Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...

Go down 
+17
mazak456
Julia_525
Aki
Wilczek123
parafka
Sweet Rabbit
mercia5
nutella113
Rose666
Lubelak
Jetrel
Fleur
FunnyOne
Frania26.
maciek00553388
pszczolka182
Barson1990
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:41 am

Jeśli chodzi o te dziewczyny od was to poczekajmy na Lubelaka, to od niego dostałam wiadomość, ze chca do nas dołączyć. Maciek może zrobić screena z rozmowy z jedną z nich, w trakcie której przejawia chęć wstąpienia w nasze szeregi


Ostatnio zmieniony przez lisiczka dnia Pon Lut 06, 2012 7:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:43 am

No to poprosimy o screeny... To bardzo ciekawe...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:45 am

Czekamy na screeny, nie, nie kopie, SCREENY !!!!
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:46 am

maciek00553388
[You must be registered and logged in to see this link.] - To też jest uczciwa transakcja?
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:49 am

Od kiedy bez współpracy puszcza się rankingowe konie za 500 E ? Logika się kłania i uczciwość


Ostatnio zmieniony przez pszczolka182 dnia Pon Lut 06, 2012 7:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 7:56 am

beda screeny tylko zalinkuje, sekunda
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:06 am

pszczoła gadaj z justa-z-21 ja byłem w szkole on ustaał z Fiordem to. On poszedł z a kupomy tylko poprzez innego konia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:07 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:08 am

maciek00553388 napisał:
pszczoła gadaj z justa-z-21 ja byłem w szkole on ustaał z Fiordem to. On poszedł z a kupomy tylko poprzez innego konia.
A to dlaczego przez innego konia? Przecież w grze tyle oszustów, a Wy tak bez problemu kupiliście?
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:12 am

I co łyso?
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:13 am

maciek00553388 napisał:
I co łyso?
Niezbyt- dla mnie to kolejny dowód Waszego oszustwa.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:13 am

No to świadczy tylko o Was przekupując kuponami graczy. Brawo.
Widzicie jak to fajnie mieć lojalnych graczy w hodowli? ^^

Jeszcze raz Wam gratuluję...
Powrót do góry Go down
maciek00553388
Nowy
maciek00553388


Liczba postów : 11
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:16 am

Ja wam gratuluję , że wy macie takich właśnie lojalnych wspólpracowników, my tylko dążyliśmy do swojego celu czyli przegonienia was. A ona nam chciała dac nim krycie i do nas dojść.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:17 am

Informację o tym, ze chca się przylączyc otrzymałam od Lubelaka, a co do lojalności... to taka osoba nie powinna myslec nad przejsciem, no chyba, że to była prowokacja...
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:17 am

FunnyOne napisał:
maciek00553388 napisał:
I co łyso?
Niezbyt- dla mnie to kolejny dowód Waszego oszustwa.
Oj, przepraszam, nie oszustwa, nieczystego zagrania. Przecież Wy wszystko kupowaliście po wygórowanej cenie 500eq i kuponów "przez innego konia" -.-
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:21 am

W tej rozmowie nie widzę nic złego ze strony SailorSny.
Maciek chciał na LEWO krycie naszym ogierem za KUPONY!!!!!!!!!!!!!!! To jest fair??
Sailor się nie zgodziła i odmówiła współpracy z Cardinalis... A właściwie rozważała jeszcze co i jak. Ale nas nie pogrążyła...
Maciek - uważasz, że na lewo krycie naszym ogierem byłoby sprawiedliwe???????
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:26 am

maciek00553388 ja Tobie odpowiadałem na każde pytanie, to Ty odpowiedz na chociaż jedno moje. Smile
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:34 am

Naprawdę,ciesz się maciek00553388
Rujnować elitarną hodowle -_-
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:39 am

Co za bezczelność, aż brak mi słów...
Chcesz wkopać SailorSny, mówiąc, że jest wobec nas nielojalna... Teraz pytanie:
1) Czy dała krycie tym ogierem? - NIE!
2) Czy Ty próbowałeś ją przekupić kuponami? - TAK!!!!
3) Czy Sailor WYRAŹNIE napisała, że musi to uzgodnić z Pszczółką (bo jak wiadomo NIE DAJE SIĘ KRYĆ NAJLEPSYMI OGIERAMI) - TAK!!

Sami działacie na swoją niekorzyśc w tym momencie...
Jak można być tak bezczelnym i próbować przekupić kuponami gracza?
To jest czyste zagranie?? Matko święta, po prostu nie mogę.........
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:45 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
wszyscy jesteśmy ofiarami, zarówno wasza hodowla jak i nasza
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:53 am

Jaka zemsta?? Surprised O co chodzi? Surprised
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:54 am

Nie wiem, wszyscy dostaliśmy taka wiadomość, nie wnikamy o co chodzi ale dajcie nam już święty spokój
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:56 am

COO??? Surprised Za co niby zemsta?? Ja nic o tym nie wiem..........
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 8:58 am

lisiczka napisał:
[You must be registered and logged in to see this link.]
wszyscy jesteśmy ofiarami, zarówno wasza hodowla jak i nasza
A gdzie Was oszukano? Klacz wróci z powrotem, macie źrebaka.
Fiord miał również konia, którego sprzedał Wam za 500eq. Maciek powiedział, że sprzedał go również za kupony, ale poprzez innego konia (dla mnie ta wymówka jest chora). Czyli co? Wiadomość to oszustwo, czy Maciek od początku kręci, robiąc z siebie idiotę?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:02 am

FunnyOne napisał:
lisiczka napisał:
[You must be registered and logged in to see this link.]
wszyscy jesteśmy ofiarami, zarówno wasza hodowla jak i nasza
A gdzie Was oszukano? Klacz wróci z powrotem, macie źrebaka.
Fiord miał również konia, którego sprzedał Wam za 500eq. Maciek powiedział, że sprzedał go również za kupony, ale poprzez innego konia (dla mnie ta wymówka jest chora). Czyli co? Wiadomość to oszustwo, czy Maciek od początku kręci, robiąc z siebie idiotę?
to pytanie to juz do Maćka, ja robie konie bo lubie i w głębokim poważaniu mam to, czy sa na pierwszym czy ostatnim miejscu
Powrót do góry Go down
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:03 am

Odezwę się w końcu, bo dłużej nie mogę.
Myślicie że jednym screenem, wszystko się rozwiąże?
To że ktoś chce się zemścić, tak jak mówicie. Jest tak samo prawdopodobne jak to, że osoba współpracująca z wami( w tym wypadku: Fiord_) napisał to PW, w celu oczyszczenia was z zarzutów.
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:05 am

lisiczka napisał:
FunnyOne napisał:
lisiczka napisał:
[You must be registered and logged in to see this link.]
wszyscy jesteśmy ofiarami, zarówno wasza hodowla jak i nasza
A gdzie Was oszukano? Klacz wróci z powrotem, macie źrebaka.
Fiord miał również konia, którego sprzedał Wam za 500eq. Maciek powiedział, że sprzedał go również za kupony, ale poprzez innego konia (dla mnie ta wymówka jest chora). Czyli co? Wiadomość to oszustwo, czy Maciek od początku kręci, robiąc z siebie idiotę?
to pytanie to juz do Maćka, ja robie konie bo lubie i w głębokim poważaniu mam to, czy sa na pierwszym czy ostatnim miejscu
Dobrze, to niech Maciek mi odpowie na to pytanie. A co do Twojej wypowiedzi mam tylko jeden komentarz- LOL Exclamation Very Happy
Powrót do góry Go down
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:06 am

Jetrel napisał:
Odezwę się w końcu, bo dłużej nie mogę.
Myślicie że jednym screenem, wszystko się rozwiąże?
To że ktoś chce się zemścić, tak jak mówicie. Jest tak samo prawdopodobne jak to, że osoba współpracująca z wami( w tym wypadku: Fiord_) napisał to PW, w celu oczyszczenia was z zarzutów.
Racja- jeżeli było Was stać na taki ruch, jakim była kradzież konia, to co za problem jest napisać pw? Smile
Powrót do góry Go down
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:09 am

Przepraszam że pytam,ale czy prawdziwa i uczciwa hodowla?Przyjmuje kradzione konie od elitarnej hodowli?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 06, 2012 9:09 am

Maćku ja Ci powiedziałam że ja bez pszczoły nic nie zrobię i nie dałam Ci pokrycia , pytałam się pszczoly bo jak mnie pamięć nie myli to najlepszymi ogierami nie daje się pokryć NAWET za taką cenę jaką mi podałeś.. I nie wciskaj nikomu kitu że chciałam wystawić hodowlę The Black Knight dla twojej ! Wyraźnie napisałam że sorry ale nie . Mam nadzieję że nie pogrążysz mnie dalej .
Pozdrawiam.SailorSny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...    Fiord_  - oszust, kłamca, złodziej...  - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fiord_ - oszust, kłamca, złodziej...
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pijak, złodziej i sadysta. Typowi radzieccy generałowie w czasie II wojny światowej
» TytanowaMamba - oszust
» kolejny oszust ! Danielosmen
» Sitter oszust! - Oliwia20013
» Zaufany gracz a OSZUST! Ajlona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: