Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 4:28 am

Haha, jednak kupiłam - nie mogłam się oprzeć. Laughing Zaraz idę grać. xD
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 5:35 am

Ja mam z torrentów, już dawno temu se zainstalowałam
I teraz mam problem bo nie mam konta na stronce simsów a tam tyle fajnych domków *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 5:50 am

Och, jak fajnie! Przez te CENZURA aktualizacje muszę teraz WSZYSTKIE dodatki zainstalować na nowo!!! The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 3908960024 Wyskakuje jakiś błąd i pisze o jakimś dzienniku. Boże święty, a miałam taką świetną rodzinę, dom i w ogóle...
Nie mogłam się powstrzymać, zepsuło mi to całkowicie humor.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 6:21 am

Jestę piratę, jak mi dzisiaj torrenty.org wejdą, to ściągam TS3. Życzcie mi powodzenia, pewnie jak zwykle coś rozwalę Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 6:32 am

Omnomnom, kupiłam sobie CPR, więc idę instalować i niebawem może wrzucę foty. Very Happy
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 7:07 am

Nie mam już sił. Pomóżcie mi. Sad Piszę więc wszystko, od A do Z :
mam oryginalne dodatki :
* The Sims 3 wersja podstawowa
* The Sims 3 wymarzone podóże
* The Sims 3 szybka jazda ( nie działają, z nie wiadomo jakiego powodu )
* The Sims 3 nowoczesny apartament
* The Sims 3 zwierzaki
* The Sims 3 cztery pory roku ( zakupione dzisiaj )

Miałam świetną rodzinę, napracowałam się przy budowie domu - gra z dodatkami chodziła jak w zegarku. Aż do dzisiaj... kupiłam w Empiku Sims Cztery Pory Roku. Instaluję do reszty dodatków, tworząc oczywiście osobny folder. Wyskoczył mi jakiś błąd z aktualizacją. No i postanowiłam ( nie miałam wyboru ) odinstalować wszystko. Sad
Teraz właśnie instaluję podstawę i wyskakuje mi coś takiego:

Plik H:\Caches\Sunset Valley.objectCache
Błąd: błąd danych (CRC).

Za każdym razem jest to samo. Czym to jest spowodowane? Co mam zrobić? Powtórzę ponownie: mam oryginalne płyty i kupiłam je w nowym stanie.
Dodam, że miewam czasem problemy z małą ilością miejsca na dysku C. Ale tym razem utworzyłam foldery do GRY (F:)
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 7:42 am

Spróbuj skombinować sobie ten plik i podmienić właśnie ten niedziałający. To chyba najprostsze rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 9:29 am

Błąd CRC to po prostu plik uszkodzony. Raczej pozostaje ci wykombinować od kogoś ten pliczek i podmienić.
jak instalujesz z płyty możesz próbowac skopiować zawartość do folderu na pulpicie, stamtąd zainstalować. Czasem pomaga
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 10:17 am

Nevarra napisał:

jak instalujesz z płyty możesz próbowac skopiować zawartość do folderu na pulpicie, stamtąd zainstalować. Czasem pomaga
Dzięki, spróbuję. Wink Co będzie to będzie. A jak nie to trzeba będzie zrobić format komputera.
EDIT:
Nadal jest ten błąd, pasek instalacji przeciąga się chyba o 1 mm na 5 minut. :/
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 330ryap
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostWto Lis 20, 2012 10:20 am

Zerknij gdzie ten pliczek jest na płycie to ci wyślę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 10:35 am

Phil, jak dodatek zechce się zainstalować to powiedz, jak Ci się podoba, bo sama planuję zakup. Smile Nie ma to, jak psy/konie buszujące wśród żółtych liści...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 10:44 am

Omnomnom, zbudowałam sobie domek (dopiero bryła, dużo czasu pochłonęła), taki modernowy, ktoś może zechce ocenić? Skombinuję screeny.
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 11:37 am

Dawaj screeny Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostSro Lis 21, 2012 11:58 am

Vernille, pokazuj Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 4:40 am

znalazłam folder ze screenami! <3

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Modern1

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Modern2

wybaczcie, że tak mało, leń mnie dopadł ._.

dom ma bodajże 4, czy 5 pięter. I chyba niebawem mu zmienię kolory, bo mi się już przejadł ten ciemny brąz. xD
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 5:28 am

Philipek napisał:
Nevarra napisał:

jak instalujesz z płyty możesz próbowac skopiować zawartość do folderu na pulpicie, stamtąd zainstalować. Czasem pomaga
Dzięki, spróbuję. Wink Co będzie to będzie. A jak nie to trzeba będzie zrobić format komputera.
EDIT:
Nadal jest ten błąd, pasek instalacji przeciąga się chyba o 1 mm na 5 minut. :/
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 330ryap


To idź zareklamuj płytę o_O A nie będziesz się pierniczyć w jakieś podmiany plików.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 6:19 am

Dziękuję Nev za dobre chęci w pomocy. Smile
Problem sam się rozwiązał - wina komputera. Muszę zrobić w takim razie format,bo nic innego nie pozostaje mi zrobić. Na laptopie zainstalowałam podstawę, trochę czasu się instalowało, ale doszło do końca i mogłam normalnie grać. Doinstalowałam tylko Cztery Pory Roku, aby przetestować. Fajny dodatek, chociaż łatwiej mi to ogarnąć na kompie. Po formacie pokażę Wam screeny, tylko nową rodzinę stworzę i wybuduję dom, ech... Sad Miałam taką fajną, ale co zrobić - takie życie..
Cytat :
To idź zareklamuj płytę o_O
Płytę kupiłam 3 lata temu, w premierę. Więc nawet jeśli, to gwarancja jest do 90 dni więc kasy by mi nie zwrócono ani nic.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 6:31 am

Philipek napisał:
Dziękuję Nev za dobre chęci w pomocy. Smile
Problem sam się rozwiązał - wina komputera. Muszę zrobić w takim razie format,bo nic innego nie pozostaje mi zrobić. Na laptopie zainstalowałam podstawę, trochę czasu się instalowało, ale doszło do końca i mogłam normalnie grać. Doinstalowałam tylko Cztery Pory Roku, aby przetestować. Fajny dodatek, chociaż łatwiej mi to ogarnąć na kompie. Po formacie pokażę Wam screeny, tylko nową rodzinę stworzę i wybuduję dom, ech... Sad Miałam taką fajną, ale co zrobić - takie życie..
Cytat :
To idź zareklamuj płytę o_O
Płytę kupiłam 3 lata temu, w premierę. Więc nawet jeśli, to gwarancja jest do 90 dni więc kasy by mi nie zwrócono ani nic.

Mówię o Czterech Porach roku przez które zepsuła się aktualizacja ...

Btw. wiesz, że rodzinę można spakować i wgrać z powrotem? o_O
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 6:48 am

No, chyba że tak - teraz nie zrozumiałam, bo to był screen z instalacji podstawy, a nie CPR. Cóż, a jeśli chodzi o te aktualizacje, częściowo jest to moja wina, bo wcześniej mało kiedy aktualizowałam grę. A dlaczego? Gra mi później źle chodziła.

Skopiowałam tylko pobrane dodatki z netu i wkleiłam na dysk twardy. Tym razem bardziej się pobawię i postaram się utworzyć jeszcze lepszą rodzinę. :>
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 7:58 am

Może problem by się rozwiązał po usunięciu procesów związanych z TS3? Tak mi teraz przyszło do głowy...
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 8:14 am

mam zwykłą trójkę Sad bez dodatków ale bym chciała zwierzaki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 8:20 am

Zwierzaki nie są takie fajne w sumie...
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 8:32 am

vernille napisał:
Może problem by się rozwiązał po usunięciu procesów związanych z TS3? Tak mi teraz przyszło do głowy...
Za radą Nev zrobiłam już tak. Nadal było to samo. :C
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 8:54 am

Nev radziła Ci tylko podmienić plik, chyba że gdzieś na GG z Tobą gadała, to ok. Razz

Moja nowa simka, jak Wam się podoba? <3

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Simkao
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 9:20 am

Włosy<3
Pograłabym:c
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 10:29 am

Też mam tą fryzurę xP Ogólnie jest bardzo ładna, ale polecam poszperać w necie za rożnymi szminkami i cieniami do oczu Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 10:36 am

vernille napisał:
Nev radziła Ci tylko podmienić plik, chyba że gdzieś na GG z Tobą gadała, to ok. Razz
Owszem, na GG z nią pisałam. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 11:52 am

Ayame, mam tego pełno, ale większość mi po prostu nie podchodzi. Laughing
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 2:26 pm

vernille napisał:
znalazłam folder ze screenami! <3

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Modern1

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Modern2

wybaczcie, że tak mało, leń mnie dopadł ._.

dom ma bodajże 4, czy 5 pięter. I chyba niebawem mu zmienię kolory, bo mi się już przejadł ten ciemny brąz. xD

WOW *o* Ale musiałaś się napracować przy tym cudzie Very Happy
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 2:37 pm

vernille napisał:
Ayame, mam tego pełno, ale większość mi po prostu nie podchodzi. Laughing
No chyba, że tak xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 5 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: