Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostSob Maj 25, 2013 1:23 pm

Nevarra napisał:
Cytat :
Pirackim wersjom NIGDY nie wolno robić aktualizacji. Jedyne wyjście, które widzę w tej sytuacji to reinstalka gry.
Wolno, wolno. Tylko crack musi być do tej samej wersji co aktualizacja.
Aj tam, już jej zrobiłam. W prawdzie długo to trwało, ale już działa.
Arveno - O nic takiego mnie nie pytało...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 6:21 am

Odświeżam temat, ale nie widzę w tym nic złego. Razz 
No więc macie wielebnego Pajaca z epicką miną:
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Rsor
Tutaj tego nie widać, ale czasem kiedy "rozmyśla o Wszechwiedzącym" widać mu białka oczu i wygląda jak jakiś zombie.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPon Lip 15, 2013 12:45 pm

A u mnie szlag wszystko trafił. net nawalił, podejrzenie że windows usunął jakiś pliczek od tego i pełna reinstalacja :/
I jakoś wizja siedzenia pół dnia i instalowania od początku jest przerażająca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostSro Lip 17, 2013 12:05 pm

Ania wróciła. Wink Słuchajcie znacie może stronę z końskimi, psimi dodatkami do pobrania? Bo szukam i nie mogę znaleźć. Raczej teraz mi się nie przydadzą, muszę czekać do grudnia. Dlaczego? Na moim kompie TS3 strasznie się tną, uruchamiają się godzinę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 4:14 am

Ludkowie, jak myślicie - zostawić sobie trójkę czy ją odinstalować i zainstalować dwójkę?... Do dwójki może doinstaluję sobie kilka dodatków, ale trójka będzie goła i wesoła - mam dodatki, ale brakuje mi miejsca na komputerze i w ogóle muliłby. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 4:30 am

Ja mam tylko dwójkę i to chyba tylko z trzema dodatkami, może czterema. A mam wszystkie, tylko komputer za słaby, z tym że tych kilka mi wystarcza.
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 4:59 am

Acinoyx - i właśnie to jest najbardziej wkurzające - mało miejsca na komputerze. Chyba ci, co mają tak dużo zainstalowanych dodatków mają do nich osoby komputer. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:48 am

Ja mam siedmiolatka stacjonarnego. Ma niby wymienioną NVIDIA, ale i tak grafika jest zbyt słaba, żeby wszystkie chodziły. Cieszę się tym co mam i sobie gram w dwójkę ^^ jak uzbieram to kupię sobie konsolę i tam będę grać w Simsy Very Happy
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:54 am

A masz jakieś dodatki z internetu, typu włosy, makijaże etc?... :3 Jeśli nie to chyba odinstaluję trójkę i zainstaluję dwójkę, bo nie będę sama. The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 3894492112
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 5:57 am

Nie. Nie bawię się w dodatki z neta.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 6:34 am

Cytat :
 [b style="color: rgb(82, 82, 82); font-family: Verdana; font-size: 12px; line-height: 18px; background-color: rgb(250, 250, 250);"]Acinoyx[/b] - i właśnie to jest najbardziej wkurzające - mało miejsca na komputerze. Chyba ci, co mają tak dużo zainstalowanych dodatków mają do nich osoby komputer. The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Icon_razz
Nie, czemu? Dysk 1TB w zupełności wystarcza xD (łącznie ze Skyrimem, NFS i jeszcze kilkoma nawet 1/4 nie zapchało)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 6:40 am

Nevarra napisał:
Nie, czemu? Dysk 1TB w zupełności wystarcza xD

Wiesz ile pojemności ma mój dysk? 100 GB. Wiesz ile ma 1 TB? 1024 GB. O czym Ty do mnie mówisz, nie mamy komputerów najnowszej generacji w przeciwieństwie do Ciebie, więc nie wiem po co ta gadka xP
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 10:29 am

Halo, ja swojego blaszaka składałam półtora roku temu, wtedy też nie brałam części z górnej półki bo poszłabym z torbami Razz
Za ten dysk dałam coś koło 350zł, więc dało się jeszcze przeżyć (całość z oryginalnym windowsem zamknęła mi się w 3000zł, więc tyle co przeciętny z hipermarketu)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 10:38 am

Wiecie co...? Mi chyba nie pozostaje nic innego niż zakup nowego laptopa, z głównym przeznaczeniem do Simsów. Miałam dość dużo dodatków, więc je skompresowałam (pliki .package). Wszystko ładnie, pięknie, gra trochę przestała się ciąć, ale 90% z tamtych dodatków nie ma już w grze. Rolling Eyes Mój komputer już nie nadąża za nowościami technicznymi. xD O dysk i te sprawy się mnie nie pytajcie, ponieważ komputer był kupowany beze mnie i nic na jego temat nie wiem - oprócz tego, że system operacyjny to Windows XP.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 11:27 am

"(całość z oryginalnym windowsem zamknęła mi się w 3000zł, więc tyle co przeciętny z hipermarketu)"

Ty chyba nie wiesz jakie komputery mają czasami w hipermarketach. Moja siostra kupiła lapka za 1400 zł a maszyna taka, że pewnie teraz takich nie produkują za tę cenę. Poza tym za 3 koła można złożyć taki komputer, że sobie nawet nie wyobrażasz.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Lip 19, 2013 11:49 am

Poprzedni miałam z Tesco - 1400zł z monitorem , skanerem i drukarką.
Później się okazało że jedyne co było dobrej jakości to dysk twardy, reszta szmelc (ostatecznie szlag trafił płytę główną, procesor już do niczego nie pasował, karta graficzna się rozsypała na kawałki). Ja za takie promocje już podziękuję.

3 tysie półtora roku temu, a 3 tysie dzisiaj to olbrzymi szmat czasu. Kup dzisiaj, odczekaj rok a za te same pieniądze kupisz lepszy - tak było, jest i będzie. A tak sama wybierałam części, które chciałam, sama go składałam i chociaż wiem co mam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 1:55 pm

Wiem że odsmażam krokieta, ale mam sweet focię The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 4074547142 

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 V8df
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Sie 25, 2013 2:43 pm

jaki śliczny foszek Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostCzw Wrz 05, 2013 7:13 am

Dzięki. Nie korzystam z żadnego PosePlayera, tylko po prostu staram się uchwycić ciekawe momenty. Najpierw zatrzymuję czas, a potem ustawiam kamerę, tak żeby było jak najładniej Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Paź 27, 2013 11:33 am

Chłolercia, jak ja wam zazdroszczę.
Nigdy nie grałam w TS3, prosiłam raz koleżankę, co byłam z nią na feriach, ale ta NJE.
Jakieś 3 lata temu(czyli kiedy miałam...z 7 lat) na moim starym kompie brat wygrzebał TS1. Niby wszystko fajnie, spoko, ale załamałam się, kiedy wybuchł pożar po tym jak nie podlałam trawnika. Jeden gościu mi umar i od tamtej pory nawet do tego nie zajrzałam. Ech, jak ja kocham mój mózg...
Zaś całkiem niedawno, jakieś kilka miesięcy temu, poprosiłam mamę o TS3. Opowiedziałam, o co w tym chodzi (bo moja matka to niełogar), a wiecie co ona na to?
"Tak, zajdę do papierniczego i kupię ci blok rysunkowy i ołówek. Kosztuje to ze 3 zł, a zabawa taka sama!"
...
...
...
Naprawdę, nie rozumiem rodziców.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Paź 27, 2013 11:56 am

Ja gdyby nie konto w banku nie kupiłabym sobie TS3 chyba nigdy XD
A trafiło mi się wprawdzie na amerykańskiej stronie i kupiłam kod na origina za...20 zł, miałam tam jeszcze w pakiecie dodatek Po zmroku oraz jakieś tam akcesoria.
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Lis 17, 2013 11:30 am

Moje koffane screeny z trójeczki <3

klik:
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPon Lis 18, 2013 7:26 am

MilkyWay napisał:
Chłolercia, jak ja wam zazdroszczę.
Nigdy nie grałam w TS3, prosiłam raz koleżankę, co byłam z nią na feriach, ale ta NJE.
Jakieś 3 lata temu(czyli kiedy miałam...z 7 lat) na moim starym kompie brat wygrzebał TS1. Niby wszystko fajnie, spoko, ale załamałam się, kiedy wybuchł pożar po tym jak nie podlałam trawnika. Jeden gościu mi umar i od tamtej pory nawet do tego nie zajrzałam. Ech, jak ja kocham mój mózg...
Zaś całkiem niedawno, jakieś kilka miesięcy temu, poprosiłam mamę o TS3. Opowiedziałam, o co w tym chodzi (bo moja matka to niełogar), a wiecie co ona na to?
"Tak, zajdę do papierniczego i kupię ci blok rysunkowy i ołówek. Kosztuje to ze 3 zł, a zabawa taka sama!"
...
...
...
Naprawdę, nie rozumiem rodziców.
Cooo Shocked 
Grałam w 3 u koleżanki. Zbudowałam gigantyczny dom, ołtarze w łazienkach i lepiej nie wspominać, co jeszcze. Sama jej raczej nie kupię, zaczekam na 4. Przyłączam się do zazdraszczania.
Powrót do góry Go down
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPon Lis 18, 2013 9:13 am

Mam trójkę i wszystkie dodatki łącznie z akcesoriami. O ile staram się kupować orgianlne gry, tak w przypadku simsów wszystko piracę jak leci, bo za drogo by mnie wyniosła gra, którą odpalam raz na miesiąc, dwa, ewentualnie siedem, jak mnie nagle najdzie. 
Podrzucę parę fotek Smile 
Spoiler:
Powrót do góry Go down
dogmagic
Nowy
dogmagic


Nick w grze : dogmagic
Liczba postów : 15
Dołączył : 30/09/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostNie Gru 01, 2013 7:43 am

Ja nie mam simsów ;-; Mam tylko na tablecie The Sims FreePlay. Prawdopodobnie dostanę czwórkę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3368257
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPon Gru 02, 2013 11:22 am

Oo, czwórka ma być fajna. Ciekawa jestem, w jaki sposób simsy mają być bardziej inteligentne, bo póki co ich "inteligencja" w trójce powala na łopatki i to dość boleśnie. Z kwestii grafiki to większego szału nie będzie, z tego co widziałam. Aczkolwiek edycja sima i budowanie wyglądają zacnie, na pewno przygarnę czwóreczkę :3
Powrót do góry Go down
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostWto Gru 03, 2013 2:33 pm

Wiem że o pirackich wersjach za bardzo gadać nie wolno ale że mi się simsy zepsuły to pytam:
Skąd można za darmo pobrać simsy 3 ? :c O ile w ogóle można XD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostSro Gru 04, 2013 12:02 am

http://tnttorrent.info/torrent/The_Sims_3_PL_Napisy_ENG_Full_DVD_.7z_Nyscerion__66961 wystarczy się zarejestrować na stronce, pobrać uTorrent i postępować wg instrukcji. W razie problemów służę pomocą Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostSro Gru 04, 2013 5:14 am

Heartlend10 napisał:
Wiem że o pirackich wersjach za bardzo gadać nie wolno ale że mi się simsy zepsuły to pytam:
Skąd można za darmo pobrać simsy 3 ? :c O ile w ogóle można XD
Z torrentami sprawa ma się tak, że jednocześnie je udostępniasz. A to już ciut nielegalne.
O wiele lepiej ściągać z hostingów, w razie czego służę pomocą do sprawdzonych wersji (i trochę niej ważących niż wersje oficjalne) na PW.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipostPią Gru 06, 2013 6:50 am

Greta. napisał:
Ja gdyby nie konto w banku nie kupiłabym sobie TS3 chyba nigdy XD
A trafiło mi się wprawdzie na amerykańskiej stronie i kupiłam kod na origina za...20 zł, miałam tam jeszcze w pakiecie dodatek Po zmroku oraz jakieś tam akcesoria.
Też takie mam XD Siostra kupowała Humble dla jakiejś innej gry, więc te kody miała przy okazji. A że nie miała zamiaru z nich skorzystać, to ja od niej wzięłam, jak się ostatnio wygadała XD

A sama na Humble zrobiłam zakupy chyba tylko raz, dla LOTRA. Zapłaciłam 1 dolara Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 16 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 16 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: