Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Trening konia do GP - poradnik

Go down 
+32
mimi868
Wisth
gabriela żołądź
Sabula
Calma
Evangeline
Catalina
anna i wiki
zαbαvεcкαα
KaVcia
CzekoBoom
korane
Elfka
Jetrel
Nathaly
Skowroneczek
mustang_z_filmu
karina127
Uśmieszek
Kai Shouri
Kikyo22
EveDallas
amorkowa
Sakura
katty88888
Julinda010
paulam97
Fangusta
Philipek
Malto
Sweet Rabbit
Aki
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 6:39 am

Nie prawda. Robię tak wszystkim źrebakom i każdy z nich otrzymuje +60 umiejętności. Zapomniałam tylko dopisać, że karmy daję o 0,5 kg więcej na początku. Później (około 1 roku) kiedy źrebak już chce 4 kg to daję 4 bo akurat wtedy wychodzi 100% energii.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipostPią Gru 14, 2012 10:39 am

Ale nigdy nie miałaś tak, że zabraknie Ci godzin? Bo energii jest wystarczająco, faktycznie. Sprawdzałam przed chwilą Twoim sposobem, i zabrakło mi dwóch godzin...
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 5:11 am

hmm mi nie brakowało. Dziwne. Raz tylko mi brakło, ale to dlatego, ze mial za malo morali. Jak mają 6 miesiecy to wysylam je na łake i dokarmiam, tak zeby nastepnego dnia morale byly 94% wtedy po czyszczeniu jest 100 i nie ma problemu. Raz o tym zapomnialam i mial mniejsze morale majac 8 miesiecy. Wtedy zabrakło mi chyba godzine zabawy na koncu, ale po prostu polozylam go godzinę pozniej spac i nic wielkiego sie nie stalo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 6:57 am

Spróbowałam jeszcze raz... i wyszło Smile Nie wiem, czemu mi wcześniej nie wychodziło...
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipostPon Gru 17, 2012 10:15 am

Czasami jest tak, że trzeba nakarmic i wyczyscic na poczatku, bo pozniej te 2% energii z czyszczenia juz nic nie dają a na początku jak się da to dodają akurat tyle, ze mozna na pol godziny dłuzej wysłac, trzeba sobie "obczaic" metodę i wtedy działa Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sponsored content





Trening konia do GP - poradnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Trening konia do GP - poradnik   Trening konia do GP - poradnik - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Trening konia do GP - poradnik
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pełny trening konia - poradnik
» Trening młodego konia
» Trening konia do GP według Casablanki :P
» Trening Konia...?
» Trening konia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: