Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 3:14 pm

Kikyo, cudem bym tego nie nazwała, po za tym to coś ma już dobudowany garaż i w ogóle... zaczynam robić pięterko, ale chyba jak zwykle wezmę się za ogród najpierw, hahahah. Ale mimo wszystko dziękuję. To chyba drugi dom w stylu modern, jaki robiłam w ogóle w simsach, poprzedni był chyba w dwójce. Nawet go lubiłam. O.O

Ayame, no, może nie mam tego Bóg wie ile, ale dla mnie wystarczająco (taaak, tak jak 'nawet wystarczające' jest dla mnie 400 czcionek + systemówki, hmm). Nie wiem, jakoś zawsze jak już coś wybieram, to wybieram te od EA. Nie patrzę nawet z czego to, czy EA, czy ściągnięte, po prostu jak mi wpadnie w oko, to biorę. ;D

Ściągnęłam teraz kilka fajnych ubrań i masę prześlicznych fryzur. No i w końcu jakiś skin konkretny, bo te simsowe powoli zaczynają działać mi na nerwy. Na szczęście tylko powoli. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPią Lis 30, 2012 10:20 am

Sim z którym teraz rozmawiała moja simka nagle przeżył bliskie spotkanie z piorunem. XD Jezu, jak się wystraszyłam, ahahahah XD Nawet parasol mu spaliło XD
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPią Lis 30, 2012 12:13 pm

Philipku, a jak tyś zrobiła te przepiękne ochraniacze na nóżkach ? ;3
Przy okazji~Chce pobrać troszkę nowych akcesoriów do moich sims i jestem ciekawa jakie strony polecacie... Zależy mi, aby nie było zagrożenia wirusowego i co najważniejsze - dla gry. / Manroe ♥


Ostatnio zmieniony przez Manroe dnia Pią Lis 30, 2012 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPią Lis 30, 2012 12:16 pm

Dam buzi temu kto mi da linki do działających, bezpiecznych simsów 3. Plus zrobię sesje i kupię batona.
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPią Lis 30, 2012 12:32 pm

ApplePie, ja wszystkie Sims 3 ściągnęłam z torrenty.org Smile wszystkie śmigają jak znalazł. Tylko patcha 1.42 do Sims 3 ściągnęłam z Chomika Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPią Lis 30, 2012 12:33 pm

Nie stać mnie płacić 9 zł z vatem za kod aktywacyjny konta.
Dobra, chłopak mi coś znalazł. Z moim wiejskim netem na jutro rano będę mieć .
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 3:05 am

ApplePie - jakbyś potrzebowała to służę pomocą na PW Wink I do podstawki i wszystkich dodatków.

Manroe - w zasadzie są dwie - The Sims Resource i Mod The Sims. Natomiast dodatki konikowe masz na blogu Morning Star Equestrian
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 5:07 am

Arrr, mam, mam, mam ♥ Właśnie instaluję przepiękne grzywy i dodatki. Dzienks! =)
Postaram się dziś umieścić kilka zdjęć z sesji. /Manroe
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 5:18 am

Dzięki Ci Nevarra, znalazłam przy okazji mnóstwo świetnych dodatków dla koni, z innych stron! *_______*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 6:09 am

Nevarra napisał:
ApplePie - jakbyś potrzebowała to służę pomocą na PW Wink I do podstawki i wszystkich dodatków.

Manroe - w zasadzie są dwie - The Sims Resource i Mod The Sims. Natomiast dodatki konikowe masz na blogu Morning Star Equestrian

Oh to ja bym poprosiła o pomoc, dodateczki się przydzadzą i ogólne info.
Wyłączyłam na noc laptopa(o ja głupia) i dopiero mam 2 Giga ściągnięte. Jeszcze sobie poczekam, mam nadzieje, że mi będzie działać.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 6:13 am

Apple, powinno działać. Ja z torrentów ściągałam i wszystko śmiga Very Happy

Mam głupie pytanie, bo nie ogarniam- jak wgrywać dodatki a'la fryzury, ciuchy, tatuaże i te pe do gry? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 6:24 am

Wzrosło mi tępo pobierania jeszcze tylko 5 godzin XD
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 8:13 am

Tak jak obiecywałam przedstawiam wam moją rodzinkę w kilku screenach. =)
Zima, Julia z Championem na plaży:
https://2img.net/r/ihimg/a/img507/9153/screenshotlm.jpg

Początek wiosny, Julia z Championem na stoku podczas deszczu:
https://2img.net/r/ihimg/a/img191/6291/screenshot3vh.jpg

Wiosna, pora narodzin - Dapple urodziła długo oczekiwane źrebie:
https://2img.net/r/ihimg/a/img507/9162/screenshot4yv.jpg

Kolejny deszczowy, wiosenny dzień - Julia wraz z Carmelkiem:
https://2img.net/r/ihimg/a/img163/1069/screenshot2vk.jpg

Wiosenny dzień miłości - Pierwsza miłość Juli:
https://2img.net/r/ihimg/a/img40/6631/screenshot6opo.jpg

Na razie tyle./ Manroe ♥
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 8:17 am

Coraz bardziej chce te simsy. 2h 30min i moje są XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 8:26 am

hanka, rozpakować i wrzucić do odpowiedniego folderu Razz
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 8:35 am

Ja na tą chwilę mam z dodatków Zwierzaki (jedyny oryginał - dostałam w zeszłym roku na Gwizadkę) i Podróże. Dziś w nocy ściągnę sobie Karierę.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 11:44 am

ApplePie - poszła wiadomość.

A tak bonusowo ostatni kopytny (dobra godzina dziabdziania się z warstwami, ale chyba było warto) - lepsze zdjęcie jak mnie najdzie, póki co tylko jedno i po ciemku Very Happy
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Beztytuucuw
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 12:22 pm

Nev, cudny ^^


A mi nie działają packagesy, eh... 900 dodatków z internetu pooooszło.. :c
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 12:51 pm

verni - gdzie wklejasz? Mi działają
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 12:57 pm

tzn mi też działają, ale nie wszystkie, a problemem jest ten nieszczęsny resource, jak mniemam Very Happy
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 2:46 am

vernille napisał:
Sim z którym teraz rozmawiała moja simka nagle przeżył bliskie spotkanie z piorunem. XD Jezu, jak się wystraszyłam, ahahahah XD Nawet parasol mu spaliło XD

Hahaha. Nieźle to musiało wyglądać xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 3:32 am

Kikyo, to nie jest śmieszne. XD Siedzę sobie, gram, maksymalne przybliżenie na simkę, nagle cały ekran zrobił się biały, a do tego głośniki miałam podkręcone na nieco głośniej. Masakra XD
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 7:04 am

Ha, w końcu mam screena xD
Przepraszam za jakość, ale mam bardzo słabą kartę graficzną. ^.^'

Tam jest zima, dlatego on lepi bałwana, ale włączyłam tryb budowania, żeby było lepiej widać Smile
A i dom w środku jest wypełniony meblami, tylko nie pokazuje.

Rodzinka w składzie: Alexander, Abigail, ich córka Catelyn i dwa owczarki niemieckie. Aha, drugie dziecko w drodze...

https://2img.net/r/ihimizer/img803/9721/simsf.png
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 7:13 am

kawał chałupy, tylko kolorystycznie kiepsko Razz nie lubię takich wypełnionych całych parceli :c i pokaż simów, ej :C
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 7:14 am

Mi się podoba, lubię duże chaty i zapełnione całe parcele ;P Z tyłu jest jeszcze basen.
Włączę następnym razem to pokażę. Córki nie ma co pokazywać,bo jest niemowlęciem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 7:23 am

to ją postarz Razz
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 3:48 pm

Acinoyx napisał:
Ha, w końcu mam screena xD
Przepraszam za jakość, ale mam bardzo słabą kartę graficzną. ^.^'

Tam jest zima, dlatego on lepi bałwana, ale włączyłam tryb budowania, żeby było lepiej widać Smile
A i dom w środku jest wypełniony meblami, tylko nie pokazuje.

Rodzinka w składzie: Alexander, Abigail, ich córka Catelyn i dwa owczarki niemieckie. Aha, drugie dziecko w drodze...

https://2img.net/r/ihimizer/img803/9721/simsf.png

Fajna chałupa Very Happy Tylko co mnie rozbawiło Very Happy Nie ma jeszcze śniegu na trawie, a facet bałwana już lepi xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostPon Gru 03, 2012 11:11 pm

Acinoyx napisał:
Tam jest zima, dlatego on lepi bałwana, ale włączyłam tryb budowania, żeby było lepiej widać Smile
-,-
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:09 am

Ja teraz poszukuję skinów, już kilka znalazłam, ale są w formacie .package... Wie ktoś może do jakiego folderu mam to wpakować, aby działało ? /Manroe ♥
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 5:05 am

Manroe - http://www.modasimowa.pun.pl/viewtopic.php?pid=155
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 6 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: