Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSob Gru 07, 2013 12:28 pm

Nevarra, z tym, że hostingi mają limity prędkości (chyba, że ma się wykupione konto premium), a jak się trafi na dobrego torrenta, to leci pełnym łączem. A udostępnianie zawsze można zatrzymać Wink A jak już szukacie pirata, to polecam wersję od o22y Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 2:27 am

Nadal wolę wersję okrojoną i mniejszym rozmiarze pliku, niż niepotrzebnie ściągać wersje niemieckie, duńskie, fińskie, portugalskie i bóg wie jakie. Wystarczy że autor pliku zostawi polską i ang, reszta won i od razu mniej do ściągnięcia.Jak się wybierze na przemian linki z kolejnych paczek na różnych hostingach to 3-4 pliki naraz się ściągają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 7:19 am

Wersja od o22y na torrentach to też okrojona, zarówno z innych wersji językowych, jak i z niepotrzebnych plików aktualizacji (którą i tak się ściąga osobno). A okrojone dodatki (zmiejszone do 700 Mb czasem) to już cud, miód.
Ja na torrenty przerzuciłam się już dawno, hostingi problematyczne bywają. Ale jak kto woli Smile

Pytanie do ogółu, ogląda ktoś lets playe z Simsów? Wink
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 11:31 am

Jakoś mi simsy mulą. Nie mogę stworzyć nowej rodziny bo ładują się non stop i naładować się nie chcą.
Wie ktoś w czym tkwi problem? Już się zastanawiałam, czy zainstalowanie od nowa by coś pomogło...
Czy ma znaczenie na którym dysku są zainstalowane C: czy D:??

A i za ile można sprzedać simsy?

Zwierzaki - dodatek
Płyta główna
Nowoczesny Apartament - akcesoria
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Gru 08, 2013 1:17 pm

MrsKopytko napisał:
Jakoś mi simsy mulą. Nie mogę stworzyć nowej rodziny bo ładują się non stop i naładować się nie chcą.
Wie ktoś w czym tkwi problem? Już się zastanawiałam, czy zainstalowanie od nowa by coś pomogło...
Czy ma znaczenie na którym dysku są zainstalowane C: czy D:??
grafika? procesor? ram?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Gru 11, 2013 6:52 am

Ostatnio kupiłam dodatek zwierzaki ! zaciesz *-*
1. Tak, obydwa
2. Duuużo Very Happy
3. Tak ! mam ich... 5 Very Happy
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Gru 18, 2013 1:33 pm

Wreszcie mam nowy komputer, na którym trójeczka chodzi, jak marzenie. Stworzyłam już jedną rodzinę jednak efekt mnie nie zadowolił - nie miałam pobranych jakichś fajnych ciuszków, fryzur itp., stąd to niezadowolenie. Wink Teraz właśnie jestem w trakcie pobierania różnych pierdółek, mam nadzieję że do 22 wszystko co chcę będę mieć już na swoim komputerze. Postaram się zrobić kilka ciekawych zdjęć rodzince, której stworzę (planowana - dwie siostry + facet, chłopak jednej z siostrzyczek) i wstawić je na ZM najpóźniej jutro po południu. Może co nieco już dzisiaj zobaczycie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Gru 23, 2013 2:25 am

No i za długo sobie nie pograłam w Simsy... Po pobraniu różnych akcesoriów sama gra ładuje się szybko i ogólnie rzecz biorąc wszystko jest OK. Tyle, że gdy klikam "Stwórz rodzinę" wyświetla mi się panel ładowania i... tyle. Kreator się nie włącza. Więc problem podobny, jak u Kopytka. Tyle, że w moim przypadku nie ma mowy o winie komputera, ponieważ dzień wcześniej wszystko było w najlepszym porządku. Wszystkie pozostałości po TS usunęłam i zainstalowałam ponownie, ale to nic nie dało. Ma ktoś może jakąś propozycję jak rozwiązać ten problem?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Gru 23, 2013 3:56 am

blueberry., jakiś dodatek z internetu wszystko spsuł. Wink
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Gru 23, 2013 4:28 am

blueberry - musisz skasować pozostałości z rejestru, tam na wieki wieków zostają zachowane ustawienia gry. Albo ręcznie (nie polecam, jak coś źle skasujesz, może się zdarzyć że nawet systemu nie uruchomisz), albo ccleanerem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Pupusia23
Nowy
Pupusia23


Nick w grze : Pupusia23
Liczba postów : 43
Dołączył : 28/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostCzw Gru 26, 2013 5:02 am

Mam simsy 3, i mam problem ze zwierzakami :/
Konie mają dolną szczękę do ziemi i wyglądają... dziwnie.
Tu zdjęcie (nie zrobione przeze mnie)
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 219px-B%C5%82%C4%85d1  (źródło:http://pl.sims.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Kkaass/B%C5%82%C4%99dy)

To jest nie do wytrzymania :/
Grę zainstalowałam wczoraj.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2563922
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostCzw Gru 26, 2013 6:11 am

Pupusia, pewnie chodzi o kartę graficzną. Mam tak samo w laptopie. A jako, że to stary laptop - ma słabą właśnie kartę graficzną, so... :c W komputerze da się na lepszą wymienić, a w laptopie chyba nie z bardzo.
Ja tam się męczę z aktualizacją, bo gdybym miała ściągać - ściągałaby się minimalnie dwa dni, w międzyczasie pewnie by się rozłączyła i tyle z aktualizacji. Jezu, mogliby gdzieś niedaleko wybudować jakąś "wieżę" z 3G, ale nieee, po co? .-. A bez tej aktualizacji nic nie mogę ściągać ani instalować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Sty 01, 2014 11:39 am

Ja mam tylko 3 Very Happy
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostCzw Sty 30, 2014 8:06 am

Jeśli chcecie się powyżywać, to proszę: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Sim
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Lut 02, 2014 6:04 am

Cześć. Odniedawna mam sims 3 i mam 2 pytania:
1.Czy to prawda że im więcej akcesoriów (tzn. wgrywane pojedynczo włosy,meble,ubrania) tym bardziej gra się ścina?

2. Co zrobić jak gra się tnie? W sensie że co ok. 5 minut/2 minuty ekran przeskakuje,zacina się gra a zamiast dźwięków słychać trzaski. Mam dobry komputer, kartę graficzną też i w tej chwili skanuję kompa avastem. To strasznie wpienia i nwm co zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Lut 02, 2014 6:52 am

Ja mam bardzo dobre linki do Wszystkich części simów z dodatkami. Mi, przy wolnym internecie, ściągało się wszystko (A sporo tego jest) Jakieś pół dnia.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Lut 02, 2014 9:54 am

Cytat :
1.Czy to prawda że im więcej akcesoriów (tzn. wgrywane pojedynczo włosy,meble,ubrania) tym bardziej gra się ścina?
Oczywiście, że tak. To masa dodatkowych plików do załadowania (toż każdy element to sama "bryła' obiekty, faktura, sposób odbijania światła, kolor, sposób reakcji - masa, masa informacji)

Cytat :
2. Co zrobić jak gra się tnie? W sensie że co ok. 5 minut/2 minuty ekran przeskakuje,zacina się gra a zamiast dźwięków słychać trzaski. Mam dobry komputer, kartę graficzną też i w tej chwili skanuję kompa avastem. To strasznie wpienia i nwm co zrobić.
Zacząć od sprawdzenia jak gra chodzi bez importowanych dodatków. Taka "czysta". Dalej - zmniejszyć rozdzielczość, wyłączyć wszelkie "wodotryski" graficzne i dźwiękowe
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostNie Lut 02, 2014 11:17 am

Ok.Wyczyściłam komputer bo nie tylko w simsach się tak działo. System chłodzenia nawalił. Ale teraz powinno śmigać jak marzenie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Lut 05, 2014 5:38 am

Hmmm... w końcu wzięłam się na odwagę i zainstalowałam pewną simkę i konia z giełdy wymiany. Tylko że teraz nie mogę stworzyć nowej rodziny, bo "tworzenie nowej rodziny" ładuje się i nie chce skończyć się ładować. 
Mam dość resetowania komputera co pięć minut (inaczej nie umiem wyłączyć simsów jeśli się zacinają, albo tak jak w tym przypadku coś ładuje się bez końca. Kiedy wpisuję kod Testingcheatsenabled true, mogę edytować simów, których już mam. Nie mogę jednak tworzyć nowej rodziny.

Bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Lut 05, 2014 7:08 am

Cytat :
W komputerze da się na lepszą wymienić, a w laptopie chyba nie z bardzo.
Oczywiście, ze się da, ale wymaga to niemal rozkręcenia go na części pierwsze.

Cytat :
Mam dość resetowania komputera co pięć minut (inaczej nie umiem wyłączyć simsów jeśli się zacinają, albo tak jak w tym przypadku coś ładuje się bez końca.
CTRL+ALT+DELETE -> Menedżer zadań -> Zamykasz ppm simsy.
Jeśli pobrani simowie mają dużo dodatków nie występujących normalnie w grze to czasem tak bywa, bo gra musi uruchomić nieraz kilkadziesiąt rzeczy więcej by go wyświetlić. Może napisz do autora pliku, że szukasz tą samą postać ale w standardowych ciuchach i fryzurce? Albo spróbuj uruchomić bez zawartości importowanej i sprawdź czy wtedy kreator rodziny ci się włączy. Jeśli tak to ewidentnie wina jednego z plików.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 10, 2014 2:54 am

Da się w TS 3 (podstawa) zrobić piwnicę? Pytam z ciekawości bo kiedyś miałam simsy (zepsuły się oczywiście) ale z dodatkiem "Wymarzone podróże" i pamiętam że robiłam piwnice. Więc nie wiem czy na podstawie można robić. Bo jest opcja że dodatek wprowadzał piwnice np. na wino czy w piramidach.

A tak nie na temat łapajcie moją simkę w ogrodzie xD
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 3dru
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 10, 2014 5:47 am

Piwnicy szukaj w trybie budowania, nie wiem gdzie dokladnie ale na tej takiej mapce domu jest chyba gdzies po lewej ? taki prostopadlos ian ze schodami do wewnatrz :p
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPon Lut 10, 2014 11:39 am

Skoro tak dyskutujemy o Simsach, chciałbym wam przedstawić kogoś z tej branży, kto nie tylko moim zdaniem jest bardzo niedoceniony, a jego dzieła są naprawdę bardzo dobre. 

Guuki - twórca Simowej wersji popularnego reality-show Big Brother (Sim Brother). Na jego kanale możecie obejrzeć kilka edycji zmagań 8 Simów, różne konkurencje, ich walkę o chyba 100 000 simoleonów.
Oprócz tego Guuki niedawno nagrał Simową wersję TopModel! Very Happy

Aktualnie trwa casting do Sim Brothera 2014. Jeśli chcecie, by wasz Sim/Simka pojawili się na YouTube to zapraszam tutaj: http://www.thesims4.pl/forum/viewtopic.php?f=153&t=759
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 11, 2014 10:22 am

Stało się. Na Gwiazdkę dostałam The Sims 3 + Zostań Gwiazdą, a to oznacza mniejsze prawdopodobieństwo ka-boom przy wgrywaniu dodatków z neta ( w końcu nigdy nic nie wiadomo z tymi crackami). W związku z tym, mam większe możliwości jeśli chodzi o zawalenie dysku. Jest jednak jedno "ale". Owo "ale" polega na tym, że nigdy nie ściągałam z dodatków neta i kompletnie nie wiem, czy wziąć widelec, czy łyżkę, czy po prostu nie wziąć tego do łap. Pytania brzmią więc tak:

1) Gdzie mogę pobrać owe fryzury/ciuchy/mebelki/whatever bezpłatnie (dobrze byłoby bez rejestracji, ale jakoś przeżyję)? Miło by było przy okazji nie ściągnąć trojana czy innego wirusa.

2) Jak to-to wgrać? Czy wszystko się wgrywa tak samo, czy poszczególne typy (fryzury a meble itede)mają swoje odmienne foldery czy co tam?

Jeśli chodzi o szukanie na własną rękę - przykro mi, ale nie jestem w stanie zrozumieć (przeczytanie tego jeszcze jakoś ujdzie) poradników jakie mi proponuje google.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostWto Lut 11, 2014 1:09 pm

Cytat :
1) Gdzie mogę pobrać owe fryzury/ciuchy/mebelki/whatever bezpłatnie (dobrze byłoby bez rejestracji, ale jakoś przeżyję)? Miło by było przy okazji nie ściągnąć trojana czy innego wirusa.
Osobiście korzystam z thesimsresource. Rejestracja niestety wymagana, ale mało upierdliwa. Do tego trochę "końskich" z equusforum

Cytat :
2) Jak to-to wgrać? Czy wszystko się wgrywa tak samo, czy poszczególne typy (fryzury a meble itede)mają swoje odmienne foldery czy co tam?
Masz albo w pliczkach sims3pack, albo package. Jedne wklejasz w folder Downloads w moich dokumentach / EA / Sims 3... dop drugich musisz stworzyć folder o nazwie Mods. Potem (znaczy jak badyle pokryję) poszperam jak to dokładnie się robi, co dokładnie wpisuje. Na pewno jakiś pliczek musisz do obsługi ściągnąć, taki maleńki.

Stron jest od groma i ciut więcej, ale pierdyliard dodatków tylko zamula grę, znaczna część jest zwyczajnie niewarta uwagi. Któregoś dnia może posiedzę i powklejam kilka linków do ciekawszych (albo jak ktoś ma jakieś życzenia to pisać, może na kompie mi się plącze to wkleję)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 4:46 am

Ejli- Ja ściągam z różnych stron ale najbardziej przypadła mi do gustu ta:
http://thesimsresource.com/

A co do wgrywania to ja zawsze pobieram w formacie sims3pack.Wypakowywuję (lub nie, w zależności czy ściągnęło się w formacie .rar/.zip czy .sims3pack). Klikam 2 razy na plik .sims3pack (Obrazek z kryształkiem) i automatycznie otwiera się The sims 3 luncher i 2 okienko z ładowaniem. Po załadowaniu klikam OK! I jest Wink Dla pewności możesz sprawdzić w luncherze w "pobrane". Co do usuwania wgranych rzeczy: Wchodzę w lunchera>>>pobrane>>>usuwam te obiekty które chcę odinstalować>>>czekam aż usunie te rzeczy>>>wchodzę w "obiekty zmodyfikowane" (w luncherze)>>>zaznaczam obiekty i odinstalowywuję. 
Nie wiem czemu tak instaluję ale obiekty działają więc.. xD
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 10:07 am

Dzięki wielkie Heartlend~

Dodatki zainstalować się zainstalowały bez problemu, bez ka-boom i działające. Jestem szczęśliwa, bo jak na razie nie muszę przekopywać pół dysku by je wgrać. Jeszcze raz dzięki~ C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostCzw Lut 13, 2014 3:38 am

Cieszę się że mogłam pomóc C:
Czy ktoś z was przygotował ambrozję?
Bo ja mam rybę śmierci i "Nieznane specjalne nasiono" ale wredne nasionko wyrasta na krzak śmierci,ognisty krzak,drzewo pieniężne ale na owoc życia nie .__.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 2:02 pm

brawo ja, brawo ja. skończyłam świat D:
ikonka:

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 J0ri
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipostPią Lut 21, 2014 11:52 am

Zaprezentujesz? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 17 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 17 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: