Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?

Go down 
+63
Takashiro
pe$$ia
SandCastle
Bodajże
MaryMariaMara
l(inga
wills
Arrin
Aglyss
ZetkaEmka
carrie17
Selena1992
Róża-chodowca9
Karolina211
Moon :3
Lea♥
LadyArvena
Julia_525
Uśmieszek
Calma
Heshette
Clue
Pati...xd
Kikyo22
Barson1990
кoкo
kaprysab
Arbuzek_10
karina127
.Klaudi96.
Nathaly
astral
nevinowa
EREIS
korane
EveDallas
koziorożec
CzekoBoom
blueberry.
Leach
Szarusia16
Szron
wilczyca1000
Mania
Clockvise
avrilka
amorkowa
Malto
Evangeline
Sakura
gwiazda2002
Philipek
Fangusta
KaVcia
ana0000000000
weila123
Ejli
katty88888
Hoping.
Lubelak
Sabula
hanka1998
Sweet Rabbit
67 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 6:13 am

Barson ja mam troszeczkę mniej latek
Ale najgorsze jest to że ja tak naprawdę wcale nie mogę skończyć z tą grą
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 8:34 am

Barson - to co czytałam jak porzuciłaś studia co jest naprawdę cenną rzeczą,jak rodzina i przyjaciele się od Ciebie odwrócili dało mi do myślenia.Naprawdę to smutne,ze jedna,głupia internetowa gierka zmieni la twoje życie.Sama tez postanowiłam się ogarnąć,odeszłam z prestiżowej hodowli bo teraz po prostu howrse mi się znudziło i nie sądziłam,ze to kiedykolwiek powiem ale jest dla mnie tylko zwykłą grą,dla której mam czas gdy zrobię to co powinnam i chce w realnym życiu.
Tak,kupony uzależniają,ja sama w tym roku kupiłam 1 kupon choć gram już ponad 1,5 roku,to bierze mnie chęć na kupienie drugiego.Ja sobie postanowiłam,że tylko i wyłączenie jeden miesięcznie i tego się trzymam Wink Więc gdybym miała odejść to by nic nie stracili i by się tym nie przejęli bo zarobili na mnie tylko 6,15 zł Razz
To smutne czytać jak jedna gra,pochłaniacz czasy i mnóstwa pieniędzy odmienia życie tak,ze trudno je potem pozbierać.Na szczęście ja nie mam tak dużo do stracenia-jestem jeszcze dzieckiem i jedyne co mogę stracić to przyjaciół,których nigdy nie stracę bo macki howrse mnie nie pożrą Wink
Mam nadzieję,ze zostaniesz z nami na Zagrodzie i będziesz ją często odwiedzała. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 8:45 am

Ja ostatnio się na howrse nie logowałam... Pochłonęły mnie gry PBF, gdzie nic się nie płaci, nie ma jakiś kuponów i rozwija się wyobraźnię Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 8:47 am

PBF,czyli? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 8:50 am

Play By Forum.
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 8:53 am

Barson1990 napisał:
Powiem szczerze, że to mój "pierwszy raz", gdy dałam się złapać w takie coś... Tak mnie gra pochłonęła, że rano wstawałam, siadałam do kompa, siedziałam, siedziałam, siedziałam... Postanowiłam coś zjeść, siedziałam, siedziałam, siedziałam... Patrzę, a tu północ. Obowiązki domowe - poszły na bok, znajomi - poszli na bok, matka, chłopak - poszli na bok... Przestałam chodzić na uczelnię, bo często na Howrse zarywałam noce. Zaczęły się problemy, awantury, kłótnie, że ja nic nie robię (no i de facto tak dokładnie było). Przekreśliłam przez to studia, bo już za późno na ratowanie tego, teraz ratuję związek i relacje z matką (liczę na szczęście, bo decyzja o wyprowadzce mojego chłopaka narazie nie uległa zmianie). Żyłam tylko i wyłącznie grą. Teraz dopiero widzę, jaki to był dla mnie problem i pochłaniacz czasu, bo od kiedy na Howrse wchodzę na 5 minut, żeby przeczytać wiadomości (czasem nieprawdopodobnie irytujące), nagle mój dzień zrobił się niewiarygodnie długi. Mam czas, żeby zrobić obiad, zająć się zwierzętami, wyjść na spacer, spotkać się ze znajomymi (których też próbuję odzyskać).

Gdyby ktoś mi rok temu powiedział, jak zmarnuję swoje życie - wyśmiałabym go...
Jestem osobą ambitną i w życiu bym się nie spodziewała, że zwykła gra może tak odmienić wszystko... Szkoda, że swoje ambicje przełożyłam na grę, a nie na walkę o jak najlepsze oceny w indeksie... Jestem na siebie cholernie zła!!

Konto może zostawię, bo szkoda mi boskich i dzikusów, co miesiąc dostaję RO, więc będę rozdawała wszystko, co mi wpadnie na konto.

Oj bardzo współczuje i rozumiem cię bo miałam podobnie.

Kiedyś też byłam bardzo pochłonięta. Przed szkołą wchodziłam na howrse (czasami przez to spóźniałam się do szkoły i mama wyzywała). Jak przychodziłam do domu to jak powinnam zrobić zadanie domowe to tylko udawałam że robię , robiąc na howrse konie (mama myślała że pomagam sobie robić zadania przez zadane.pl) i potem wrzucałam zeszyty bez zadania, bo zawsze myślałam że pani mnie nie spyta. Mama też wyzywała że jestem tylko na kompie (howrse)i nic innego nie robię . Ojciec też mnie wyzywał, bratu w ogóle nie dawałam do kompa wejść. Przez to zaliczyłam 7 ocen niedostatecznych. Mama się zdziwiła tak jaki i nauczyciele, bo zawsze miałam odrobione zadanie domowe i byłam pilna oraz nigdy się nie spóźniałam. Połowa znajomych się ode mnie odwróciła, bo za mało z nimi nie spędzałam czasu poza szkołą .A weekendy to nawet z łóżka nie wstawałam tylko laptop brałam i na howrse(był wujka ale zatrzymał się u nas na miesiąc). Ja pewnego dnia tez policzyłam ile kasy na to wydałam to się zdziwiłam, bo wyszło mi ponad 400 zł. A za tyle kasy, mogłam by wydać na fajniejsze rzeczy a nie na jakieś pikselowate koniki. Może to mało dla was, ale dla mnie to dużo tym bardziej że mam tylko 13 lat. W końcu zmądrzałam i teraz na howrse wchodzę na ledwo 5 -10 minut (no jak coś ważnego związane z hodowlą to dłużej), a na kupony wydaje o wiele mniej. No i znajomi na szczęście mi wybaczyli.Widać że gra bardzo uzależnia i zżera realną kasę. : (
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 10:07 am

Ja powiem tyle, jestem uzależniona od Gry, nie moge przestać w nią tak po prostu grać, ale nigdy nie oleje mojej rodziny, przyjaciółki...
Zawsze jak mam wybór czy iść do kina czy grać sobie w koniki, to wiadomo wybieram kino
Grałam kiedyś nałogowo w Simsy, normalnie oderwać się nie mogłam, jednak koleżanka wyrwała mnie na dyskotekę, poznałam chłopaka i od razu jakoś lepiej się zrobiło...
Teraz już wiem, że życie to życie, a nie jakaś gra. A na howrse ogółem wydałam jakieś hm.. 20 zł ? I proszę jak daleko zaszłam. Jak to powiedział mój kolega:
" Ta gra ma ci kraść czas, a nie kraść życie "


Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 10:58 am

Sweet Rabbit napisał:
Ja ostatnio się na howrse nie logowałam... Pochłonęły mnie gry PBF, gdzie nic się nie płaci, nie ma jakiś kuponów i rozwija się wyobraźnię Wink

Ha, nie Ciebie jedną.
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 11:34 am

aniawis39 napisał:
Chciałam dzisiaj napisać do Missy [na ZM: Hashette - za ew. błędy sorry]. I wyskakuje mi okienko, że ten gracz nie istnieje. Wchodzę na jej stronę - nie ma jej. Sad Wie ktoś może co się stało?

Niech zgadnę - po raz 3 chciałaś żebym zrobiła kod HTML do Twojej prezentacji? -.-
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 4:14 am

Informacja od Maagdy:
Usuwa konto, rozdaje wszystkie rzeczy z CR w UFO i sprzedaje większość swoich koni. We wt/ śr chce usunąć konto, prosiła żebym przekazała Sad
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 7:25 am

Melduję, że niestety lub stety, opuszczam szeregi howrse Smile

Kto śledził wątek w Aktualnościach, ten wie, jak do tego doszło. Pokrótce - po zbanowaniu konta Malto za wyrażanie swoich opinii o wycofaniu towarzyszy, założyłam drugie konto, potrzebne wyłącznie do śledzenia postów na Wydarzeniach. Nie grałam, nie pisałam, jedynie się logowałam i czytałam - żeby było jasne, bo nie chciałabym być podejrzana o oszustwa. Dla Administracji gry było to jednak dość, by zbanować mnie za mulit.

Tak więc - do widzenia, miło było - ban mam przyznany na miesiąc, a że howrse już mi bokiem wychodzi, nie podejrzewam, bym po tym miesiącu powróciła do gry. Postaram się możliwie często zaglądać na Zagrodę i utrzymywać z Wami kontakt Smile

Hanka, Klepsydrę oddam po zdjęciu bana, ok? Przepraszam, siła wyższa Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:36 am

No to nieźle howrse się zabawia. Osoby które mają po "milion" multi nie zostają banowane nawet gdy się napisze na kontakt, a osoby które tylko raz zaszkodzą naszemu kochanemu,ekhem, systemowi howrse od razu są ukarane..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:44 am

Malto Sad Ale obiecaj,że stąd Cię choćby i banem nie wygonią Very Happy!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:45 am

Malto napisał:
Melduję, że niestety lub stety, opuszczam szeregi howrse Smile

Kto śledził wątek w Aktualnościach, ten wie, jak do tego doszło. Pokrótce - po zbanowaniu konta Malto za wyrażanie swoich opinii o wycofaniu towarzyszy, założyłam drugie konto, potrzebne wyłącznie do śledzenia postów na Wydarzeniach. Nie grałam, nie pisałam, jedynie się logowałam i czytałam - żeby było jasne, bo nie chciałabym być podejrzana o oszustwa. Dla Administracji gry było to jednak dość, by zbanować mnie za mulit.

Tak więc - do widzenia, miło było - ban mam przyznany na miesiąc, a że howrse już mi bokiem wychodzi, nie podejrzewam, bym po tym miesiącu powróciła do gry. Postaram się możliwie często zaglądać na Zagrodę i utrzymywać z Wami kontakt Smile

Hanka, Klepsydrę oddam po zdjęciu bana, ok? Przepraszam, siła wyższa Very Happy
Sądzę, że tą siłą wyższą był jakiś wredny osobnik z hworse, który zobaczył to i postanowił się na Tobie wyżyć Sad
Teraz połowa uczciwych graczy zostaje zbanowanych za multikonta a taka szara mysz przytakująca adminom jeszcze boskiego wygrywa gdzie ewidentnie widać multikonta ale cóż my nic nie zrobimy niestety -.-'
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:49 am

"Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa." Ale chyba nie w przypadku owlientu...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:51 am

ApplePie napisał:
"Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa." Ale chyba nie w przypadku owlientu...
Oni i sprawiedliwość ? Nie żartuj oni tylko wierzą lizusom, którzy mają nawet multi ale skoro tak ładnie się podlizują to mogą przymkną na to oko -.-'
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:54 am

Przecież napisałam, że w ich przypadku nie tyczy się to przysłowie, więc o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 8:57 am

ApplePie napisał:
Przecież napisałam, że w ich przypadku nie tyczy się to przysłowie, więc o co chodzi?
Po prostu chcę podkreśli to jaki Owilent jest niesprawiedliwy Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 9:03 am

Po miesiącu chciałam rozdać rzeczy i konie, które mam na koncie, ale niestety, nie będzie to możliwe, ponieważ będę posiadała aż 4 punkty Karmy...
Zobaczę, jak to później dalej rozegrać Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:37 am

Malto, a konie, które mam u Ciebie wypożyczone? Wystawić ? Bo chciałam je zapisać do gp za tydzień ;c
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:43 am

Calma napisał:
Malto, a konie, które mam u Ciebie wypożyczone? Wystawić ? Bo chciałam je zapisać do gp za tydzień ;c
Śmiało wystawiaj do Grand Prix Smile Mogą się u Ciebie dobrze zadomowić, bo przy Karmie 4 nawet za miesiąc nie będę mogła ich odkupić Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:52 am

To jak Ci tlko karma 'urośnie' To je zwrócę.

dziękuję bardzo :3
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 10:58 am

Calma, w sumie dysponuj nimi, są Twoje Smile Podobnie z moją bandą u kaprysab - te konie również są od dziś jej Smile Za miesiąc będą średnio wartościowe, a Wy możecie na nich teraz zarobić Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 11:00 am

Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 12:34 pm

Malto, oddaj kiedy chcesz, i tak ostatnio na howrse bywam właściwie tylko dla stażu i pokryc rogów Smile
Kochany Owlient, ludzie mają po dziesięc kont czasami nawet od początków gry i nic nie zrobią, a jak gracz ma 1, w dodatku dosłownie parę dni to karma leci w dół, eh. Niech żyje polityka tej gry :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:54 pm

Kochani, będę tęsknić. Smile Rozdaję przedmioty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:00 pm

Szkoda ze odchodzicie, chociaż powiem że sama mam już dość howrse, gra nie jest już dla mnie rozrywką tylko jakimś głupim obowiązkiem, to całe blupowanie koni, masakra ;/
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:05 pm

A może jednak zostawisz sobie Malto konto ot tak żeby sobie było ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:28 pm

Napisałam już w temacie o banach i upomnieniach, ale powtórzę:
Konta chyba nie wykasuję, chociażby po to, by od czasu do czasu zajrzeć tam z ciekawości, co też się w świecie howsre dzieje. Racja, utrzymanie konta mnie nic nie kosztuje, więc niech sobie jest Smile
Inna sprawa, że szlag mnie będzi trafiał przez kolejne pół roku, jak będę widziała niepełną Karmę Very Happy Jakby nie było, sześć punktów do odrobienia Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:36 pm

poczekaj znając życie wymyślą "płatną opcję rozgrzeszenia" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?   Gracze, którzy odeszli... Dlaczego? - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gracze, którzy odeszli... Dlaczego?
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nowi gracze na Howrse najbardziej narażeni na oszustwa...
» Coś dla tych, którzy lubią smoki
» Dla wszystkich patriotów, którzy nie chcą opuszczać Polski
» Przystanek Woodstock - dla tych, którzy chcieli, ale nie mogli

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: