Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 The Sims - kto tego nie zna? :)

Go down 
+72
Kepler99
Shira66
avdeo
Ursalowata
blaze the cat
Pupusia23
Heartlend10
dogmagic
KaVcia
Szron
Dżemik
Wireless
martosia2004
Wild_Horse
cindx
Marley
Layzy
Dianaxxx
safie
Presence
wercia d
klaczkakoniara
Marsh
koziorożec
PlaybackJunkie8
Hoping.
Ayashi
Manroe
gwiazda2002
Temperance
hanka1998
Estelle
Kikyo22
erreo
ZetkaEmka
SandCastle
krysta
avrilka
czoko
Arabia123
stewardessa
Alasky
pata101
Heshette
Kemishi
ArinStreal
Martka29
Ejli
Takashiro
Philipek
koniara25000
MrsKopytko
Mouseline =]
_pati201_
Kajka1
Asiaa.
Ayame
Arbuzek_10
Broszka
Kai Shouri
kucykwyrwij
ewunia9811
-Eruina-
MaryMariaMara
LadyArvena
Aglyss
EveDallas
Pati...xd
Malto
mina stirit1
Nevarra
blueberry.
76 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 2:27 am

aniawis, dziękuje.Very Happy

Eruina,możesz dać linkiem?bo mi się screeny nie wyświetają. Wink
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 3:09 am

Asiaa. - mi na tym kompie także ^^ Na staruszku się wyświetlało, dziwne. OK, znowu wgram na serwer jak będę miała trochę czasu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 3:44 am

Asiaa. - nie ma sprawy. Jeszcze dwa, trzy dni temu miałam problem z pobieraniem także. Smile
Eruina - mi również screeny/zdjęcia się nie wyświetlają.
Wczoraj moja Simka urodziła dziewczynkę. Zaciesz, jak nie wiem, bo zazwyczaj odstępuję od rodzinki po jednym dniu i tworzę nową. Very Happy Przy tej zamierzam wytrwać do - właściwie ciężko określić. Na pewno chce zobaczyć dorosłe życie Pauli (aktualnie noworodek). W grze wystąpił chyba jakiś błąd, bo ciąża trwała 3-4 simowe dni, a zazwyczaj ciągnęła się u mnie do simowego tygodnia. Z błędu się cieszę, bo nienawidzę, jak Simka bez przerwy wymiotuje czy narzeka, że ją krzyż boli. Rolling Eyes Najlepsza była reakcja Sima, jak Simka zaczęła rodzić. Wyglądało +/- tak: "Aaaaa, ona rodzi, ona rodzi!". Laughing Chwilę potem ze stoickim spokojem poszedł za Simką do taksówki...
Mam do Was dwie prośby:
1) Wiecie może, jak/czym nakręcić serial The Sims? Bo strasznie takowe seriale mi się podobają i nie ukrywam, że kiedyś chciałabym taki zrobić. Wink
2) Pomoże mi ktoś z TSR? Problem opisany na pierwszej stronie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 3:54 am

aniaws - odśwież, ja odświeżyłam i się pokazały.
1. Na dole masz kamerę...
Co do rodzenia to mi także urodziła po 4 dniach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 4:03 am

A moja jak była w ciązy,a raczej już rodziła,weszła na rower i pojechała do szpitala.Very Happy Miała bliźniaki. Very Happy A mąż w tym czasie był w spa. xp
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 1:22 pm

A tak się wszystko chwali Razz
Moja rogata kobyłka, ciut przerobiona (cóż,jednak czarna grzywa i biały ogon w parze mi nie idą Razz)
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Screenshotvert
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 1:46 pm

Ayame, on jest potrzebny do prawidłowego działania gry xD U mnie był on z płytą, trzeba było się tam tylko zarejestrować i wszystko gładko szło Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 3:02 am

Ja już w ogóle nic nie wiem - czy mam to, czy nie xD Gra mi działa jak trzeba, tylko aktualizacje nie działają. Poczekam aż brat wróci, to zobaczy co i jak xP
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 9:40 am

Wszystkich simsomaniaków chciałabym powiadomić iż dzisiaj zaczną się zdjęcia do mojego pierwszego serialu The Sims 3 - "Marzenia Blue". Smile Gdy skończę pierwszy, testowy odcinek wrzucę go na ZM, żeby wiedzieć czy udostępnić go szerszej publiczności. Pokrótce o czym będzie serial? Blue wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Katy przeprowadza się do Sunset Valley (w serialu miasto będzie inaczej się nazywać Wink). Dostała ona wspaniałą villę po swojej ciotce, która pilnie musiała wyjechać do Kanady. Dziewczyna od dawna marzy o karierze gitarzystki. Skoro przeprowadziła się do Simsowej metropolii to spróbuje swoich sił, a Katy zostaje jej pierwszą menadżerką. The End. Very Happy Co sądzicie o samej fabule? Jeżeli ktoś ma jakieś rady to chętnie je przyjmę. Pobrałam mnóstwo ciuchów, a fryzury będą się zmieniać co odcinek. Jeżeli pierwszy odcinek będzie w miarę dobry, zrobię całą pierwszą serię. Planuję zrobić 10 odcinków, po 10 minut. Smile Serial będzie montowany w programie Sony Vegas 9.0 - jeżeli ktoś ma/miał do czynienia z tym programem, również proszę o rady. Smile Zapraszam również na mojego simowego bloga: www.my-th3.blogspot.com Wink
Enjoy! ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 28, 2012 2:48 am

aniawis,muszę przyznać ,ze fabuła mi się podoba,chętnie obejrzę odcinek/odcinki. : )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 28, 2012 4:53 am

Na TS3 (stronie) jak się pobiera, to trzeba mieć włożoną płytkę podstawową. Jak ona się włączy, to wyskakuje takie okienko z różnymi zakładkami. Jest tam 'Dowoland' czy coś takiego. I tam powinny być pobrane pliki. Trzeba tyko kliknąć instaluj i już Smile


Znalazłam takie CUDOO: http://www.thesimsresource.com/downloads/details/category/sims3-lots-community/title/su-zhou%28shopping-mall%29/id/1059487/#
Ale nie mogę się zalogować i tego pobrać, załamka! Sad
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 28, 2012 5:00 am

Ale ********* *-* Uhum,ni umiem z tego pobrać. : /
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 28, 2012 6:02 am

Ja na TSR pobrałam wczoraj dużo domów i ubrań. Jednak pliki z napisem "Subsribe" (czy jakoś tak) są płatne. Neutral Niestety, bo ślinka mi pociekła na kilka ubrań, ale zawsze nie były darmowe. -.- Jeżeli ktoś chce mieć instrukcję jak się zalogować (sama miałam z tym problem) lub, jak pobierać darmowe pliki - niech napisze to postaram się coś wyskubać. Wink
Asiaa. - cieszę się, że fabuła przypadła Ci do gustu. Dziewczyny są już stworzone i mieszkały w super domciu, ale komputer mi się zaciął i musiałam go zresetować. Rolling Eyes
Zdjęcia Blue i Katy za moment będą na moim blogu. Smile Ostatnio Simsy strasznie mi się zacinają... Muszę w końcu pobrać tą najnowszą aktualizację, bo zeświruję. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Kajka1
Nowy
Kajka1


Liczba postów : 8
Dołączył : 01/08/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 8:30 am

A jakie macie rodzinki w simsach? Very Happy Ja gram, ale pożyczałam zwierzaki od kol, teraz zabrała, pożyczyła komuś innemu i nie mam jak grać Crying or Very sad Ja oswoiłam jednoroga, ale nie mogłam nic z nim zrobić ponieważ pisało mi że musze poprawić warunki moim zwierzakom czy coś w ten fason , jak mam to zrobić?
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 2:50 am

Ja mam z 15 rodzinek. XD
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 2:56 am

Da sie w to pograć Online?
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 7:42 am

na facebooku są simsy ale inne Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Mouseline =]
Nowy
Mouseline =]


Nick w grze : Mouseline
Liczba postów : 4
Dołączył : 10/08/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 1:22 pm

Ja mam dużo rodzinek Very Happy
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 4:32 am

A. Wiecie, jeszcze nigdy w życiu nie grałam w Simsy

Broszka napisał:
na facebooku są simsy ale inne Wink
facebook -face=twarz, book=ksiażka:twarzksiążka




Prośba, nie pisz posta pod postem Smile
Malto
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 12:56 am

Mam dwa jednorożce Razz Fru Fru i Ciapka Very Happy
Screenów nie podam ... ale podam profil na którym mam troszkę zdjęć z mojej gry.


http://12kasia13.gliteruje.pl Tu jest kilka zdjęć..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 3:50 am

Malto-ty widziałaś czarnego jelenia a ja czarną jak smoła simkę, oczywiście moją.:p
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 5:18 am

Gram aktualnie w The Sims 3. Mam :
-wymarzone podróże
-zwierzaki
-impreza w plenerze
-szybka jazda
-nowoczesny apartament
-główny dodatek do simsów
i chyba coś tam jeszcze. ;p
Kieeedyś grałam w jedynkę, haha ta grafika była nie do zapomnienia. xD
Z dwójki posiadam wszystkie dodatki. Smile

Parę zdjęć z mojej gry, stworzyłam nowe kunie (siwek i srokacz) :
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Eta8t4
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 34dklew
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 293vhp0
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 X7gpl
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Zlcidh
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 2010tau
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 2dtn9ea
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 2vtwtjr

Malto, ja nie widziałam jeszcze czarnego jelenia. Śmiesznie wygląda. Jakby się wytarzał w węglu. Razz
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:12 am

Jak poznać na stronie TSR czy pobranie czegoś jest darmowe?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:15 am

nataliaizy, jeśli masz w lewym górnym rogu niebieski pasek z napisem SUBSCRIBER - jest to przedmiot płatny, nie ściągniesz go za darmo. Jeśli paska nie ma - powinno bez problemu pójść Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
kucykwyrwij
Przyjaciel Zagrody
kucykwyrwij


Nick w grze : kucykwyrwij
Liczba postów : 384
Dołączył : 22/04/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 18, 2012 5:39 am

Czy waszym zdaniem to będzie do pobrania za free?
http://the-sims-2.pl.malavida.com/d3681-sciaganie-gratis-windows
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 3:40 pm

Ostatnio buszowałam po stronie Simsów i znalazłam takie cudo do pobrania:
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 1
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 17_ver878089
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 4
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 7
The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 6
Kłopot jest jeden, to kosztuje 2 450 Simpointów! A ja mam tylko 350, cenzura, cenzura, cenzura!
A kupno 2 000Simpointów kosztuje 66 zł...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 12:01 am

Cytat :
Czy waszym zdaniem to będzie do pobrania za free?
Tak. kreatory zwierzaków / postaci zawsze były za darmo
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 9:20 am

Ja w grze stosuję kody.Może i odbieraję troche zabawę ale ułatwiają życie.
Z pewnym kodem złapałam jednorożca i od pewnego czasu mam hodowle jednorożców.Nie jestem pewna czy dało by się to zrobić w przypadku dzikich zwierząt typu właśnie : szop pracz i jeleń.
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 9:47 am

Kiedyś grałam w Simsy,miałam wszystkie trzy części w ciągu mniej niż 6 miesięcy, i bym kontynuowała tą tradycję gdyby nie to,że po miesiącu nudzi mi się karmienie,mycie,i wykonywanie innych czynności z człowieczkiem który rozmawia w niezidentyfikowanym języku.
Tak wiem,i istnieniu różnych dodatków,modyfikacji,i innych wywodzących się z tego rodu przedmiotów,ale mimo wszystko Simsy nie znalazły miejsca na liście gier,w które gram. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 10:29 am

Alvanti27 napisał:
Nie jestem pewna czy dało by się to zrobić w przypadku dzikich zwierząt typu właśnie : szop pracz i jeleń.

Wiem jaki to kod, ja akurat próbowałam z jeleniem i szopem, ale tak się nie da, niestety.:/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Sims - kto tego nie zna? :)   The Sims - kto tego nie zna? :) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
The Sims - kto tego nie zna? :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» The Sims 4
» Sims 3 (rozmowy)
» Problem z The Sims 3
» The sims 3 zwierzaki
» The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami za darmo!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: