Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostCzw Lip 03, 2014 2:44 pm

Ale ja nie mam dodatku Nie z Tego Świata. Tylko podstawkę i zwierzaki  scratch
Powrót do góry Go down
vernille
Nowy
vernille


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 23/05/2014

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostCzw Lip 03, 2014 2:57 pm

Wampiry pojawiają się też w 'po zmroku' ewentualnie jak ściągnęłaś świat to może już z nim zassałaś taką rodzinę dziwną Razz
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostPią Lip 04, 2014 1:33 am

vernille napisał:
Wampiry pojawiają się też w 'po zmroku' ewentualnie jak ściągnęłaś świat to może już z nim zassałaś taką rodzinę dziwną Razz
No właśnie pobrałam świat. Zaraz sprawdzę czy są wampirami tylko z wyglądu.

P.S. Czy ty, droga verni, nie zrobiłaś przypadkiem jakiś czas temu nowego świata?
Powrót do góry Go down
vernille
Nowy
vernille


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 23/05/2014

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostPią Lip 04, 2014 3:58 am

Robiłam Razz Ale koniec końców go nie udostępniłam, będę pracować nad kolejnym Wink
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostPią Lip 04, 2014 4:20 am

Powodzenia  Smile . Sama pobrałam narzędzie stwórz świat ale go jeszcze nie rozgryzłam. Chcę jeden balon na rozgrzane powietrze, a wychodzą dwa. Chcę jeden usunąć, usuwam wszystkie  The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 4064056192
Powrót do góry Go down
vernille
Nowy
vernille


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 6
Dołączył : 23/05/2014

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostPią Lip 04, 2014 5:10 am

Spróbuj pokombinować z warstwami. Ewentualnie problem może być też w tym, że nie zauważyłaś, że jak wybierasz jakiś przedmiot i go stawiasz to on, hm, z twojej "ręki" nie znika tylko od razu możesz postawić kolejny nie wybierając go już z listy Razz I wydaje Ci się, że są dwa, a tak naprawdę ten jeden jest w Twojej ręce. Jak nie to to nie wiem co Razz
Powrót do góry Go down
HaalNederland
Nowy
HaalNederland


Nick w grze : Piter567 (gra częściowo zawieszona)
Liczba postów : 2
Dołączył : 15/07/2014

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostWto Lip 15, 2014 11:10 am

Ja gram w trójkę na razie bez dodatków, ale w najbliższym czasie będę mieć Nie z Tego Świata.

Nie mam kompletnie żadnych dodatków, akcesoriów i rzeczy pościąganych z neta i kompletnie żadnych rzeczy ze Store'a oprócz miasta Riverview.
Moja rodzina to małżeństwo Lia i Leo oraz 2 córki Niva i Luna mieszkający w Sunset Valley.
Fabuła jest taka: (oczywiście wymyślona przeze mnie)

Lia oraz Leo jako narzeczeni przeprowadzili się z ruchliwego Nowego Jorku do spokojnego Sunset Valley, gdyż marzyli o pobraniu się i założeniu rodziny.
Powrót do góry Go down
Cometa
Nowy
Cometa


Nick w grze : Cometa
Liczba postów : 36
Dołączył : 26/04/2014

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostWto Lip 15, 2014 11:50 am

Ja właśnie jestem po 3 godzinnej sesji grania w simsy. Zakończonej komunikatem "Program The Sims 3 przestał działac". Kill me pls ;--;
Btw. pies mojej simki nie chce umrzeć ze starości.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2549679
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostNie Lip 20, 2014 6:56 am

Cometa doskonale znam ten ból. Często bywało tak, że grałam przez trzy, cztery godziny z czego większość czasu pochłonęło tworzenie rodziny i budowa domu, a później wszystko kończyło się magicznym Program przestał działać itp. Rolling Eyes Odnośnie psa - sprawdź na jak długo masz ustawioną długość życia, może o to chodzi, zgaduję. Albo po prostu ten pies jest forever young i tyle. Laughing

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 24lst2h
Powyższe zdjęcie przedstawia mnie (wyglądającą kompletnie inaczej niż ja w rzeczywistości) w The Sims 3. Jest to zapowiedź tego za co się zabieram. I nie, to nie będzie serial - to za wysoki poziom jak na moje możliwości.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipostSob Lip 26, 2014 6:14 am

http://thesimsresource.com/artists/MsBarrows/downloads/details/category/sims3-sets/title/hammerhead-beams/id/1039655/

Znalazłam coś ciekawego.

Tylko jak zrobić żeby z niższego piętra widoczne wyło wyższe. Bo jeśli "jestem" na niższym piętrze to tego wyższego nie widać. Widać tylko niebo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 20 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: