Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG

Go down 
+33
wera1452
amorkowa
Lydia
anteek
burza133
eclaireka
Masza
Aglyss
Mikim7
MrsKopytko
avrilka
FunnyOne
ZetkaEmka
asiamar98
Malto
ilofhorses
.Cava.
Chantell
rudzikk86
Kirixa
Basia
Keplie
Karolina211
CzekoBoom
Kemishi
wilczyca1000
Temperance
korane
Sabula
Nathaly
Bezbarwna92
Narkotyka
mustang_z_filmu
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:24 pm

Narkotyka napisał:
Caddie, nie boimy sie wystawienia kryc publicznych, wiec niech nam nie grozi, smarkula. Bardziej zaszkodzi swojej hodowli SI niż nam.

Smarkula to eclaireka

Własnie o tym mówię. Ale przecież na początku byłyście kulturalne, więc morał z tego taki że ŁŻE, byle nie oddawać konia.
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:29 pm

Właśnie. Za grosz honoru. Nawet w grze po trupach , byle nieuczciwie do celu .__.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:40 pm

Starajcie się też pomyśleć w drugą stronę.
Zgodzę się z tym, że powinny oddać tego konia, jednak wybór leży w ich rękach. Podobna sytuacja - na pewno nie raz ktoś do Was napisał, że wystawił konia przez przypadek. W większości oddawałam konie, ale nie zawsze. Tak samo jest teraz, wybór należy do nich. To, że skorzystały z okazji i blupują sobie dalej nie oznacza, że od razu mamy wyzywać je od złodziejek, dzieci, smarkuli i co tam jeszcze wyżej było?

A może to Wy źle zwróciłyście się do nich w sprawie odzyskania koni? Bo jeżeli miałyście taki sam ton i nastawienie jak teraz to wcale im się nie dziwię. W życiu nie oddałabym konia komuś kto nazywa mnie złodziejem. Wink Przemyślcie to.

Aha, i nie mam na celu nikogo urazić, bo nie o to teraz chodzi, trzeba zająć się sprawą. Z góry informuję, żeby ktoś sobie tego źle nie odebrał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:44 pm

CzekoBoom napisał:
Starajcie się też pomyśleć w drugą stronę.
Zgodzę się z tym, że powinny oddać tego konia, jeśli by chciały. Taka sama sytuacja - na pewno nie raz ktoś do Was napisał, że wystawił konia przez przypadek. W większości oddawałam konie, ale nie zawsze. Tak samo jest teraz, wybór należy do nich. To, że skorzystały z okazji i blupują sobie dalej nie oznacza, że od razu mamy wyzywać je od złodziejek, dzieci, smarkuli i co tam jeszcze wyżej było?

A może to Wy źle zwróciłyście się do nich w sprawie odzyskania koni? Bo jeżeli miałyście taki sam ton i nastawienie jak teraz to wcale im się nie dziwię. W życiu nie oddałabym konia komuś kto nazywa mnie złodziejem. Wink Przemyślcie to.

Ja oddałam wszystkie konie, jeśli ktoś stwierdził, że to przypadek, ot co. Bo mam swój honor i wiem, że błędy się zdarzają.
To, że skorzystały z okazji, to znaczy, że są bezczelne i niewychowane, tyle.

Po za tym czy Ty widziałaś screen rozmowy na początku? Gdzie grzecznie oferowały Nyks a ona odburknęła tylko fochem "Nie" czy coś takiego? To idź zobacz. Nie zaproponowała innej ceny, nawet jeśli o to zapytały. I to uważasz złym nastawieniem? Później miały pełne prawo rzucić się na nią z mordą (wyb. za wyrażenie), bo ja też bym tak zrobiła.

Ja nie należę Do Pin(c)iaków, ale rozumiem ich sytuację i będę bronić, bo w tym wypadku powinno się tak robić. Nie róbmy z Howrse gry dla dzieci, które nie wiedzą jak się zachować, no do cholery.


Ostatnio zmieniony przez Caddie dnia Sro Sie 22, 2012 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:44 pm

CzekoBoom - jak wół masz w pierwszym poście screen z PW. Czy ktoś tam kogoś wyzwał?
Po za tym w naszej hodowli miała miejsce kiedys sytuacja podobna. mustang_z_filmu zdobyła czołowe PG Quarterów keidy robiłyśmy już pinto, mogłyśmy sie zająć też drugą rasą, ale kiedy ktoś z "Z Zamku..." napisał do niej, że to przypadkowo było wystawione to grzecznie oddała konia i nie za jakieś Equusy, CRy czy tez kupony. Za symboliczne 500 Equus. A mogła skorzystać


Wilczyca - napisz mi na PW co dokładnie mam Ci przyblizyć


Ostatnio zmieniony przez Bezbarwna92 dnia Sro Sie 22, 2012 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:46 pm

Tak, widziałam screen, ale rozmowa mogła potoczyć się dalej.. Nie wiem, tak tylko przypuszczałam, ale skoro mówicie, że nie to wykluczamy tą opcję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:49 pm

Jesli dziewczyna odmowila najpierw sprzedazy to niech nie mowi ze ktos ja wyzywal skoro najpierw grzecznie ja prosilismy
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 1:50 pm

CzekoBoom, nie wiem co w tym niezrozumiałego, nie będzie mi jakaś smarkula wyzywać, a potem robić z siebie sieroty, że taka biedna i zaatakowana. Nie dam sobie w kaszę dymać, koniec i kropka. To jest raz. Dwa Jest róznica, kiedy piszesz z kimś normalnie i pokojowo, jak np z Darraaa, a jak się pisze z taką E która myśli że wszystkie rozumy zjadła - bezczelna, arogancka i zarozumiała.

To jak się z kims rozmwia, zależy czy ten ktoś jest w porządku, czy jest zarozumiałym jeleniem, bo raczej nie będę włazić w tyłek osobie która mysli że może sobie nade mną porządzić.

Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:00 pm

A ja mam taką prośbę- pokażcie BEZPOŚREDNI dowód włamania się i kradzieży konia.
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:01 pm

FunnyOne napisał:
A ja mam taką prośbę- pokażcie BEZPOŚREDNI dowód włamania się i kradzieży konia.

pisaliśmy to już wyżej - jak mamy zebrać dowody skoro konta są skasowane?
Chcesz screen z godzina usuniecia mojego konta? Zeznania znajomych gdzie bylam o tej porze? Czy moze zdjecie moze mam akurat jakas fotke zrobiona w godzinie w ktorej usunieto konto.


Ostatnio zmieniony przez Bezbarwna92 dnia Sro Sie 22, 2012 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:02 pm

FunnyOne napisał:
A ja mam taką prośbę- pokażcie BEZPOŚREDNI dowód włamania się i kradzieży konia.

Że niby Eclaś ukradła, tsa? Nie no, nie ukradła, ale zachowuje się bezczelnie wiedząc jaka jest sytuacja. Nie wiem, czy to Ty czy co.
Po co Ci bezpośredni dowód? Sama sobie ograbiła konto i rozdała konie na lewo i prawo?
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:03 pm

FunnyOne, no tak, nakota sama dobrowolnie sprzedała konie, a później usuneła konto. Że też wczesniej na to nie wpadliśmy Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:08 pm

Narkotyka napisał:
FunnyOne, no tak, nakota sama dobrowolnie sprzedała konie, a później usuneła konto. Że też wczesniej na to nie wpadliśmy Rolling Eyes

No widzisz, jakie jesteśmy głupie? Kurde. :/
Cool
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:14 pm

Bezbarwna92 napisał:
FunnyOne napisał:
A ja mam taką prośbę- pokażcie BEZPOŚREDNI dowód włamania się i kradzieży konia.

pisaliśmy to już wyżej - jak mamy zebrać dowody skoro konta są skasowane?
Chcesz screen z godzina usuniecia mojego konta? Zeznania znajomych gdzie bylam o tej porze? Czy moze zdjecie moze mam akurat jakas fotke zrobiona w godzinie w ktorej usunieto konto.

Wiem co to znaczy oszukać hodowlę, skasować konto.... Ale wiem również, co znaczy bezpodstawne oskarżanie kogoś. Nie trawię tego typu zagrywek. Ale co poradzić?
A co do Narkotyki i jej tekstów na temat SI- szczeniackim zachowaniem jest właśnie w/w oskarżanie bez jakichkolwiek dowodów i rozpowszechnianie tego na publicznym forum.
I proszę, nie zrozumcie mnie źle- nie twierdzę, że Wasza hodowla nie padła "ofiarą" oszustwa- mówię tylko, że bez jasnych i przejrzystych argumentów nic nie zdziałacie.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:16 pm

Caddie napisał:
FunnyOne napisał:
A ja mam taką prośbę- pokażcie BEZPOŚREDNI dowód włamania się i kradzieży konia.

Że niby Eclaś ukradła, tsa? Nie no, nie ukradła, ale zachowuje się bezczelnie wiedząc jaka jest sytuacja. Nie wiem, czy to Ty czy co.
Po co Ci bezpośredni dowód? Sama sobie ograbiła konto i rozdała konie na lewo i prawo?

Nie, chodzi mi po prostu o to, żeby... Hmm... Wytłumaczę Ci to na przykładzie- w tej chwili ja mogę oskarżyć Ciebie o kradzież. I to będzie ta sama sytuacja, jaka nastąpiła właśnie teraz.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:19 pm

Narkotyka napisał:
FunnyOne, no tak, nakota sama dobrowolnie sprzedała konie, a później usuneła konto. Że też wczesniej na to nie wpadliśmy Rolling Eyes

Nigdzie nie napisałem, że to nakota sprzedała konie i usunęła konto. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Pytam tylko, dlaczego oskarżacie osobę bez jakichkolwiek dowodów?
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:21 pm

Kogo oskarżamy? Eclaś? Nie oskarżamy jej o kradzież, - czytaj ze zrozumieniem - tylko o to, że nie chce oddać konia, a to stosowna różnica, nie uważasz?

A Twoje rozumowanie mnie zadziwia doprawdy.

I nie możesz pisać w jednym poście?
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:24 pm

Caddie napisał:
Kogo oskarżamy? Eclaś? Nie oskarżamy jej o kradzież, - czytaj ze zrozumieniem - tylko o to, że nie chce oddać konia, a to stosowna różnica, nie uważasz?

A Twoje rozumowanie mnie zadziwia doprawdy.

I nie możesz pisać w jednym poście?

Po pierwsze- sam temat mówi: "HODOWLA PIN(CI)ACOLADA-WŁAM IKRADZIEŻ NAJ PG"
Po drugie, konia kupiła na sprzedażach bezpośrednich i nie ma obowiązku go oddawać (tym samym nie robi to z niej "smarkuli").
Po trzecie- nie mogę- napiszę jedną wiadomość, od Was jest kolejna, więc odpisuję na kolejną.
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:26 pm

FunnyOne napisał:


Po pierwsze- sam temat mówi: "HODOWLA PIN(CI)ACOLADA-WŁAM IKRADZIEŻ NAJ PG"

Gdyby to było oskarżenie to w tytule byłby dodatkowo jej nick - ja tego tam nie widzę. FunnyOne czasem wystarczy pzreczytac pierwszy post
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:46 pm

Bezbarwna92 napisał:
Jesli dziewczyna odmowila najpierw sprzedazy to niech nie mowi ze ktos ja wyzywal skoro najpierw grzecznie ja prosilismy

Brzmi tak samo jak : jeśli odmówiłaś mi ciasteczka to nie dziw się, że ktoś cię wyzywał, skoro grzecznie Cię prosiłyśmy.
Ot co ja o tym myślę.


Narkotyka napisał:
nie będzie mi jakaś smarkula wyzywać, a potem robić z siebie sieroty, że taka biedna i zaatakowana.

W tej chwili właśnie robisz dokładnie to Twoim zdaniem ona. Nie lubię, jeśli ktoś mówi, że coś jest złe, a sam to robi.. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:53 pm

Czeko - widziałam te rozmowy, okej? Jedna i druga i miedzy jedna i druga byl spory odstep czasowy.
Po za tym proponowanie Nyksa za źrebaka to moim zdaniem dobra zapłata, gdyby ktoś miał byc nie miły od razu po chamsku mógłby od niej zarządać tego konia
Powrót do góry Go down
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 2:58 pm

CzekoBoom ...
nas juz nie interesuje co myslisz, skoncz ze swoimi madrymi porownaniami, bo nikt nie chce juz tego czytac... zycze Ci aby ktos wlamal Ci sie na konto, wszystko usunal moze wtedy kogos zrozumeisz Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:01 pm

Bezbarwna92 napisał:
Czeko - widziałam te rozmowy, okej? Jedna i druga i miedzy jedna i druga byl spory odstep czasowy.
Po za tym proponowanie Nyksa za źrebaka to moim zdaniem dobra zapłata, gdyby ktoś miał byc nie miły od razu po chamsku mógłby od niej zarządać tego konia

W tej sytuacji się mylisz. Jak wspomniała Nath wydali 15 milionów, 20 kuponów łącznie (dobrze pamiętam?) za pojedyncze konie, więc gdzie z nyksem..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:05 pm

rudzikk86 napisał:
CzekoBoom ...
nas juz nie interesuje co myslisz, skoncz ze swoimi madrymi porownaniami, bo nikt nie chce juz tego czytac... zycze Ci aby ktos wlamal Ci sie na konto, wszystko usunal moze wtedy kogos zrozumeisz Smile

Nie musisz czytać, jeśli nie chcesz, naprawdę. Od tego mam wątek flames, żeby się wypowiedzieć. Cały czas powstrzymuję się, żeby napisać Wam co myślę i robię to do tej pory.

Widzę u Was zasadę "ja chcę" i tyle.
Zaczynacie najeżdżać na każdego kto nie wierzy Wam na słowo, a chce niezbitych dowodów.

Odnośnie tego włamania, dziękuję bardzo. Tak się składa, że takowe miałam (jeszcze na Czeko) tyle że bez kasacji. Wiedzą nieliczni i wielkiej akcji nie robiłam. Cóż, nie trafiłaś tutaj.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:10 pm

rudzikk86 napisał:
CzekoBoom ...
zycze Ci aby ktos wlamal Ci sie na konto, wszystko usunal moze wtedy kogos zrozumeisz Smile
Nieważne, co Ci ktoś zrobił, nieważne, że nie zgadza się z Twoimi poglądami. Nie należy nikomu źle życzyć. To tylko gra, tylko forum. Z drugiej strony nieważne, że to tylko gra. Nie należy nikomu źle życzyć w żadnej sytuacji, bo to oznaka złego wychowania. Czeko ma prawo wyrażać swoje zdanie. Robi to w sposób grzeczniejszy niż większość osób, więc na jakiej podstawie jej tego zabraniasz?
Powrót do góry Go down
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:15 pm

Czeko skąd możemy mieć dowody? skoro wszystkie konta na których one były zostały usuniete? myslisz troche? poza tym czemu macie nam nie wierzyc? bylismy prowadzaca hodowle i nagle dla kaprysu niszczylibysmy swoj dorobek , swoja prace i trud i wyprzedawalibysmy konie i nagle robili halo ze ktos nas okradl? pomysl racjonalnie.

Zetka wybacz, ale oznaka zlego wychowania, jest wypominanie jego braku komus Smile jestem dorosla i nieumoralniaj mnie co jest zle a co dobre, skoro jestes takim wspanialym dobrym czlowiekiem, umoralnij E do oddania nam konia Smile zycze powodzenia!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:18 pm

Czeko nie kazdy jest tak bogaty jak Mod i posiadana kupe milionow i kuponow Smile zreszta podejrzewam , ze E i tak nie oddalaby za tyle konia, bo po prostu zalezalo im na odbiciu duzej straty w pg:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:20 pm

a teraz wybaczcie drogie niedowiarki czas isc spac, niektorzy wstaja do pracy Smile dobranoc !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:22 pm

CzekoBoom napisał:
Bezbarwna92 napisał:
Czeko - widziałam te rozmowy, okej? Jedna i druga i miedzy jedna i druga byl spory odstep czasowy.
Po za tym proponowanie Nyksa za źrebaka to moim zdaniem dobra zapłata, gdyby ktoś miał byc nie miły od razu po chamsku mógłby od niej zarządać tego konia

W tej sytuacji się mylisz. Jak wspomniała Nath wydali 15 milionów, 20 kuponów łącznie (dobrze pamiętam?) za pojedyncze konie, więc gdzie z nyksem..


Nie każdy bierze tyle za konia. Po za tym raz już musielismy odkupic konia za 4 kupopny i to było dośc nie dawno - to raz.
Po drugie to jeśli nie odpowiadał jej nyks mogła ładnie napisać, że nyks to dla niej za mało, że chce więcej, a nie "kupiłam go legalnie nie sprzedam". Nie widze sensu drążenia dłużej tej kwestii, bo dawno został ten temat wyczerpany. Czuje jakbym się setny raz do tego odnosiła, więc nie będę tego dłużej robić. Kwestia odkupowania konia od eclaireki i rozmowy z nią była wspomniana tysiąc razy.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 3:22 pm

rudzikk86 napisał:
Czeko skąd możemy mieć dowody? skoro wszystkie konta na których one były zostały usuniete? myslisz troche? poza tym czemu macie nam nie wierzyc? bylismy prowadzaca hodowle i nagle dla kaprysu niszczylibysmy swoj dorobek , swoja prace i trud i wyprzedawalibysmy konie i nagle robili halo ze ktos nas okradl? pomysl racjonalnie.

Zetka wybacz, ale oznaka zlego wychowania, jest wypominanie jego braku komus Smile jestem dorosla i nieumoralniaj mnie co jest zle a co dobre, skoro jestes takim wspanialym dobrym czlowiekiem, umoralnij E do oddania nam konia Smile zycze powodzenia!

Właśnie, skąd możecie mieć dowody. Dlatego póki co winna jest tylko ta dziewczyna (!!!Mam na myśli osobę drugą. Tą, która ukradła konie z konta!!!!!), ale hodowli nie macie nic do zarzucenia.


Ostatnio zmieniony przez CzekoBoom dnia Sro Sie 22, 2012 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sponsored content





Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG   Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy
» Włam
» Broken_Heart - kradzież PG drużynowego
» Szuan_86 - kradzież PG drużynowego
» Dlacyego uważacie za kradzież?!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: