Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 10, 2013 1:59 am

Ejli- miałem kiedyś babkę, co urodziła zielone dziecko XD
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 10, 2013 5:12 am

Moja Mariee na szczęście urodziła normalną dziewczynkę. *Marudzi że nie może robić screenów*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Go??
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 10, 2013 5:22 am

Ejli gratuluje XD
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 6:46 am

A co sądzicie o The Sims Średniowiecze? I czy mają wysokie wymagania systemowe? Bo ja mam laptopa firmy Asus który jakieś 7 lat temu, był jednym z najlepszych jakie można było kupić. Teraz to już chyba przeszłość. Zresztą 7 lat to chyba dość dużo jak na laptopa. Acha i to jest Windows XP. Proszę o odpowiedż.
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 7:38 am

Ja mam takie pytanie, czy dodatki do trójki można instalować na innym dysku niż mam zainstalowaną podstawę? *zorientowana informatycznie Layzy*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 10:37 am

Cytat :
A co sądzicie o The Sims Średniowiecze?
Powiem jedno - JEST FABUŁA. Wreszcie coś poza bezmyslnym klikaniem bez celu, są zadania, w sumie nawet ciekawe Wink

Cytat :
Ja mam takie pytanie, czy dodatki do trójki można instalować na innym dysku niż mam zainstalowaną podstawę? *zorientowana informatycznie Layzy*
Na chłopski rozum powinny być na tym samym dysku. W końcu jednak tworzone są podfoldery i zmieniany jest plik exe do startu gry.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostWto Lut 12, 2013 1:43 pm

O, to fajnie właśnie FABUŁY mi w Simach brakowło The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 1158266608
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Lut 23, 2013 6:21 am

Ostatnio zajęłam się hodowlą rasy Buldog Francuski Smile Oto 3 moje mordy;
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Lolaremocokkie
Cookie - Suczka rasy B;F. Dumna, inteligentna, lubi zabawę.
Remo - Pies rasy B;F. Poszukiwacz przygód, geniusz, uwielbia zimę.
Lola - Suczka rasy B;F. Pierwszy miot mojej hodowli Razz Rozbrykana, przyjacielska, ciekawa, lubi zabawę.
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Lut 23, 2013 9:45 am

Słodkie. Szczegulnie Cookie z tym przekrzywionym łebkiem rabbit
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Lut 24, 2013 8:30 am

Mi się podoba Remo. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Mar 30, 2013 8:34 am

Malto napisał:
Pogrywam bardzo sporadycznie, więc ani nie udało mi się oswoić dzikusa, ani nie zajęłam się jednorożcem Smile
Co do jeleni - czy tylko ja widziałam całego czarnego? Nie wiem, czy to błąd, czy unikat, niemniej zdziwił mnie jego widok i zrobiłam screen:
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 2jfwzns


Czytałam o tym, to błąd. Poprostu twojemu kompowi się nie chcę wgrywać plików...Echh...
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 12:02 pm

Postaciami w the sims kieruje się za pomocą szczałek, czy klikając?
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSro Kwi 03, 2013 12:34 pm

Agnes napisał:
Postaciami w the sims kieruje się za pomocą szczałek, czy klikając?

Nie, nie za pomocą strzałek. Wydajesz im polecenie dojścia do wyznaczonego miejsca poprzez kliknięcie na nie myszką, tak samo jest z interakcjami z wszelkimi obiektami, czy też innymi Simami.
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostCzw Kwi 11, 2013 10:46 am

Matko... Moja simka gustuje w kosmitach. Całe życie się zakochuje w przybyszach z innej planety. Od małej XD
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostCzw Kwi 18, 2013 11:31 am

Cytat :
Nie, nie za pomocą strzałek. Wydajesz im polecenie dojścia do wyznaczonego miejsca poprzez kliknięcie na nie myszką, tak samo jest z interakcjami z wszelkimi obiektami, czy też innymi Simami.

Szkoda. Bo mam sims 2 zwierzaki na PS2 i tam można kierować postacią za pomocą strzałek.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostCzw Kwi 18, 2013 12:22 pm

Głupie pytanie: w necie są tzw "breed template" np mustanga i mam zagwozdkę - gdzie toto po wrzuceniu do gry jest? W rasach do wyboru na starcie nie mam.
Już nieaktualne. Znalazłam


Ostatnio zmieniony przez Nevarra dnia Pią Maj 03, 2013 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostPią Kwi 19, 2013 1:33 pm

Boże. Nie za pomocą strzałek, ale kontrolera. Chodzi o to że wtedy bezpośrednio kieruje się postacią.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 10:29 am

Jak zdążę to jutro coś (mam nadzieję) ładnego Wam pokażę Smile
Wersja testowa gniada, karosrokata i coś w deseń bardzo jaśniutkiego złota. Finalna może się zmienić.
Aktualnie szukam jeszcze jakiś fikuśnych uzd i siodeł
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 12:00 pm

No i powróciłam, przynajmniej na trochę do simsów.
Tym razem w wydaniu marwarkowym

Ogier Lal Balum:
Spoiler:
wiem, marwary kare nie istnieją (przynajmniej w teorii), ale mnie się taki podobuje Razz

Klacz Bel Diva:
Spoiler:

Klacz Bel Sara:
Spoiler:

Ogier Kalahkaari (Lal Balum x Bel Diva):
Spoiler:

Klacz kanushatari (Kalahkaari x Bel Sara):
Spoiler:

PS. jest jakaś metoda by te france nie wykopywały tych ziemniaków, marchewek, czosnków itp? I by się pozbyć tych figurek koników z trawnika?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 2:17 pm

Ja zawsze ogradzam ogródek płotkiem, daję bramkę, a na nią klik: zakaz wstępu zwierzętom i nic chaszczy nie ruszy bounce
a figurki są chyba nieusuwalne, niestety
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 4:16 am

A tak mnie jakoś na Simsy wzięło. No i znów mam swoje wielkie problemy Laughing
Mianowicie chodzi o to, że nie mogę zająć się dzieckiem. Mam niemowlaka, leży w kojcu, a żadne z rodziców nie może się nim zająć. Nawet jak klikam na dziecko> Podaj butelkę czy coś takiego, to akcja automatycznie się anuluje. Wiecie może, dlaczego tak się dzieje? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 7:39 am

dzieje się, bo sims 3 najeżone są błędami Very Happy ja miałam długi czas taki problem, że nie mogłam nic dobudować w domu, bo wywalało grę do windowsa w czasie zapisu, rozwiązałam to tak:
w trybie edycji miasta spakowałam cały dom wraz z rodziną i przeniosłam na zupełnie nową działkę (a starą skasowałam), od tego czasu mogłam budować bez problemu. Spróbuj, może akurat pomoże i odblokuje tego nieszczęsnego bobasa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Wireless
Nowy
Wireless


Nick w grze : Mychaa444
Liczba postów : 41
Dołączył : 03/03/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 8:24 am

hanka1998 napisał:
A tak mnie jakoś na Simsy wzięło. No i znów mam swoje wielkie problemy Laughing
Mianowicie chodzi o to, że nie mogę zająć się dzieckiem. Mam niemowlaka, leży w kojcu, a żadne z rodziców nie może się nim zająć. Nawet jak klikam na dziecko> Podaj butelkę czy coś takiego, to akcja automatycznie się anuluje. Wiecie może, dlaczego tak się dzieje? Smile

Spróbuj najpierw wziąć dziecko na ręce, a potem kliknąć na nie i wykonać interakcję. Mi podziałało.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostNie Maj 12, 2013 8:34 am

Wireless- w tym rzecz, że się nie dało Razz Dzieciak wył przez cały dzień, samopoczucie mu malało, a rodzice nie mogli nic zrobić. Peszek.
Właśnie widzę, że w Simsach minuta bez błędu to minuta cudu. Przykładami mogą być znikające koty, koń nie potrafiący bawić się piłką stojącą przed nim i ten nieszczęsny bobas Very Happy Zaraz odpalę grę i popróbuję, dziękuję za rady!

EDIT: Haha, dziękuję Wirless. Faktycznie, po wzięciu dziecka na ręce wszystko było OK Smile

Ale gdy chciałam naprowadzić psa na miskę, to gra się zblokowała i wywaliło mnie do pulpitu. Mam tylko nadzieję, że się zapisała...


Ostatnio zmieniony przez hanka1998 dnia Nie Maj 12, 2013 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 1:03 am

Moja koleżanka ma problem (nie ma tu konta). Byłam u niej w poniedziałek i Sims 3 działało normalnie. Ale jak przyszłam wczoraj to przy uruchamianiu gry wyskoczyło coś, że gra jest nieoficjalna, mogą być błędy, bla, bla, bla. Były też tam dwa przyciski, wyjdź i dalej. Ona nacisnęła dalej. No to gra zaczęła się włączać. Weszłam na rodzinę Zadek (pozwala mi zakładać nowe rodziny). Chciałam jej zmienić dom na jakieś fajne kolorki. Ale zakładki budowy i kupowania nie działają. Okazało się, że musiała zrobić aktualizacje (a ona ma wersje piracką) i to przez nią nie działa (przez aktualizacje). Zna ktoś jakieś rozwiązanie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 1:52 am

Pirackim wersjom NIGDY nie wolno robić aktualizacji. Jedyne wyjście, które widzę w tej sytuacji to reinstalka gry.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 2:03 am

Szron napisał:
Pirackim wersjom NIGDY nie wolno robić aktualizacji. Jedyne wyjście, które widzę w tej sytuacji to reinstalka gry.
No kurczę, ona tego raczej nie zrobi. Ma tam rożce i dzikie. Wie ktoś ile to by trwało? Ona ma duużo dodatków:
zwierzaki,
podróże,
kariera,'
nie z tego świata,
po zmroku,
4 pory roku,
i to chyba wszystkie.
Trzeba instalować wszystko od nowa czy jak?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 2:12 am

Przy reinstalce tak, wszystko od nowa. Ale nic jej nie przepadnie Wink Przy kasacji gry pyta, czy zachować zapisy, to niech wybierze "tak". A jeśli się obawia, to może je nawet wcześniej gdzieś skopiować dla bezpieczeństwa.
Jak zainstaluje wszystko od nowa, to zapisy będą działać. Chyba, że zapomni o jakimś dodatku, albo ma u którejś rodzinki rzecz ściągniętą z neta - wtedy będzie problem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 2:31 am

LadyArvena napisał:
Przy reinstalce tak, wszystko od nowa. Ale nic jej nie przepadnie Wink Przy kasacji gry pyta, czy zachować zapisy, to niech wybierze "tak". A jeśli się obawia, to może je nawet wcześniej gdzieś skopiować dla bezpieczeństwa.
Jak zainstaluje wszystko od nowa, to zapisy będą działać. Chyba, że zapomni o jakimś dodatku, albo ma u którejś rodzinki rzecz ściągniętą z neta - wtedy będzie problem.
Zaraz do niej napiszę (jest na FaceBook'u) czy chcę. A wie ktoś jak to odinstalować (system Windows 7). Nie bardzo pamiętam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 3:50 am

Cytat :
Pirackim wersjom NIGDY nie wolno robić aktualizacji. Jedyne wyjście, które widzę w tej sytuacji to reinstalka gry.
Wolno, wolno. Tylko crack musi być do tej samej wersji co aktualizacja.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 15 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 15 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: