama, ale zostałam miło zaskoczona.
Niektóre osoby zostawaały2 tygodni i miło mnie przyjeły, instuktorzy, byli z nami w koleżeńskich stosunkach i wgl. Dodatkowo byli cierpliwi, potrafili wytłumaczyć.

To był mój pierwszy raz kiedy uczyłam się jazdy konnej, nie nauczyłam się dużo, bo byłam jeden tydzień. Ale w tym roku mam zamiar zostać na 2tygodnie i nauczyć się jeszcze więcej.

Naprawdę polecam.

http://www.oj-hanka.pl/

Strona nie zachęca, ale ja byłam zachwycona moimi postępami Smile.

Informacje o obozie pojawiają się trochę później.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 10:24 am

?odam jeszcze, że dwa razy na tydzień przyjeżdża komandos. I wtedy są naprawdę atrakcyjne rzeczy.
Pierwszy raz poszliśmy biegać, a na przystankach uczyliśmy się podstaw samoobrony, a drugi raz jeździliśmy na kładach.
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 10:30 am

Ja byłam kiedyś pod bocianim gniazdem i nie polecam. Chyba ze się coś zmieniło bo jak tam byłam kilka lat temu to nie było najfajniej.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:36 am

Ja bylam w zeszlym roku w Leźnie 3 tygodnie, w tym roku jadę na 2. Naprawdę polecam, świetna kadra, pyszne jedzenie (a mówi to znany niejadek-wybrzydzacz, na obozach wiecznie glodny, na tym najedzony), sklepik z super koszulkami pamiątkowymi, zupkami w proszku itd., dwie godziny jazdy konnej dziennie, oraz codziennie różne atrakcje - nauka teorii, prace plastyczne (rzeźny z siana, z gliny, w korze), western... Naprawdę polecam. Uczestnicy też mili, tylko dziewczyny z mojego pokoju byly nie teges... Nie caly czas, niektóre byly spoko, zwlaszcza w drugim turnusie nie bylam z wrednymi... Smile
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:49 am

ZetkaEmka napisał:
Ja bylam w zeszlym roku w Leźnie 3 tygodnie, w tym roku jadę na 2. Naprawdę polecam, świetna kadra, pyszne jedzenie (a mówi to znany niejadek-wybrzydzacz, na obozach wiecznie glodny, na tym najedzony), sklepik z super koszulkami pamiątkowymi, zupkami w proszku itd., dwie godziny jazdy konnej dziennie, oraz codziennie różne atrakcje - nauka teorii, prace plastyczne (rzeźny z siana, z gliny, w korze), western... Naprawdę polecam. Uczestnicy też mili, tylko dziewczyny z mojego pokoju byly nie teges... Nie caly czas, niektóre byly spoko, zwlaszcza w drugim turnusie nie bylam z wrednymi... Smile

Łoojj, żebyś ty wiedziała z kim mi przyszło mieszkać w pokoju, to te swoje dziewczyny byś pokochała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 12:47 pm

Toporzysko.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 9:43 am

Co robilam w Leźnie. xd <-- klik
Nie wiem, jak się wstawia filmiki...
Powrót do góry Go down
Kyou
Już coś wie
Kyou


Nick w grze : Kyou
Liczba postów : 132
Dołączył : 12/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 9:48 am

Ja na obóz jadę do Marklowic, na śląsku Razz
Powrót do góry Go down
http://helperhowrse.blogspot.com
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 9:51 am

A coś na mazurach,może? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 11:39 am

koniarko, Leźno jest nad jeziorem, ale to Pojezierze Pomorskie chyba, nie przejdzie?
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 1:58 pm

ZetkaEmka napisał:
koniarko, Leźno jest nad jeziorem, ale to Pojezierze Pomorskie chyba, nie przejdzie?
Nie ma mowy :/ Wgl. u mnie to takie za*upie,nic nie ma!Gdzie ja mam jeździć?!Chyba na kozie! SadSad Ja jestem załamana. Sad Kochaj coś od dziecka a tak naprawdę nie miej z tym nic wspólnego SadSad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 10:44 pm

Koniara- ja właściwie mój jedyny kontakt z koniami zawdzięczam zeszłoroczenmu obozowi. Może z 20 kilometrów ode mnie jest jakaś stajnia, ale konie mają tam leniwe i takie hmm... małe.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 1:21 am

Tak się wtrącę - to Leźno, o którym wspominacie, to przypadkiem nie to? - KLIK? Wieś na Kaszubach? Jeśli tak, blisko Gdańska, tereny cudne Smile

Sama bym się wybrała na wczasy w siodle, ale niestety, z racji mojego wieku nadawałabym się bardziej na instruktorkę, niż na "podopieczną" Very Happy W ogóle chętnie bym się nauczyła jeździć konno, ale wstyd mi już nawet próbować na stare lata Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 5:12 am

na to nigdy nie jest za późno - ja jak się doleczę to będę znów "uczyć się od nowa" jeździć na patatajach Smile kiedyś pamiętam, że jakaś szkoła jazdy nad morzem wynajmowała konie do przejażdżek po plaży - nie ma nic piękniejszego - tyłek się ma trochę mokry, wszedie piasek później zgrzyta ale co tam Smile ..... ech rozmarzyłam się ......
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 5:21 am

Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak Wam zazdroszczę tych obozów jeździeckich Very Happy. Teraz, gdy sama mogę już o sobie decydować, jestem na nie za stara, a gdy byłam w odpowiednim wieku, rodzice nigdy nie chcieli zapisać mnie na żaden taki obóz w obawie, że w trakcie jazdy konnej coś może mi się stać Sad

Tak apropos lekcji w stadninie, mam stadninę bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania i lubiłam chodzić tam na jazdę rekreacyjną. Jeżeli jednak chodzi o nauczenie się jazdy konnej, musiałabym zapłacić ok. 250 zł za karnet 10 godzin jazd. Odkąd pamiętam, instruktorzy w tej stadninie zmieniali się, jak skarpetki i żaden, niestety, nie nauczył mnie porządnie jeździć. Chodziłam na stadninę dobrych kilka lat po to tylko, żeby posiedzieć na koniu (rodzice nie pozwalali mi ich oporządzać). Do teraz nie nauczyłam się dobrze jeździć. Mało tego, w zeszłym roku, gdy za sprawą mojego faceta trafiłam na stadninę w jego miejscowości, zupełnie nie potrafiłam odnaleźć się na koniu. Nie słuchał mnie, ja nie potrafiłam utrzymać równowagi, w rezultacie zaliczyłam glebusa Razz. Przez te lata, kiedy chodziłam na stadninę, nigdy tak naprawdę nie nauczyłam się wczuwać w konia, wypracować sobie dosiadu i czuć się pewnie w każdym chodzie. Koń przecież wyczuwa, gdy ktoś czuje się niepewnie na jego grzbiecie i automatycznie blokuje się na niego...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 6:52 am

koniara1237 napisał:
ZetkaEmka napisał:
koniarko, Leźno jest nad jeziorem, ale to Pojezierze Pomorskie chyba, nie przejdzie?
Nie ma mowy :/ Wgl. u mnie to takie za*upie,nic nie ma!Gdzie ja mam jeździć?!Chyba na kozie! SadSad Ja jestem załamana. Sad Kochaj coś od dziecka a tak naprawdę nie miej z tym nic wspólnego SadSad

Pojezierze Pomorskie? Ja jestem Pomorzanką! Musze się wybrać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Gość
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 7:47 am

Ja jadę do Brodnicy (Szafarnia), do stajni Okser. Na dwa tygodnie, razem z przyjaciółką.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 10:39 am

Malto napisał:
Tak się wtrącę - to Leźno, o którym wspominacie, to przypadkiem nie to? - KLIK? Wieś na Kaszubach? Jeśli tak, blisko Gdańska, tereny cudne Smile

Sama bym się wybrała na wczasy w siodle, ale niestety, z racji mojego wieku nadawałabym się bardziej na instruktorkę, niż na "podopieczną" Very Happy W ogóle chętnie bym się nauczyła jeździć konno, ale wstyd mi już nawet próbować na stare lata Razz
Malto,no,no,no Razz Każdy może jeśli ma możliwości i nikt nie patrzy na wiek! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 5:03 am

MALECHOWO! MALECHOWO! MALECHOWO! W tym roku jadę drugi raz z rzędu. Wszystko jest tam zaje...fajne. Jadę od 1 lipca do 14 lipca. Może ktoś też się wybiera?
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 5:31 am

A ma ktoś jakieś dobre obozy jeździeckie z okolic Trzebnicy lub Wroclawia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 7:42 am

Alexinda napisał:
MALECHOWO! MALECHOWO! MALECHOWO! W tym roku jadę drugi raz z rzędu. Wszystko jest tam zaje...fajne. Jadę od 1 lipca do 14 lipca. Może ktoś też się wybiera?
Ja się wybieram w tym samym czasie, ale nie tam Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wakacje - obozy jeździeckie Empty
PisanieTemat: Re: Wakacje - obozy jeździeckie   Wakacje - obozy jeździeckie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wakacje - obozy jeździeckie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jakie znasz obozy jeździeckie na wakacje 2012?
» Obozy konne
» Kolonie Jeździeckie
» ośrodki jeździeckie :)
» Forum Jeździeckie [PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: