Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 7:41 am

Jupi! Ja nareszcie dostałam Cztery Pory Roku i Simsy mi znowu działają Very Happy

Jak będzie mi się chciało to później pokaże kilka amatorskich zdjęć z gry Very Happy

vernille - super zdjęcia *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 8:43 am

Nie pytajcie o imię,proszę xDD

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 792fe1220018b2c950d9c971
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 0de4557e001335fe50d9c94e
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 9:10 am

Ver, mam fryzurę PACKAGE
Powrót do góry Go down
klaczkakoniara
Już coś wie
klaczkakoniara


Nick w grze : klaczkakoniara
Liczba postów : 253
Dołączył : 27/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 9:28 am

pysia.. napisał:
Nie pytajcie o imię,proszę xDD

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 792fe1220018b2c950d9c971
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 0de4557e001335fe50d9c94e
śliczny źrebak!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1269763
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 10:13 am

Pory roku kupie chyba oryginalne bo ściągane mi sie tak zacinają że grać nie mogę -.- .
Powrót do góry Go down
klaczkakoniara
Już coś wie
klaczkakoniara


Nick w grze : klaczkakoniara
Liczba postów : 253
Dołączył : 27/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 10:39 am

Ja bym najchętniej kupiła sobie the sims 3 i the sims 3 zwierzaki,ale niestety komputer mi na to nie pozwala Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1269763
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 10:50 am

pysia.. napisał:

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 792fe1220018b2c950d9c971

Pysia - przyczepka <3 Skąd?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 11:45 am

O to moja nowa simka..
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Screenshot60u



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Screenshot56a

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Screenshot54ln



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Screenshot57q
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 12:08 pm

a ja skonczylam ostatnio moj osrodek, jeszcze przed swietami, ale daje screena teraz, bo akurat mam czas go wrzucic. Wink niebawem moze podrzuce dokladniejsze screeny, o ile bedzie mi sie chcialo je obrabiac... Razz

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 30210560

edit: przepraszam, jesli rozmiar jest za duzy. jesli tak, zmienie go po powrocie do domu. tutaj mam strasznie szeroki monitor i dziwnie to u mnie wyglada, wiec nie jestem pewna czy wszystko jest okej Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 12:23 pm

Dziękuję klaczko Smile

Ay,szczerze mówiąc to nawet nie wiem xDD Serio.

vernille,podoba mi się.Czekam na zrzuty z innej perspektywy Wink
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 8:18 am

Namibia, z hodowli kucyków mojej simki wydała na świat śliczną klaczkę - Nassouri Very Happy

Spoiler:

EDIT:
Gra wyłączyła się bez powodu i będę musiała znów czekać aż się urodzi. Może wyjść inny... I do tego muszę od nowa umeblować chatę. Ech, ostatnio tak mam, że ciągle się crashuje i nie wiem czemu. Trzeba poobczajać co tam zamula procesor, bo mam przeczucie, że to ma coś z tym związek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 10:31 am

Powie mi ktoś wkońcu jak z tym package.?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 11:17 am

wejdź w moje dokumenty > electronic arts > the sims 3 > tam utworz folder Mods, a w tym folderze folder Packages i tam wrzuć ten plik. Dodatkowo ściągnij z internetu plik resource.cfg i wrzuć go w folder Mods.
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 4:22 am

Ayame, ja tak miałam na komputerze, a teraz na laptopie tak samo - wcześniej na komputerze wyskakiwał mi komunikat po tym, jak sie wyłączyło, a na laptopie gram sobie, nagle się wyłącza, albo wyjdę na pulpit, bo mi się jakaś piosenka z Winampa nie podoba, Simsy znikają z paska startu i goobye. XD Nauczyłam się zapisywać co 15 minut, chociaż zapisywanie trwa dwa/trzy razy dłużej niż sama gra. >__<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 4:35 am

Hm, ja mam tak, że nagle się zacina, a jak próbuję cokolwiek robić, to się wyłącza. xP

A tutaj dla Was - znalazłam tą przyczepkę Pyśki ^^ Tutaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 4:45 am

Jak wam się tak wyłącza gra to znaczy, że coś nie tak jest z jednym lub więcej dodatkiem sciwgnietym z internnetu. Musicie go wykryć i usunąć po prostu Smile
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 7:14 am

Przedstawiam Wam kompletną rodzinę Scottów Very Happy

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Screenshot23rp

Od lewej: łaciata klacz - Namibia, simka - Lexie, śpiąca klaczka - Nassouri, ogierek przy poidle - Cyan, ogier w derce - Champion i dalmatyńczyk - Molier.

Niedługo mam zamiar dodać do rodziny nową klacz. Początkowo to miała być kasztanka, ale teraz zastanawiam się nad jakąś inną maścią. Propozycje? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 7:18 am

Ale wy macie świetną grafikę .
Moja NVIDIA Ge Force 8600 nie daje rady .. lol -.-
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 7:22 am

No, niby są te najwyższe ustawienia, a mi i tak się nie podoba xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 4:21 am

Nasze kucykowe hopsianie xd.
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 140685274
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 4:40 am

a ja mam the sims średniowiecze (polecam, bo jak się uczymy na historii o średniowieczu, to prawie wszystko wiem Laughing )
i ostatnio kupiłam sobie trójkę, ale mam problem:
trzeba mieć konto *szuka* no jakieś konto na necie i jak chce je założyć to mi wyskakuje, że jest jakiś problem i nie można, a raz mi wyskoczyło, że na mój e-mail jest już konto, chociaż wcale go nie zakładałam, bo błędy były. o co chodzi?

o już mam! konto origin
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 6:57 am

vernille, nigdy niczego nie ściągałam z neta, wszystko mam naturalne. Zawsze bałam się, że spowolnię szybkość neta i że zawalę komputer. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:14 am

Szybkość neta nie ma nic do rzeczy, a co do komputera - kompresja plików i po sprawie. ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:22 am

Ver, powiem Ci, że jak ktoś ma limit transferu to net potrafi zmienić szybkość. Ja tak miałam póki nie zmieniłam dostawcy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:36 am

Jak myślicie,czy da się coś zrobić z moją kartą graficzną?o.o
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:47 am

chyba tylko wymienić ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:52 am

A jakąś polecasz vernille?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:57 am

nie, nie znam się na kartach.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 8:29 am

Może i ja się pochwalę??
Malutki źreb jednorożek ;D
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 9pny46

Stare foto, jakiś czas nie grałam, ale gdy znów wejdę porobię trochę for ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 9:11 am

pysia - a 8600 nie ma opcji pracy w dualu? (pytanie czy masz 2 sloty na grafikę na płycie głownej)
Sama mam Radeona HD 4650 i maksimumz niej wyciągnę. Płaciłam w zeszłym roku cos koło 300zł
PS. W razie potrzeby pomogę z wyborem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 11 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 11 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: