Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Martka29
Raczkujący
Martka29


Nick w grze : Martka29
Liczba postów : 68
Dołączył : 26/08/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 2:59 pm

Ja gram w trójkę. Ostatnio udało mi się oswoić jednorożca... ^^
Powrót do góry Go down
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 2:24 am

Kajka1 napisał:
A jakie macie rodzinki w simsach? Very Happy Ja gram, ale pożyczałam zwierzaki od kol, teraz zabrała, pożyczyła komuś innemu i nie mam jak grać Crying or Very sad Ja oswoiłam jednoroga, ale nie mogłam nic z nim zrobić ponieważ pisało mi że musze poprawić warunki moim zwierzakom czy coś w ten fason , jak mam to zrobić?

Kajka musisz mieć 3 zwierzaki typu kot pies koń i jeden z simów ( ten który adoptuję roga) musi mieć z nimi kontakty najlepszy przyjaciel i do tego 8 poziom jeździectwa
Co do rodzinek to mam rodzinkę jedną ( dla siebie) dwie (dla koleżanki) jedną (dla drugiej koleżanki) i to chyba tyle czyli 5. Miałam więcej ale komputer musiałam zresetować. A ta moja rodzinka jest już trzy pokoleniowa a córka z trzeciego pokolenia jest nastolatką i ma chłopaka ( czyli jej wymyślonego przyjaciela który został ożywiony Mama z pierwszego pokolenia wyhodowała omniroślinę i płonący owoc (mama z drugiego też wyhoduję i z trzeciego i tak dalej)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 4:23 am

Ja Mam już 10 poziom jeździectwa i mogę zaklinać konie ale nw czemu to wgl służy.
A i mam pytanie: Czy konie umierają tak samo jak simowie.? Bo kiedy byłam mała strasznie bałam się kosiarza i do teraz mi to zostało haha.A mam dużo rogów które maja ostatni pasek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 4:26 am

Pokaże wam jeszcze jednego z moich jednorożców :Layleya.
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 199246screenshot-6
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 5:58 am

Alvanti27 napisał:
A i mam pytanie: Czy konie umierają tak samo jak simowie.? Bo kiedy byłam mała strasznie bałam się kosiarza i do teraz mi to zostało haha.A mam dużo rogów które maja ostatni pasek.

No raczej tak, ale przecież można wyłączyć opcję stażenia się bez kodów. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 2:32 am

Pokazę wam coś ciekawego.
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 201031screenshot-18
MOje rożce:
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 201032screenshot-21
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 201033screenshot-25
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 2:37 am

A jednak,skusiłam się na TS3 zwierzaki. :3 Mam jak na razie dwie rodzinki,pierwsza,Natalia z koniem który wylądował w miejsce z którego nie można go wyciągnąć,i rodzinka na której częściej grywam: Anna i jej suczka Border Collie. Na razie screenów nie mam,ale jakby ktoś chciał coś zobaczyć to chętnie zrobię.Wink

Byłabym też uradowana,gdyby ktoś pokazał mi,skąd ściągnąć fajne fryzury dla simów,i jak je wgrywać. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 3:28 am

A ja się w jednorożce nie bawię, wolę domy projektować... może coś wstawię..? ;p
Powrót do góry Go down
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 12:37 am

Ejli a masz podstawową wersję gry?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 12:49 am

ewunia9811 napisał:
Ejli a masz podstawową wersję gry?

Niby mam,ale nie używam. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 3:56 am

Wstawiłam zdjęcia moich Simów,koni to i wstawię ich chatę. Very Happy

...wcześniej mieszkali sobie w przytulnym domku z podziemnym garażem
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 351woid
później dobudowałam im stajnię razem z parkurami
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 2lthngl
a teraz cieszą się mieszkając w nowoczesnym domku przy wodospadzie (na zdjęciu nie ma wodospadu, gdyż wcześniej mieszkali w innej wiosce - przeniosłam ich do Sunset Valley)
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 6fz7kp
o,tu już widać kawałek wodospadu
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 2lbdms5
tutaj kawałek salonu z punktem na tv - jak widać, postawiłam na nowoczesny styl chałupy
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Oh4ndv
to tyle. Smile jeśli ktoś chce, to mogę zrobić bardziej aktualne zdjęcia domu i je Wam pokazać.

A tak na marginesie,jeśli ktoś miałby problem z odnalezieniem jednorożca w The Sims 3 Zwierzaki - mogę podać szczegółowy poradnik na ten temat. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 9:29 am

Ejli napisał:
ewunia9811 napisał:
Ejli a masz podstawową wersję gry?

Niby mam,ale nie używam. :3

to zarejestruj się na www.thesims3.com i wpisz kod z podstawowej a potem wejdź na moją stronę i odbierz 1000 simpointów Jak już masz te simpointy to idź do sklepu i kup fryzurę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 11:25 am

ewunia9811 napisał:
Ejli napisał:
ewunia9811 napisał:
Ejli a masz podstawową wersję gry?

Niby mam,ale nie używam. :3

to zarejestruj się na www.thesims3.com i wpisz kod z podstawowej a potem wejdź na moją stronę i odbierz 1000 simpointów Jak już masz te simpointy to idź do sklepu i kup fryzurę
Problem w tym,że mam pirata..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 11:52 am

to nieładnie Razz

ja może jutro odpalę simsy i podrzucę jakieś domki, czy rodziny. chętny ktoś, bo nie wiem, czy mam się produkować ze screenami? ;p
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:37 am

ewunia9811, do ściągania fryzur do simsów wcale nie trzeba wchodzić na Store Smile Tam są głównie płatne fryzury i to dosyć drogie jak przeliczysz (ostatnio dodają 3 krzaki za które płaci się 10 złoty po przeliczeniu! )

Ejli, proponuję po prostu wejść na jakieś forum o simsach i tam na pewno znajdziesz linki do stron z fanowskimi dodatkami, które są o niebo lepsze od tych od ea Smile Jest tam również masa poradników oraz mody, nieco poprawiające rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 6:46 am

Ejli - polecam modthesims.com oraz thesimsbybozena.blogspot.com - na tymże blogu masz linki do innych stron/blogów z dodatkami do TH. Po za tym polecam również bloga Anubis360 - anubis360.blogspot.com, ma ekstra fryzury. The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 7:06 am

Teraz gram w the sims z zycia wziętę,stworzyłam Anie i Kasie Lol(XD).
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 9:05 am

Ta,tylko że jest kolejny problem : Jak to wgrać do gry? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 10:01 am

Aaa, mam dwójkę zwierzaki, dziwact obfitość. Raz babcia wzięła miśka pluszowego i jej... utknął w tyłku! Laughing Nie mogłam go wyjąć, poszłam pod prysznic- nic, do kibelka- nic. Musiałąm wyjść i wejść xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 10:22 am

Ejli - poszukaj w Google pod "jak pobierać pliki do the sims 3" itp. Wink Sama wiedziałam, ale nie pobierałam od daaawna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 11:14 am

Philipek - masz wszystkie dodatki?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:18 pm

Nevarra napisał:
Philipek - masz wszystkie dodatki?
Nie,nie mam. Wink Gdzieś chyba pisałam jakie mam dodatki do Simsów.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:29 pm

Philipek - a jak zrobiłaś to, że stajnia jest na innej parceli niż Simy mieszkają i nie jest ona parcelą publiczną, a Simy mogą na nią wchodzić itd.?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:43 pm

O boże, jak ja nie cierpię tej gry -.-
Sims to, sims tamto - blablabla simsy..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 10:42 pm

aniawis39, przecież simy mogą wchodzić tak czy siak na każdą parcelę, więc w czym problem? ;p
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Wrz 03, 2012 12:10 am

vernille napisał:
aniawis39, przecież simy mogą wchodzić tak czy siak na każdą parcelę, więc w czym problem? ;p

Mogą,koni również sie to tyczy.. *Przypomniała sobie o koniu zamkniętym na obcej pracelii*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
pata101
Raczkujący
pata101


Nick w grze : Nierozpoznana [w Howrse cup]
Liczba postów : 68
Dołączył : 28/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostPon Wrz 03, 2012 2:29 am

Ejli oczywiście istnieją takie przypadki (kilka razy zapomniałam szczeniaka przy przeprowadzce)Wiem, że po pewnym czasie powinny się same teleportować do domu, ale kiedy stracisz cierpliwość radzę użyć kodu na teleportacje - testingcheatdenabled true - Przytrzymując Shift klikasz tam gzie sim/zwierzak ma się znaleźć i wybierasz odpowiednią funkcje. Kod ma też inne ciekawe zastosowania...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4640985
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 9:16 am

Kupuje kto Sims nie z tego świata Twisted Evil ?
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 10:32 am

Cóż,z nowych fryzur,ubranek i wszystkiego innego nici,poradniki znalazłam tylko do Sims 2. :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 11:40 am

A ja tym razem przedstawiam Wam moją rodzinkę. Smile Mam jeszcze kota oraz świnkę morską.
Wybaczcie jeśli zepsuje się jakość zdjęcia - będzie to wina hostingu Tinypic Evil or Very Mad
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 2dt6lat
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 F4pht4
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 20abeqa
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 1zcpsmc
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 3 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: