Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG

Go down 
+33
wera1452
amorkowa
Lydia
anteek
burza133
eclaireka
Masza
Aglyss
Mikim7
MrsKopytko
avrilka
FunnyOne
ZetkaEmka
asiamar98
Malto
ilofhorses
.Cava.
Chantell
rudzikk86
Kirixa
Basia
Keplie
Karolina211
CzekoBoom
Kemishi
wilczyca1000
Temperance
korane
Sabula
Nathaly
Bezbarwna92
Narkotyka
mustang_z_filmu
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:07 am

ilofhorses napisał:
Z tego co mi wiadomo, kiedy Okami zaczęła hodować knaby pod swoim przyrostkiem, ale rodzone od pasikoników, zostały usunięte z jej konta. To była praktycznie kradzież... Ale nie wiem jak to z tym dokładnie bywa...

Byłam w AP i nie kojarzyłam jak się zakończyła ta sytuacja, jednak upewniłam się u Citronki i część koni oddała jednak dopiero kiedy miała już znaczny odstęp pg....
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:08 am

Swoją drogą biedny łogór jest maltretowany do upadłego, już 17 kryć poszło, z czego urodziło się 11 źrebaków... i już kryje swoje córki, więc podbijanie PG, póki można, trwa Wink Uczciwe działanie uczciweeeej hodowli...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:10 am

Na miejscu suwakan - jesli faktycznie tylko to pomysl E, a oni o niczy nie wiedzieli - wstydziłabym sie wspolpracy z taka osoba. Przeciez jej zachowanie robi opinię niewinnym ludziom w hodowli.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:10 am

Hej, to już chyba było bezpośrednie oczernianie. Ludzie, to tylko gra! No dobrze, było oszustwo, ale to nie powód, żeby mówić o kimś takie rzeczy!
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:11 am

Malto napisał:
Swoją drogą biedny łogór jest maltretowany do upadłego, już 17 kryć poszło, z czego urodziło się 11 źrebaków... i już kryje swoje córki, więc podbijanie PG, póki można, trwa Wink Uczciwe działanie uczciweeeej hodowli...
Jak na razie wszystkie konie BLUPuje eclaireka wiec proszę Cię nie oceniaj całej hodowli patrząc na działania jednej osoby
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:13 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

No faktycznie,dziwne.....Nie wiedzą,ale rodza u siebie?
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:14 am

.Cava. przypominam, ze mowa jest o tym co się dzieje z ogierem, oraz że krycia poszly rowniez do innej osoby w hodowli - Lydia. I jak juz wyzej napisalam, skoro reszta hodowli jest niewinna, powinni sie wstydzic i zatrzymac ten proceder.
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:15 am

.Cava. teraz tak, ale Sahara została spłodzona u graczki Lydia...

Swoją droga ładnie sobie odbili 30 punktów PG Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:16 am

asiamar98, wg niej(lub nich), odbili to PG w sposób uczciwy Laughing


Ostatnio zmieniony przez Narkotyka dnia Sro Sie 22, 2012 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:17 am

Czyli jednak idą na łatwizne, super hodowla widzę Smile
.Cava. ale jak widać po tym koniu [You must be registered and logged in to see this link.] jakoś członkini zarządu pokryła klacz koniem z pinciacolady, nie mów mi ze nie zauważyła jakie ma pg Smile
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:18 am

i co jeszcze jest zaskakujące, że po mojej wiadomości do E, zniknał przyrostek Pinciadolady - i był to jedyny pryrostek Nakoty, który został usunięty Laughing przypadkiem, prawda? Zresztą, co ja "dzieciaczek" mogę o tym wiedzieć, o hodowli Laughing
Powrót do góry Go down
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:20 am

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem...
Pisałam przecież, że już jakiś czas temu odeszłam z hodowli i nie ma pewności kto jest w chwili obecnej w zarządzie. Wiem tylko w 100%, że o większości spraw decyduje nutka1001 a ona nie ma o tej sprawie najmniejszego pojęcia
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:21 am

.Cava. na rany boskie, czy ktoś tutaj oczernia nutkę? nie. bo doskonale zdajemy sobie sprawe, ze jest na urlopie.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:22 am

Narkotyka napisał:
potem niszczy komus hodowle z haslem ze sie nalezalo, no błagam.

Wiem, że nie powinnam tego pisać, ale będę zaparcie bronić APX.
Zdarzyło jej się, ale nie wiesz praktycznie NIC o tym, więc proszę nie wypowiadaj się na ten temat.

Narkotyka napisał:
Okami/APX to w ogóle sie nadaje do leczenia psychiatrycznego, ma jakąś manie bycia w centrum, tu sie homosiuje, tu o duchach i czarach opowiada, potem niszczy komus hodowle z haslem ze sie nalezalo, no błagam. Na oddział zamkniety.

To pozostawię bez komentarza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:24 am

Narkotyka napisał:
.Cava. na rany boskie, czy ktoś tutaj oczernia nutkę? nie. bo doskonale zdajemy sobie sprawe, ze jest na urlopie.
Nie, akurat samej nutki nie oczerniacie, ale za to niektórzy oczerniają CAŁĄ hodowlę!
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:25 am

CzekoBoom - może sobie bronić Okami, ale byłam w AP kiedy sie to zdarzyło, odeszłam w sumie tylko dzięki temu, że ktoś usunął moje konto, wiem co się tam działo i nie sądzę, żeby się 'jej należało'. Sprawy o jakie tam chodziło mogła załatwić z druga graczką na pw a nie karać za to całą hodowlę. Zresztą od rozważań na ten temat był temat poświęcony temu wybrykoi, teraz skupmy się na czym innym.

Mnie osobiście ciekawi fakt czemu główna zainteresowana graczka E nie odezwie się na ZM skoro posiada tutaj konto i na pewno wie o istnieniu tego wątku, chociażby z rozmowy z Cava, która pisała wcześniej, że z nią rozmawiała.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:26 am

Jesli cala hodowla, to Ecostam i Lydia, to tak, oczerniana jest cala hodowla.


Liderko, bo cózby miała napisać? Że jest osobą bezczelną, arogancką i zarozumiałą? Że brak jej honoru?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:31 am

.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
.Cava. na rany boskie, czy ktoś tutaj oczernia nutkę? nie. bo doskonale zdajemy sobie sprawe, ze jest na urlopie.
Nie, akurat samej nutki nie oczerniacie, ale za to niektórzy oczerniają CAŁĄ hodowlę!
Hodowla to nie puste słowo, tylko ludzie wchodzący w jej skład.
Nie bardzo rozumiem, czemu stajesz murem za SI, skoro, jak sama napisałaś, nie jesteś już u nich od pół roku i wiele się mogło u nich pozmieniać... być może pozmieniało się na gorsze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
.Cava.
Raczkujący
.Cava.


Nick w grze : Cava
Liczba postów : 53
Dołączył : 05/07/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:34 am

Malto napisał:
.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
.Cava. na rany boskie, czy ktoś tutaj oczernia nutkę? nie. bo doskonale zdajemy sobie sprawe, ze jest na urlopie.
Nie, akurat samej nutki nie oczerniacie, ale za to niektórzy oczerniają CAŁĄ hodowlę!
Hodowla to nie puste słowo, tylko ludzie wchodzący w jej skład.
Nie bardzo rozumiem, czemu stajesz murem za SI, skoro, jak sama napisałaś, nie jesteś już u nich od pół roku i wiele się mogło u nich pozmieniać... być może pozmieniało się na gorsze.
I tu od razu widać, że nie czytasz ze zrozumieniem...
Pisałam, że byłam w hodowli ponad pół roku i dopiero niedawno z niej odeszłam.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:34 am

I wydaje mi sie, ze w hodowli istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc zbiorowa.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:35 am

.Cava. napisał:
Malto napisał:
.Cava. napisał:
Narkotyka napisał:
.Cava. na rany boskie, czy ktoś tutaj oczernia nutkę? nie. bo doskonale zdajemy sobie sprawe, ze jest na urlopie.
Nie, akurat samej nutki nie oczerniacie, ale za to niektórzy oczerniają CAŁĄ hodowlę!
Hodowla to nie puste słowo, tylko ludzie wchodzący w jej skład.
Nie bardzo rozumiem, czemu stajesz murem za SI, skoro, jak sama napisałaś, nie jesteś już u nich od pół roku i wiele się mogło u nich pozmieniać... być może pozmieniało się na gorsze.
I tu od razu widać, że nie czytasz ze zrozumieniem...
Pisałam, że byłam w hodowli ponad pół roku i dopiero niedawno z niej odeszłam.
Mój błąd, źle zrozumiałam. Praca mnie odmóżdżyła. Przepraszam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:38 am

Narkotyka napisał:
I wydaje mi sie, ze w hodowli istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc zbiorowa.
Humpf, też tak mi się wydaje. Bo chyba hodowla nie jest "odpowiedzialna zbiorowo" jedynie za jej sukcesy, ale za błędy też. Ale ja tam się nie znam Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 1161369272
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 12:54 pm

Asia ma rację. Sukcesu piankę spija każdy , do błędu się nie przyzna nikt. Każdy na każdego skarży , ale niezły bzik O.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 12:56 pm

wilczyca1000 napisał:
Asia ma rację. Sukcesu piankę spija każdy , do błędu się nie przyzna nikt. Każdy na każdego skarży , ale niezły bzik O.o

Wilczyco kochana, jakie rymy tworzysz Very Happy. Fajnie skonstruowane zdania xD
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:02 pm

Dzięki Musta xD Piwo + Kawa u Wilka nie jest dobrym połączeniem i to się tworzy. Czyli ktoś może mi skompresować ogółem całą dyskusję i kto ukradł ( kto podejrzany o to ) chodzi o hodowlę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:13 pm

wilczyca1000 napisał:
Dzięki Musta xD Piwo + Kawa u Wilka nie jest dobrym połączeniem i to się tworzy. Czyli ktoś może mi skompresować ogółem całą dyskusję i kto ukradł ( kto podejrzany o to ) chodzi o hodowlę.


Wilczek mogę to zrobić na pw Smile Ale najlepiej byloby gdzieś gdzie będziemy mogły pisać na zasadzie gg/skype
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:16 pm

Bezku... Na PW jakbyś mogła :3 Bo na nie moim kompie jezdem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:20 pm

Ta na E czy jak wy ją tam nazywacie - na początku dostała kulturalną prośbę, więc niech nie zmyśla w żywe oczy.
I muszę przyznać, że hodowla (tak, cała i nie obchodzi mnie działanie jednej osoby, bo to jak ktoś napisał działalność zbiorowa) jest bezczelna i jakże kurde te dzieci są niewychowane. Moim skromnym ogier powinien od razu wrócić i jeśli mają kuźwa za krztę honoru to zwrócą je zanim wyprzedzą ranking.

Dzieciaki to się robią coraz bardziej niewychowane, naprawdę. To jest już szczyt wszystkiego, pewnie! Zezłość się! Wystaw publiczne, oczywiście! Poważnie sądzicie, że to zrobi? Przecież to zaszkodzi ich chorej pseudo hodowli, bo inaczej tego w obecnym stanie nie można nazwać.
I jeszcze ktoś tam ich broni? No chyba sobie jaja robi.

Pewnie! Nie oskarżajmy ich o kradzież! Najlepiej nie oskarżajmy nikogo, tylko stwierdźmy, że same oddały z własnej woli swojego najlepszego konia! No bo po co się męczyć? Sprawa zamknięta.

Oskarżmy je o brak godności i honoru.

/wybaczcie chaotyczność jestem zmęczona.


Ostatnio zmieniony przez Caddie dnia Sro Sie 22, 2012 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:21 pm

Caddie. Mądre słowa. Podpisuje się pod nimi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:22 pm

Caddie, nie boimy sie wystawienia kryc publicznych, wiec niech nam nie grozi, smarkula. Bardziej zaszkodzi swojej hodowli SI niż nam.

Smarkula to eclaireka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy
» Włam
» Broken_Heart - kradzież PG drużynowego
» Szuan_86 - kradzież PG drużynowego
» Dlacyego uważacie za kradzież?!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: