Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ruffian

Go down 
+12
Buba02
Malto
Arabiasta
xTikTakx
mina stirit1
tinolandia
Sakura
Takashiro
Calma
zαbαvεcкαα
-Eruina-
Arabista
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Buba02
Nowy
Buba02


Liczba postów : 11
Dołączył : 12/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 12, 2012 8:11 am

Szkoda że Ruffian zmarła w taki ważny dla niej dzień. Popłakałam się
Powrót do góry Go down
Arabiasta
Nowy
Arabiasta


Liczba postów : 22
Dołączył : 09/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 11:21 am

Jeżeli twierdzicie, że Ruffian to koń taki jak kay inny to czemu nie traktujecie jej jak każdego innego, tylko jak jakąś głupią, idiotyczną, wredną, nicnieznaczącą szkapę? Zastanówcie się trochę! Ruffian żyła tylko 3 lata, a gdyby żyła 10 lat więcej to może by była szybsza nawet od Secretariata czy Herkulesa!
Powrót do góry Go down
Arabiasta
Nowy
Arabiasta


Liczba postów : 22
Dołączył : 09/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 11:34 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Boże..Wy wszyscy tylko o tej Ruffian,Ruffian i Ruffian.A Secretariat,a Seabicuit,a Phar Lap?I wszystkie inne konie wyścigowe.Ruffian NIE była najlepsza!Była przeciętnym foblutem, ścigających się być żyć,żyjących by się ścigać..
Ruffian nie była przeciętnym folblutem! Ona biła rekordy na wszystkich torach jako DWULATKAA! A Secretariat nie biegł tak szybko jak Ona w wieku 2 lat! Nawet gdy był wywiad z trenerem Secretariata, to sam potwierdził, że Ruffian może być od niego lepsza! Czy ty w ogóle widziałaś film o Ruffian? Mi też żal wszystkich koni, ale jak widzę takie osoby, które piszą "Ruffian jest głupia, bo Secretariat jest szybszy" to czuję że zaraz wybuchnę... I tu nie jest mowa o wszystkich koniach świata, tylko o Ruffian...


Ostatnio zmieniony przez Arabiasta dnia Sro Lip 25, 2012 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arabiasta
Nowy
Arabiasta


Liczba postów : 22
Dołączył : 09/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 11:36 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Ale naprawdę,już nie mówiąc o koniach cierpiących na nasze korzyści,wróćmy do tematu oryginalnego.Ja osobiście mam już dość tego uwielbienia dla tej klaczy.Było wiele LEPSZYCH koni wyścigowych,jak np. Herkules. Wychowany przez Żydowskiego Trenera. Zdobył 17 razy mistrzostwo WestSideHorse, amerykanskie zawody wyścigów końmi . Jego rekord wynosi 78km/h tym samym pobił rekord swiata. Przez to ze jego właścicielem był człowiek pochodzenia żydowskiego, to rekordy jego konia nie były nigdzie zapisywane,niestety.Ruffian nie było najlepsza,ani najgorsza.Każdy ma swoich ulubieńców,ale nie przesadzajcie.
I to, że inne konie były szybsze, to nie znaczy, że Ruffian nie była wspaniała...
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 11:39 am

Arabiasta napisał:
Pysia2762Pysia2762 napisał:
Ale naprawdę,już nie mówiąc o koniach cierpiących na nasze korzyści,wróćmy do tematu oryginalnego.Ja osobiście mam już dość tego uwielbienia dla tej klaczy.Było wiele LEPSZYCH koni wyścigowych,jak np. Herkules. Wychowany przez Żydowskiego Trenera. Zdobył 17 razy mistrzostwo WestSideHorse, amerykanskie zawody wyścigów końmi . Jego rekord wynosi 78km/h tym samym pobił rekord swiata. Przez to ze jego właścicielem był człowiek pochodzenia żydowskiego, to rekordy jego konia nie były nigdzie zapisywane,niestety.Ruffian nie było najlepsza,ani najgorsza.Każdy ma swoich ulubieńców,ale nie przesadzajcie.
I to, że inne konie były szybsze, to nie znaczy, że Ruffian nie była wspaniała...

Ale co w niej takiego wspaniałego? Koń jak każdy inny.
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 4:37 am

Ruffian nie była najlepsza, była na dopiero 37 miejscu w rankingu najlepszych koni wyścigowych w Ameryce.... po za tym było jeszcze okropnie dużo koni o których NIE PAMIĘTACIE (nie kierowane do wszystkich). Wiecie szkoda mi was... tylko Ruffian, Ruffian i Ruffian, a o Seabiscuicie albo Big Redzie to już nie łaska pamiętać

Poza tym to Seabiscuit i Red byli na liście wyżej notowani niż ona
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 4:43 am

Arabiasta napisał:
Jeżeli twierdzicie, że Ruffian to koń taki jak kay inny to czemu nie traktujecie jej jak każdego innego, tylko jak jakąś głupią, idiotyczną, wredną, nicnieznaczącą szkapę? Zastanówcie się trochę! Ruffian żyła tylko 3 lata, a gdyby żyła 10 lat więcej to może by była szybsza nawet od Secretariata czy Herkulesa!
więc przyznajesz że Big był szybszy? I to jest prawda, że był szybszy
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 5:27 am

Wy znowu o tej Ruffian! Dość już jej mam. Ciągle tylko Ruffian to, Ruffian tamto. A co powiecie na Secretariata, Herkulesa, Seabiscuita? Były lepsze. To, że Ruffian żyła tylko 3 lata i złamała nogę podczas biegu, nie znaczy, że ma być przez to wielbiona.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 5:30 am

deccot napisał:
Ruffian nie była najlepsza, była na dopiero 37 miejscu w rankingu najlepszych koni wyścigowych w Ameryce.... po za tym było jeszcze okropnie dużo koni o których NIE PAMIĘTACIE (nie kierowane do wszystkich). Wiecie szkoda mi was... tylko Ruffian, Ruffian i Ruffian, a o Seabiscuicie albo Big Redzie to już nie łaska pamiętać

Poza tym to Seabiscuit i Red byli na liście wyżej notowani niż ona
Zgadzam się z tym w 100 procentach. Nie, w 200 procentach!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 6:59 am

Wyścigami się nie interesuję, od czasu do czasu tylko obejrzę w TV. Raz oglądnęłam film o Ruffian i coś mi w sercu drgnęło. Polubiłam ją. Sama właściwie nie wiedzieć czemu. Większość ludzi po prostu czuje sympatię do Ruffian, bo odeszła z tego świata za szybko... Inne konie wyścigowe mogą dożyć sędziwego wieku, a ona zwinęła się, jako 3-latka. Oczywiście wiem - zwierzęta w cyrku, konie na rzeźni itp. Jednak myślę, że większość ludzi widzi tylko Ruffian, ponieważ niezbyt interesują się wyścigami, a rzadko kto słyszy historię, by jedna z najlepszych klaczy wyścigowych odeszła tak wcześnie, niespodziewanie. Sama nie wiem dlaczego, gdy myślę, że mogłaby żyć dłużej łezka mi się w oku kręci... Osobiście nie należę do ludzi, którzy popierają petycję o boskiej Ruffian na howrse, ale tak jak wspomniałam - zajmuje ona miejsce w moim sercu...
Ps. Jedna wypowiedź tiny i wszyscy padają ze śmiechu. Ruffian - Page 2 3573644101
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Niquitin
Nowy
Niquitin


Nick w grze : Niquitin
Liczba postów : 3
Dołączył : 30/08/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 7:41 am

to tylko zwykły wyścigowy koń... OMG, chyba się jeszcze do niej modlić nie będziecie?!
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 8:11 am

Ubzduraliście sobie że Ruffian jest najlepsza bo zmarła w wieku 3 lat (nie do wszystkich). A są na świecie konie po dobrych rodzicach, które mogły zajmować wysokie miejsca w wyścigach, ale zmarły w wieku źrebięcym. Ruffian to przeciętny koń, który szczęśliwym trafem wygrał 4 wyścigi pod rząd.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Arabiasta
Nowy
Arabiasta


Liczba postów : 22
Dołączył : 09/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 10:08 am

deccot napisał:
Ruffian nie była najlepsza, była na dopiero 37 miejscu w rankingu najlepszych koni wyścigowych w Ameryce.... po za tym było jeszcze okropnie dużo koni o których NIE PAMIĘTACIE (nie kierowane do wszystkich). Wiecie szkoda mi was... tylko Ruffian, Ruffian i Ruffian, a o Seabiscuicie albo Big Redzie to już nie łaska pamiętać

Poza tym to Seabiscuit i Red byli na liście wyżej notowani niż ona
A wiecie co ja powiem? Ciągle tylko Secretariat, Ruffian, Seabiscuit. Ale Man O'wara, War Admirala, Foolish Pleasuera, Bufora, Eight Bells'y, Dr Fegera, to już nikt nie pamięta! Znacie tylko te konie, które wystąpiły w filmie. Szanuję je, podobnie jak Ruffian, no ale nie twierdzę, tak jak ty - specjalistka od wyscigów, że Ruffian była gorsza, bo wolniejsza! Poza tym Ruffian na liście najlepszych koni Ameryki była bodajże 35-ta, Secretariat 2-gi, a Seabiscuit szesnasty. A 35 miejsce jak na klacz to fantastyczne! Wszystkie konie, które są wyżej sklasyfikowane to ogiery. Poza tym samo dostanie się konia do pierwszej setki to dla trenera wielki sukces.
Powrót do góry Go down
Arabiasta
Nowy
Arabiasta


Liczba postów : 22
Dołączył : 09/07/2012

Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 10:10 am

cukiereczeek12 napisał:
Wy znowu o tej Ruffian! Dość już jej mam. Ciągle tylko Ruffian to, Ruffian tamto. A co powiecie na Secretariata, Herkulesa, Seabiscuita? Były lepsze. To, że Ruffian żyła tylko 3 lata i złamała nogę podczas biegu, nie znaczy, że ma być przez to wielbiona.
A to, że Secretariat i Seabiscuit byli szybsi, to nie znaczy że powinni być lepsi.
Kojarzysz np. Demascusa? Nie, bo w żadnym filmie nie było o nim słowa -.-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 1:40 pm

Waŧek zdublowany. Zamykam i zapraszam tutaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruffian - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruffian   Ruffian - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ruffian
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Boski koń Ruffian.
» Ruffian - co o niej sadzicie
» Klub antypsychofanów Ruffian.
» Ruffian Combo - dla odważnych :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: