Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG

Go down 
+33
wera1452
amorkowa
Lydia
anteek
burza133
eclaireka
Masza
Aglyss
Mikim7
MrsKopytko
avrilka
FunnyOne
ZetkaEmka
asiamar98
Malto
ilofhorses
.Cava.
Chantell
rudzikk86
Kirixa
Basia
Keplie
Karolina211
CzekoBoom
Kemishi
wilczyca1000
Temperance
korane
Sabula
Nathaly
Bezbarwna92
Narkotyka
mustang_z_filmu
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:30 am

Hmm... Grają nieczysto. Ja rozumiem - zarząd hodowli przeprosiłby , próbowałby ingerować czy cokolwiek. A tu kurna nic -.- Szkoda ,że na razie nie mam pozwolenia na broń palną.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:41 am

Hmm... Może eclaireka byłaby łaskawa sama cokolwiek napisać?? Cała rozmowa wyglądała następująco:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fakt, może i zostało niepotrzebnie napisane, że to było zrobione przez nich, może nie powinno tak być. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że było to pisane w stresie, gdy nasze najlepsze w tamtym czasie PG było u kogoś innego. Narkotyka próbowała go odkupić, mówiła, że to z naszej hodowli, wtedy został zdjęty przyrostek. Wkurzyła się i napisała, że to pewnie ich sprawka. Następnie szalę przechyliło nazwanie dzieckiem osoby, która jest dorosła i ma męża-jak wy byście się czuli, gdyby ktoś Was tak nazwał?

Nakota nie mogła zalogować się dzień wcześniej, 20.08.2012, myślałyśmy, że będzie jak u Barwnej, ale wtedy powoli znikały konie na kupony. Następnego dnia połowy koni już nie było i wyciekły te konie. Oto historia sprzedaży tego ogierka:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak, mogło być tak jak mówi eclaireka, chociaż zastanawia mnie jedno... Jak szybko ten ogierek został kupiony, jak szybko została wykorzystana sytuacja.

Mam jedną prośbę. Cavo, rozumiem, że chcesz bronić swoją pierwszą hodowlę, choć nikt ich nie oskarża, są to przypuszczenia. Z Twoich postów wynika, że eclaireka wie o wszystkim, skoro nawet od niej masz screena. Proszę, nie pisz za nią, niech ona ruszy swoje szanowne cztery litery i SAMA się wypowie, nie za pośrednictwem Ciebie Wink. Chyba, że sama nie ma co wymyślić i prosi Ciebie o to Wink.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć Smile
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:50 am

Musta ma trochę racji. Niech się sama wypowiada, a nie ''pionkuje''. A i jedno pytanie. Wierzę ,że jesteś dorosła , ale czemu masz napisane pod avkiem 13 lat?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:53 am

mustang_z_filmu napisał:
Następnie szalę przechyliło nazwanie dzieckiem osoby, która jest dorosła i ma męża-jak wy byście się czuli, gdyby ktoś Was tak nazwał?


Mam zacytować inne osoby wypowiadające się w tym temacie?? Jak to na całą hodowlę mówią
Cytat :
Głupie dzieciątka nie umieją przegrywać
albo
Cytat :
I muszę przyznać, że hodowla jest bezczelna i jakże kurde te dzieci są niewychowane.
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:53 am

Wilczyco, to Narkotyka pisała z powyżej wymienioną osobą i to ona ma męża i jest dorosła, Ona została nazwana dzieckiem Smile.


Ostatnio zmieniony przez mustang_z_filmu dnia Czw Sie 23, 2012 7:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:55 am

.Cava. napisał:
mustang_z_filmu napisał:
Następnie szalę przechyliło nazwanie dzieckiem osoby, która jest dorosła i ma męża-jak wy byście się czuli, gdyby ktoś Was tak nazwał?


Mam zacytować inne osoby wypowiadające się w tym temacie?? Jak to na całą hodowlę mówią
Cytat :
Głupie dzieciątka nie umieją przegrywać
albo
Cytat :
I muszę przyznać, że hodowla jest bezczelna i jakże kurde te dzieci są niewychowane.


Eclaireka sama nazwała jedną z nas dzieckiem, więc czemu niby nam to zarzucasz skoro ona sama tak o nas powiedziała? Więc czemu mamy nie mówić o niej tak samo jak ona o nas?
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:00 am

mustang_z_filmu napisał:
.Cava. napisał:
mustang_z_filmu napisał:
Następnie szalę przechyliło nazwanie dzieckiem osoby, która jest dorosła i ma męża-jak wy byście się czuli, gdyby ktoś Was tak nazwał?


Mam zacytować inne osoby wypowiadające się w tym temacie?? Jak to na całą hodowlę mówią
Cytat :
Głupie dzieciątka nie umieją przegrywać
albo
Cytat :
I muszę przyznać, że hodowla jest bezczelna i jakże kurde te dzieci są niewychowane.


Eclaireka sama nazwała jedną z nas dzieckiem, więc czemu niby nam to zarzucasz skoro ona sama tak o nas powiedziała? Więc czemu mamy nie mówić o niej tak samo jak ona o nas?
ale to, co pisałam wyżej dotyczyło całej hodowli, nie tylko eclaireki, przecież jest wyraźnie napisane w liczbie mnogiej...
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:10 am

wilczyca1000 napisał:
Hmm... Grają nieczysto. Ja rozumiem - zarząd hodowli przeprosiłby , próbowałby ingerować czy cokolwiek. A tu kurna nic -.- Szkoda ,że na razie nie mam pozwolenia na broń palną.
To nutka1001 decyduje o większości spraw w hodowli, a jej do końca tygodnia nie ma...
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:26 am

mustang_z_filmu napisał:
Hmm... Może eclaireka byłaby łaskawa sama cokolwiek napisać?? Cała rozmowa wyglądała następująco:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fakt, może i zostało niepotrzebnie napisane, że to było zrobione przez nich, może nie powinno tak być. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że było to pisane w stresie, gdy nasze najlepsze w tamtym czasie PG było u kogoś innego. Narkotyka próbowała go odkupić, mówiła, że to z naszej hodowli, wtedy został zdjęty przyrostek. Wkurzyła się i napisała, że to pewnie ich sprawka. Następnie szalę przechyliło nazwanie dzieckiem osoby, która jest dorosła i ma męża-jak wy byście się czuli, gdyby ktoś Was tak nazwał?

Nakota nie mogła zalogować się dzień wcześniej, 20.08.2012, myślałyśmy, że będzie jak u Barwnej, ale wtedy powoli znikały konie na kupony. Następnego dnia połowy koni już nie było i wyciekły te konie. Oto historia sprzedaży tego ogierka:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tak, mogło być tak jak mówi eclaireka, chociaż zastanawia mnie jedno... Jak szybko ten ogierek został kupiony, jak szybko została wykorzystana sytuacja.

Mam jedną prośbę. Cavo, rozumiem, że chcesz bronić swoją pierwszą hodowlę, choć nikt ich nie oskarża, są to przypuszczenia. Z Twoich postów wynika, że eclaireka wie o wszystkim, skoro nawet od niej masz screena. Proszę, nie pisz za nią, niech ona ruszy swoje szanowne cztery litery i SAMA się wypowie, nie za pośrednictwem Ciebie Wink. Chyba, że sama nie ma co wymyślić i prosi Ciebie o to Wink.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć Smile

W takim razie ja nadal trzymam się swojego zdania.
Nie oddałabym konia komuś kto zwraca się do mnie w taki sposób, proszę Cię.

Wcale nie oskarżacie ich o włam, wcaaale. W stresie, w nerwach - nie ważne, tak się nie robi i koniec. A potem ja wychodzę na tą złą, że "mówię o tym czego nie robicie" - a robicie. Więcej do tematu wtrącać się nie będę, bo rzucacie się na każdego kto ma coś do powiedzenia, życzę powodzenia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:32 am

Nie ma sensu przekrzykiwać się kto jest dzieckiem, małpą czy czymkolwiek innym, bo to nie jest sensem tego tematu. Czekamy na nutkę, chociaż dziwny jest brak reakcji zarządu SI, a co do pogróżek o wystawieniu pokryć publicznych, niech sie zastanowi, bo nam tym tak bardzo nie zaszkodzi jak sobie samej Smile

Ponadto, z druga osobą załatwiłam sprawę ugodowo i szybko (co nie znaczy że stratnie dla tej osoby, bo oferta końcowa jest dla niej bardzo korzystna) , do tej pory rozmawiamy sobie na PW, co doskonale poświadcza, że jak sie chce dogadać, to się dogada, a jak się jest zarozumiałym to i milion kuponów w ofercie nie pomoże Wink

I mnie najbardziej zastanawia domniemana niewinność E. bo dziwnym trafem ze wszystkich przyrostków nakoty, usunięto wyłącznie Pin(ci)acoladę Smile i to w trakcie rozmowy, po mojej wiadomości, że ogier jest naszą własnością hodowlaną - zacieranie potencjalnych dowodów? Smile Powoli zaczyna śmieszyć mnie ta sprawa i postawa niektórych Laughing
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:37 am

Czeko - Ty to już po raz piąty chyba mówisz, że się wtrącała nie będziesz.

Po za tym, nie rozumiem do końca czemu robicie z eclaireki ofiarę. Pierwsza nazwała kogoś dzieckiem i (uwaga, uwaga!) dziewczyny poprosiły o zwrócenie konia zanim wątek tutaj rozpoczął się na dobre, więc argument pt. "bo mnie wyzywały" (to straszne, potnę się przez to :<) jest kompletnie nie na miejscu. Po za tym, wiedziała też, jaka jest sytuacja, a napisała cytuję "to, że pierwotny właściciel z jakiegoś (pewnie jest głupia xP) powodu wystawił ...", widocznie chyba nie zdaje sobie sprawy co to jest kradzież. Tak to się kończy jak rodzice źle wychowają.
Niech napisze, że po prostu nie odda konia, bo jest bezczelną dziewczyną nie potrafiącą wspiąć się na szczyt ciężką pracą i osobą nie doceniającą wkładu innych i tyle, koniec rozmowy.
Jeśli grają nie fair - niech robią tak nadal, droga wolna. Jak ktoś nie ma krzty honoru to tak to się właśnie kończy. Myślę, że sprawę można zamknąć, ponieważ jedyne co możecie zrobić to napisać na kontakt. My nic nie pomożemy, skoro panna łaskawa ogiera nie odda, a nawet jeśli to i tak już wybiły w górę, więc to bezsensu.
Jedyne co mogę jeszcze dodać, to że życzę powodzenia Pin(ci)akom i dalszego prowadzenia w rankingu.

Cytat :
I mnie najbardziej zastanawia domniemana niewinność E. bo dziwnym trafem ze wszystkich przyrostków nakoty, usunięto wyłącznie Pin(ci)acoladę Smile i to w trakcie rozmowy, po mojej wiadomości, że ogier jest naszą własnością hodowlaną - zacieranie potencjalnych dowodów? Smile Powoli zaczyna śmieszyć mnie ta sprawa i postawa niektórych Laughing

Dokładnie.


Ostatnio zmieniony przez Caddie dnia Czw Sie 23, 2012 8:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:38 am

Narkotyka napisał:
Powoli zaczyna śmieszyć mnie ta sprawa i postawa niektórych Laughing
Mnie zaś śmieszy Wasza postawa...To, że jesteście takie "niewinne", że niby wcale nie oskarżacie Sunkawakan o tę kradzież, niby nie wysyłacie obraźliwych wiadomości, itp....
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:40 am

Caddie,
A co im da to, że napiszą na kontakt???
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:43 am

Po za tym, skoro cały skład SI czuje sie urażony - zapraszam do dyskusji, niech opowiedzą na pytania, dlaczego wykorzystane jest nasze PG, dlaczego ignorowane są wiadomości od samego początku itd, bo Ty Cava, możesz wiedzieć tyle ile dowiesz się od E. a krzyczysz jak przekupa, najgłośniej.

Co do SI, składu, jesli czujecie sie urażeni tym co napisałam do Waszej .. graczki, i uwazacie to za wiadomość zbiorową, do Was wszystkich, to biję się w pierś i przepraszam, ale słów pod adresem E, nie ma bata, nie cofnę. Jeśli nutka jako lider poczuje się urażona moimi wiadomościami, niech napisze (oczywiście jak już wróci), bo wiem, że z ludźmi mozna sie normalnie dogadywać. I od razu zaznaczam, uważam, że nutka nie jest osobą zamieszaną w tą sprawę, podejrzewam że nawet nie ma pojęcia o zaistniałej sytuacji.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:45 am

.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
Powoli zaczyna śmieszyć mnie ta sprawa i postawa niektórych Laughing
Mnie zaś śmieszy Wasza postawa...To, że jesteście takie "niewinne", że niby wcale nie oskarżacie Sunkawakan o tę kradzież, niby nie wysyłacie obraźliwych wiadomości, itp....


Jestem dokładnie tego samego zdania, Cava


Cholewka, oby to był mój ostatni post!

Jeśli chcecie po ludzku rozwiązać tą sprawę to po guzik obrażacie tamte dziewczyny? I po co na siłę chcecie uzyskać jakieś "strony".
Nie wiem, czy ja to muszę co każdy mój mój post pisać - też uważam, że powinny oddać konia. Ale po co mieszacie je w hackerstwo? ..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:48 am

Narkotyka napisał:
Po za tym, skoro cały skład SI czuje sie urażony - zapraszam do dyskusji, niech opowiedzą na pytania, dlaczego wykorzystane jest nasze PG, dlaczego ignorowane są wiadomości od samego początku itd, bo Ty Cava, możesz wiedzieć tyle ile dowiesz się od E. a krzyczysz jak przekupa, najgłośniej.
A dlaczego sądzisz, że wiem tylko tyle, ile dowiem się od eclaireki? Sądzisz, że z pozostałymi osobami z Sunkawakan już nie piszę?
Powrót do góry Go down
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:50 am

To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala.

xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:55 am

rudzikk86 napisał:
To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala.

xD

Trolling lvl expert.
Mój mistrzu. Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 1988476332
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:58 am

Caddie napisał:
rudzikk86 napisał:
To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala.

xD

Trolling lvl expert.
Mój mistrzu. Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 1988476332


.. i Wy chcecie poważnie rozmawiać?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:00 am

CzekoBoom napisał:
Caddie napisał:
rudzikk86 napisał:
To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego, fantazja, lalalalalala lalalalala.

xD

Trolling lvl expert.
Mój mistrzu. Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 1988476332


.. i Wy chcecie poważnie rozmawiać?

Tak to jest jak się nie rozumie aluzji.
A Ty nie miałaś już się nie odzywać w temacie? Może niedowidzę ...
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:02 am

.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
Po za tym, skoro cały skład SI czuje sie urażony - zapraszam do dyskusji, niech opowiedzą na pytania, dlaczego wykorzystane jest nasze PG, dlaczego ignorowane są wiadomości od samego początku itd, bo Ty Cava, możesz wiedzieć tyle ile dowiesz się od E. a krzyczysz jak przekupa, najgłośniej.
A dlaczego sądzisz, że wiem tylko tyle, ile dowiem się od eclaireki? Sądzisz, że z pozostałymi osobami z Sunkawakan już nie piszę?


Może dlatego, że druga osoba wskazana przez Ciebie jako zarząd łaskawie nie uraczyła mnie jeszcze odpowiedzią na PW.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:02 am

Owszem, miałam, ale to co robicie w tej chwili jest po prostu .. absurdalne. Trudno nie wnieść nic do tematu przy takim zachowaniu, jeśli chcecie, żeby ludzie brali Was na poważnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:07 am

CzekoBoom napisał:
Owszem, miałam, ale to co robicie w tej chwili jest po prostu .. absurdalne. Trudno nie wnieść nic do tematu przy takim zachowaniu, jeśli chcecie, żeby ludzie brali Was na poważnie.

Ludzie mieli dużo czasu, żeby brać nas na poważnie, a co? Teraz mam im grozić piłą motorową i umiejętnościami hackerskimi, z kamienną twarzą i krótkim "wiem gdzie mieszkaaaasz ... grrrrr"? To raczej hodowla swoim postępowaniem powinna się bać, że ludzie przestaną brać ich za poważne, szanujące się gospodarstwo, po tych wszystkich kradzieżach.
Po za tym jak ludzie Ciebie mają brać na poważnie, skoro już 5 razy wspomniałas, że się zamkniesz, a dalej swoje ciągniesz, no proszę Cię.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:09 am

SPOKÓJ.
Caddie, jak Cie nie znam, tak Cie trzasne jak nie nie skończysz trollować, rudzik idź na telenowele.

Ma mi tu być porzadek i konstruktywna dyskusja - jeśli ktoś jest grochem o ściane to zamiast głupie odzywki, olejcie.

Tyle od Cioci Zagłady.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:35 am

Przeważnie droga nienawiści i zemsty nic nie daje. Tak samo bluzgi, oskarżenia i kłótnie.

Nawet jeśli wyglądałoby to na kradzież NIE MACIE 100%-owej pewności co do przypuszczeń. Można dumać i myśleć lecz nic się z tym nie zrobi. Włamanie było, konie nie ma. Z pewnej perspektywy popieram Czeko. Wystarczyły by milsze słowa . Teraz wygląda to mniej więcej tak:

A: Chce odkupić tego konia. Dam Nyksa.
B: Nie jest na sprzedaż.
A: To ty to uknułaś! Włamałaś się na konto i konie mi ukradłaś! To podłe i nikczemne. Wysyłam to na kontakt i robię screeny!


Ja w tej sytuacji wryty byłbym w biurko ...

Po to forum i ten dział jest żeby rzucać ostre słowa, ale pamiętajmy o kulturze i manierach. (Chodzi mi o rozmowę toczoną przez osoby na forum).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:47 am

.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
Powoli zaczyna śmieszyć mnie ta sprawa i postawa niektórych Laughing
Mnie zaś śmieszy Wasza postawa...To, że jesteście takie "niewinne", że niby wcale nie oskarżacie Sunkawakan o tę kradzież, niby nie wysyłacie obraźliwych wiadomości, itp....

Podpisuję się pod tym rękami nogami. Rzucacie tu wyzwiska na prawo i lewo, wiedząc, że jedna (czy ileś tam więcej) członkini SI ma tutaj konto. Gdyby to mnie spotkało, dalej nie oddawałabym konia. I w ogóle przestańcie tu wszystkich bezpodstawnie oskarżać, bo koń był kupiony legalnie.

I w ogóle, nie obrażajcie APX! Okej, zdarzyło jej się, ale nie powód, żeby mówić, iż jest psychiczna czy coś w tym stylu. Nikt z nas nie jest krystalicznie czysty, nie ważne pod jakim względem. Ten wątek doskonale temu dowodzi. Dziękuję, Amen.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Masza
Nowy
Masza


Nick w grze : Lela23580
Liczba postów : 1
Dołączył : 23/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:55 am

Ja miałam Sad włam tez na hodowle zgłosiłam na kontakt i nic....
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:15 pm

.Cava. napisał:
wilczyca1000 napisał:
Hmm... Grają nieczysto. Ja rozumiem - zarząd hodowli przeprosiłby , próbowałby ingerować czy cokolwiek. A tu kurna nic -.- Szkoda ,że na razie nie mam pozwolenia na broń palną.
To nutka1001 decyduje o większości spraw w hodowli, a jej do końca tygodnia nie ma...
Słuchaj... co mnie obchodzi? Very Happy Przecież są też inne osoby zarządu. W SoE gdyby coś takiego zaistniało już każdy by się rwał do oddawania koni i ogólnego wyrażania własnego zdania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:19 pm

Mikim ma trochę racji. Ale jednak są dowody ,że oni jadą na NASZYM pg .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:25 pm

wilczyca1000 napisał:
.Cava. napisał:
wilczyca1000 napisał:
Hmm... Grają nieczysto. Ja rozumiem - zarząd hodowli przeprosiłby , próbowałby ingerować czy cokolwiek. A tu kurna nic -.- Szkoda ,że na razie nie mam pozwolenia na broń palną.
To nutka1001 decyduje o większości spraw w hodowli, a jej do końca tygodnia nie ma...
Słuchaj... co mnie obchodzi? Very Happy Przecież są też inne osoby zarządu. W SoE gdyby coś takiego zaistniało już każdy by się rwał do oddawania koni i ogólnego wyrażania własnego zdania.
Prawda jest taka, że innych osób w zarządzie nie ma...nutka jako założycielka, a reszta z tego co wiem jest już "na tym samym poziomie"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy
» Włam
» Broken_Heart - kradzież PG drużynowego
» Szuan_86 - kradzież PG drużynowego
» Dlacyego uważacie za kradzież?!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: