Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!

Go down 
+29
Karolina211
.Klaudi96.
karikonie132
Alasky
Kikyo22
hanka1998
Agura
Philipek
Horses12
Evangeline
Asiuu
zαbαvεcкαα
Fi Fi
avrilka
xTikTakx
Sabula
Sweet Rabbit
Ejli
milandra
ZetkaEmka
Szarusia16
Aki
Nevarra
Kraviec
LadyArvena
Sheila86
Sakura
Bonny2
nyssia
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 6:33 am

Co do zakładającego wątek i piszę ''nie wiesz ? No, sorry masz taki duży staż, a nie wiesz ?'' to można opluć monitor. Ale jeżeli ktoś kto taką piszę odp. to już mi jest żal tych ludzi. Jeżeli wracając do słów ''Ankieta ! Zgłaszam !'' do też żal mi się robi tych ''niewychowanych bachorów'', prawdę mówiąc mnie to nie wzrusza. Lecz jak zobaczę wątek z tzw. Ankietą to tylko ja pisze, że gracz pomylił sobie forum z ''petycją'' i żeby uniknąć zgłoszeń, żeby zamkną wątek lub nic nie odpowiadam. To tylko moje zdanie. Myślałam, że me zdanie będzie krótkie, ale się rozgadałam... Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 1161369272
Powrót do góry Go down
Asiuu
Już coś wie
Asiuu


Liczba postów : 102
Dołączył : 27/12/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 6:41 am

mnie irytuje tylko to, że jest 5 takich samych tematów na jednej stronie i że niektórym się po prostu nie chce skorzystać z wyszukiwarki... a życie byłoby takie proste... Razz
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 7:35 am

Asiuu napisał:
mnie irytuje tylko to, że jest 5 takich samych tematów na jednej stronie i że niektórym się po prostu nie chce skorzystać z wyszukiwarki... a życie byłoby takie proste... Razz
A widzisz.. Wracam ze szkoły,i pierwsze co robię to wchodzę na howrse,n oficjalne forum,i zakładam normalny wątek z pytaniem podporządkowanym do regulaminu.I pierwsza odpowiedź jaka mi sie pojawiła,to "na przyszłość zaglądaj do wyszukiwarki.Było już dzisiaj 100 takich pytań" A ja przecież dopiero wsiadłam na komputer. :/
A sama wyszukiwarka też nawala,bo gdy wpiszesz do wyszukiwarki pytanie ze słowem np. "jak?",wtedy zamiast tego do czego chcesz się dokopać to pokazują Ci się wszystkie wątki,niekoniecznie na twój temat,tylko dlatego że zawierają słowo "jak?". T.T Szukany wątek oczywiście dzieś tam jest,ale trzeba się do niego samemu dokopać..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 10:50 am

Mnie też wnerwia wątek "co znaczą skróty" kiedy dosłownie, parę milimetrów wyżej, jest wątek Calvany "Znaczenie skrótów w Howrse"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 8:40 am

Tha... Ostatnio użytkownik z niskim stażem, założył wątek:
"Hej, pomóżcie!"
I się zaczęło....
"Świetny tytuł pacanie!"
"No pogratulować tytułu!"
"A gdzie temat nawiązuje się do pytania?!"
"Co za temat!"
A cóż, z treścią lepiej nie było...
"Hej, bo ja mam problem... Od ilu dni stażu jest dostępny OJ?"
I znowu...
"Wyszukiwarka!"
"Od czego masz wyszukiwarkę!"
"Ręce opadają!"
"Co za NEO!"
To on odpisał:
"Hej, ale to nie jest miłe! A wyszukiwarka mi wyświetla 10 stron, i jakoś mi to nie pomaga..."
I kolejne nie miłe odp.:
"To poszukaj leniu patentowany!"
"O! A na forum siedzi leń! Nie chce szuka w wyszukiwarce!"
"Poszukaj to znajdziesz"
No a to moja wypowiedź:
"Hej, dajcie mu spokój! Ma niski staż, a wyszukiwarka aż tak pomocna nie jest!"
I teraz najgorsze...
"Hej! To wygląda mi na multi!"
"Tak go broni! Pewnie multi!"
"MULTI!"
No i co? Gościu się załamał, i konto usunął... Do czego to wszystko prowadzi?
I jak mogę niby być jednocześnie kobietą i mężczyzną?
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 8:46 am

Do czego to prowadzi... Wszyscy są uczuleni na rzekome łamanie zasad, a pisząc "Wyszukiwarka! PS u mnie cośtamcośtam" "Zamknij to!" itp itd i odpisują trollom to sami naginają zasady. Szkoda, że nie można ich wszystkich zgłosić...

ogólnie to teraz dzieci we wszystkim widzą ankiety
Pytanie:
"Hej, która rasa jest najlepsza w galopie?"
Odpowiedzi:
"Ankieta!"
"Ankieta, zamknij!"
"Zgłaszam!"

a ja się pytam, gdzie tu niby jest ankieta? Zwyczajne pytanie...
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 10:37 am

A tamten gracz? Przez falę tych neo'sów Usunął konto... I na co schodzi Howrse, ze teraz to już nawet graczy zniechęcają?
Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 4129996615
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 10:57 am

Osoby,którzy piszą na forum posty typu : Zgłaszam! ; Poszukaj w wyszukiwarce ; Nie wiesz tego? Wystarczy poszukać ; Taki staż,a nie wiesz? (itp. itd. ) są wręcz żałośni i myślą,że Ow ich mianuje na moderatora. To jest tylko takie odczucie.

Ogółem to na forum Howrse w ogóle nie przesiaduję, bo mnie to nie interesuje i coraz bardziej denerwuje kiedy widzę wybuchających złością graczy.

Przed chwilą w rozgrywce:
GRACZ I
jak poprawić zdrowie konia?

...no i inni odpowiadali,aby podać koniowi mieszankę zdrowotną itp. I znalazła się też taka osoba:
GRACZ II
jak wyżej.
No ludzie,co to za odpowiedź? Totalny spam.

Albo to:
GRACZ I ze stażem 33 dni
Coś tam napisał,dokładnie nie wiem co,bo wiadomość stała się ocenzurowana. Ale chodziło coś o znajomość na Howrse. ( zaproszenie )
GRACZ II ze stażem 295 dni
Zgłaszam
To wstyd że ty z takim stażem nie wiesz co można pisać
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 11:56 am

Ludziom się też nie chce czytać. Przykład?

Wątek "Mój koń ma mało zdrowia. Jak mogę je podwyższyć? Boję się że umrze.

Ludzie piszą "daj rzepę" "pośij na łąkę" "jak ma więcej niż 5% to nie umrze", a to wszystko dotyczy ENERGII! Nieliczni piszą: mieszanka zdrowotna, CO.

Wniosek? Najpierw naucz się czytać, potem odpisuj na wątki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:21 pm

o strasznie niektórzy na rozgrywce są wkurzający ras się zapytałam "dlaczego czarny rynek tak się nazywa skoro w realu nosi to nazwę przestępczego handlu" kilka osób mi odpowiedziało że nie wie i że też chcą wiedzieć, inni napisali że po prostu tak sobie Owilent wymyślił (za co bardzo tym osobom dziękuję Smile) a inni napisali że to OCZYWIŚCIE nie związane z grą i pisali zgłaszam -_- szkoda tylko że naprawdę nie zgłosili ... Razz
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 1:04 pm

Ja miałam jeszcze taka sytuację. Jakaś dziewczyna zapytała się, czy modzi mogą banować. Rzecz w tym, że zwróciła się do moderatrów. I zaczęły sie odpowiedzi typu "aki staż a nie wiesz", "zamknij to!", "to nie tu", a ktoś nawet napisał "zgłaszam trollu" choć tam nic nie było do zgłoszenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 1:31 pm

Haha, ja pamiętam kiedyś moje pytanie:
Czy kasa, jaką wydajemy na rzeczy ze sklepu, idzie na Ow, do pani Hubert (XD) czy w przestrzeń leci i na nic nie idzie.
Jak wiadomo, kochani forumowicze zasypali mnie takimi typu "nie na forum", "zgłaszam!", "zamykaj" oraz "Boże, jakie ty masz pytania.." Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 1:35 pm

Nie czaje takich ludzi, przecież nowi nie wszystko wiedza o tak. Oni powinni, a przynajmniej mogliby z swojej łaski pomóc nowemu, a nie robić z niego idiotę -.-
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 12:45 pm

Nie cierpię jeśli napiszę się coś w stylu ankiety (boze co oni tacy czepialscy...) ale ważnego i szybkiego...wtedy ide sobie np. do kibelka [każdy musi nie? xD] i nie mogę odpisywac chwilowo.Wracam i co? 11 postów: Zgłaszam trollu! Ankieta! Zamykaj trollu! BANana jej! OGAR tu nie ma ankiet!!! itd.
Coraz mniej pisze na Rozgrywce...Swoja droga napisałam do trolla "Japierdziele ale niedorozwoje i zboki wyrastają" ten oczywiście zgłosił,jego zbanowali i go nie ma,ale mi -1 karmy stuknęło Sad :@
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:41 am

Napisałam o tym na forum Howrse, i dostałam upomnienie, że wygarnęłam niektórym graczom prawdę w twarz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:55 am

Ja już nie wchodzę na forum Howrse, bo tam tylko można się zgorszyć.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 6:10 am

Dziś taki wątuś [autor pogrubiony, ja kursywą]:
Cytat :
W jakich zawodach są dobre konie czystej krwi angielskiej?
- ankieta ...
- to ankieta...
- Ankieta
Zamykaj
- Coś mi zaśmierdziało ankietą
- galop Wink
- Ankieta. Zamknij
- ankieta.
ciesz się że mam limit zgłoszeń bo być zasmakowała tortu BANanowego
- Angliki świetnie się nadają do wyścigów galopem. Odpowiednio hodowane i trenowane, mogą osiągać wysokie miejsca w Grand Prix w tej specjalizacji.
-ok dzienki zamytak
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 6:13 am

Sweet Rabbit napisał:
Dziś taki wątuś [autor pogrubiony, ja kursywą]:
Cytat :
W jakich zawodach są dobre konie czystej krwi angielskiej?
- ankieta ...
- to ankieta...
- Ankieta
Zamykaj
- Coś mi zaśmierdziało ankietą
- galop Wink
- Ankieta. Zamknij
- ankieta.
ciesz się że mam limit zgłoszeń bo być zasmakowała tortu BANanowego
- Angliki świetnie się nadają do wyścigów galopem. Odpowiednio hodowane i trenowane, mogą osiągać wysokie miejsca w Grand Prix w tej specjalizacji.
-ok dzienki zamytak

To oni powinni być zgłoszeni za to ze piszą nie na temat -.-
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 6:23 am

Ech...ręce mi opadają...czego człek nie napisze to już: Zgłaszam!
Świetnym tego przykładem był watek Evangeline.
Może z 11 postów sie nazbierało pisali ludzie: Dobrze mówisz,mądre słowa ale oczywiście pomimo ze napisała "Nie zgłaszajcie mnie" musiał 200 dnio-stażowiec napisać ZGŁASZAM!.
Teraz jak chciałam wejść w ten wątek to pojaiwa się mi ze Wybrana strona nie istnije O_o.Wie ktoś może czemu?
Powrót do góry Go down
karikonie132
Nowy
karikonie132


Liczba postów : 8
Dołączył : 01/05/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 10:54 am

Uwarzam tak samo!Najbardziej jest chyba denerwujące jak ktoś zada pytanie czy powienien coś zgłosić a zaraz ktoś napisze ,,nie zaśmiecaj forum tylko od razu zgłaszaj'' a skąd ktoś ma wiedzieć czy to akurat powinno byc zgłoszone czy nie ma sensu!
Powrót do góry Go down
http://www.chester-gracja.bloog.pl
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:17 am

W ogóle o nic nie można zapytać, bo zaraz piszą "zgłaszam!" albo "nie wiesz tego? omg". (Przecież nie jestem encyklopedia! Ludzie!) W takich momentach mam ochotę napisać coś, co by poszło takiemu człowiekowi w piety, ale nie. Nie będę sobie nimi tyłka zawracać, bo niby po co. Szkoda nerwów na taką hołotę, co myśli ze jak napisze "zgłaszam" to dostanie moda... Zal mi ich.
Powrót do góry Go down
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 8:18 am

Otóż nie będę się rozpisywała.
Nie rozumiem osób, które piszą "zamknij","nie na forum" bądź "zamknij wątek", gdyż w ten sposób gracz nie uzyskuje odpowiedzi oraz mogą zostać zgłoszeni- do przyśpieszania o zamknięciu wątku upoważniony jest tylko moderator. Owszem, piszę powyższe słowa tylko w czasie kiedy gracz pisze nie na forum bądź używa Ankiety, lecz odpowiadam na pytanie a następnie to piszę. Pisząc "jak powyżej" bądź "tak jak ??" cały czas nabijają sobie bezpodstawnie karmą a kierują się tylko wypowiedziami graczy, którzy doskonale znają odpowiedź. Każdy nazywa zwykłego gracza, który napisał Ankietę dla zabawy na forum nazywają trollami, ale to gracze odpowiadający Nimi są. Powinno się pomagać graczom a nie cały czas ich przezywać czy inaczej im dokuczać. Grają na Howrse gracze mający 4latka i oni myślą, że 4-latki wykują sobie na pamięć ogólne zasady działania forum,FAQ, przeczytaj zanim założysz nowy wątek, skróty w Howrse, dokonania-co gdzie i jak, i wszystkie inne rzeczy. Bądź spotkałam się z jednym graczem (login na Howrse na Priv), który sprzedawał przepis na RO w UFO- oczywiście zgłosiłam go i powiedziałam, że to jest zakazane. Zaczęła się ze mną kłócić bym podała jej stronę na której jest to zabronione, odpowiedziałam jej by zapytała się moderatorów oraz na stronie Howrsewików zaczęła mnie obrażać oraz zablokowała a na koniec napisała żal.pl. Sprzedawała je za Nyksa, żywioł oraz 100 000eq i mówiła, że wiele graczy już się na to nabrało. Powiedziałam, iż gra nie fair bo 4letnie oraz (nawet) 12-letnie dzieci mogą się nabrać na to a ona, że właśnie o to jej chodzi. Że to szybki zarobek na takich (cytuję)" głupich i idiotycznych dzieciach". Odbiegłam od tematu, lecz mniej więcej jest podobny do tego związek. Mówiłam, że się nie rozpiszę a się rozpisałam:P
No cóż ... To moje zdanie i na tym przystaję.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 2:05 pm

Alasky - wątek 'stracił ważność', został usunięty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 7:24 am

ale jeżeli napisałam błąd gdzie go poprawić
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 10:35 am

.Klaudi96.

Jak napiszesz dany post to na górze jest przycisk "Edit" Laughing
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 12:00 pm

to jest okropne.

przy promocji z czekoladowymi jajkami założyłam wątek o UFO, które zniknęło. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, no to zapytałam. Pierwsza odpowiedź była czymś w stylu "polecam wyszukiwarkę". Potem ktoś napisał że UFO znika, jak się go za długo nie łapie i to dość, jak dla mnie, niemiło. Następne odpowiedzi to był czysty spam "za długo nie łapałaś"... Czysta maskara -.-

Moim zdaniem powinniśmy cieszyć się, że istnieje ZM i nie musimy używać tamtego forum. Mogliby je, szczerze mówiąc, usunąć. Wolałabym nie mieć oficjalnego forum niż mieć to, co jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 8:49 am

Dziś jeden gracz pytał się o przepis na UM +60 tylko JA i inny miły gracz dał normalą odpowiedź
....

Ja dałam link do przepisu i grzecznie, bez zgłaszania napisałam "Nie na forum"
Druga graczka wkleiła normalnie przepis....w poście.....

M.A.R.T.osia pozdrawia
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 9:42 am

Założyłam wątek z pytaniem.
Oto ,,raport".

Spoiler:

A potem zamknęłam. Pogrubione = ja.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 11:14 am

może robić im na złość: każdy kto napisze" zgłaszam" "nie na forum" etc zgłaszać ? Bez jakiegokolwiek powiadamiania o tym publicznie moze sie nauczą, ze sami spamią.

Co do stażu to też nie wyznacznik doświadczenia. są ludzie którzy usunęli konta z jakiegoś powodu i wracają do gry. wtedy przy 10 dniach taka osoba ma większą wiedzę niż ktos kompletnei zielony, choć ma nie wiem 150 dni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 12:14 pm

Ar- tylko że jest limit ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Sponsored content





Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!   Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zgłaszam! Taki staż a nie wiesz?!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Czarna Perła a staż - można tak?
» Taki tam..
» Taki tam maziaj
» czy jest taki film?
» Za ile taki koń ? :P Może sprzedam :)

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Petycje i bannery-
Skocz do: